Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 98 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  

Co nás čeká: The Grudge
publikováno 30.01.2004 Remake

Nový, v pořadí již třetí, remake japonského horroru Ju-On se bude odehrávat kompletně v japonském Tokiu, i přes fakt, že se jedná o americký remake, takže v něm bude namísto amerických teenagerů hodně šikmookých neanglicky mluvících lidí. Podivné. The Grudge, produkovaný společnostmi Ghost House Pictures a Senator International, ...

... se za režijního vedení Takashi Shimizu, režiséra všech Ju-On filmů, začal natáčet 26. ledna tohoto roku.

Karen (Sarah Michelle Gellar), studentka medicíny, je v japonském Tokiu na výpomoc se svým přítelem Dougem (Jason Behr). Jednoho dne je svým šéfem požádána, aby se postarala o jednu postarší němou americkou ženu, Claire, o kterou se do té doby starala sestřička Rika (Yoko Maki). Claire žije se svým synem, Matthewem, a snachou, Jennifer (Clea Duvall), která právě přicestovala do Japonska, protože Matthew dostal velmi výnosnou práci u Toyoty. Postupem času je Karen seznámena s kletbou domu skrze strašlivé vize končící objevením ducha malého chlapce v komoře se svojí kočkou. Po řadě úmrtí se Claire marně snaží Karen před kletbou varovat, když se u ní objeví coby jako nová ošetřovatelka.

Americké obsazení filmu čítá ještě Billa Pulmana v roli učitele angličtiny a Kadee Strickland jako Susan, sestra Jennifer. Z japonských herců pak nově přibyli dva z původních Ju-On filmů, kteří si s největší pravděpodobností zopakují stejné role. Takako Fuji opět coby jako duch mrtvé dívky z prvních dvou video dílů Ju-On a Yuya Ozeki z jedničky remaku Ju-On: The Grudge. Je prý docela možné, že z původního obsazení nakonec přibude ještě několik herců, zmíněna byla zatím jen Takako Fuji (Ju-on: The Grudge).

Co mi přišlo celkem zábavné, Patrick Mucias, autor knížky Tokyoscope, se rozpovídal na fóru Kung Fu Cult Cinema, že se mu Shimizu svěřil, jak ho producenti tlačí, aby byl film "více logický". K tomu myslím není co dodat. ;-)


humanbeing

Sdilet

 
Související odkazy
· The Grudge (05.09.2005)
· Ju-On The Grudge (15.03.2005)
· The Grudge DVD (24.11.2004)
· The Grudge trailer (22.06.2004)
· Klip z natáčení remaku The Grudge (14.03.2004)
· Buffy v Ju-On (20.12.2003)
· The Grudge (22.02.2003)

· Více o Remake RSS kanál - téma Remake
· Novinky od humanbeing


Nejčtenější články o Remake:
The Grudge

 

Možnosti

Vytisknout stránku  Vytisknout stránku

Poslat tento článek  Poslat tento článek


 

"Login" | Přihlásit/Vytvořit účet | 0 komentáře
Práhy
  
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!