Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 41 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  

Zajímavosti: Leatherface odhalen?
publikováno 06.09.2002 Série: Leatherface

Spolehlivost následující poměrně šokující zprávy je jako obvykle nezaručená. Tvůrci remaku Texas Chainsaw Massacre zatím poměrně úporně tajili, kdo se bude tentokrát ukrývat za maskou Leatherface. Jen popřeli, že by si roli mohl zopakovat Gunnar Hansen. Mimochodem je vůbec zajímavé, jako hrozně fandové touží vědět, kdo se bude ve filmu ohánět motorovou pilou, přestože...

... se jeho tvář docela určitě odhalena neobjeví. Někdy včera večer se objevila velice pravděpodobně vypadající zpráva, že Leatherface bude Dolph Lundgren. No, postavu by na to měl, a možná by to byl jeho první film, kde něco zahraje věrohodně :-).

Na serveru Comming Attractions si ale v této chvíli můžete přečíst, že to pravda není (ostatně stejně jako jejich nedávná fantastická zpráva o natáčení The Thing 2), ale velmi zajímavý je i připojený detailní popis toho, jakým způsobem fáma vznikla.

Kdosi, kdo se zná s nějakou ženštinou z produkce filmu, se z ní snažil vyloudit ono střežené tajemství, a po dlouhém přemlouvání z ní dostal "nápovědu", aby přemýšlel o filmu Universal Soldier. A co vás tak asi napadne při něčem takovém? Van Damme by mohl hrát tak leda jednu z obětí, takže první na ráně je samozřejmě Dolph Lundgren. Dolph ale zřejmě sleduje každou zmínku o svých možných rolích na internetu jako ostříž, takže ještě během noci všechno popřel. V Univerzálním vojákovi bylo v menších rolích spousta jiných svalovců, takže není důvod Dolphovi nevěřit. S nejvyššími sázkovými kurzy v této chvíli stojí Ralph Moeller (Thorak ve Scorpion King) a Tom 'Tiny' Lister Jr. (Cassius v Little Nicky). O dalším vývoji boje o nejdůležitější roli remaku TCSM vás STUDNA bude určitě informovat - stay tuned... :-)


evilmind

Sdilet

 
Související odkazy
· Leatherface ve 3D (17.10.2009)
· Texas Chainsaw Massacre (29.01.2004)
· Český plakát TCSM podruhé (08.01.2004)
· Český plakát TCSM (29.12.2003)
· TCSM poráží Kill Bill (22.10.2003)
· Videoukázky z remaku Texas Chainsaw Massacre (03.10.2003)
· Texas Chainsaw Massacre v českých kinech (10.09.2003)
· TCM remake trailer (20.07.2003)
· TCM remake plakát (15.07.2003)
· Leatherface in the flesh (22.06.2003)

· Více o Série: Leatherface RSS kanál - téma Série: Leatherface
· Novinky od evilmind


Nejčtenější články o Série: Leatherface:
Nový Leatherface

 

Možnosti

Vytisknout stránku  Vytisknout stránku

Poslat tento článek  Poslat tento článek


 

"Login" | Přihlásit/Vytvořit účet | 1 komentář
Práhy
  
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.
Re: Leatherface odhalen? (Skóre: 1)
podle humanbeing v Úterý 24.09.2002
(O uživateli | Poslat zprávu)
ohledne herce, ktery se ma zhostit role leatherface v remaku je neco napsane na www.countingdown.com, no ale moc spolehliva zprava to asi nebude:
Andrew Bryniarski who played the pyscho steroid abusing linebacker Lattimer in the 1993 movie The Program,is playing leatherface. I live in Austin Texas, they are shooting just north of here in Granger. He has been hanging around in the bars down here and in town. In an attempt to pick up my cousin he mentioned that he was playing Leatherface in the remake.


[ Odpovědět ](c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!