Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 131 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  

Trailer: Aquanoids
publikováno 13.11.2002 Monsters

Ještě než Cinemacabre vydají v březnu Maniacal, film o kterém jsem psal včera, pokusí se dobýt triumfálně trh s jiným svým trhákem - Aquanoids. Na tomto přímém linku se můžete už nyní podívat na první čtyři minuty filmu (9mb WMV), ovšem pokud máte pomalou linku, raději neztrácejte čas. Během úvodních titulků se totiž rozhodně nestane nic víc, než byste asi sami dokázali natočit na výletě u moře ve stylu Čelistí. I příběh naznačuje, že zřejmě půjde o neuměle natočený (a tudíž potenciálně vtipný) monster horror: na malém ostrově na pobřeží Kalifornie mají místní legendu, podle které...

... v moři žijí zlé potvory Aquanoidi. Místní v jejich existenci sice věří, ale kvůli turistickému ruchu víru maskují za přitažlivý příběh. Jenže Aquanoidi existují, a občas si zobnou nějakého toho turistu. Ekologická aktivistka Vanessa se ovšem ukáže soustem nad jejich tlamu, či co to vlastně mají (v traileru nejsou moc vidět). Nuda, co?

Příběh má na svědomí opět nezmarný tvůrce špatných filmů Eric Spudic, režíruje Ray Peschke, který se sice ve své filmografii honosí účastí na věcech jako Usual Suspects, Natural Born Killers nebo JFK, ovšem to bylo v roli osvětlovače. K režisérovi malý krůček. Jinak je filmový štáb i herecké obsazení nepodstatné, protože nikoho z nich jste určitě ještě nikdy nikde neviděli. Asi s výjimkou hlavní hvězdy Laura Nativo, která údajně měla nějaké štěky v druhém díle Prciček a ve Fast and Furious (podle fotky si ji nevybavuju), a která má fakt romantickou webpage.


evilmind

Sdilet

 
Související odkazy

· Více o Monsters RSS kanál - téma Monsters
· Novinky od evilmind


Nejčtenější články o Monsters:
Historie Godzilly part 1: Showa éra

 

Možnosti

Vytisknout stránku  Vytisknout stránku

Poslat tento článek  Poslat tento článek


 

"Login" | Přihlásit/Vytvořit účet | 0 komentáře
Práhy
  
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!