Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 131 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  

Česká TV/DVD: TV tipy na týden od 11.11.
publikováno 11.11.2002 Z domova

O víkendu mi odešel můj nezálohovaný 120gb disk plný filmů, romsetů, a bohužel i zdrojáků mých webů, databází, článků apod. Takže teď zkoumám na webu ceny, za které se obnovují data při poruchách elektroniky disků, a přes slzy mizerně vidím na obrazovku. Proto dnes jen opravdu stručně.

Pondělním Jackie Chanem je tentokrát jedna z prvních Jackieho komedií, Half a Loaf of Kung Fu, kterou Nova překládá od 23:10 jako Lehkomyslný bojovník. Začínám být opravdu zvědavý, kolik jeho filmů Nova celkem koupila, protože se chronologickým postupem neúprosně blíží k těm největším Jackieho peckám...

V úterý večer vás zahřeje...

... od 22:35 americký katastrofický film Peklo (Inferno). Erupce na Slunci a následné lehké přehřátí Země způsobí rozkošnou kombinaci všemožných přírodních katastrof. Ideální podhoubí pro vznik nových amerických hrdinů, což ostatně film i v popisu slibuje. Matně si vzpomínám, že něco podobného už jednou Nova dávala, a bylo to fakt hrozný - takže se určitě dívejte... :-)

Ve středu můžete klidně od 22:25 na Nově risknout film Šílená jízda (Drive) s mým oblíbencem Markem Dacascosem - je to jeden z mála neasijských filmů, kde opravdu je nějaká choreografie bojů.

Ve čtvrtek raději televizi nezapínejte, a šetřte proudem na pátek. Už ve 21:40 můžete na Primě vidět hmyzácký thriller Smrtící invaze (Deadly Invasion: The Killer Bee Nightmare). Jeho konec se trochu překrývá s Mysem hrůzy (Cape Fear), který začne na Nově od 22:30, nicméně to vás nemusí trápit, protože Robert de Niro to stejně pořádně rozjede až ve druhé polovině filmu. Nočním horrorem je tentokráte od 00:55 Mutant (Species), což je docela zábavná podívaná na téma nahrazení člověka něčím vývojově nadřazenějším...

Na sobotní večer už Nova týdny halasně ohlašuje jako megatrhák americkou Godzillu. Godzilla je často odsuzována jako naprostá sračka, ale myslím že se nepřipojím k módnímu intelektuálskému ofrňování nosíku, a klidně se přiznám, že se mi zdá srandovní a zábavná.

V neděli si můžete zapnout Primu hned co se ráno vykulíte z pelíšku - už ve 13:45 tu běží další katastrofický film, Peklo ve městě (Ablaze). Hrajou tam samí skoro-oskaroví herci jako Ice T nebo Michael Dudikoff, a kdybych ještě pořád nedržel smutek nad svým diskem, asi bych z překladu popisu na tv.seznam.cz puknul smíchy, cituji: "Záchrannou četu veteránů, která se musí vyhýbat ohnivým koulím a zpětnému požáru, vede Jack Thomas do téměř nemožného boje s časem. V nové nemocnici na předměstí, která má nedostatek personálu na pohotovosti, se doktorka Jennifer Lewisová zoufale snaží zachránit oběti požáru. V této tísnivé situaci se jí podaří odhalit dvě strašné skutečnosti - požár mohl být úmyslně vyvolaný politickým skandálem a oheň teď uzavřel do svých neúprosných spárů celou nemocnici i s jejími pacienty. S příchodem noci Jack Thomas a jeho muži vedou svůj statečný boj, aby zachránili město, ale času je málo neboť plameny šlehají stále výš a výš. "

V noci z neděle na pondělí ČT1 opakuje v 00:35 Vrána: Město andělů (The Crow: City of Angels), takže můžete napravit pokud jste před pár týdni prošvihli - musím říct, že se mi napodruhé druhý díl Vrány opravdu líbil... Hlavně Iggy Pop je úžasně charismatický záporňák.

A to je pro tento týden všechno...


evilmind

Sdilet

 
Související odkazy
· Howard 15 (06.06.2015)
· Howard 13 & 14 (11.03.2015)
· Howard 12 (06.09.2014)
· Howard 11 (06.06.2014)
· Howard 10 (07.03.2014)
· Noc hororožroutů 2014 & Cena Nosferatu (15.01.2014)
· Pionýři hororu (30.11.2013)
· James Wan si dává pauzu od horroru (20.09.2013)
· Karbon (13.08.2013)
· Z druhé strany (11.08.2013)

· Více o Z domova RSS kanál - téma Z domova
· Novinky od evilmind


Nejčtenější články o Z domova:
FEBIO FEST

 

Možnosti

Vytisknout stránku  Vytisknout stránku

Poslat tento článek  Poslat tento článek


 

"Login" | Přihlásit/Vytvořit účet | 2 komentáře
Práhy
  
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.
Re: TV tipy na týden od 11.11. (Skóre: 1)
podle movie v Úterý 12.11.2002
(O uživateli | Poslat zprávu) http://www.mujweb.cz/www/movie/movie.htm
Rozhodně doporučuji u některých méně profláklých snímků zmínit i někoho z hereckého obsazení ... třeba v nedělním Tornádu z minulého víkundu bruce campbell a já viděl jen posledních 10 minut (teda ale bylo to děsný, fakt děsný !!!)...


[ Odpovědět ](c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!