Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 126 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  

Co nás čeká: Carrie remake
publikováno 05.11.2002 Stephen King

Tentokrát je zařazení do rubriky "Co nás čeká" obzvláště pikantní, protože příjemci signálu NBC už mohli novou televizní Carrie vidět včera večer. Původní film z roku 1976, natočený podle románu Stephena Kinga, je považován za jednu z nejpovedenějších Kingových adaptací - takže proč nová verze? Autoři tříhodinového remaku se chtěli pokusit předvést, jak by Carrie mohla zapadnout do současné společnosti, kde je výskyt tak uzavřených a "křehkých" bytostí ještě méně pravděpodobný, než před 30 lety. Podle čerstvých ohlasů lidí, kteří už film včera viděli, se dílo více než podařilo, byť některým výrokům se dá těžko věřit - třeba že paní Whitová je milá (??!!), nebo že skoro třicetiletá herečka v roli Carrie vypadá mnohem lépe než Sissy Spacek. Hmm... nemůžu se dočkat... :-)

Režíruje seriálový harcovník David Carson, Carrie hraje...

... Angela Bettis (na kterou si z Bless the Child nějak nevzpomínám), roli její matky dostala Patricia Clarkson (Jumanji, Green Mile, Pledge). TV film je údajně zároveň testem, jestli by bylo možné v líčení osudů Carrie pokračovat i televizním seriálem - což bohužel vyžaduje hodně otevřený konec, takže tahle Carrie neumírá. Jsem příznivcem TV minisérií i seriálů čerpajících z Kingových knih, ovšem v případě Carrie myslím je chyba se pokoušet o víc, než o film, a rozpitvat ji do obyčejné teenagerovské série, kterých je dnes už víc než dost...


evilmind

Sdilet

 
Související odkazy

· Více o Stephen King RSS kanál - téma Stephen King
· Novinky od evilmind


Nejčtenější články o Stephen King:
Stephen King

 

Možnosti

Vytisknout stránku  Vytisknout stránku

Poslat tento článek  Poslat tento článek


 

"Login" | Přihlásit/Vytvořit účet | 0 komentáře
Práhy
  
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!