Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 134 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  

Česká TV/DVD: TV tipy na týden od 21.10.
publikováno 21.10.2002 Z domova

Obyčejně jsou moje televizní tipy čistě teoretickou záležitostí - televizi vůbec nemám, takže se na ní dívám jen opravdu výjimečně, a výhradně o víkendech. Tentokrát to ale bude jiné, protože týden své dovolené jsem obětoval na výlov rybníka, a následné opékání berana, opékání prasátka, opékání rybiček, opékání králíčků a jinou pestrou činnost. A pro mezidobí, kdy zrovna nebudu přidělen na hlídku u rožně, se chystám nejen pozřít takřka celoroční dávku aktuálních televizních seriálů, ale rovněž obrovskou hromadu připravených úchylných filmů, kterou si tu rovnám už od léta. Ale po pořadě - budu vlastně mít krom vlastních zdrojů na co koukat i od "televizního eráru"?

Nova pokračuje v ranním vysílání Příběhů Alfreda Hitchcocka od 11:05, a tuhle větu si zřejmě budu moci copy/paste hodně dlouho, protože tentokrát se jim podaří během celého týdne odvysílat jen tento jediný díl. Večer se určitě na Nově podívám ve 23:15 na film Mistrův syn, pod kterým se ukrývá jeden z nejlepších filmů Jackie Chana, Drunken Master. Při pohledu na český název se začínám už teď klepat na český dabing, nicméně čím hroznější bude, tím víc sem upozornění na film patří...

Kupodivu je na co koukat i v úterý - Nova od 22:35 zařazuje americkou adaptaci románu Roberta A. Heinleina...

... Vládci loutek (Puppet Masters). Pokud jste četli knihu, bude se vám tahle čistá sci-fi o nenápadné mimozemské invazi zdát naprosto trapná, ale pokud moc nečtete, *grin*, může se vám to i líbit. Hlavně ten konec je opravdu hustě béčkový.

Ve středu není nic, na co se bych se sám mohl koukat, ale možná bych mohl těm z vás, kdož je dosud neviděli, doporučit jak Pevnost Apačů v Bronxu (Fort Apache The Bronx) od 21:50 na Primě, tak od 22:55 na Nově akční, a imho hodně nepovedený cyberpunk Johnny Mnemonic.

Ve čtvrtek budu pouze opatrně sledovat, jestli se v dalším díle dokumentu Století filmu na ČT2 náhodou nemihne od 17:15 něco zajímavého - program totiž slibuje novozélandskou "mladou kinematografii", což by mohlo být zajímavé!

K pátečnímu večeru Nova servíruje nejprve od 22:30 Predátor 2, mnohem slabší než první díl, a potom ve svém hororovém večeru pokračuje v 00:40 upírským filmem Závislost (The Addiction), který jsem zatím neviděl. Podle popisu v programu to bude o tom, kterak nově "nakažená" studentka filozofie bojuje se závislostí na lidské krvi, protože se nechce stát bezduchou bestií, a nedostudovat kvůli tomu kvalitní americkou školu. Údajně neobvyklý pohled na upíry se zdá být dost nuda, ale kdo ví...

Víkend je tradičně chudičký, ale jelikož stejně budu v depresi z končící dovolené, bude mi to asi dost jedno. V sobotu se dá dívat na Nově od 21:20 na Akta X (X-Files), i když bych radši viděl nějakou novou řadu seriálu. V neděli si zase nenechám ujít v jednu v noci poslední díl seriálu Neviditelný, který se bohužel nezvrhl zrovna v neodolatelnou podívanou, ale prostě mám nějak rád Eddieho Jonese... ;-)


evilmind

Sdilet

 
Související odkazy
· Howard 15 (06.06.2015)
· Howard 13 & 14 (11.03.2015)
· Howard 12 (06.09.2014)
· Howard 11 (06.06.2014)
· Howard 10 (07.03.2014)
· Noc hororožroutů 2014 & Cena Nosferatu (15.01.2014)
· Pionýři hororu (30.11.2013)
· James Wan si dává pauzu od horroru (20.09.2013)
· Karbon (13.08.2013)
· Z druhé strany (11.08.2013)

· Více o Z domova RSS kanál - téma Z domova
· Novinky od evilmind


Nejčtenější články o Z domova:
FEBIO FEST

 

Možnosti

Vytisknout stránku  Vytisknout stránku

Poslat tento článek  Poslat tento článek


 

"Login" | Přihlásit/Vytvořit účet | 0 komentáře
Práhy
  
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!