Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 32 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  

Česká TV/DVD: Novinky na českém trhu DVD
publikováno 13.10.2002 Z domova

Pokud kupujete DVD v Čechách (tj. obětujete přítomnost titulků ceně), můžete si zamnout spokojeně ruce - vánoce se blíží a nabídka rozšiřuje.

Frankensteinova pomsta (The Revenge of Frnakenstein). Tenhle film jsem neviděl, takže se musím spoléhat na popis dvdexpress.cz (popisy kurzívou u ostatních filmů pocházejí ze stejného webu): Druhý film režiséra Terence Fishera o Frankensteinovi. Film o baronu Frankensteinovi, který se osvobodí od gilotiny a odjede do Německa, kde pod svým novým jménem Dr. Stein začíná plánovat nové experimenty s použitím částí mrtvých lidských tél. V hlavní roli filmu uvidíte opět Petera Cushinga.

Hřbitov domácích zvířátek (Pet Sematary - nikoliv Pat Cemetery, to si v dvdexpressu pletou asi s Pat a Mat). Dost známý film podle románu Stephena Kinga, několikrát vysílaný i v televizi. Krom zmršeného anglického názvu bych měl výhradu i k českému: nevím co komu vadilo na imho pěkném překladu Řbitov zviřátek, použitém pro knihu. Je to docela zábavná podívaná, a nenechte se odradit zmateným popisem děje: Mistr hororu Stephen King vás a Creedovi zavede do pekla (ale Creedovi nemají zpáteční jízdenku). Vaším průvodcem bude postarší Jud Crandall, soused, který zná tajemství života, ale viděl dost na to, aby věřil, že "občas je smrt lepší".

Lebky 2 (The Skulls II) je spíš thriller než horror, je to horší než jednička, a rozhodně nejde o žádný zázrak, který by stálo mít za to na polici mezi DVD. Děj: Druhé pokračování ze světa hrůzných tajemství. Nic netušící student se dostane do záhadného skrytého světa nejmocnějšího tajného společenství a už nejde jen o hru. Poté, co se Ryan Sommers (Robin Dunne) připojí k organizaci "LEBKY", je varován před prozrazením tajných informací o významných členech i o ní samotné. Nicméně, když se stane svědkem vraždy přímo v soukromé místnosti LEBEK, brzy zjistí, že dostat se blíž k pravdě a odhalit ji, je životu víc než nebezpečné. LEBKY 2 přinášejí neustálé napětí v pravém slova smyslu.

Nevím, jestli do přehledu DVD horrorů nezařadit také Harryho Pottera - dvdexpress.cz má u něj totiž tuto propagační básničku:
Hej Pottře, ty lotře,
už jsi to proved zas,
zabíjet studentíky
je podle tebe špás.
Marně vzpomínám na nějaké "zabíjení studentíků" ve filmu nebo v knize, takže možná půjde o nějakou brutální bonusovou verzi? :-)

Mimochodem při pohledu na některá nová nehorrorová DVD se občas musím smát - Jackie Chan (Drunken Master, Snake In The Eagle`s Shadow) s mono zvukem? Cože jsem to četl nedávno za výrok jakéhosi kameníka, který při příležitosti ničení pirátských DVD na Invexu chválil kvalitu překladu, bonusů, zvuku a obrazu originálů? Ani nejubožejší asijští piráti už nepoužívají monozvuk, pánové z Bontonu...


evilmind

Sdilet

 
Související odkazy
· Howard 15 (06.06.2015)
· Howard 13 & 14 (11.03.2015)
· Howard 12 (06.09.2014)
· Howard 11 (06.06.2014)
· Howard 10 (07.03.2014)
· Noc hororožroutů 2014 & Cena Nosferatu (15.01.2014)
· Pionýři hororu (30.11.2013)
· James Wan si dává pauzu od horroru (20.09.2013)
· Karbon (13.08.2013)
· Z druhé strany (11.08.2013)

· Více o Z domova RSS kanál - téma Z domova
· Novinky od evilmind


Nejčtenější články o Z domova:
FEBIO FEST

 

Možnosti

Vytisknout stránku  Vytisknout stránku

Poslat tento článek  Poslat tento článek


 

"Login" | Přihlásit/Vytvořit účet | 0 komentáře
Práhy
  
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!