Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 37 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  

Co nás čeká: Don't Look Up
publikováno 07.10.2002 Remake

Vše nasvědčuje, že se dočkáme dalšího Nakatova (Ring, Dark Water) remaku, a to dokonce jeho prvotiny Ghost Actress neboli Don't Look Up z roku 1996. Má se toho (podle časopisu Fangoria) ujmout společnost Distant Horizons. Přestože film vyšel v Japonsku na dvd, neměl jsem jej možnost zatím vidět z důvodu absence anglických titulků. Příběh původního filmu pojednává o ...

... filmařích, kteří jedné noci zjistí, že do jejich filmu někdo přidal velmi podivné scény, které vlastně pocházejí ze stejného studia, z filmu natočeného před dvaceti lety, ukazující herečku podivující se nad něčím a za ní rozmazanou postavu jakési ženy.

Ještě se neví kdy se bude natáčet, přecejen se ještě musí přepsat scénář do pro-americké-publikum-více-pochopitelné-verze, ale co je téměř jisté, je že pokud se dostaví předpokládaný úspěch filmu The Ring, začne se jistě velmi brzy. Nevím co si o téhle situaci s remaky myslíte vy, ale já bych vás odporučil na třetí odstavec téhle stránky, s kterýmž to názorem se určitě ztotožnuji.

humanbeing

Sdilet

 
Související odkazy
· Ghost Actress (25.06.2004)

· Více o Remake RSS kanál - téma Remake
· Novinky od humanbeing


Nejčtenější články o Remake:
The Grudge

 

Možnosti

Vytisknout stránku  Vytisknout stránku

Poslat tento článek  Poslat tento článek


 

"Login" | Přihlásit/Vytvořit účet | 0 komentáře
Práhy
  
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!