Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 31 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  

Trailer: $la$her$
publikováno 05.10.2002 Competition

Na zbrusu čerstvém webu kanadského filmu $la$her$ (aneb Slashers, pokud název nemůžete přečíst protože vaše znaková sada z ideologických důvodu neobsahuje americký dolar), slashersthemovie.com, najdete krom traileru v různých velikostech také množství obrázků, životopisů postav apod. A o čem to bude? $la$her$ je reality show údajně už blízké budoucnosti, kdy o miliony dolarů bojuje šest vybraných šťastlivců proti třem slasherům. Jména jako Chainsaw Charlie, Dr. Ripper, Preacherman nebo Pirate Pite udatné budoucí...

... milionáře asi příliš nevyděsila, a když si pustíte trailer, seznáte, že ani vás nevyděsí. Spíš to bude srandovní splatter, hodně krvavě a hodně lacině vyhlížející, a časem dost možná trochu nudný díky ubohým hercům, efektům i scénáři. Jestli se vám zdá, že jsem moc přísný, pusťte si nejdřív ten trailer. Těžko říct, proč něco takového financuje asi nejzavedenější současný horrorový časopis Fangoria... Taky bych docela rád věděl, proč se kanaďani schovávají za japonskou (samozřejmě fiktivní) show, když na filmu se žádní skuteční japonci nepodílejí. Téma brutálních reality show budoucnosti je lákavé, ale myslím že rozhodně neprohloupíte, když se místo Slashers kouknete třeba na Battle Royale, Running Man nebo Series 7: Contenders.

evilmind

Sdilet

 
Související odkazy
· Slashers (27.08.2003)
· Slashers (29.07.2003)

· Více o Competition RSS kanál - téma Competition
· Novinky od evilmind


Nejčtenější články o Competition:
Battle Royale 2 trailer

 

Možnosti

Vytisknout stránku  Vytisknout stránku

Poslat tento článek  Poslat tento článek


 

"Login" | Přihlásit/Vytvořit účet | 0 komentáře
Práhy
  
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!