Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 96 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  
Clowns Clowns

Clowns

Strach z klaunů je známý jako coulrophobie, a podle počtu filmů, ve kterých vystupuje klaun coby zlověstná, vražedná, nebo alespoň šílená postava je zjevné, že je to fobie poměrně rozšířená...

Naposled přidané filmy k tématu

  All Hallows' Eve Terrifier Scary or Die Killjoy Goes to Hell Klown Kamp Massacre

  Stitches Gingerclown Jingles the Clown Psychoville Balada triste de trompeta

 • Poslední novinky k tématu

  • Znělka 4. řady American Horror Story Znělka 4. řady American Horror Storyevilmind 02.10.2014

   Čtvrtá řada AHS s podtitulem "The Freak Show" vtrhne na naše torrenty už příští týden, a prostředí amerického cirkusu z padesátých let slibuje další povedenou sezonu nejlepšího současného horrorového seriálu. Kromě čerstvé kompletní znělky se pod Více můžete podívat i na nejdelší z mnoha vypuštěných ukázek, kde jsou vidět všichni známí herci z předchozích seriích ve svých nových rolích...

   více...
  • Update okolo 31 od Roba Zombieho Update okolo 31 od Roba Zombiehohumanbeing 18.07.2014

   Rob Zombie se stará o to, aby jeho nejnovější projekt 31 byl pokud možno co nejvíce tajemný. V posledních několika rozhovorech ale přesto k filmu něco řekl, snad i proto, aby se fandové nechytili populárních (a zcela nepravdivých) domněnek. Shrňme si, co Zombie o 31 dosud řekl: Film se odehrává na Halloween, tedy 31. října a odtud pochází název filmu, ona číslovka 31 (ne 3I, jak jsme někteří - právem - spekulovali). Na otázku, zda klaun z prvního odhaleného obrázku je kapitán Spaulding, Rob Zombie odpověděl: "No ale přece nevypadá jako on, alespoň myslím. Ve filmu je klaun, ale nemá nic společného s kapitánem Spauldingem. A ten kdo je ve filmu, vůbec nevypadá jako kapitán Spaulding. Možná, že lidé si to myslí, ale po filmu si to myslet už nebudou."

   O čem tedy je 31? Zombie odpovídá: "Co můžu říct, je to, že je to něco úplně nového, má to původní nápad. 31 začnu natáčet na podzim."

   Dnes se na oficiální stránce Roba Zombieho objevil následující concept art obrázek. Pište do komentářů, co se na obrázku děje, či snad, jestli už víte, jak do sebe zapadá halloweenská noc, klaun, dodávka a tři pánové nervózně čekající před dodávkou... :)

   více...
  • Among the Living Among the Livinghumanbeing 08.04.2014

   Vyšel trailer na nový snímek od tvůrců Inside - ke zkouknutí pod textem. O Among the Living jsem tu psal koncem roku 2012, a v novince jsem zmínil např. podobnost s Kingovým To. Podle upoutávky to ale nejvíce vypadá na mix Inside a Livid, dvou předchozích filmů francouzské režisérské dvojice Bustillo a Maury. Jestli to bude takové "psycho", jak naznačuje trailer, to se doufejme již brzo dozvíme...

   Francouzská premiéra proběhne koncem tohoto měsíce.

   více...
  • All Hallows’ Eve All Hallows’ Eveevilmind 11.09.2013

   Opět něco cool pro nás coulrofobiky - vychází na DVD 29. října. Sarah hlídá děti na Halloween, a když doma vysypou pytle s vyžebraným cukrovím, objeví se tam i nepopsaná videokazeta. Na ní plno zneklidňujících krvavých záběrů s vraždícím klaunem (resp. podle traileru možná i víc klauny), které navíc po přehrání kazety začnou pronikat i do reálného světa...

   více...
  • Among the Living Among the Livinghumanbeing 21.10.2012

   Nový projekt režisérské dvojice Bustillo a Maury (Inside, Livide) se jmenuje Among the Living. Jeho zápletka vypráví o trojici školáků, kteří v době vyučování vyrazí zabít čas do opuštěného zábavního parku. Události se začnou vyvíjet mnohem zajímavěji, když spatří na vedlejším poli ženu spoutanou v řetězech, kterou do parku táhne muž v klaunském převleku... Jeden z producentů Among the Living popisuje jako film ve stylu Stephena Kinga čerpající z povídky Stand By Me (Stůj při mně) a románu It (To). Tedy jinak řečeno žádná jatka nás nečekají. Malou roli si tu přesto střihne Beatrice Dalle, která s režisérským párem spolupracovala na obou předchozích filmech (v Inside jako hlavní záporák a v Livid malé cameo)... První klapka padne na jaře.

  • Killjoy Goes to Hell Killjoy Goes to Hellevilmind 16.08.2012

   Série filmů o démonickém klaunovi Killjoyovi byla až dosud zajímavá především tím, že každý další díl byl o řád lepší než ten předchozí. Jak tak ale koukám na trailer čtyřky, tady se nám ten vzestup nejspíš zasekne, i když samozřejmě coulrofobici jistě ocení, že klaunů je v Pekle jako naseto... Film je v postprodukci a zatím není známé datum releasu.

   více...
  • Gingerclown dirty 80's trailer Gingerclown dirty 80's trailerevilmind 04.02.2012

   O maďarské poctě slasherům 80. let jsem se tu zmínil v říjnu, nicméně jejich trailer mi přišel tehdy dost nuda, a kromě angažování mnoha známých amerických herců do rolí dabérů monster z opuštěného parku na filmu nebylo moc zajímavého. Nový trailer ale už má docela styl, sice se trošku vleče, ale už tam jsou vidět poměrně slušně vypadající potvory - titulní Gingerclown (Tim Curry), Brad Dourif (červ), Sean Young (pavoučice Nelly), Lance Henriksen (Braineater). Film je zatím v postprodukci, a není známo nic o jeho budoucí distribuci.

   více...
  • Gingerclown Gingerclownevilmind 05.10.2011

   Maďarský horror Gingerclown zaujme na své IMDB stránce už na první pohled hereckým obsazením - Lance Henriksen a Tim Curry?! Ti ale ve filmu ve skutečnosti nehrají, jen propůjčili své charakteristické hlasy monstrům ze zábavního parku, stejně jako Brad Dourif (hlas Chuckyho) nebo Michael Winslow (beatboxer z Policejní akademie). Maďarští soudruzi mají prostě dobrý vkus, a protože točí v angličtině, nemusí se dokonce nikdo z herců učit své repliky maďarsky. Ve filmu se jinak pohybuje standardní skupina bezejmenných teenagerů v nejotřepanější sbírce klišé - školní loser se zamiluje do nejpopulárnější holky, co samozřejmě chodí s kapitánem fotbalového týmu, a nechá se vyhecovat, aby šel prokázat odvahu v noci do opuštěných atrakcí. To vše prý natočené ve stylu horrorová komedie z 80. let, ovšem níže embednutý trailer nevypadá zrovna slibně, a bude zřejmě třeba doufat, že to zachrání monstra i titulní klaun.

   více...
  • Balada triste de trompeta Balada triste de trompetaevilmind 06.04.2011

   OK, tohle může být zase jeden z filmů, o kterých se dají vést diskuse zda-li na Studnu, coby fanovský server filmového horroru, vůbec patří, nicméně někdo to by to nakonec rozseknout stejně musel, a tak to udělám rovnou. Hodí se nám do tématu coulrophobie (strachu z klaunů), plus cokoliv od Álexe de la Iglesii, autora geniálního El Dia de la Bestia, co se jen malinko bude žánrově blížit, tu bude vždy vítáno, a navíc, když se podíváte na níže embednutý trailer - myslím, že je jasno.

   "Balada o smutné trumpetě" (doslovný překlad, anglický imdb název je The Last Circus) začíná v době občanské války ve Španělsku v roce 1937, kdy je přímo při cirkusovém představení klaun zverbován jednou ze stran, vyzbrojen mačetou, a vyslán do ulic zabíjet ty druhé (to je ten začátek traileru). Ale o tom film není, i když by mohl být... :-) O pětatřicet let později sledujeme osudy Javiera, syna tohoto klauna, který sice kráčí v otcových slépějích a rovněž je klaunem, ale protože není vtipný, může zastávat pouze nevděčnou roli smutného klauna, ze kterého si ostatní utahují a šikanují ho jak v šapito, tak i ve skutečnosti. Když se navíc zamiluje do cirkusové akrobatky, týrané ženy jeho největšího trýznitele, příběh nevyhnutelně spěje k tragickému a krvavému vyvrcholení...

   Film je v současnosti k vidění na festivalech, na DVD by mohl vyjít v druhé polovině roku.

   více...
  • Clown bude! Clown bude!evilmind 18.11.2010

   Před pár týdny se objevil na youtube trailer Clown (je níže v embedu), prezentovaný jako nový film Eli Rotha. Eli Roth to vzápětí suše popřel na twitteru, čímž vyšlo najevo, že jde o dílo pánů z Waverly Films, a je to celé jen vtipný fake. Nicméně příběh o tom, jak se otec od rodiny navlékne do klaunského kostýmu, který způsobí jeho postupnou mutaci do démonického klauna, asi Elimu nedal spát, a tak bylo dnes čerstvě opět na Eliho twitteru potvrzeno, že z fake traileru opravdu vznikne film, který jeho společnost bude produkovat!

   Eli k tomu říká (volně přeloženo): Líbilo se mi, že měli koule napsat tam "Od mistra horroru, Eli Rotha". Lidi si mysleli, že to fakt bude můj film, nebo alespoň další fake Grindhouse trailer. První, co mi řekli, bylo - díky, že nás nebudeš žalovat. Ale já jim odpověděl - tohle je Hollywood, a i když je tu tradicí, že každý film nakonec skončí u soudu, lidi se soudí, jen když je o co. A opravdu jsem cítil, že tihle hoši si zaslouží šanci, a lidi se přece bojí zlých klaunů. A je novej přístup udělat to jako Mouchu, kdy hrdina cítí, jak se proměňuje, ztrácí vědomí a probouzí se v kostýmu pokrytém krví. K monstru tak cítíte sympatie, minimálně než se monstrem stane úplně.

   Poučení: zase o důvod mít radši jednoho z mála z fandomu vzešlých režisérů, a pokud točíte vlastní filmy, chvalte tam své idoly alespoň v titulcích! :-)

   více...
  Poslední recenze k tématu

  • Killer Klowns from Outer Space Killer Klowns from Outer Spacefcreading 24.05.2010 8/10 nehodnoceno

   „Musíme to ísť nahlásiť na políciu.“ – „Áno, prídeme na stanicu a povieme im, že tu pobehujú klauni a zabíjajú ľudí cukrovou vatou...“

   Existuje veľa hororových komédií, ktoré boli na počiatku 80-tych rokov na každodennom poriadku, ale len máloktoré sa dočkali úspechu. Tie slávnejšie počiny sa dočkali pár pokračovaní (Invasion of the Body Snatchers alebo Blob), ale nie vždy predbehli originál. Väčšinou to bol zámer režisérov - nakrútiť TAK zlé filmy (ako napr. výrobná firma zábavy Troma, ktorá produkovala niekedy klenoty, inokedy zase katastrofálne diela), ktoré sa možno na prvý pohľad zdali byť zábavné, ale pritom neboli. Také filmy sa potom nemôžu brať vážne a musíte ich brať s rezervou. Ale nie vždy to tak je.

   více...

  • Amusement Amusementhumanbeing 17.01.2009 3/10 4,50/10

   Tři dívky se dostanou do spárů šílence, oblečeného za klauna, který se jim chce za něco pomstít. S takovouhle zápletkou by mohlo být postaráno o pěkný filmový večer, říkal jsem si. Amusement měl dobře našlápnuto: 1. líbil se mi trailer, 2. obrázky z oficiální stránky slibovaly pěkné záběry a 3. měl tu vystupovat slibný záporák, pro kterého je vše legrace. Nakonec to tak dobře nedopadlo, protože Amusement selhává hned na několika frontách, ale o tom až později.

   více...

  • It ItIvan Kučera 11.06.2005 6/10 6,40/10

   „Ten bezstarostný chalan z vás náhle vyšumí, ako vzduch z pneumatiky. Jedného dňa sa pozriete do zrkadla a zistíte, že sa na vás pozerá nejaký dospelý.“ -Stephen King, román To, strana 683

   S mainským mestečkom Derry, ktoré pološialení otcovia mesta postavili uprostred bažín, nikdy nebolo všetko s kostolným poriadkom. Už od dávnych časov tu každých cirka tridsať rokov vyčíňa akési strašné Zlo, zabávajúce sa prevažne vraždením detí. Niektoré z nich sú dokonca čiastočne zjedené. Po niekoľkých mesiacoch, počas ktorých drží mestečko v absolútne bezmocnom šachu, z ničoho nič na najbližšie štvrť storočie zase zmizne z povedomia ľudí. Predtým si ale „vyberie daň“ v podobe masovej vraždy, maskovanej za nešťastnú katastrofu (napr. upálenie detí zaživa pri hľadaní veľkonočných vajíčok). Nie, že by tu žili vyložene zlí ľudia (výnimkou, potvrdzujúcou pravidlo, je 100%-ný hajzel Henry Bowers), len sa skrátka naučili zatvárať oči pred vyčínaním Zla... a práve ľahostajnosť Zlo potrebuje k tomu, aby mohlo prežívať navždy.

   více...

  Nejlepší filmy k tématu podle uživatelů

  • It ItIvan Kučera 11.06.2005 6/10 6,40/10

   „Ten bezstarostný chalan z vás náhle vyšumí, ako vzduch z pneumatiky. Jedného dňa sa pozriete do zrkadla a zistíte, že sa na vás pozerá nejaký dospelý.“ -Stephen King, román To, strana 683

   S mainským mestečkom Derry, ktoré pološialení otcovia mesta postavili uprostred bažín, nikdy nebolo všetko s kostolným poriadkom. Už od dávnych časov tu každých cirka tridsať rokov vyčíňa akési strašné Zlo, zabávajúce sa prevažne vraždením detí. Niektoré z nich sú dokonca čiastočne zjedené. Po niekoľkých mesiacoch, počas ktorých drží mestečko v absolútne bezmocnom šachu, z ničoho nič na najbližšie štvrť storočie zase zmizne z povedomia ľudí. Predtým si ale „vyberie daň“ v podobe masovej vraždy, maskovanej za nešťastnú katastrofu (napr. upálenie detí zaživa pri hľadaní veľkonočných vajíčok). Nie, že by tu žili vyložene zlí ľudia (výnimkou, potvrdzujúcou pravidlo, je 100%-ný hajzel Henry Bowers), len sa skrátka naučili zatvárať oči pred vyčínaním Zla... a práve ľahostajnosť Zlo potrebuje k tomu, aby mohlo prežívať navždy.

   více...

  • Amusement Amusementhumanbeing 17.01.2009 3/10 4,50/10

   Tři dívky se dostanou do spárů šílence, oblečeného za klauna, který se jim chce za něco pomstít. S takovouhle zápletkou by mohlo být postaráno o pěkný filmový večer, říkal jsem si. Amusement měl dobře našlápnuto: 1. líbil se mi trailer, 2. obrázky z oficiální stránky slibovaly pěkné záběry a 3. měl tu vystupovat slibný záporák, pro kterého je vše legrace. Nakonec to tak dobře nedopadlo, protože Amusement selhává hned na několika frontách, ale o tom až později.

   více...(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!