Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 34 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  
War War

War

Naposled přidané filmy k tématu

  Outpost: Rise of the Spetsnaz Army of Frankensteins The 4th Reich Frankenstein's Army 1942

  Warhouse The Day Stitched Neprijatelj Outpost: Black Sun

 • Poslední novinky k tématu

  • Upoutávka na Frankenstein's Army! Upoutávka na Frankenstein's Army!humanbeing 31.05.2013

   Richard Raaphorst nás na Studně zaujal už před devíti lety, kdy se tento filmový nadšenec z Nizozemí rozhodl oživit nacisty schopné chodit po mořském dně ve Worst Case Scenario. Tento ambiciózní projekt, jak víme, těsně nevyšel, a pak přišel nápad na ještě ambicióznější Frankenstein's Army. Točilo se u nás a hlavní roli si v něm zahrál Karel Roden. Trailer v Red Band podobě je čerstvě k vidění - po kliknutí na více... Wunderbar!

   více...
  • Outpost: Rise of the Spetsnaz Outpost: Rise of the Spetsnazhumanbeing 10.02.2013

   Letos vyjde třetí, závěrečný díl trilogie Outpost (naše recenze jedničky) s podtitulem Rise of the Spetsnaz. Půjde o prequel, ve kterém se dozvíme pozadí o "zrodu" zombie vojáků. Zpátky do pekla se je bude snažit zahnat ruská speciální jednotka Spetsnaz. Ta se údajně proti zombie vojákům postaví v jednu chvíli i bez samopalů a dojde na tzv. férovku, kdy platí jediné pravidlo, a to udeřit oponenta co nejrychleji do obličeje. Ve snímku se objeví dvoumetrový zápasník UFC James “The Colossus” Thompson, a zřejmě to bude on, kdo v oné situaci uplatní zkušenosti s údery rukou do protivníkova čela. První obrázek a plakát po kliknutí na více...

   více...
  • Army of Frankensteins Army of Frankensteinshumanbeing 06.02.2013

   Pokud patříte mezi ty diváky, jenž si lehce spletou názvy snímků, a tak například výběr mezi 11-11-11 a 11/11/11 nebo Paranormal Entity a Paranormal Activity je pro vás noční můrou, chystaný snímek Army of Frankensteins (který nenápadně připomíná letošní flák Frankenstein's Army s Karlem Rodenem) vás dost možná nepotěší. A asi vám nezlepší náladu, že tentokrát nejde o mockbuster od profíků z Asylumu. V Army of Frankensteins přesto bude jedna zásadní novinka - bude se tu cestovat časem, a to do období americké občanské války. Proti vojskům severu se postaví nový nepřítel: armáda Frankensteinů, kterou na válečné pole vyslal šílený vědec z budoucnosti. Proti Frankensteinům pocházejícím ze stovek paralelních vesmírů se musí postavit nebojácný hrdina z přítomnosti... Huh.

   více...
  • Frankenstein's Army - první obrázky Frankenstein's Army - první obrázkyhumanbeing 31.10.2012

   První obrázky z debutu Richarda Raaphorsta Frankenstein's Army ukazují moment z běžného dne Viktora Frankensteina a výsledek toho, co se stane, když se voják převlékne za letadlo (?) a škrtne sirkou...

   více...
  • Karel Roden vstupuje do Frankensteinovy armády Karel Roden vstupuje do Frankensteinovy armádyhumanbeing 12.03.2012

   Karel Roden ztvární v novém filmu Richarda Raaphorsta Frankenstein's Army šíleného nacistického vědce Viktora, který bude vyrábět super vojáky z částí těl padlých vojáků. Tohle je určitě skvělá role pro Karla, který podobné záporáky zvládá na jedničku (těžko si představit prvního Hellboye bez Rasputina). Teď ještě, najde se role i pro Marka Vašuta?

   zdroj: Variety

  • Frankensteinova armáda začíná kráčet Frankensteinova armáda začíná kráčethumanbeing 06.03.2012

   Žije! Žije a pochoduje! Frankensteinova armáda pochoduje! Historický horror Frankenstein's Army od Richarda Raaphorsta (legendární a neuskutečněný Worst Case Scenario) se v těchto dnech začíná natáčet v České republice a Fangoria získala první obrázek z natáčení. Frankensteina na něm k vidění není, ale to by se mohlo během následujících dnů změnit.

   Pokud náhodou půjdete okolo místa natáčení, foťte, zašlete nám kolik fotek uznáte za vhodné. Rádi takové fotografie zveřejníme! :)

   více...
  • Neprijatelj Neprijateljevilmind 06.05.2011

   Konec války na Balkáně. Sedm vojáků v Bosně v bodré náladě postupuje krajinou, a likviduje miny, které tam předtím sami nakladli, šťastní, že se konce války vůbec dožili. V opuštěné rozbombardované továrně pak najdou zazděného muže, a když ho ze zdi zachrání, začnou se dít zvláštní věci - nejde se s nikým spojit rádiem, a všude kolem nich se objevují miny, které tam oni nedali...

   V atmosférickém traileru nového srbrského filmu Neprijatelj (Nepřítel), který můžete vidět níže v embedu, sice není vidět nic nadpřirozeného, ale... necháme se překvapit. Film měl premiéru v kinech v únoru, teď se ho autoři budou snažit prodat v Cannes.

   více...
  • Frankensteinova armáda v Praze??! Frankensteinova armáda v Praze??!evilmind 16.02.2011

   "Worst Case Scenario" holandského režiséra Richarda Raaphorsta lze považovat za jeden z nejlepších horror filmů... který nikdy nevznikl. Úžasný námět nacistických zombie, dech beroucí vizualizace v teaseru, nesčetné odklady a průtahy při natáčení, o tom všem jsme i tady informovali někdy od roku 2004, než o pár let později byl film definitivně odpískán. I proto jsem přistupoval trochu s despektem k tomu, když Richard před dvěma lety oznámil ještě epičtější projekt, opět čerpající z alternativní vize II. světové války, ve které tentokráte nacisté využijí objevené práce Victora Frankensteina k sestavení nové armády - z kousků těl kamarádů, které posbírají na ruské frontě. Níže embednuté promo "Frankenstein's Army" vypadá parádně (i když bych pořád radši viděl WCS), a navíc čerstvá tisková zpráva hovoří o tom, že nejenže peníze tentokrát jsou, a natáčení by mělo začít už na jaře, ale mělo by začít v Praze!!! A jelikož Richard často pracuje s armádou dobrovolníků, otevírá se tím nebývalá šance i našincům... Vše kolem filmu tak budeme nadále sledovat ostřížím zrakem.

   více...
  • El Páramo teaser El Páramo teaserevilmind 24.05.2010

   Horrorů odehrávajících se v prostředí války, nebo alespoň s vojáky v hlavních rolích, není nikdy dost - vždycky mi přijde, že působí tak nějak uvěřitelněji, když zlo má od začátku nepřítele, který by se měl umět bránit... Totéž by mohlo platit o kolumbijském filmu El Páramo, na jehož teaser se můžete podívat v embedu. Jednotka vojáků je vyslána na průzkum na základnu vysoko v Andách, která se už několik dní neozývá, a je tedy důvodné podezření, že ji napadli partyzáni. Když ale dorazí na místo, jediné co najdou, je žena svázaná v řetězech... Co se bude dít dál ani teaser ani synopse na officiálním webu neprozrazuje, nicméně scénář už od roku 2007 získal množství různých cen, takže by to nemusela být nuda. Film je v preprodukci, budeme sledovat.

   více...
  • Stranded Strandedhumanbeing 24.11.2009

   Na příští rok se plánuje premiéra nového francouzského horroru Stranded, který se bude podle všeho snažit napravit dojem z kvalitní, leč ne úplně dokonalé, podívané Red Sands. Ve Stranded začne mít vojenská jednotka podobné potíže, když se kdesi na severu Afriky během záchranné mise její členové setkají s nadpřirozenými bytostmi, zlými djinny. Osobně si myslím, že takovéhle téma (střet vojáků s nadpřirozenem) si zaslouží pokud možno co nejvíc filmů, nebo ještě lépe, alespoň jeden perfektní, takže na Stranded se už teď začínám pořádně těšit. První plakát nevypadá špatně...

   více...
  Poslední recenze k tématu

  • Uncle Sam Uncle SamIvan Kučera 01.07.2009 4/10 nehodnoceno

   Kto by nepoznal povestného „strýčka Sama“, nahovárajúceho mladých amerických panicov do vojny? Ale určite ho ešte nepoznáte v súvislostiach, v akých vám ho ukáže režisér Maniac Copa!

   více...

  • House Housefcreading 17.04.2009 8/10 nehodnoceno

   "Videl som ducha, niečo vyletelo zo skrini a chcelo ma to zožrať."

   Poviem vám známy príbeh o strašidelnom Dome, s ktorým nie je niečo v poriadku. Určite sa vám aspoň raz v detstve stalo, že ste sa báli otvoriť skriňu alebo dvere, a to len preto, že ste si mysleli, že sa tam skrýva príšera, ktorá vám nedá pokoj a snaží sa vás vystrašiť svojou znetvorenou tvárou a gumeným ksichtom. Čo by ste ale spravili, keby ste boli v dome sami, a nikto by vám nepomohol? Asi by ste sa vzchopili, premohli svoj strach a vyrazili za príšerou skoncovať to s ňou raz a navždy. Práve to sa snažil spisovateľ Roger Cobb po smrti svojej tety, ktorá sa obesila vo svojom vlastnom dome. Roger sa po roku rozhodne nasťahovať do domu, v ktorom zomrela jeho teta, a napísať ďalší román, ktorý už nebude podobný hororu, ale bude o nešťastných zážitkoch z vojny vo Vietnamu, ktoré ho ničia a zároveň nemôže nájsť pokoj a stále sa obviňuje zo smrti svojho kamaráta, ktorého zajali a mučili Vietnamci.

   více...

  • Red Sands Red Sandshumanbeing 04.02.2009 6/10 nehodnoceno

   Pokud bych měl vybrat novodobý americký horror, který se opravdu povedl, s velkou pravděpodobností by mě jako první přišel na mysl Dead Birds od Alexe Turnera. Důvod je prostý. Jedná se o jeden z mála nových amerických horrorů, při kterém skoro až tuhne krev v žilách, a po stránce atmosféry se jedná o naprostou špičku. Čekání na jeho volné pokračování tedy bylo takové menší utrpení (recenze na Dead Birds je na Studně pomale už čtyři roky!). Alex Turner po dlouhé době o sobě znovu dává vědět dnes recenzovaným snímkem Red Sands (Rudý písek), který je opět o vojácích, kteří čelí nadpřirozenému zlu. Jak snímek dopadl? Jestli se vyplnila očekávání, či nikoliv, o tom si můžete přečíst na následujících řádcích. Ti nedočkavější, kteří obvykle nejprve zrakem sjedou na výsledné číslo (pouze 6/10), už rozčíleně rozlomili klávesnici vejpůl. :) Co se týče čerstvých dojmů, nejsou úplně jednoznačné. Na jednu stranu to není tak dobré, jak jsem si vysnil, na tu druhou stranu to není vůbec špatný horror, jak se vám možná někteří fanoušci výborného Dead Birds, zklamaní jeho pokračováním Red Sands, budou snažit namluvit - nevěřte jim. :-) Ale pěkně popořadě.

   více...

  • Outpost OutpostBloody 20.12.2008 4/10 6,14/10

   Ziskuchtivý chlápek si najme skupinu bývalých žoldáků, aby kdesi ve východní Evropě našli a prozkoumali starý nacistický bunkr. V jeho podzemních prostorách se totiž ukrývá přístroj z druhé světové války, který měl s jeho pomocí a tajných experimentů udělat z německých vojáků nesmrtelné hajzly. Najdou zde však ještě někoho: zjizveného muže, který je dost mimo – nemluví a blbě čumí. Nepotrvá samozřejmě dlouho a temné síly dávají o sobě vědět. Boj na život a na smrt může začít.

   více...

  • Deathwatch DeathwatchGangrena 16.02.2004 6/10 7,11/10

   Rok 1917, západní fronta. Britská jednotka, nebo spíš to co z ní zbylo po právě absolvované bitvě, obsadí německý zákop. Kromě spousty mrtvol (některé obstarají přímo oni) je v něm i jeden živý a k smrti vyděšený německý voják. Zatímco se Britové aklimatizují v novém prostředí a zajišťují zákop, začínají se dít podivné věci. Německý zajatec zmateně blábolí cosi o temné síle, která donutí vojáky v zákopu pozabíjet se navzájem. Následující události mu pomalu začínají dávat za pravdu.

   více...

  • Uncle Sam Uncle SamGangrena 29.12.2003 5/10 nehodnoceno

   ,,Žádní hrdinové nejsou, jsou jen ti co zešíleli v boji.“

   V Kuvajtské poušti byl sestřelen vrtulník plný amerických vojáků. Ano, takové věci se stávají, zvláště když je válka. Ovšem, tentokrát je skutečnost daleko tragičtější, neboť hrdinné muže v amerických uniformách sestřelili jejich vlastní lidé. Ale i takové věci se stávají. Jeden z vojáků, přestože má kůži jako grilované kuře, není tak úplně mrtvý jak se původně zdálo. Vlastně mrtvý je, ale přesto může dál zabíjet. Ano, i tohle se může stát, alespoň v horroru Williama Lustiga, podle scénáře Larryho Cohena. Ten voják se jmenuje Harper. Sam Harper.

   více...

  • Lost Platoon Lost PlatoonGangrena 28.07.2003 4/10 nehodnoceno

   Ve většině upírských filmů jsou jejich krvelační protagonisté prezentováni jako bytosti skrznaskrz špatné. Samozřejmě, jsou tu vyjímky a jednou z nich je čtveřice nesourodě vypadajících vojáků v rozmanitých uniformách pamatujících snad všechny války od severu proti jihu až po Vietnam. Jsou to upíři patrioti a jsou všude tam, kde je jejich americká vlast potřebuje.

   více...

  • The Bunker The BunkerIvan Kučera 24.11.2002 8/10 6,70/10

   „Zlo není venku.Je uvnitř.“

   1944, německá armáda je na ústupu před rychle postupujícími silami amerických a ruských spojenců. Málopočetný zdecimovaný oddíl Němců najde úkryt v bunkru na německo-belgické hranici, obývaný jen pološíleným starcem a nezkušeným mladíkem. Venku je s největší pravděpodobností komando nepřátelských vojáků, spoléhajících se, že rotu Němců dříve či později něco vyžene z úkrytu, ať už klaustrofobie, případně dojedení všech zásob. Zdá se, že pro Němce může být bunkr stejně dobrou záchranou jako i hrobkou.

   více...

  Nejlepší filmy k tématu podle uživatelů

  • Deathwatch DeathwatchGangrena 16.02.2004 6/10 7,11/10

   Rok 1917, západní fronta. Britská jednotka, nebo spíš to co z ní zbylo po právě absolvované bitvě, obsadí německý zákop. Kromě spousty mrtvol (některé obstarají přímo oni) je v něm i jeden živý a k smrti vyděšený německý voják. Zatímco se Britové aklimatizují v novém prostředí a zajišťují zákop, začínají se dít podivné věci. Německý zajatec zmateně blábolí cosi o temné síle, která donutí vojáky v zákopu pozabíjet se navzájem. Následující události mu pomalu začínají dávat za pravdu.

   více...

  • The Bunker The BunkerIvan Kučera 24.11.2002 8/10 6,70/10

   „Zlo není venku.Je uvnitř.“

   1944, německá armáda je na ústupu před rychle postupujícími silami amerických a ruských spojenců. Málopočetný zdecimovaný oddíl Němců najde úkryt v bunkru na německo-belgické hranici, obývaný jen pološíleným starcem a nezkušeným mladíkem. Venku je s největší pravděpodobností komando nepřátelských vojáků, spoléhajících se, že rotu Němců dříve či později něco vyžene z úkrytu, ať už klaustrofobie, případně dojedení všech zásob. Zdá se, že pro Němce může být bunkr stejně dobrou záchranou jako i hrobkou.

   více...

  • Outpost OutpostBloody 20.12.2008 4/10 6,14/10

   Ziskuchtivý chlápek si najme skupinu bývalých žoldáků, aby kdesi ve východní Evropě našli a prozkoumali starý nacistický bunkr. V jeho podzemních prostorách se totiž ukrývá přístroj z druhé světové války, který měl s jeho pomocí a tajných experimentů udělat z německých vojáků nesmrtelné hajzly. Najdou zde však ještě někoho: zjizveného muže, který je dost mimo – nemluví a blbě čumí. Nepotrvá samozřejmě dlouho a temné síly dávají o sobě vědět. Boj na život a na smrt může začít.

   více...(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!