Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 121 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  
Série: Saw Série: Saw

Série: Saw

Naposled přidané filmy k tématu

  Saw 3D Saw Saw VI Saw V Saw IV

  Saw III Saw II Saw

 • Poslední novinky k tématu

  • Saw 3D Saw 3Devilmind 03.11.2010

   Recenze Saw 3D, které je k vidění i v našich kinech, od madd1111.

  • Scream Queens druhá sezóna Scream Queens druhá sezónaevilmind 10.08.2010

   Scream Queens je reality show stanice VH1, ve které desítka hereckých aspirantek soutěžila na podzim 2008 o zajímavou cenu - roli oběti v dalším díle série Saw. Pokud jste byli vloni na FF na mojí přednášce o s horrorem souvisejících reality show, mohli jste vidět ukázky toho, co musí taková kandidátka všechno umět, a že to opravdu není jen o tom ukázat kozy, zařvat a umřít. Většinou... :-) Každopádně jsem skoro přehlédnul, že už minulý týden začalo vysílání druhé řady, najdete na vašich p2p sítích. Tentokrát je v porotě znovu herecký kouč John Homa, a nováčci režisér Tim Sullivan (mj. oba nové díly 2001 Maniacs) a herečka Jaime King (My Bloody Valentine 3D). Cenou je znovu role v dalším Saw, tj. Saw 3D, ve kterém si zahraje znovu i vítězka první řady Tanedra Howard. Každopádně fakt doporučuju, zatím jsou venku jen dvě epizody a kromě toho, že to je sranda, tam uvidíte spoustu věcí ze zákulisí natáčení horrorových filmů...

  • Animované postery Saw 3D Animované postery Saw 3Devilmind 29.07.2010

   První animovaný flash poster pro poslední díl Saw vyšel už minulý týden (to oko), nicméně zase tak úžasný mi to nepřišlo, ale když teď vydali další... Jako propagace 3D to nakonec není tak špatný, a docela mě bavilo se na to chvíli dívat a luštit v tom detaily. Byť se to samozřejmě pořád nevyrovná údernému sloganu Charlese Banda na DVD coveru některého z dílů Evil Bongu - "Ve 3D, pokud jste zhulení". Oba postery najdete pod Více, pozor tahá se docela dost dat.

   více...
  • Série Saw v Guinnessově knize rekordů Série Saw v Guinnessově knize rekordůDerek 23.07.2010

   Série Saw bude zapsána do Guinnessovy knihy rekordů jako nejúspěšnější hororová filmová série. Sdělil to jeden z producentů Mark Burg a vyjádřil nad úspěchem série překvapení. Především pak nad tím, že Saw pokořil i klasiky typu Friday the 13th, Halloween či Nightmare on Elm Street.

   více...
  • Saw 3D teaser Saw 3D teaserevilmind 23.07.2010

   Dvě zprávy z Comic-Conu pro fanoušky série Saw - ta první je dobrá, v embedu níže se můžete podívat na teaser sedmého dílu, Saw 3D, ve kterém tvůrci slibují, že každý génius si to nejlepší schovává na konec, a přesně to nás tedy prý v kinech 29. října čeká. No a ta druhá zpráva... ta je vlastně taky docela dobrá, podle producenta Orena Koulese nastal čas sérii ukončit, a tohle bude opravdu definitivně poslední díl. Osobně bych si ale moc nevsadil na to, že se nejpozději za pár let nedočkáme něčeho jako Saw: Rebirth...

   více...
  • Dr. Gordon se vrací do Saw Dr. Gordon se vrací do Sawhumanbeing 09.07.2010

   A pravděpodobně jen do flashbacků nebo... ? Ne, Gordon to samozřejmě přežít nemohl, možná tak ve vlhkém snu horrorového fanouška nepodlehl smrti vykrvácením. O jeho přítomnosti v sedmém dílu série Saw poměrně nedávno reportovaly všelijaké horror stránky (které od sebe, doufejme, neopisují) a zadruhé je jeho obsazení napsané i na IMDB profilu filmu. To je určitě skvělá zpráva pro fandy - pokud jste sledovali různá Saw fóra, tak určitě jste museli natrefit na nejednu diskusi, kde fanoušci vyloženě požadují Gordonův návrat. Nestává se často, kdy jsou fandové vyslyšeni. Palec nahoru.

   Jinak, Saw VII se údajně už oficiálně přejmenovalo na Saw 3D The Traps Come Alive (Saw ve 3D: Pasti ožívají). Tak ale jo, proč ne...

  • Saw Sawevilmind 03.03.2010

   Raulova recenze Wanova kraťasu Saw, předcházející stále bobtnající sérii...

  • Skrytá závěrečná scéna SAW VI Skrytá závěrečná scéna SAW VIevilmind 22.01.2010

   Tedy přesněji řečeno, skrytá v případě, že se ani u director's cutu nedíváte až úplně dokonce závěrečných titulků, protože už v té chvíli pravděpodobně vkládáte do přehrávače další DVD. Následující scénu byste tak mohli snadno minout...

   více...
  • Saw VI Saw VIhumanbeing 24.10.2009

   Recenze šestého dílu Saw, který se v těchto dnech promítá v našich kinech - Saw VI (2009).

  • Saw VI plakát Saw VI plakáthumanbeing 20.09.2009

   Jeden, docela pěkný, plakát k Saw VI jsme tu už měli. Tenhle nový ale jde v tradici těch předchozích, které na obrázku mají vytvořené číslo, které se shoduje s číslem pokračování, tedy v tomto případě je to šestka. Sami posuďte, jak se jim to povedlo...

   více...
  Poslední recenze k tématu

  • Saw 3D Saw 3Dmaddy1111 02.11.2010 6/10 5,75/10

   Nebol by to ten správny americký sviatok Halloween, keby nám producenti nenadelili ďalší diel nekonečnej série Saw, tento krát už siedmy v poradí lákajúci na slogan „the final chapter“. Osobne nemám proti pokračovaniam žiadne výhrady. Na rozdiel od niektorých hororových alebo všeobecne filmových fanúšikov som skôr rád, ak si môžem pozrieť ako pokračujú príbehy niektorých už známych postáv a je mi jedno, či sa jedná o druhé, tretie alebo siedme pokračovanie série. Kvalitný, respektíve nekvalitný film môže vzniknúť, či už sa jedná o debut alebo o x-stého nasledovníka série.

   více...

  • Saw SawRaul 01.01.2010 8/10 nehodnoceno

   Pro diváky to vše započalo rokem 2004. Do kin se dostal komorní horor o dvou mužích v jedné místnosti, mrtvým tělem mezi nimi a jedné pile. Film, natočený za na dnešní poměry směšných 1,200,000 amerických dolarů, vydělal jen v kinech celosvětově 103 milionů dolarů a stal se tak velkým kasovním trhákem. Chlapci a děvčata ve vedení Lions Gate Entertainment tak hned poznali, že právě narazili na svou zlatou žílu a rozhodli se kutat co nejhlouběji. Kdo by tenkrát tušil, že série se dožije šesti dílů (kdy sedmý – 3D už je v přípravě) a že rychlost jejich natáčení překoná rychlost tasení koltu Clintem Eastwoodem v jakémkoli westernu. Jenže diváci to studiu „žerou“ pořád, ať už je tahle polívčička sebevíc přihřívaná. A tak i přes neustále klesající tržby a hlavně kvalitu série, se stále vyplatí natáčet další a další nízkorozpočtové díly a těžit tak hlavně z dobrého jména dílu prvního. A po šesti dílech tu máme v součtu náklady 47,000,000$ (bez propagace) a celosvětovou tržbu 731,500,000$ jen z kin (takže ještě nějaké ty zelené papírky v milionových hodnotách dorazily z prodeje DVD). A to už jsou slušná čísla a důvody, proč tuhle mašinérii jen tak neutnout.

   více...

  • Saw VI Saw VIhumanbeing 24.10.2009 8/10 5,57/10

   Po slabší pětce je tu další díl Saw, který pokračuje v příběhu, jenž se započal v originální a šokující jedničce. Už je to šestý díl a to znamená, že si na film zajde určitě někdo, kdo má zkouknuté předchozí díly. Takový divák ví, že Jigsaw ve trojce zemřel i to, že veškeré pasti teď řídí agent FBI Hoffman, vydávající se za Jigsawa. Ví taky to, že v pátém díle se dostal na Hoffmanovu stopu agent Strahm, který se mihnul už ve čtyřce, resp. ve trojce. A taky to, že Strahma rozdrtily zdi v do toho okamžiku poslední Jigsawově pasti, zatímco se Hoffman koukal zespod, ze skleněné rakve. Hoffman tedy stále uniká spravedlnosti, Jigsaw, nebo alespoň jeho odkaz, žije dál a divák tak díky tvůrcům série Saw musí opět vysolit peníze v pokladně kina, protože zkrátka musí vědět, jak to všechno skončí.

   více...

  • Saw V Saw Vhumanbeing 31.10.2008 6/10 5,33/10

   Další rok se sešel s rokem a opět je tu Halloween, a tím pádem je tu i nový díl série Saw v našich kinech. Někde jsem četl, že Saw je takový Pátek třináctého pro naši generaci, s čímž bych souhlasil pouze napůl. Saw je nejpopulárnější horror současnosti, vydělává spoustu peněz, a to znamená, že má spoustu fanoušků, kteří se stále dožadují (svými penězi) dalšího dílu. Tedy v tom ona podobnost je, ale tím i končí. Saw tu není od toho, aby nás v každém jeho pokračování obšťastnilo náhodně rozházenými mrtvolami zapíchlé bezejmenným šílencem, který je rozsekal pro nic za nic. Některým teď možná ukápla nostalgická slza do klávesnice, ale tak to prostě je, že podobné série patří dávné minulosti. Saw je sice brutální horror s pořádně zapeklitými situacemi, které většinou nekončí dobře, ale v prvé řadě je to propracovaný a (ač se tomu nechce věřit) chytrý film, který pokládá zajímavé otázky, jaké byste v jiném žánru asi jen těžko hledali. Vzhledem k tomu, že autoři na každý další díl nemají moc času, bylo zatím obdivuhodné, jakých kvalit dosahují pokračování. Za sebe můžu říct, že dvojka byla výborná, stejně tak trojka a čtyřka mě hodně překvapila už jen tím, jak se tvůrcům podařilo k trilogii udělat díl plně dosahující její kvality. Navíc s tím jak vychází díly Saw v takto krátkém časovém období, je to věc naprosto nevídaná.

   více...

  • Saw IV Saw IVhumanbeing 27.10.2007 8/10 7,50/10

   Když před třemi lety vyšlo první Saw, každému muselo být jasné, že na něj autoři naváží

   minimálně jedním pokračováním. Saw bylo velkou senzací, jednak kvůli tomu, že jako nezávislý

   více...

  • Saw III Saw IIIscr3am 26.03.2007 10/10 6,94/10

   Jsou tomu již dva roky co režisér James Wan doslova položil kámen k něčemu v hororové oblasti tak zásadnímu, co možná ani on sám netušil, k napínavému hororovému thrilleru Saw. Jak se jistě dalo předpokládat, díky závratnému úspěchu a mnohamiliónovým tržbám prvního dílu, na sebe pokračování nenechalo dlouho čekat a co víc, nezůstalo jen u jediného pokračování.

   více...

  • Saw III Saw IIIJan Pokorný 11.12.2006 7/10 6,94/10

   Před dvěma lety se v hollywoodských ateliérech rozjel fenomén Saw - doslova těžkotonážní hororová mašina, jenž dokáže svůj rozpočet metamorfovat v mnohonásobně vyšší výdělek, se letos vydala na svou již třetí cestu. Ústřední postavou celé série je „skládačkový vrah“ Jigsaw (Tobin Bell), který kromě své nevyléčitelné nemoci trpí zvrácenou představou o nápravě společnosti. A začne hned u vás. Je-li nevěra vaší nejlepší přítelkyní, práskáte-li pravidelně nějaké nešvary na své kámoše nebo se třeba v nevhodnou chvíli jen poškrábete za uchem, Jigsaw se vám pověsí na paty a dřív nebo později se budete smažit v jedné z jeho hrůzostrašných napravovacích procedur.

   více...

  • Saw SawJan Pokorný 01.09.2006 9/10 7,94/10

   Filmová kategorie "krimithriller" nemá všeobecně velké zastoupení... vlastně od dob kultovního Se7en nespatřil kinematografické světlo téměř žádný obstojný krimisnímek. Pak ale přišel rok 2004 a jako blesk z čistého nebe se do našich neuronů zakousnul skoro až klipově sestříhaný trailer na Saw: Hra o přežití. Atmosféra, napětí, zoufalství a lidské utrpení, kterým byla cítit každá vteřina našlapané ukázky, rozpoutala peklo, každý chtěl vědět, co na nás muž v bílé masce šaška, pronášející hororové zaklínadlo: "Live or die", chystá.

   více...

  • Saw III Saw IIIPepak 12.11.2006 6/10 6,94/10

   Nestává se často, že se člověk stane svědkem zrození nekonečné série. Horrorovým fandům se to naposledy podařilo na Halloween roku 2004, kdy vyšel první díl filmu Saw. Jsem si ale dost jistý, že to v tu dobu nikoho nenapadlo - Saw byl svou podstatou film na jedno použití, jeho účinek byl zcela závislý na tom, aby divák ze začátku vůbec netušil, o co jde. To se ovšem u pokračování stát nemůže. Proto mě velmi překvapilo, když o rok později vyšel druhý díl, skoro stejně dobrý jako jednička. Teď, o další rok později, tu máme třetí díl.

   více...

  • Saw II Saw IIMartin Kochlica 24.12.2005 4/10 7,04/10

   Čo môže pôsobiť na diváka strašnejšie ako dvaja chlapíci priviazaní reťazou v miestnosti s mŕtvolou? No predsa celá skupina indivíduí v zavretom dome. No namiesto: "Veľký brat sa pozerá" sa ozve: "Chcem si zahrať hru." A všetci hororofilovia sa tešia na ďalší videoklip s pôsobivou atmosférou a litrami krvi. Lenže...

   více...

  Nejlepší filmy k tématu podle uživatelů

  • Saw SawPepak 29.10.2004 8/10 7,94/10

   Velmi příhodně k znovuotevření diskuse o spoilerech v recenzích přichází film, který stojí a padá s tím, že o něm divák dopředu nic neví. U běžných horrorů na nějaké té prozrazené pointě zase tolik nezáleží, protože ve filmu buď žádná není, nebo na ni divák tak jako tak přijde nejpozději v polovině. Ale Saw (Pila) je na tom jinak. Je to film, který stojí a padá s tím, že o něm divák dopředu ví co nejméně, pokud možno vůbec nic. Pro recenzenta je to docela výzva, protože stojí před úkolem podrobně popsat všechno dobré a špatné, co film obsahuje, ale přitom nic neprozradit - úkolem, který je jen velmi těžko řešitelný. Proto vám radím - pokud se vám líbí filmy typu Se7en (Sedm), přestaňte okamžitě číst tuto recenzi a běžte se na Saw podívat - rozhodně to stojí za to.

   více...

  • Saw SawJan Pokorný 01.09.2006 9/10 7,94/10

   Filmová kategorie "krimithriller" nemá všeobecně velké zastoupení... vlastně od dob kultovního Se7en nespatřil kinematografické světlo téměř žádný obstojný krimisnímek. Pak ale přišel rok 2004 a jako blesk z čistého nebe se do našich neuronů zakousnul skoro až klipově sestříhaný trailer na Saw: Hra o přežití. Atmosféra, napětí, zoufalství a lidské utrpení, kterým byla cítit každá vteřina našlapané ukázky, rozpoutala peklo, každý chtěl vědět, co na nás muž v bílé masce šaška, pronášející hororové zaklínadlo: "Live or die", chystá.

   více...

  • Saw IV Saw IVhumanbeing 27.10.2007 8/10 7,50/10

   Když před třemi lety vyšlo první Saw, každému muselo být jasné, že na něj autoři naváží

   minimálně jedním pokračováním. Saw bylo velkou senzací, jednak kvůli tomu, že jako nezávislý

   více...

  • Saw II Saw IIPepak 22.12.2005 7/10 7,04/10

   Poté, co loni dosáhl nízkorozpočtový Saw obrovského úspěchu, bylo celkem jasné, že pokračování na sebe nenechá dlouho čekat. Vzhledem k principům, na kterých Saw stavěl, bylo také evidentní, že Saw II buď opustí všechno, co pro nás Saw znamená, nebo to bude nudný propadák. Nebo obojí. Teď je film konečně mezi námi a my se můžeme podívat, v čem všem jeho tvůrci šlápli vedle. Čeká nás však zklamání - Saw II nejenže není špatný film, on je dokonce v řadě ohledů lepší než jeho předchůdce Saw.

   více...

  • Saw II Saw IIHonza Mazanec 24.12.2005 4/10 7,04/10

   Upozornění: Recenze může pro někoho obsahovat mírné spoilery, takže pokud jste film neviděli, dobře si rozmyslete, jestli budete pokračovat ve čtení. Ostatní směle pokračujte.

   Když je film hodně úspěšný a alespoň trochu dobrý, tvůrci se uchýlí k logickému kroku. Natočí pokračování. Na pokračování (dnes už pro mnohé kultovního) Saw se hodně čekalo a z velké části s nedůvěrou, kterou zapříčinila skoro kompletní změna štábu z jedničky. Jak se říká: "Neměň vítězný tým!" A o čem, že to Saw 2 je?

   více...

  • Saw II Saw IIYurdo 24.12.2005 9/10 7,04/10

   Nervydrásajúci hororový snímok Saw minulý rok vtrhol do kín a všetkých milo prekvapil. Možno nie práve originalitou, ale klaustrofobickou atmosférou a nečakanými dejovými zvratmi. Dalo sa čakať, že na plátne sa objaví pokračovanie. Tak sa aj stalo a za naozaj rekordný čas sa tvorcom podarilo natočiť dôstojný sequel.

   více...

  • Saw II Saw IIMartin Kochlica 24.12.2005 4/10 7,04/10

   Čo môže pôsobiť na diváka strašnejšie ako dvaja chlapíci priviazaní reťazou v miestnosti s mŕtvolou? No predsa celá skupina indivíduí v zavretom dome. No namiesto: "Veľký brat sa pozerá" sa ozve: "Chcem si zahrať hru." A všetci hororofilovia sa tešia na ďalší videoklip s pôsobivou atmosférou a litrami krvi. Lenže...

   více...

  • Saw III Saw IIIPepak 12.11.2006 6/10 6,94/10

   Nestává se často, že se člověk stane svědkem zrození nekonečné série. Horrorovým fandům se to naposledy podařilo na Halloween roku 2004, kdy vyšel první díl filmu Saw. Jsem si ale dost jistý, že to v tu dobu nikoho nenapadlo - Saw byl svou podstatou film na jedno použití, jeho účinek byl zcela závislý na tom, aby divák ze začátku vůbec netušil, o co jde. To se ovšem u pokračování stát nemůže. Proto mě velmi překvapilo, když o rok později vyšel druhý díl, skoro stejně dobrý jako jednička. Teď, o další rok později, tu máme třetí díl.

   více...

  • Saw III Saw IIIJan Pokorný 11.12.2006 7/10 6,94/10

   Před dvěma lety se v hollywoodských ateliérech rozjel fenomén Saw - doslova těžkotonážní hororová mašina, jenž dokáže svůj rozpočet metamorfovat v mnohonásobně vyšší výdělek, se letos vydala na svou již třetí cestu. Ústřední postavou celé série je „skládačkový vrah“ Jigsaw (Tobin Bell), který kromě své nevyléčitelné nemoci trpí zvrácenou představou o nápravě společnosti. A začne hned u vás. Je-li nevěra vaší nejlepší přítelkyní, práskáte-li pravidelně nějaké nešvary na své kámoše nebo se třeba v nevhodnou chvíli jen poškrábete za uchem, Jigsaw se vám pověsí na paty a dřív nebo později se budete smažit v jedné z jeho hrůzostrašných napravovacích procedur.

   více...

  • Saw III Saw IIIscr3am 26.03.2007 10/10 6,94/10

   Jsou tomu již dva roky co režisér James Wan doslova položil kámen k něčemu v hororové oblasti tak zásadnímu, co možná ani on sám netušil, k napínavému hororovému thrilleru Saw. Jak se jistě dalo předpokládat, díky závratnému úspěchu a mnohamiliónovým tržbám prvního dílu, na sebe pokračování nenechalo dlouho čekat a co víc, nezůstalo jen u jediného pokračování.

   více...(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!