Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 29 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  
Octopus Octopus

Octopus

Naposled přidané filmy k tématu

  Bermuda Tentacles Sharktopus Mega Shark vs. Giant Octopus Eye of the Beast Kraken: Tentacles of the Deep

  The Thing Below Shark: Rosso nell'oceano Tentacles It Came From Beneath the Sea The Beast

 • Poslední novinky k tématu

  • Bermuda Tentacles Bermuda Tentacleshumanbeing 05.04.2014

   V bermudském trojúhelníku se ztratilo Air Force One a s ním i americký prezident. Okamžitě se rozjíždí záchranná mise, které velí admirál(ka) námořnictva Linda Hamilton. Po průniku do nebezpečné oblasti odhalují děsivou pravdu o obřím monstru s dlouhými chapadly - proti kterému jsou ale podle následujícího klipu adekvátně vyzbrojeni. No, příští sobota (resp. neděle) na SyFy bude opět zábavná, bavíte-li se u podobných filmů...

   více...
  • Mega Shark vs. Giant Octopus Mega Shark vs. Giant Octopushumanbeing 16.05.2009

   Je to tak. I kinematografie někdy zažívá své horší dny.

   Pepákova recenze maximálně podezřelého filmu Mega Shark vs. Giant Octopus (2009).

  • The Eyes of the Abyss The Eyes of the Abysshumanbeing 14.10.2008

   Loď ztracená kdesi u Antarktidy, po výletu, o kterém ještě dlouho bude vyprávět jeho jediný přeživší pasažér. S bolestmi hlavy se po největší párty svého života probudí - říkejme mu - Joe, jen aby zjistil, že nikdo krom něj z posádky nepřežil. Kolem je spousta rakví, naplněných posádkou, nebo spíš těmi zbytky, co ještě nespořádaly lodní krysy. Po aklimatizování jde prozkoumat loď. Zjistí, že jedna rakev je prázdná (hmm, buď byla otevřená, nebo je Joe pěkný úchyl) - za chvíli mu bude usilovat o život tajemná žena, které zřejmě patřila prázdná rakev. Uplyne pár filmových minut a pro posádku přijíždí záchranná skupina, z nějakého důvodu ale nebude moci odjet. Ach ty univerzální překladače. Nějak zhruba takhle zní zápletka nového argentinského filmu The Eyes of the Abyss (AKA Los ojos del abismo) od...

   více...
  • Eye of the Beast Eye of the Beasthumanbeing 28.02.2008

   Pepákova recenze nového filmu z produkce Sci Fi channelu Eye of the Beast.

  • Kraken: Tentacles of the Deep Kraken: Tentacles of the Deephumanbeing 21.02.2007

   Pepakova recenze zvířecího horroru o obří krakatici z produkce Sci Fi Channelu Kraken.
  Poslední recenze k tématu

  • Sharktopus Sharktopusasar210997 11.03.2011 7/10 nehodnoceno

   Sharktopus je další z „kvalitních“ TV filmů, který divákovi dal přesně to, co sliboval. Nebo se o to alespoň pokusil. Z celého filmu se dala vytřískat parádní podívaná, ale tvůrci – buď režie nebo scénář – to zmršili.

   Děj se odehrává kdesi u moře v Kalifornii, kde se z ničeho nic objeví „takový“ zvláštní žralok, který je ve skutečnosti také chobotnice. A ten má takovou úchylku, že prostě zabijí lidi – jen tak, ze srandy. Ale doposud je ovládán vědci genetického inženýrství, který jej – jak se během cca deseti minut ukáže – stvořili, aby posloužil jako užitečná zbraň ve válce. To se však mění ve chvíli, když mu z hlavy odpadá ovládací zařízení (které bylo mimochodem přilepené snad lepidlem, nebo co) a u pobřeží se rozpoutá přerušovaná jatka.

   více...

  • Mega Shark vs. Giant Octopus Mega Shark vs. Giant OctopusPepak 15.05.2009 1/10 nehodnoceno

   Obří žralok a obří chobotnice v jednom filmu? Kdo by takové kombinaci dokázal odolat? Pravda, obrázek na coveru nevypadá úplně dobře, ale tím se nenechte zmást - film produkovala společnost Asylum, jejíž jméno je vždy zárukou dobré zábavy. Tedy samozřejmě za předpokladu, že váš zájem o filmy je zvrhlý a nejlépe se bavíte tím, jak jsou ty filmy strašně špatné.

   více...

  • Eye of the Beast Eye of the BeastPepak 18.02.2008 2/10 nehodnoceno

   O Sci-fi Channelu si můžeme myslet co chceme, ale jedno se jim nedá upřít: V kvantitě jejich lidožravozvířecího výstupu se s nimi nemá kdo měřit. Mě si teď čím dál víc získávají i tím, jak v poslední době oživili žánr chobotnicovitých filmů: Před rokem zazářili s Kraken: Tentacles of the Deep, letos na svůj úspěch navázali s Eye of the Beast. (Pozn.: Slova jako "zazářili" a "úspěch" chápejte prosím v kontextu ostatních filmů s obřími chobotnicemi).

   více...

  • Kraken: Tentacles of the Deep Kraken: Tentacles of the DeepPepak 21.02.2007 5/10 nehodnoceno

   Kraken: Gigantická mořská obluda norské mytologie, dost možná vzniklá pod dojmem, který v dávných námořnících vyvolalo občasné spatření obřích krakatic. Původně byl popisovan spíš jako velryba, ale postupně ho literární tvořivost přetvořila do chobotnicovitého tvaru. Dnes už je, stále pod vlivem 20000 mil pod mořem a Moby Dicka, běžně ztotožňován s krakaticí obrovskou, nanejvýš popisovaný jako nějaká vedlejší větev, vyznačující se ještě většími rozměry (skoro stejně, jako je chápán prvohorní obří žralok megalodon jako příbuzný žraloka lidožravého).

   více...

  • The Thing Below The Thing BelowIsraha 23.05.2006 1/10 nehodnoceno

   Myslíte si, že jsem přesně ten typ člověka, kterému se líbí úplně všechny monsterhorory bez ohledu na to, jak jsou mizerné? Donedávna jsem si to myslel taky. Ovšem pak jsem se dostal k filmu s názvem The Thing Below a ten zapříčinil radikální změnu mého pohledu na monsterfilmy. Filmů s obřími chobotnicemi skutečně moc není a ještě méně jich stojí skutečně za to. Proto jsem se na The Thing Below dost těšil a myslel si, že se když už nic, tak alespoň vyrovná Nu Images' Octopusovi, který se mi jeví jako solidní průměr. Ehm, nestalo se...

   více...

  • Monster Shark Monster SharkPepak 20.04.2004 4/10 nehodnoceno

   Je to smůla, ale nějak mi začínají docházet žraločí filmy. Na co se asi tak budu dívat, až ke mě dorazí i zbrusu nový Red Water? To už mi zbydou akorát slavné Čelisti a pak budu na suchu. Hrozná představa... Na Monster Shark jsem se už nějakou dobu poměrně hodně těšil. Pravda, hodnocení lidí, kteří film znali, nezněla příliš povzbudivě, ale zato informace o tom, že ten žralok je kombinovaný s chobotnicí, ve mě vzbuzovala nadšení. Přirozeně jsem pak musel být zklamán...

   více...

  • Tentacles TentaclesPepak 26.02.2004 2/10 4,40/10

   Miluji chobotnice. Jsou to taková roztomilá zvířátka, tak inteligentní a ve své obří odrůdě vražedná, že se prostě musí líbit každému. A přesto jsou desítky a stovky zlých lidí, kteří filmy s obřími hlavonožci v hlavní roli pomlouvají pod chabou výmluvou, že to jsou naprosté příšernosti. Jak by film s užasným hlavním monstrem mohl být špatný? Je přeci zřejmé, že když je na obrazovce dost chapadel, tak na nějakém ději nebo hereckých výkonech nezáleží. Možná právě proto jsou Tentacles tou výjimkou, která potvrzuje pravidlo - chapadla se v něm prakticky vůbec nevyskytují. To se ve filmu nazvaném "Chapadla" dá považovat za docela zásadní nedostatek.

   více...

  • It Came From Beneath the Sea It Came From Beneath the SeaPepak 01.12.2003 8/10 nehodnoceno

   Kdybych si měl vybrat, jaké zvíře mám ve filmech nejraději, tak je odpověď úplně jednoznačná: obří chobotnice, nebo aspoň jiné přerostlé hlavonožce. Není mi zrovna moc jasné, jak jsem vlastně k oblibě chobotnic přišel, ale prostě to tak je a nedá se s tím nic dělat. Proto mě velice mrzí, že různých žraločích, pavoučích nebo krokodýlích filmů jsou spousty, ale chobotnic je jen naprosté minimum - a když už jsou, tak jen v nějaké podřadné vedlejší roli. O to víc je třeba si cenit všech filmů, které dávají chobotnicím jejich zasloužené místo na vrcholu potravního řetězce. Takové jsou velmi nové Octopus a Octopus II od NU Image, a takový je také stařičký It Came From Beneath the Sea (dále jen "It Came").

   více...

  • The Beast The BeastPepak 09.04.2003 3/10 5,29/10

   Určitě to znáte. Skoro každý příznivec horroru má nějakou oblíbenou komponentu tohoto žánru - styl, prostředí, nebo třeba hlavní obludu, což je zrovna můj případ. A tou obludou jsou pro mě chobotnice, nebo přesněji, všichni možní i nemožní hlavonožci. Těžko říct, čím to je, ale všechno, co žije ve vodě a má chapadla připevněna přímo k hlavové části mě fascinuje. Bohužel, hlavonožci jsou zřejmě nějací složití na vytvoření a rozhýbání, takže filmů, ve kterých se vyskytují, není mnoho. Tím spíš je třeba cenit si každého dílka, které mi mou oblíbenou obludku zpřístupní. Jako třeba The Beast (Krakatice).

   více...

  • Deep Rising Deep RisingPepak 25.02.2003 7/10 7,83/10

   Zvířecí horrory nejsou zrovna na výsluní popularity, takže se není příliš co divit, že většina jich je natáčena malými společnostmi, s minimálními náklady, bez ambicí oslnit v kinech. My, fanoušci podobných filmů, se pak nemůžeme divit, že provedení často dost pokulhává za sliby. O to víc je pak třeba cenit si těch několika málo „velkých” B-čkových horrorů, s většími ambicemi i rozpočtem. Třeba právě Deep Rising, v českém překladu Chobotnice.

   více...

  Nejlepší filmy k tématu podle uživatelů

  • Deep Rising Deep RisingPepak 25.02.2003 7/10 7,83/10

   Zvířecí horrory nejsou zrovna na výsluní popularity, takže se není příliš co divit, že většina jich je natáčena malými společnostmi, s minimálními náklady, bez ambicí oslnit v kinech. My, fanoušci podobných filmů, se pak nemůžeme divit, že provedení často dost pokulhává za sliby. O to víc je pak třeba cenit si těch několika málo „velkých” B-čkových horrorů, s většími ambicemi i rozpočtem. Třeba právě Deep Rising, v českém překladu Chobotnice.

   více...

  • The Beast The BeastPepak 09.04.2003 3/10 5,29/10

   Určitě to znáte. Skoro každý příznivec horroru má nějakou oblíbenou komponentu tohoto žánru - styl, prostředí, nebo třeba hlavní obludu, což je zrovna můj případ. A tou obludou jsou pro mě chobotnice, nebo přesněji, všichni možní i nemožní hlavonožci. Těžko říct, čím to je, ale všechno, co žije ve vodě a má chapadla připevněna přímo k hlavové části mě fascinuje. Bohužel, hlavonožci jsou zřejmě nějací složití na vytvoření a rozhýbání, takže filmů, ve kterých se vyskytují, není mnoho. Tím spíš je třeba cenit si každého dílka, které mi mou oblíbenou obludku zpřístupní. Jako třeba The Beast (Krakatice).

   více...

  • Octopus Octopuspepak 17.10.2002 5/10 5,00/10

   Musím se přiznat, mám docela dost rád monster filmy, hlavně ty s vodníma živočichama v hlavní roli (těch se nemusím tolik bát, když jdu po ulici :-)), a nejvíc ze všech s chobotnicema a podobnýma hlavonožcema. Mírnou nevýhodou je, že takových filmu moc není, takže člověk nesmí pohrdnout ani ultrapitomýma věcma typu Chobotnice (neplést s Deep Rising, kterej byl v ČR taky přeloženej jako Chobotnice). Předem říkám, že logiku nebo realističnost byste v celým filmu hledali marně, byla pečlivě vystříhaná že všeho, kam se nedopatřením při natáčení dostala.

   více...

  • Tentacles TentaclesPepak 26.02.2004 2/10 4,40/10

   Miluji chobotnice. Jsou to taková roztomilá zvířátka, tak inteligentní a ve své obří odrůdě vražedná, že se prostě musí líbit každému. A přesto jsou desítky a stovky zlých lidí, kteří filmy s obřími hlavonožci v hlavní roli pomlouvají pod chabou výmluvou, že to jsou naprosté příšernosti. Jak by film s užasným hlavním monstrem mohl být špatný? Je přeci zřejmé, že když je na obrazovce dost chapadel, tak na nějakém ději nebo hereckých výkonech nezáleží. Možná právě proto jsou Tentacles tou výjimkou, která potvrzuje pravidlo - chapadla se v něm prakticky vůbec nevyskytují. To se ve filmu nazvaném "Chapadla" dá považovat za docela zásadní nedostatek.

   více...(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!