Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 40 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  
Shark Shark

Shark

Naposled přidané filmy k tématu

  Sharknado Avalanche Sharks Shark Week The Shark Is Still Working Jersey Shore Shark Attack

  Jurassic Shark Snow Shark: Ancient Snow Beast 2 Headed Shark Attack Swamp Shark Dark Tide

 • Poslední novinky k tématu

  • In the Deep In the Deephumanbeing 19.09.2014

   Mladá žena se během truchlení po své nedávno zemřelé matce snaží potěšit plavbou v moři u opuštěné pláže. Co se nestane, její relax skončí ve chvíli, když si všimne velkého žraloka bílého plavoucího velmi blízko pláže. Boj o život začíná na bójce osmnáct metrů od pláže... Sony Pictures právě vyhrálo bitvu o scénář filmu In the Deep, který producenti přirovnávají k survival filmu 127 hours a Čelisti (no jak taky jinak), se špetkou Gravity (což by rozhodně nemělo býti na škodu). Upřímně, v podstatě každá zmínka o seriózním žraločím horroru ve mně vzbuzuje naděje. Kdo ještě nemá dost všech těch Ghost Sharků, Avalanche Sharků anebo žraloků poletujících v tornádu?

  • Třetí Sharknado v roce 2015 Třetí Sharknado v roce 2015humanbeing 01.05.2014

   Jen malá část filmové nabídky z produkce Syfy se dočkala jednoho či více pokračování. Sharknado (recenze) si na svoje pokračování počká až do konce července, už teď ale byl oficiálně odklepnut, nehledě na úspěch Sharknada 2, třetí díl, který by se měl objevit na obrazovkách v létě 2015. Hurá?

   Zdroj: Adweek

  • 47 Meters Down 47 Meters Downhumanbeing 23.04.2014

   Johannes Roberts (Storage 24) bude natáčet vážný žraločí horror (což je poslední dobou vcelku rarita!) 47 Meters Down. Film pojednává o dvou sestrách, které budou uvězněny na dně oceánu, když se jejich plán na pozorování žraloků slušně řečeno zvrtne. Producent Bob Weinstein nadšeně dodává: "Scénář mě silně zaujal tím, jak je napínavý a dobrodružný. Těším se až pro vás s Johannesem natočíme velmi unikátní podívanou, která vás nenechá ani na chvíli v klidu."

   Zdroj: Variety

  • Mega Shark vs. Mecha Shark Mega Shark vs. Mecha Sharkevilmind 09.12.2013

   Mega Shark se zase vrací... a tentokrát má lidstvo proti němu ultimátní zbraň, Mecha Sharka!

   více...
  • Sharktopus vs. Mermantula Sharktopus vs. Mermantulahumanbeing 31.08.2013

   Bývalý basketbalista Ray Brady si píchne sérum, které pozmění jeho genetickou strukturu. Ne aby se stal lepším basketbalistou, ani z důvodu, aby na pláži zabodoval u opalujících se dívek, nýbrž aby ve formě piraňo-tarantulo-člověka měl šanci ulovit žraloko-chobotnici. Kur... To už bych řekl, že si tvůrci žraločích spektáklů dali až moc silnou dávku toho, co si obvykle sypou do kafe místo cukru. Každopádně, finále by mělo být podle zápletky na baseballovém stadionu, což je docela průser, protože basketball rozhodně není baseball. Uh. Ve filmu se objeví Casper Van Dien, jak je vidět i na jednom z prvních dvou videí, které nás chtějí nalákat na film...

   více...
  • Sharknado 2 má oficiální název Sharknado 2 má oficiální názevhumanbeing 11.08.2013

   V soutěži pořádané na Twitteru, v níž se vymýšlel název ke druhému dílu Sy Fy senzace Sharknado (Evilmindova recenze), se zúčastnilo na 5 tisíc uživatelů (resp. vybíralo se z 5 tisíc názvů). Název, který se vedení SyFy nejvíce líbil, zní: Sharknado 2: The Second One. Pěkné...

   Mimochodem, o víkendu bylo Sharknado zařazeno do kin a vydělalo 200 tisíc dolarů (čili z každého z 200 kin šla do kasičky tisícovka). Docela dobré na to, že ho SyFy na televizních obrazovkách uvedla pro velký zájem už třikrát.

  • Sharknado 2 má zelenou! Sharknado 2 má zelenou!humanbeing 18.07.2013

   Vedení americké televizní stanice SyFy vydalo prohlášení, ve kterém potvrzují spuštění příprav druhého dílu virálně úspěšného žraločího filmu Sharknado (naše recenze), kterého na Twitteru zmínil např. Damon Lindelof (cituji: "Napíšu pokračování k Sharknado a zkusím to stihnout ještě než Sharknado skončí."), dále se o něm psalo v New York Times, ale také např. na stránkách české Cinemy. Vice prezident SyFy Thomas Vitale sdělil v tiskové zprávě následující: "Fanoušci se dožadují pokračování, nebo možná prequelu. Co můžeme garantovat je to, že Sharknado 2 bude velká legrace." Detaily o dvojce budou již brzy.

   A je to jasné. Po úspěchu s Mega Shark filmová společnost Asylum narazila na další zlatou žílu.

   Jelikož to byli právě fanoušci na Twitteru, kdo pomohl ke zviditelnění filmu Sharknado, SyFy v tuto chvíli pořádá soutěž na Twitteru o nejlepší název pro druhý díl. Stačí poslat tweet určený @SyfyMovies a k tomu hashtag #Sharknado.

  • Sharknado Sharknadoevilmind 16.07.2013

   Po té mediální masáži jsem prostě o víkendu neodolal vábení SyFy, a získal tak téma na svou letošní recenzi - Sharknado.

  • Připravte se na Ghost Shark Připravte se na Ghost Sharkhumanbeing 16.07.2013

   SyFy chystá na konec srpna žraločí horror, ve kterém žraloka nepůjde ulovit harpunou, ani žádným dalším ostrým předmětem, protože... jak je již z názvu patrné, půjde o žraločího ducha! Opravdu originální. Avšak ne až tak šílené, jako žraločí tornádo z momentálního hitu stanice SyFy Sharknado. V Harmony se ztratí dívka Christy. Druhého dne moře vyplaví její ruku, což nabudí opilého kapitána, který se rozhodne jednat. Po ulovení žraloka bílého se stává pro obyvatele Harmony hrdinou. Jenže, Christy nezabil žralok, nýbrž někdo úplně jiný. Duch žraloka se vrací, aby se pomstil. Zuby žraločího ducha fungují všude, kde je voda!

   více...
  • Sharknado trailer Sharknado trailerhumanbeing 06.07.2013

   Tak nějak po zhlédnutí traileru na Sy Fy novinku Sharknado mám pocit, že tohle je přesně ono, co mi na festivalu ve Varech scházelo. O půlnoci sice vždy byla nějaká ta horrorová odreagovávačka, avšak žádná neměla tak úžasně geniální nápad jako je ten se žraloky letícími vstříc svým obětem na vzdušných vlnách děsivého tornáda. Vedení festivalu má ale snadnou výmluvu - premiéra na Sy Fy je až příští týden ve čtvrtek! Sharknado je další Sy Fy original, na který se vážně těším...

   více...
  Poslední recenze k tématu

  • Sharknado Sharknadoevilmind 16.07.2013 6/10 nehodnoceno

   Jednu věc nemůžete Sharknado upřít - ačkoliv jejich absurdní premisa zase není o tolik šílenější, než mnoho na SyFy již použitých nápadů, snad vůbec poprvé se jim podařilo nějaký film opravdu kvalitně virálně propagovat. Informace a trailer filmu na mne útočily v týden televizní premiéry doslova odevšad, i jinak celkem mainstreamové české weby, které samozřejmě vůbec netuší, že podobné fláky má SyFy na programu každý týden dvakrát, to sdílely jako senzaci světového formátu. Což sice není, ale přesto ta mimořádná pozornost nebyla jen bouří na lokálním rybníčku, Sharknado se dostalo i na titulní stránky některých amerických novin (The New Yorker, New York Times), a ta twitterová smršť zejména v průběhu premiéry prostě nemá v SyFy dějinách obdoby. O parník tak překonává i legendární předloňský SyFy virál s kopajícím tankem v Super Sharks. A i přesto - sledovanost pak byla spíš podprůměrná, možná díky roční době.

   více...

  • Sharktopus Sharktopusasar210997 11.03.2011 7/10 nehodnoceno

   Sharktopus je další z „kvalitních“ TV filmů, který divákovi dal přesně to, co sliboval. Nebo se o to alespoň pokusil. Z celého filmu se dala vytřískat parádní podívaná, ale tvůrci – buď režie nebo scénář – to zmršili.

   Děj se odehrává kdesi u moře v Kalifornii, kde se z ničeho nic objeví „takový“ zvláštní žralok, který je ve skutečnosti také chobotnice. A ten má takovou úchylku, že prostě zabijí lidi – jen tak, ze srandy. Ale doposud je ovládán vědci genetického inženýrství, který jej – jak se během cca deseti minut ukáže – stvořili, aby posloužil jako užitečná zbraň ve válce. To se však mění ve chvíli, když mu z hlavy odpadá ovládací zařízení (které bylo mimochodem přilepené snad lepidlem, nebo co) a u pobřeží se rozpoutá přerušovaná jatka.

   více...

  • The Reef The Reeftron 27.11.2010 6/10 6,40/10

   Austrália. Pätica približne tridsiatnikov (dve ženy a traja muži) sa na jachte vyberie „na more“. Po chvíľke romantiky sa jachta prevráti, nikde nikto... len žralok. Podarí sa im doplávať k ostrovu, ktorý „tam niekde“ vraj je alebo ich počas plávania zabije okolo krúžiaci žralok?

   více...

  • Malibu Shark Attack Malibu Shark AttackPepak 20.09.2009 5/10 nehodnoceno

   Televizi Sy-Fy se příznivci zvířecích horrorů naučili milovat a obávat se jí - milovat za to, že jako jedna z mála filmových společností produkuje náš oblíbený žánr, a obávat se jí za to, jak její produkce obvykle dopadá. Malibu Shark Attack je jejím dalším příspěvkem na hromádku žraločích horrorů. Hodnocení na IMDB jasně napovídá, co tak zhruba můžeme očekávat, byla by však chyba orientovat se jen podle něho: Malibu Shark Attack je totiž film vzácně nevyrovnaný.

   více...

  • Mega Shark vs. Giant Octopus Mega Shark vs. Giant OctopusPepak 15.05.2009 1/10 nehodnoceno

   Obří žralok a obří chobotnice v jednom filmu? Kdo by takové kombinaci dokázal odolat? Pravda, obrázek na coveru nevypadá úplně dobře, ale tím se nenechte zmást - film produkovala společnost Asylum, jejíž jméno je vždy zárukou dobré zábavy. Tedy samozřejmě za předpokladu, že váš zájem o filmy je zvrhlý a nejlépe se bavíte tím, jak jsou ty filmy strašně špatné.

   více...

  • Shark in Venice Shark in VenicePepak 30.10.2008 3/10 nehodnoceno

   Yes! NU Image jsou zpět a s nimi přišel ne zákon, ale něco mnohem lepšího - další zásilka lidožravých žraloků! Jejich all-inclusive zájezd si, jak už jistě někteří z vás z názvu poznali, tentokrát za cíl své výpravy vybral italské Benátky. Zlí jazykové by sice mohli producentské firmě NU Image vyčítat, že seká žraločí filmy div ne na běžícím pásu jak Baťa cvičky, ale krásné prostředí Benátek a bdělý zrak zkušeného profesionála Dannyho Lernera (jen za posledních 10 let má šedesát filmů, takže to přece musí být profesionál) jsou pro diváka zárukou, že ho tentokrát čeká nevšední zážitek. Nebo snad ne?

   více...

  • Shark Swarm Shark SwarmPepak 20.06.2008 3/10 nehodnoceno

   Shark Swarm je, pokud se nemýlím, prvním letošním (2008) příspěvkem do seznamu žraločích horrorů, a to příspěvkem televizním. Dala se tedy už dopředu očekávat nemastná neslaná variace na stále stejná téma, prostá detailních záběrů na sežrané plavce i jakékoliv originality - prostě něco jako německý Hai-Alarm auf Mallorca. A nebo také ne - průměrná televizní tvorba je sice dost strašná, ale když se zrovna podaří, může i těm nejlepším zástupcům žánru udělat těžkou hlavu (viz idiotsky nazvaný, ale jinak výborný, Spring Break Shark Attack). Ale - vsadíte si na to, že zrovna tohle bude ta výjimka, která potvrzuje pravidlo nízké úrovně televizní produkce?

   více...

  • Jaws JawsIvan Kučera 08.05.2007 10/10 9,86/10

   Do pokojného prímorského mestečka Amity, žijúceho z turistického ruchu vďaka preslneným plážam, prichádza nový šerif. Martin Brody (Roy Scheider) a jeho rodina sa sem presťahovali z veľkomesta, aby mali svätý pokoj. Už čoskoro ale more vyplaví telo mladej Chrissie (Susan Blacklinieová). Zdá sa, že blízko pobrežia poľuje Veľký Biely. Brodyho teóriu podporí ichtyológ Hooper (Richard Dreyfuss). Starosta sa ale obáva poklesu turistického ruchu a odmietne uzavrieť pláže. Keď pribudnú ďalšie obete, Brody, trpiaci strachom panickým z vody, sa rozhodne situáciu vyriešiť promptne: s Hooperom a ráznym achabovským rybárom Quintom (Robert Shaw) vyráža na otvorené more, aby žraloka vlastnoručne zabil...

   více...

  • Cyclone CyclonePepak 07.01.2007 7/10 nehodnoceno

   Pokud jste "pamětníci", možná si vzpomenete na film Alive o ledadle, které ztroskotalo v Andách a členové posádky se museli uchýlit až ke kanibalismu, aby přežili. Nebo si třeba vzpomenete na Open Water, ve kterém je dvojice potápěčů opuštěna na širém moři a čeká je buď smrt hladem nebo žraloky. Co mají společného? Popisují chování skupinky lidí, která se dostala do kritické situace a jejich přežití či nepřežití záleží na tom, jestli dokáží táhnout za jeden provaz - nebo jestli dokáží překonat odpor a využít těla zemřelých přátel k vlastní záchraně. Cyclone režiséra Rene Cardony je v podstatě o tom samém.

   více...

  • Spring Break Shark Attack Spring Break Shark AttackPepak 25.11.2006 7/10 nehodnoceno

   Spring Break Shark Attack se pro mě v uplynulém měsíci stal takovou malou, ale vytrvalou noční můrou. Svým způsobem mi připadá naprosto fascinující a rád bych se o něj podělil s ostatními, na druhou stranu, kdykoliv se jen trochu zamyslím nad jeho obsahem, zahltí mě ta trivialita obsahu i přemíra žraločích klišé a já nevím, jak film popsat, abych vůbec předal ten dobrý dojem, co jsem z něj měl. Už jsem Spring Break Shark Attack viděl v krátké době třikrát a pořád si nejsem jistý, jestli uspěji. Berte tedy jako fakt, že jde o mnohem lepší film, než to z jeho popisu bude vypadat.

   více...

  Nejlepší filmy k tématu podle uživatelů

  • Jaws JawsIvan Kučera 08.05.2007 10/10 9,86/10

   Do pokojného prímorského mestečka Amity, žijúceho z turistického ruchu vďaka preslneným plážam, prichádza nový šerif. Martin Brody (Roy Scheider) a jeho rodina sa sem presťahovali z veľkomesta, aby mali svätý pokoj. Už čoskoro ale more vyplaví telo mladej Chrissie (Susan Blacklinieová). Zdá sa, že blízko pobrežia poľuje Veľký Biely. Brodyho teóriu podporí ichtyológ Hooper (Richard Dreyfuss). Starosta sa ale obáva poklesu turistického ruchu a odmietne uzavrieť pláže. Keď pribudnú ďalšie obete, Brody, trpiaci strachom panickým z vody, sa rozhodne situáciu vyriešiť promptne: s Hooperom a ráznym achabovským rybárom Quintom (Robert Shaw) vyráža na otvorené more, aby žraloka vlastnoručne zabil...

   více...

  • Deep Blue Sea Deep Blue SeaPepak 22.06.2003 7/10 7,79/10

   Všechno to začal Steven Spielberg, když v roce 1975 natočil Čelisti. "Realisticky" film o řádění lidožravého žraloka dosáhl neuvěřitelného úspěchu a na dlouhá desetiletí ovlivnil filmovou tvorbu. Všechny možné zvířecí horrory jsou dodnes poměřovány tím, jak moc využily postupů zavedených v původních Čelistech, a i řada vážných i nevážných filmu jiných žánrů se na ně ráda odkazuje. Síla Čelistí byla taková, že až na lepší či horší (spíše horší) pokračování vlastně žádné "větší" žraločí filmy nevznikaly. Nadvládu Čelistí se pokusil svrhnout až Útok z hlubin (kam na ty názvy překladatele chodí...).

   více...

  • The Reef The Reeftron 27.11.2010 6/10 6,40/10

   Austrália. Pätica približne tridsiatnikov (dve ženy a traja muži) sa na jachte vyberie „na more“. Po chvíľke romantiky sa jachta prevráti, nikde nikto... len žralok. Podarí sa im doplávať k ostrovu, ktorý „tam niekde“ vraj je alebo ich počas plávania zabije okolo krúžiaci žralok?

   více...

  • Open Water Open WaterPepak 08.11.2004 5/10 4,89/10

   "Podle skutečné události" nebo "znenadání nalezený film" jsou poměrně oblíbené finty, jak zmlsané diváky zaujmout. Aby ne - skutečná událost je vždycky bližší než scénáristův výmysl a navíc se ušetří na speciálních efektech. Problém je, že zdaleka ne každá skutečná událost je dostatečně "fotogenická" - buď není dost akční, nebo je příliš obyčejná, příliš dlouhá nebo příliš krátká... Jak z toho ven? Snadno - buď si režisér tu skutečnou událost poupraví, nebo si ji vymyslí (a třeba ji i podpoří několika falešnými důkazy ve filmu nebo na internetu). Divák stejně nic nepozná, takže mu to může být jedno.

   více...

  • Red Water Red WaterPepak 05.05.2004 3/10 4,17/10

   No ano, jsem nepoučitelný. Red Water je televizní film s digitálním žralokem, natočený pro televizi, a já jsem se na něj stejně těšil. Proč, když už ten krátký popisek dopředu sliboval neoriginální slátaninu s nic moc technickým provedením, slabým dějem a mizernými hereckými výkony, to by si zasloužilo hlubší průzkum na psychiatrii. Uklidňuje mě jen to, že moje očekávání nebyla zklamána - Red Water opravdu nestojí za moc.

   více...

  • Megalodon MegalodonPepak 02.07.2004 4/10 3,00/10

   Předmětem dnešní recenze je zbrusu nový žraločí film, který by se měl během několika dnů objevit i v českých prodejnách a půjčovnách (za upozornění děkuji Gangrenovi). Tato informace ve mě vyvolala dva soupeřící pocity: Existence dalšího žraločího filmu, který neznam, je jednoznačně pozitivní zpráva. Nadšení ovšem poněkud kalí skutečnost, že bude film dostupný i u nás, protože výběrová kriteria našich distributorů vesměs vyžadují, aby byl film dostatečně mizerný, než bude možné ho nabídnout zmlsanému českému divákovi.

   více...

  • Shark Attack 2 Shark Attack 2Pepak 12.01.2003 3/10 2,60/10

   Při sledování filmů, které mají více dílů, se obvykle doporučuje sledovat je v pořadí, ve kterém byly vytvářeny. Shodou okolností se mi právě u série Shark Attack daří postupovat právě opačně, od posledního dílu k předchozím - Shark Attack 3 už jsem viděl a zrecenzoval celkem dávno, Shark Attack 2 jsem viděl teď, a Shark Attack možná uvidím někdy v budoucnosti, pokud se na to budu cítit dost silný - série totiž mezi druhým a třetím dílem vykazuje znatelnou vzestupnou tendenci, a mám podezření, že mezi prvním a druhým dílem to bude také tak.

   více...(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!