Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 29 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  
Série: Terminator Série: Terminator

Série: Terminator

Naposled přidané filmy k tématu

  Terminator Salvation Terminator 2: Judgment Day The Terminator Terminator 3: Rise of the Machines
 • Poslední novinky k tématu

  • Terminator Salvation Terminator Salvationhumanbeing 06.06.2009

   Recenze očekávaného filmu Terminator Salvation (2009).

  • Terminator Salvation nový trailer Terminator Salvation nový trailerhumanbeing 03.03.2009

   Nový trailer čtvrtého Terminátora je ke stažení na těchto odkazech: 480P (48 MB), 720P (118 MB). Komentáře k traileru jsou z velké části nadšené, takže pokud vás předešlé upoutávky nepřesvědčily, tohle by už stoprocentně mělo. Zatím posoudit nemůžu, protože se mi ještě nenačetl - stahuju ho v 720P (delší čekání, ale to je už taková daň za velký monitor :-) ).

  • Nové obrázky z Terminátora 4 Nové obrázky z Terminátora 4humanbeing 02.01.2009

   Jak lépe začít nový rok 2029 (aha) 2009, než právě s novými obrázky z Terminátora 4? Po kliknutí na více je k vidění trojice nových obrázků. Jaký je vůbec váš názor na Terminator: Salvation? Dočkáme se kvalitní temné a špinavé sci-fi nebo naopak půjde o průšvih mainstreamového kalibru?

   více...
  • Terminator Salvation trailer #2 Terminator Salvation trailer #2humanbeing 10.12.2008

   Nový trailer Terminator Salvation je k vidění na serveru Apple tady (doporučuji HD, pokud nejste na modemu :). K druhé upoutávce můžu říct, že to vypadá čím dál zajímavěji a z většiny scén jde cítit, že o napětí ve čtvrtém Terminátorovi nebude nouze. V českých kinech až v červnu. Snad to bude stát za to.

  • Terminator Salvation i-plakát Terminator Salvation i-plakáthumanbeing 25.11.2008

   Vzhledem k tomu jak moc cool vypadá nový plakát (e-plakát nebo i-plakát ?) ke čtvrtému Terminátorovi, nedivil bych se, kdyby se přidala další filmová studia, která by chtěla svůj vlastní plakát ve stejném - animovaném - provedení. Kdoví, až se budou prodávat noviny nebo časopisy na epapíře (což by mělo být co nevidět - lesů k pokácení silně ubývá), budou v nich k vidění třeba i takovéhle reklamy, resp. plakáty.

  • Terminator Salvation: The Art of Martin Laing Terminator Salvation: The Art of Martin Lainghumanbeing 14.11.2008

   Po kliknutí na více se můžete podívat na kratičký dokument z pozadí nového Terminátora, který byl ke zhlédnutí na webu minulý týden - brzo na to ale byl studiem stažen. Dokument je to velmi zajímavý, dává toho k nahlédnutí o dost víc než trailer a možná to byl ten důvod, proč se studiu nelíbilo jeho rozšíření. Mé dojmy v krátkosti - nezdály se mi herecké výkony ve scéně, kde Kyle Reese pronese svou památnou větu. Teď to, co se mi líbilo: vypadá to, že spousta scén (ba co víc, možná většina děje) se bude odehrávat ve dne, což je změna, která by mohla Terminátorovi prospět, pokud se to udělá dobře. V TS bude k vidění spousta nových typů robotů, ať už pozemních, vzdušných či podvodních - některé z nich budou obrovských rozměrů (větších, než si mohl dovolit Cameron!) a terminátor T-600 vypadá jako obstojný záporák, aniž by byl technologicky dokonalejší než terminátor z prvního dílu (jak jistě víte, ten byl poslaný až z roku 2029)...

   více...
  • Terminator Salvation poster Terminator Salvation posterhumanbeing 29.07.2008

   První oficiální plakát nového Terminátora z Comic Conu představuje trochu jinak vybroušený endoskeleton (přesněji lebku) terminátora, která na mě působí trochu rozpačitým dojmem, nicméně své udělá a přece jen se nedá spoléhat pouze na to, že na film půjdou jen fanoušci původních dílů. Rozzlobená verze upoutá, zdá se, více návštěvníků kin než ta klasická Cameronova...

   více...
  • Terminator Salvation v <s>PG13</s> R ratingu Terminator Salvation v PG13 R ratinguhumanbeing 29.07.2008

   Na Comic Conu se režisér McG rozpovídal o očekávaném Terminator Salvation (více zde) a kromě tradičních slibů utrousil zmínku o přístupnosti, u které zatím prý není rozhodnuto - na druhou stranu ale o něm nikdo z producentů ani rozhodovat nebude. Film se natáčí s tím, že na věkovou skupinu se nijak nehledí a až bude MPAA udělovat rating, bude úplně jedno, když snímek dostane R-ko. O na webu šířeném ratingu PG 13 se vyjádřil jako o fámě, o které neví odkud přišla. Po pravdě ono to ani nedávalo moc velký smysl, aby měl Terminátor takovou přístupnost - a po zveřejnění teaser traileru už vůbec ne. O čem dalším McG mluvil? Třeba o tom, že ve filmu bude mít cameo...

   více...
  • Terminator Salvation teaser trailer! Terminator Salvation teaser trailer!humanbeing 16.07.2008

   Teaser trailer na nového Terminátora se na internetu objevil před krátkou chvílí - je k dispozici v několika kvalitách na Yahoo Movies tady. Kromě toho, že v upoutávce chybí terminátoři a až podezřele hodně scén je ve dne, to vypadá docela dobře. :-) A dobré taky je, že to rozhodně nevypadá na dětský film - čehož se mnozí obávali po udělení ratingu PG13. Začínám se těšit.

  • Terminator Salvation Terminator Salvationhumanbeing 26.06.2008

   Po nedávném oznámení, podle kterého bude přístupnost nového Terminátora PG-13 (do třinácti let s rodiči), asi nemá příliš cenu o něm na Studně psát. Ale proč se o něm alespoň v krátkosti nezmínit... Ve čtvrtém dílu nazvaném Terminator Salvation se bude děj konečně odehrávat ve 'válce budoucnosti', na kterou jsme se všichni těšili už od doby, kdy jsme viděli flashbacky v prvním Terminátorovi. Lidé bojují pod velením Johna Connora (Ch. Bale) - ten ale nebude hlavní postavou filmu, hlavním hrdinou tady bude Marcus Wright (S. Worthington), člověk, který se "probudí" v roce 2018, aby zjistil, že na lidstvo zaútočil Skynet. Společnost Halcyon, jejíž majitelé vlastní na Terminátora práva, má údajně v plánu rovnou celou trilogii - pokud bude Salvation dostatečně kvalitní, tak samozřejmě proti tomu nic nemám. Fanoušci předchozích dílů ovšem musí překousnout nového dosazeného režiséra McG (Charlieho andílci) a nové herecké tváře: Ch. Bale (Batman), B. Dallas Howard (Vesnice), S. Worthington (Avatar), M. Bloodgood (Journeyman), Common (afroamerický rapper, oh noes!), Anton Yelchin jako Kyle Reese v teenagerovském věku a na roli Terminátora je zvažovaný Josh Brolin (Rošťáci). Za zmínku taky určitě stojí plakát, který byl pořízený v Amsterdamu (klikněte si na Více)...

   více...
  Poslední recenze k tématu

  • Terminator Salvation Terminator Salvationhumanbeing 06.06.2009 8/10 7,14/10

   Nový Terminátor právě běží v našich kinech a abych se přiznal, tak jsem chvíli přemýšlel, zda vůbec má smysl na něj psát recenzi na Studnu, když nemá s horrorem moc společného. U jedničky Terminátora je to jasné - tam jde částečně o sci-fi, tedy o akční sci-fi, a částečně o horror. U dvojky bych asi vybral označení sci-fi thriller (akční jsou všechny díly, takže to není třeba dodávat), trojka je už na hodně velkém pomezí, o čem tu píšeme, a teď tu máme Terminator Salvation. Ten se sem bude hodit víc, než trojka, takže? Když už tu ty tři díly máme, byla by škoda sérii nedokončit. Ale nejen tenhle důvod mě nakonec donutil napsat o něm pár řádků... Nakonec jsem se k tomu přinutil z prostého důvodu: Terminator Salvation se povedl.

   více...

  • Terminator 2: Judgment Day Terminator 2: Judgment DayIvan Kučera 29.10.2006 10/10 9,58/10

   Óda za mier alebo kultová stomiliónová road movie Jamesa Camerona a Maria Kassara o tom, ako malý John Connor dostal svoju prvú životnú lekciu, Sára Connorová konečne našla chlapa pre seba a ako sa Terminátor naučil nezabíjať ľudí. Budúcnosť nie je istá, je len to, čo si sami zariadime.

   více...

  • The Terminator The Terminatorhumanbeing 27.03.2004 10/10 9,47/10

   Po celosvětové nukleární katastrofě se k moci dostaly stroje a už několik let svádějí boje s posledními přeživšími lidmi, kteří se seskupili v organizované skupiny odhodlané se nemilosrdným strojům postavit. Země už nevypadá tak, jak si ji pamatujeme. Po lebkami poseté zemi projíždějí bojová vozidla, zničenou krajinou se pohybují stovky robotů, pod temnou oblohou se vznášejí takzvaní Aerial Hunter Killers a do lidských pevností jsou vysílány infiltrovací jednotky podobné člověku s úkolem vyčistit střežený bunkr pěkně zevnitř - terminátoři. Pod vedením Johna Connora se lidem daří vzdorovat, a postupem času přijdou na způsob, jak rozpoznat a eliminovat takového terminátora ještě dřív, než natropí nějakou vážnější škodu. Stroje mají ovšem v rukávu mocnou zbraň, v roce 2029 se skrze vynalezený stroj času rozhodnou vyslat do čtyřicet pět let vzdálené minulosti velmi výkonný typ terminátora s úkolem zabít Connora ještě před jeho narozením. Lidé posléze tento záměr zjistí a do roku 1984 je vypraven i voják lidského odboje Kyle Reese.

   více...

  • Terminator 3: Rise of the Machines Terminator 3: Rise of the Machineshumanbeing 11.08.2003 9/10 8,00/10

   Od druhého dílu Terminátora uteklo dvanáct let a tento rok jsme se konečně dočkali jeho pokračování v podobě Vzpoury Strojů. Na začátek musím říct, že jsem velikým fanouškem obou Cameronových Terminátorů a opravdu obdivuju to co stvořil. Před uvedením třetího Terminátora do kin jsem netrpěl žádnou skepsí a Mostowovi jsem i věřil, že předvede něco alespoň z poloviny dobrého co Cameron. Naštěstí tomu tak je a Mostow se dokonce přiblížil tak blízko, že pro konečný verdikt nic menšího jak 'úžasný film' ode mě neuslyšíte.

   více...

  Nejlepší filmy k tématu podle uživatelů

  • Terminator 2: Judgment Day Terminator 2: Judgment DayIvan Kučera 29.10.2006 10/10 9,58/10

   Óda za mier alebo kultová stomiliónová road movie Jamesa Camerona a Maria Kassara o tom, ako malý John Connor dostal svoju prvú životnú lekciu, Sára Connorová konečne našla chlapa pre seba a ako sa Terminátor naučil nezabíjať ľudí. Budúcnosť nie je istá, je len to, čo si sami zariadime.

   více...

  • The Terminator The Terminatorhumanbeing 27.03.2004 10/10 9,47/10

   Po celosvětové nukleární katastrofě se k moci dostaly stroje a už několik let svádějí boje s posledními přeživšími lidmi, kteří se seskupili v organizované skupiny odhodlané se nemilosrdným strojům postavit. Země už nevypadá tak, jak si ji pamatujeme. Po lebkami poseté zemi projíždějí bojová vozidla, zničenou krajinou se pohybují stovky robotů, pod temnou oblohou se vznášejí takzvaní Aerial Hunter Killers a do lidských pevností jsou vysílány infiltrovací jednotky podobné člověku s úkolem vyčistit střežený bunkr pěkně zevnitř - terminátoři. Pod vedením Johna Connora se lidem daří vzdorovat, a postupem času přijdou na způsob, jak rozpoznat a eliminovat takového terminátora ještě dřív, než natropí nějakou vážnější škodu. Stroje mají ovšem v rukávu mocnou zbraň, v roce 2029 se skrze vynalezený stroj času rozhodnou vyslat do čtyřicet pět let vzdálené minulosti velmi výkonný typ terminátora s úkolem zabít Connora ještě před jeho narozením. Lidé posléze tento záměr zjistí a do roku 1984 je vypraven i voják lidského odboje Kyle Reese.

   více...

  • Terminator 3: Rise of the Machines Terminator 3: Rise of the Machineshumanbeing 11.08.2003 9/10 8,00/10

   Od druhého dílu Terminátora uteklo dvanáct let a tento rok jsme se konečně dočkali jeho pokračování v podobě Vzpoury Strojů. Na začátek musím říct, že jsem velikým fanouškem obou Cameronových Terminátorů a opravdu obdivuju to co stvořil. Před uvedením třetího Terminátora do kin jsem netrpěl žádnou skepsí a Mostowovi jsem i věřil, že předvede něco alespoň z poloviny dobrého co Cameron. Naštěstí tomu tak je a Mostow se dokonce přiblížil tak blízko, že pro konečný verdikt nic menšího jak 'úžasný film' ode mě neuslyšíte.

   více...

  • Terminator Salvation Terminator Salvationhumanbeing 06.06.2009 8/10 7,14/10

   Nový Terminátor právě běží v našich kinech a abych se přiznal, tak jsem chvíli přemýšlel, zda vůbec má smysl na něj psát recenzi na Studnu, když nemá s horrorem moc společného. U jedničky Terminátora je to jasné - tam jde částečně o sci-fi, tedy o akční sci-fi, a částečně o horror. U dvojky bych asi vybral označení sci-fi thriller (akční jsou všechny díly, takže to není třeba dodávat), trojka je už na hodně velkém pomezí, o čem tu píšeme, a teď tu máme Terminator Salvation. Ten se sem bude hodit víc, než trojka, takže? Když už tu ty tři díly máme, byla by škoda sérii nedokončit. Ale nejen tenhle důvod mě nakonec donutil napsat o něm pár řádků... Nakonec jsem se k tomu přinutil z prostého důvodu: Terminator Salvation se povedl.

   více...(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!