Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 28 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  
Cannibal Cannibal

Cannibal

Chirurg (5.5.2006)

Po vyslovení slova "kanibal" asi všem bude jasné oč jde! Definice žánru Cannibal je velice jednoduchá, obvykle mají tyto filmy formu Slasheru nebo Splatteru. Celá zápletka filmu je velice primitivní a občas i neoriginální ale vždy splní své očekávání. Žánr Cannibal žádnou rafinovanou zápletku totiž vůbec nepotřebuje. Začátky těchto filmů jsou velice jednoduché a konce ne moc překvapující. Ale nejdůležitější části je určitě střed filmu kde se odehrávají kanibalské hostiny. Děj není moc obsáhlý a na herecké výkony se příliš netěšte. Zato ale člověka vždy povzbudí rituály kanibalů. Z celé části, je film právě o tomhle. Žánr kanibalských filmů navždy proslavil snímek "Cannibal Holocaust" který splňoval všechny aspekty takovýchto filmů a ještě něco navíc. Bohužel ale je stále méně filmů o moderních kanibalech z dvacátého století. A proto se někomu může zdát, že se filmy zrovna od sebe moc neliší.

Nejznámější filmy: Cannibal Holocaust, Cannibal Ferox, Eaten Alive

Nejlepší režiséři: Ruggero Deodato, Umberto Lenzi

Naposled přidané filmy k tématu

  We Are What We Are Cannibal Diner Bunnyman 2 Bunnyman Elfie Hopkins

  Tolong! Awek Aku Pontianak Di yu wu men La semana del asesino Barricade Lynch Mob

 • Poslední novinky k tématu

  • The Green Inferno upoutávka The Green Inferno upoutávkahumanbeing 31.05.2014

   5. září se dozvíme (resp. se to dozví američtí diváci) nakolik úspěšný byl pobyt Eliho Rotha v Peru. Řeč je samozřejmě o filmu The Green Inferno (více o něm zde), který kráčí ve stopách slavného filmu Cannibal Holocaust. Upoutávka navozuje dojem silně intenzivní podívané. Nic pro slabší diváky?

   více...
  • The Green Inferno The Green Infernohumanbeing 19.04.2014

   Pro nejnovější film Eliho Rotha odehrávající se v Peru s názvem The Green Inferno bylo naverbováno na dvě stě vesničanů, kterým poté, co jim bylo vysvětleno, že budou hrát ve filmu, byl promítnut Cannibal Holocaust, jako nástin toho, co se bude v příštích dnech odehrávat. Eli Roth v posledních letech převážně produkoval a k režii se vrací po sedmi letech, dle titulků v traileru už jako horror master. Zápletka filmu se točí okolo skupinky aktivistů, která opustila New York, aby u Amazonky zachránila vymírající kmen. Po havárii letadla hluboko v džungli jsou ale vzati do zajetí právě tím kmenem, který přijeli zachránit. A co se stane dál, to lehce napovídá následující teaser trailer...

   více...
  • Claypot Curry Killers Claypot Curry Killershumanbeing 27.10.2011

   Malajsijská novinka od Jamese Leeho Claypot Curry Killers má již nějakou dobu jisté problémy s domácími cenzory. Že by byl kanibalismus v Malajsii citlivým tématem? Historické důvody by tu byly. Ve snímku jsou každopádně k večeři podávání pouze zlí lidé a restauraci vedou tři krásné dcery paní Chew. Ani to však přísné cenzory neobměkčilo. Trailer po kliknutí na více...

   více...
  • Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Streetevilmind 06.10.2011

  • Kanibalská výstava v Berlíně Kanibalská výstava v BerlíněDerek 27.05.2011

   Čtenáři Studny a milovníci horroru obecně, kteří v létě navštíví Berlín, by si neměli nechat uniknout výstavu nazvanou Všechno kanibalové? Expozice v galerii Me Collectors Room představuje návštěvníkům kanibalismus v umění a potrvá od 27. května do 21. srpna.

   více...
  • Nový trailer Somos lo que hay Nový trailer Somos lo que hayevilmind 30.09.2010

   Nový trailer mexického dramatu Somos lo que hay (Jsme to co jsme), vyprávějícího příběh rodiny kanibalů, která náhle ztratí otce-živitele, a čelí problému kde a jak získat lidské maso, je sestříhán mnohem, mnohem akčněji než ten, který jsme mohli vidět v květnu v Cannes. Je to lež. Nicméně pochopitelná - film jde v listopadu v Anglii do kin, a tohle holt asi táhne víc. My se ale i tak těšíme, i když víme, že tam žádné trhání masa a pohrabování střevy nebude... ;-)

   více...
  • Underground Undergroundhumanbeing 29.08.2010

   Neil Marshall se po historickém masakru Centurion (jehož recenze se na Studně brzy objeví) podívá do světa undergroundových klubů, přesněji do jedné z jejich kuchyní, kde se ambiciózní začínající kuchař snaží uspět s pochoutkama extrémního charakteru (není to přímo řečeno, ale zřejmě půjde o jídlo z lidí, ehm). Scénář k filmu napsal David Cohen a produkuje známý producent Taka Ichise (Ringu, Ju-On). Zatím není jasné, zda Underground bude Marshalův příští film nebo jestli půjde do produkce dřív Burst 3D, který bych tedy osobně preferoval.

  • Poe trailer Poe trailerevilmind 01.06.2010

   Good bread, good meat, good God, let's eat!

   Doktor Casey, přezdívaný Šéfkuchař, je odsouzený vrah a kanibal, který se ve vězení za dvanáct let napravil, a je tedy možné ho radostně vypustit zpět do společnosti. Na důkaz toho si založí charitativní vývařovnu, ve které krmí chudé. Upřímně, nechali byste se krmit lacino od napraveného kanibala? Americkým chudým v novém filmu Francise Xaviera to buď nedochází, nebo opravdu věří, že se člověk může napravit... nebo jim to je prostě fuk. Casey si najme úspěšného spisovatele jménem Johnathoan Poe, který opravdu je potomkem Edgara Allana, aby napsal jeho biografii - a současně se tak stal svědkem jeho "nového" života...

   Upřímně, trailer v embedu vypadá jako celkem standardní současné torture porn, nicméně rating NC17 slibuje, že to alespoň nebude zase tak moc standardní... Film zatím nemá distrubutora.

   více...
  • Of Flesh and Blood teaser Of Flesh and Blood teaserevilmind 26.05.2010

   Laura už několik týdnů chodí s hezkým a vzdělaným Michaelem, a začíná mít pocit, že našla konečně toho pravého. Když jí pak Michael veze autem, a nabídne zaskočit na oběd k jeho rodině, jejíž sídlo je poblíž, prozradí, že je navíc i bohatý, protože takřka gotický palác na to opravdu vypadá. Nadšení ovšem Lauru přejde brzo - Michaelova rodina je poněkud divná, a jako hlavní chod se má podávat ona sama...

   Naprosto abnormálně utajená britská nezávislá produkce (imdb film nezná, homepage prozradí prakticky jen datum plánovaného releasu na letošní Halloween, a podle Google o filmu ještě nikdo nikde nepsal). Nicméně - trailer v embedu vypadá proklatě dobře. Ti kanibalové jsou vlastně docela slušní lidé, že?

   více...
  • Somos lo que hay Somos lo que hayevilmind 09.05.2010

   Nový mexický film Somos lo que hay (Jsme to co jsme) vypráví dramatický příběh rodiny, kterým zemře nečekaně otec, jediný živitel. V jejich případě to má ale význam doslovný - celá, navenek normálně a slušně vypadající rodina, jsou totiž kanibalové, nic jiného nejí, a obstarat si maso na ulici se pro nejstaršího syna ukáže jako ne zrovna snadné... Rozhodně v rámci žánru originální nápad, a podle festivalových ohlasů (tedy z toho jediného mexického festivalu, kde navíc běžel film v hrubém sestřihu) i parádně řemeslně zpracovaný...

   Premiérový Twitch trailer pro Cannes je v embedu.

   více...
  Poslední recenze k tématu

  • Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Streetasar210997 08.05.2011 9/10 7,17/10

   Na Sweeneho Todda mě upozornila jedna má příbuzná, která je zamilovaná do herecké legendy Johnnyho Deppa, a jelikož je také fanynka podobných slátanin jako je např. Twilight nebo Harry Potter, nic jsem si od doporučeného filmu nesliboval, ale zvědavost je prostě zvědavost… A jak jste si nejspíše všimli už jen kvůli mému finálnímu hodnocení, tentokrát jsem se hořce spletl.

   více...

  • Alferd Packer: The Musical Alferd Packer: The Musicalasar210997 22.03.2011 10/10 10,00/10

   Ještě před populárním seriálem Městečko South Park (*1997) komediální režisérský génius Trey Parker v roce 1996 napsal scénář k muzikálu Cannibal! The Musical (nebo také Alferd Packer: The Musical), který oplývá mnoha žánry – především černým a trochu úchylným humorem.

   více...

  • Scarce ScarceOswald 22.06.2009 7/10 5,60/10

   Studnu navštěvuji už nějaký ten čas, a tak jsem konečně rozhodl, že napíšu recenzi. Většina mých oblíbených filmů tady je, tak jsem se rozhodl zrecenzovat zde doposud chybějící film Scarce.

   Děj filmu není nijak složitý zavede nás do lyžařského střediska, kde se postupně setkáme se třemi hlavními hrdiny – snowboardisty Owenem (John Geddes), Dustinem (Thomas Webb) a Trevorem (Jesse T. Cook), kteří se po propařených nocí vrací domů. Jak už to tak bývá, kluci se ztratí, a tak jim nezbývá nic jiného, než se obrátit pro pomoc v nejbližší restauraci. Jejich přijetí není nejvřelejší, nicméně se zde najde „dobrák“, který jim cestu poradí. Jakmile se opět vydají na cestu, po pár kilometrech mají autonehodu a nezbývá jim nic jiného než najít pomoc. Zpočátku štěstí, časem spíše neštěstí, je zavede do „domu“ venkovana Ivana (Steve Warren), který s nimi velmi ochotně jede vyzvednout jejich zraněného druha. Více z děje neprozradím.

   více...

  • Eater Eaterhumanbeing 14.07.2008 7/10 nehodnoceno

   Jak už jsem poznamenal v recenzi na první epizodu seriálu Fear Itself The Sacrifice: přestože je pokračování Masters of Horror kvůli NBC po stránce gore utlumené, nemusí to nutně znamenat, že se neobjeví nějaká povedená epizoda, u které nebude vadit absence krvavých jatek. A už je to tu. Pátý díl nazvaný Eater od Stuarta Gordona je zábavný, přiměřeně nechutný a dostatečně napínavý. Zkrátka přesně taková epizoda, na jakou se v budoucnu rád podívám minimálně ještě jednou.

   více...

  • Blood Feast 2: All U Can Eat Blood Feast 2: All U Can EatFlipnic 09.06.2008 4/10 nehodnoceno

   V roce 1963 natočil podivínský režisér Herschell Gordon Lewis film, který nehledě na svoje technické a filmové kvality stal se kultem a základem pro horror jako takový, zejména pak pro jeho jednu odnož a tou je splatter. Nebudu se více rozepisovat o prvním díle, na studně jsou hned dvě recenze na něj, jen zmíním, že osobně tento film velmi uznávám a mám ho rád. Tímto „to“ prostě začalo …

   více...

  • Welcome to the Jungle Welcome to the JungleIvan Kučera 08.05.2008 6/10 3,60/10

   Dobrú chuť.

   Dva mladé páriky počas dovolenky na Novej Guinei zistia, že ustavičný sex, alkohol, marihuana a urážanie miestneho obyvateľstva ich už nebaví a tak sa dvaja chlapci a dve dievčatá rozhodnú zvyšok voľného času stráviť... pátraním po Michaelovi Rockefellerovi, synovi neuveriteľne bohatého budúceho viceprezidenta, ktorý sa v 60. rokoch 20. storočia stratil práve na Novej Guiney a údajne zomrel (telo sa nikdy nenašlo), ale hoci od udalosti ubehli desaťročia, dodnes kolujú fámy o tom, že okuliarnatý Rockefeller (ak naozaj žije, dnes by mal približne sedemdesiat rokov) dodnes v guinejskej džungli prežíva - nezabili ho tunajší kanibali ani divoké prostredie nevyspytateľnej džungle a dokonca ani kruté tropické podnebie. Ak máte peniaze navyše, stačí sa najbližšieho domorodcami rukami nohami povyzvedať a hneď dostanete „zaručené“ informácie o tom, ako on (alebo jeho kamarát alebo babka babky) raz v džungli zahliadli nahého bieleho starca s rozbitými dioptrickými okuliarami. Štvorica mladých ľudí sa, s vidinou bohatstva, dobrodružstva a slávy, vydá do vnútrozemia drsného ostrova, kam je vstup prísne zakázaný, na miesto, na ktorom dodnes žijú kmene, ktoré nepoznajú koleso (načo by im v džungli bolo?), nevideli bieleho človeka a bývajú vysoko v korunách stromov...

   více...

  • Mondo Cannibale Mondo CannibaleFlipnic 29.04.2008 9/10 nehodnoceno

   Před jistým časem jsem narazil na jednom serveru na trailer z horroru, který se údajně snažil oživit žánr kanibalských filmů z přelomu 70. a 80. let. Tyto filmy vznikaly zejména v Itálii. Nejedná se však o film „Welcome to the Jungle“ z roku 2007, ale o něco starší, italský film nedávno zesnulého režiséra Bruna Matteiho. Při pohledu na trailer jsem docela valil oči, protože scény, které se zde odehrávaly, jako by z oka vypadly klasice „Cannibal Holocaust“, ovšem vše jako by mělo moderní, hodně zajímavý, „look“.

   více...

  • The Untold Story The Untold StoryFlipnic 10.03.2008 7/10 6,00/10

   Hongongský snímek „The Untold Story“ je dosti kontroverzní dílko, ovšem každopádně neuvěřitelně extrémní. Docela silně mě tento snímek zasáhl a i když jsem zvyklý téměř na cokoliv, tento film se zařadil do maličké škatulky extrémních podivností, které i mě dostaly natolik, že jsem z nich měl menší trauma. Z této mé osobní škatulky mohu jmenovat zejména dva filmy (nejedná se v podstatě ani o horrory) a to „Irreversible“ a „Saló 120 dní Sodomy.“ Každý myslím má uvnitř ve své duši jisté hranice a pokud ho něco zavede za ně, způsobí to vždy silnou reakci, od halasného nadšení a pocitu štěstí po šok, zhnusení a trauma. The Untold Story je filmem, který mne postupem děje dostával čím dál více na kolena, až mne ve finále dokonale srazil a já si jen v duchu říkal: „Měli tohle tvůrci zapotřebí?! Bylo nutné toto takovým způsobem ukazovat?!“ Je však také faktem, že každý člověk je jiné povahy a co se líbí jednomu nemusí se líbit druhému a stejně tak, co otřese jedním, nemusí nutně tolik dostat druhého. Ovšem ať je to tak nebo tak, The Untold Story je opravdu síla, která musí dosti drasticky zapůsobit i na velmi otrlého diváka. Upozorňuji, že dle mého pohledu filmy jako „Cannibal Holocaust“, „I Spit on Your Grave“, a podobné dnes již kulty, stejně jako například nový „Inside“, se s tímto nedají vůbec porovnávat a ve srovnání s The Untold Story by vyšly jako večerníčky pro malé děti … Alespoň mě to tak přišlo.

   více...

  • Cut and Run Cut and RunPepak 19.12.2007 6/10 nehodnoceno

   Ruggero Deodato je zpět na Studně, tentokrát s filmem Cut and Run, který se opět odehrává v džungli a opět v něm vystupují příslušníci primitivního indiánského kmene - akorát tentokrát už nejde o kanibaly. Přesto, že v něm není nikdo sežrán, a přesto, že v něm není ani jedno bezdůvodné zabití zvířete, má film citelně kanibalskou atmosféru, jak už na to jsme u Deodatových horrorů zvyklí.

   více...

  • Welcome to the Jungle Welcome to the Junglehumanbeing 09.11.2007 4/10 3,60/10

   Welcome to the Jungle (WTTJ) je nejnovějším příspěvkem do dnes již takřka zaniklého

   kanibalského žánru. Aby tento subžánr přivedli opět k životu, tvůrci se rozhodli pro poměrně

   chytrý tah, jak svého cíle dosáhnout: Zkopírovali schéma nepopiratelně nejslavnějšího

   více...

  Nejlepší filmy k tématu podle uživatelů

  • Alferd Packer: The Musical Alferd Packer: The Musicalasar210997 22.03.2011 10/10 10,00/10

   Ještě před populárním seriálem Městečko South Park (*1997) komediální režisérský génius Trey Parker v roce 1996 napsal scénář k muzikálu Cannibal! The Musical (nebo také Alferd Packer: The Musical), který oplývá mnoha žánry – především černým a trochu úchylným humorem.

   více...

  • Bad Taste Bad Tastepepak 04.10.2002 9/10 9,19/10

   Petera Jacksona dnes zná každé velké dítě, protože mediální hype kolem jeho nejnovějšího díla Lord of the Rings (Pán prstenů) dosáhl takové míry, že P.J. musí obdivovat každý, kdo nechce být považován za hlupáka. Ale málokdo ví, že už patnáct let před Pánem prstenů vytvořil Jackson film, který se zapsal do dějin kinematografie podstatně víc, než dokážou všichni Pánové prstenů dohromady. V roce 1987 totiž dokončil svůj první film, Bad Taste.

   více...

  • Ravenous RavenousGangrena 02.09.2003 10/10 8,21/10

   Většina filmových kanibalů jsou polonazí primitivové z italských horrorů, pobíhající po pralesích s oštěpy v rukou a pojídající nebohé evropské a americké cestovatele, protože je to jejich tradice. Potom je tu Hannibal Lecter, člověk s inteligencí vysoko nad průměrem, který to ovšem nemá v hlavě až tak úplně v pořádku a své oběti pojídá, protože je v podstatě velmi zvrhlý. A pak je tu třetí skupina. Lidé, kteří jsou inteligentní, vzdělaní, sečtělí a vtipní a kteří mají pro svůj kanibalismus důvody sice sobecké, ale průměrnému člověku, sužovanému nespravedlnostmi krutého neúprosného světa, zcela pochopitelné. Chtějí být silní.

   více...

  • Delicatessen DelicatessenPepak 29.11.2003 8/10 8,00/10

   Způsob, jakým si české televize vybírají do svého vysílání horrory, je mi docela záhadou. Obvykle berou nejrůznější ptákoviny, případně do zblbnutí opakují pořád stejné favority. Sem tam se ale přihodí, že nějakým nedopatřením pustí na obrazovky něco úžasného. Mohli jsme vidět Jacksonovy Bad Taste a Braindead, filmy, o kterých jsem něvěřil, že kdy v televizi půjdou, šel dokonce i Evil Dead 2. Na televizní obrazovce jsem se poprvé setkal s i divným francouzským filmem Delicatessen.

   více...

  • Cannibal Holocaust Cannibal HolocaustPepak 07.04.2003 9/10 7,42/10

   Kdybyste měli jmenovat jeden horror, který by měl být „povinnou literaturou” každého fanouška, který by to byl? A podle jakých kritérií byste ho hodnotili? Byly by to Čelisti jako nesmírně významný zvířecí horror, který i po třiceti letech ovlivňuje celý žánr? Nebo Night of thé Living Dead, který s minimálními náklady dosáhl úžasných výsledků a definoval zombie-horrory na desítky let dopředu? Nebo možná Braindead, který zavedl horror tak hluboko do úchylnosti, že se vynořil na druhé straně jako skvělá parodie?

   více...

  • Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Streetasar210997 08.05.2011 9/10 7,17/10

   Na Sweeneho Todda mě upozornila jedna má příbuzná, která je zamilovaná do herecké legendy Johnnyho Deppa, a jelikož je také fanynka podobných slátanin jako je např. Twilight nebo Harry Potter, nic jsem si od doporučeného filmu nesliboval, ale zvědavost je prostě zvědavost… A jak jste si nejspíše všimli už jen kvůli mému finálnímu hodnocení, tentokrát jsem se hořce spletl.

   více...

  • Wrong Turn 2 Wrong Turn 2humanbeing 04.09.2007 2/10 6,93/10

   Hollywoodská studia chrlí v poslední době jedno zbytečné pokračování za druhým. Co hůř, tato takzvaná pokračování skoro ve všech (všech?) případech nemají s prvními díly takřka nic společného. Většinou to bývá tak, že jediná společná vlastnost je vedle názvu nejvýraznější aspekt jedničky a tím jsou v případě Wrong Turn 2 samozřejmě lesní kanibalové. Fakt, že film jde přímo na DVD je tentokrát (na rozdíl od pecek jako Dead Birds ap.) opodstatněný, jelikož debutant Joe Lynch vsadil úplně vše na gore. WT 2 z něj však není poskládaný a tak jej samozřejmě nelze brát, a zároveň jej tak hodnotit, jen jako samoúčelnou přehlídku gore scén. Po zhlédnutí filmu mi nezbývá, než jen suše konstatovat, že je škoda, že nezůstalo jen u něj.

   více...

  • Antropophagus AntropophagusFlipnic 28.09.2007 4/10 6,73/10

   Tato italská klasika je notoricky známá z minulého období, kdy kolovala na VHS. Ve své době tento horror vzbudil docela pozornost. Ovšem proč se tento film stal toliko známým a ještě dnes si na něj mnoho příznivců horroru dobře pamatuje, je trochu zvláštní. Není to totiž taková „pecka“ jako jiné klasické italské gore horrory, neobsahuje ve srovnání příliš mnoho gore scén a celkově se podle mého názoru jedná spíše o klasický horror. Před pár dny jsem jej znovu po mnoha letech shlédl a musím konstatovat, že široké obecné povědomí o tomto filmu je docela zarážející. Ale blíže již k samotnému filmu.

   více...

  • The Untold Story The Untold StoryFlipnic 10.03.2008 7/10 6,00/10

   Hongongský snímek „The Untold Story“ je dosti kontroverzní dílko, ovšem každopádně neuvěřitelně extrémní. Docela silně mě tento snímek zasáhl a i když jsem zvyklý téměř na cokoliv, tento film se zařadil do maličké škatulky extrémních podivností, které i mě dostaly natolik, že jsem z nich měl menší trauma. Z této mé osobní škatulky mohu jmenovat zejména dva filmy (nejedná se v podstatě ani o horrory) a to „Irreversible“ a „Saló 120 dní Sodomy.“ Každý myslím má uvnitř ve své duši jisté hranice a pokud ho něco zavede za ně, způsobí to vždy silnou reakci, od halasného nadšení a pocitu štěstí po šok, zhnusení a trauma. The Untold Story je filmem, který mne postupem děje dostával čím dál více na kolena, až mne ve finále dokonale srazil a já si jen v duchu říkal: „Měli tohle tvůrci zapotřebí?! Bylo nutné toto takovým způsobem ukazovat?!“ Je však také faktem, že každý člověk je jiné povahy a co se líbí jednomu nemusí se líbit druhému a stejně tak, co otřese jedním, nemusí nutně tolik dostat druhého. Ovšem ať je to tak nebo tak, The Untold Story je opravdu síla, která musí dosti drasticky zapůsobit i na velmi otrlého diváka. Upozorňuji, že dle mého pohledu filmy jako „Cannibal Holocaust“, „I Spit on Your Grave“, a podobné dnes již kulty, stejně jako například nový „Inside“, se s tímto nedají vůbec porovnávat a ve srovnání s The Untold Story by vyšly jako večerníčky pro malé děti … Alespoň mě to tak přišlo.

   více...

  • Cannibal Ferox Cannibal FeroxPepak 10.06.2003 5/10 5,67/10

   Ve druhé polovině sedmdesátých let se v Itálii rozmohla v horrorových kruzích zvláštní móda - do obliby přišly kanibalské filmy, v měřítku, které se nikdy předtím ani nikdy potom neopakovalo nikde jinde. Celé toto šílenství podle mnoha ohlasů začal režisér Umberto Lenzi v roce 1972 svým filmem Mondo Cannibale, zatímco Ferox v podstatě celý tento subžánr zakončil. Jak je na tom Cannibal Ferox v porovnání s druhými dvěma kanibalskými filmy, které už mám za sebou? Čtěte dál a dozvíte se...

   více...(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!