Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 42 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  
TROMA TROMA

TROMA

Naposled přidané filmy k tématu

  Bride of Killer Nerd Killer Nerd Return to the Class of Nuke 'Em High Jessicka Rabid The Chainsaw Sally Show

  Hack Job Epitaph Screamplay Frankenpimp Nightbeast

 • Poslední novinky k tématu

  • Return to the Class of Nuke 'Em High Return to the Class of Nuke 'Em Highevilmind 26.10.2012

   Po šesti letech od Poultrygeistu (nemůžu ani uvěřit, že to je tak dlouho) se Lloyd vrací jako režisér celovečeráku - čtvrtým pokračováním osudů studentů Tromavillské střední (v češtině vycházelo jako Atomové gymnázium)! A v prvním teaseru je prostě všechno - kozy, Lloyd, Toxie, Ron Jeremy, vodopády zeleného humusu, krve i slizu, obří kuře, víc koz, prostě všeho, co máme na Troma filmech rádi. Mimochodem, takhle vypadá citace z oficiálního casting materiálu Tromy, požadavky na hlavní ženské role:

   LEAD ROLES:

   LAUREN (18) PRETTY, FEMININE, INNOCENT – NUDITY REQUIRED

   CHRISSY (18) ATTRACTIVE, NOT SO INNOCENT – NUDITY REQUIRED

   EUGENE (18) CUTE, DORKY – NUDITY REQUIRED

   BRICK (18) TOUGH, TATTOS/PIERCINGS – NUDITY REQUIRED

   Trailer tvrdí, že premiera bude v Cannes 2013, jiné zdroje věří v následné uvedení na kabelovce Starz.

   více...
  • Mezitím v USA... Mezitím v USA...evilmind 17.10.2012

   Prostý americký lid dal demonstrací před včerejší druhou debatou prezidentských kandidátů jasně najevo, koho si skutečně přeje ve svém čele...

  • TROMA na Youtube TROMA na Youtubeevilmind 31.08.2012

   Tohle mi poněkud uniklo, protože aktualita tu měla být už před 2 měsíci - TROMA spustila nový youtube kanál, kde zveřejňuje kompletní filmy ze své bohaté kolekce. Každý týden přibude několik dalších, aktuálně už je jich tam přes 200!

  • Ostrý trailer Father's Day Ostrý trailer Father's Dayevilmind 29.05.2011

   Na oficiálním kanále Tromy se objevil ostrý trailer "Father's Day", o kterém od loňského poněkud zneklidňujícího prázdninového klipu nebylo moc slyšet. Jeho tvůrci, filmaři z Kanady skrývající se za názvem Astron-6, se proslavili právě tvorbou stylově vypadajících trailerů k neexistujícím grindhouse filmům, ale tohle vypadá opravdu jinak, než by člověk od něčeho, co zaštítí Troma čekal - namísto přehlídky nechutností a gore z toho doslova dýchá parádní atmosféra! Hned se těším o něco víc.

   Film by se měl objevit v amerických a kanadských kinech v červnu.

   více...
  • Toxic Avenger 5 plakát Toxic Avenger 5 plakátevilmind 06.05.2011

   Nový plakát pětky Toxic Avenger: Toxic Twins, s jehož pomocí Lloyd bude film propagovat v Cannes.

   více...
  • Troma Embassy na Pragofestu Troma Embassy na Pragofestuevilmind 02.02.2011

   Zítra začíná PragoFFest - con organizovaný Vaškem Pravdou stejně jako Festival Fantazie, ale v opravdickým městě, v Praze. Všechny informace k účasti najdete zde, pro fanoušky horroru bych doporučil především program Troma Embassy:

   Večer zahájí dvojice Marek Dobeš (Choking Hazard, Kajínek) a Petr Jákl (Krysař, Kajínek, XXX). Tito pánové Vás provedou světem akčních scén filmových trháků. Druhým bodem menu je ohlédnutí se za návštěvou velmistra krvavých i jinak obskurních filmů, zakladatele a nejvyššího šéfa legendárního studia Troma Lloyda Kaufmana. Uvidíte dosud nezveřejněné záběry z jeho návštěvy a uslyšíte řadu historek, které se během této návštěvy udály. Zakončením bude takřka 120 minutová nálož násilí, krve střev a vnitřností. Výběr scén nejen z Troma filmů, ale i jiných gore a splatter snímků z průběhu historie. Pro milovníky Tromy běžný oběd, pro méně otrlé jedince noční můra...

   Přijďte mezi nás a zažijte večer, který byste mohli zažít pouze v Tromaville!!!

   Tj. vhodné především pokud jste v létě Lloyda Kaufmana minuli, tak alespoň takto zprostředkovaně ho uvidíte na původních záběrech, navíc pokud se nepletu, je tohle už ve čtvrtek, tj. zítra, kdy je možné festival navštívit zadarmo jen na občanku.

  • Lloyd na Hradě Lloyd na Hraděevilmind 18.12.2010

   Po skončení Bloody XMas Festu ještě Lloyd Kaufman s Markem Dobešem pár dní pobyl v Praze. Následující video z těchto chvil by asi neměli sledovat fanoušci Davida Carradine...

   více...
  • Malé ohlédnutí za Bloody XMas Fest 2010 Malé ohlédnutí za Bloody XMas Fest 2010evilmind 06.11.2010

   Nemám moc ve zvyku psát z conů nějaké sálodlouhé reporty, ale vzhledem k letošní absenci známých

   tváří lidí, kteří by tak udělat mohli, mi nic jiného nezbylo. Pokud nechci, aby Bloody XMas Fest

   2010 upadl v zapomnění - to by byla rozhodně škoda. A to z mnoha důvodů...

   více...
  • TROMA novinky TROMA novinkyevilmind 31.07.2010

   Původně jsem jen tak brouzdal po stránkách Tromy, aby si začal sestavovat seznam toho, na co se zeptám Lloyda, pokud opravdu přijede na podzim do Česka na nejmenovaný festival, nicméně aktuální tiskové zprávy mi poskytly i veřejně diskutovatelná témata. Tak za prvé bude pětka nejkultovnější postavy Tromy, Toxica - The Toxic Avenger 5: The Toxic Twins, scénář k ní má napsat jakýsi Collyn McCoy. A za druhé budou, zřejmě v rámci zachování genderové rovnováhy, Kaufman a Herz točit Father's Day! Přestože oba filmy se objeví zřejmě až v roce 2012, pod Více se můžete podívat na klip ze Dne otců, který je... mno, řekněme zneklidňující... :-)

   více...
  • The Children of Ravensback The Children of Ravensbackpepak 24.06.2009

   Myslím, že Tronovo přiznání (vlastně se mi to líbilo, ale trochu se za to stydím) by se dalo použít i na mnoho jiných Tromáckých filmů než jen na The Children of Ravensback.
  Poslední recenze k tématu

  • Alferd Packer: The Musical Alferd Packer: The Musicalasar210997 22.03.2011 10/10 10,00/10

   Ještě před populárním seriálem Městečko South Park (*1997) komediální režisérský génius Trey Parker v roce 1996 napsal scénář k muzikálu Cannibal! The Musical (nebo také Alferd Packer: The Musical), který oplývá mnoha žánry – především černým a trochu úchylným humorem.

   více...

  • The Children of Ravensback The Children of RavensbackIvan Kučera 29.05.2009 4/10 nehodnoceno

   TROMA útočí! Toxické deti útočia! Majú čierne nechtíky, sladké úsmevy a chcú vás objať a presvedčiť o láske, ktorú ku vám cítia! a spáliť vás na uhol.

   Mestečko Ravensback, niekde v Amerike. Obďaleč stojaca fabrika, alebo čo to je (u TROMY je to jedno), produkuje (alebo dačo také) obrovské množstvo toxického odpadu a kvôli ľahostajnosti dvoch robotníkov, ktorí radšej skočili po šichte na jedno dve tri štyri chladené než sa mali začať zaoberať týmto vážnym problémom, sa humusom kontaminujú miestne detičky. Šofér ich práve viezol toho slnečného dňa školským autobusom do lavíc, lenže keď miestny šerif oveľa neskôr nájde odstavené vozidlo, začína tušiť niečo zlé vo svojom mestečku. Šofér nikde - a deti tiež. Až keď začne na kraj padať temný súmrak, objavia sa na okraji lesa čudné postavičky...

   více...

  • The Toxic Avenger Part II The Toxic Avenger Part IIBLADER 08.01.2009 7/10 nehodnoceno

   Lloyd Kaufman je vskutku zaujímavý chlapík. Už niekoľko desaťročí nesie na svojich pleciach spoločnosť TROMA, ktorá produkuje tie najlacnejšie, najbrakovejšie a písmeno A ďaleko obchádzajúce filmy, pričom si získal už tísice fanúšikov po celom svete. Vlajkovou loďou Tromy sa stal Toxic Avenger, s ktorým sme prežili už štyri dobrodružstvá a ja si teraz posvietim na druhé v poradí s označením THE TOXIC AVENGER PART II.

   více...

  • The Toxic Avenger The Toxic AvengerBloody 18.10.2008 8/10 5,83/10

   TROMA. Filmové studio, soustřeďující se na ty největší prasárny, které si jen dokážete představit. Banda úchyláků v čele s režisérem, scénáristou, producentem, hercem a zakladatelem Lloydem Kaufmannem, kterým není nic svaté. Společně s kamarádem Michaelem Herzem se jim podařilo natočit vlajkovou loď všech těch naprosto ujetých, ale přesto nesmírně zábavných zvrhlostí, aniž by krom této série zplodili něco… kvalitnějšího. Právě Troma má na svědomí snímky jako jsou Den matek, Příšera z šatníku, Terror Firmer či nejnovější Poultrygeist: Night of the Chicken Dead. Když jsem se nedávno rozhodl podívat se na Toxického mstitele (podotýkám, že to byla má první zkušenost s Tromou), nic mě nemohlo připravit na to, co přijde.

   více...

  • Poultrygeist PoultrygeistPepak 01.08.2008 7/10 nehodnoceno

   Troma filmy jsou ... zvláštní. Objektivně vzato velmi špatné, plné záchodového humoru, nad kterým bychom normálně opovrhovali nos, ale je z nich poznat, že narozdíl od mnoha jiných "tak špatných, až jsou zábavné" filmů je to u těchto schválně. Nepodaří se to vždy, i Troma má za sebou svou dávku filmů tak špatných, až jsou nekoukatelné, ale když zrovna mají svůj den, bývá výsledkem fantasticky zábavná jízda, kterou se radši nikomu nechlubíte. To je případ Redneck Zombies, byli takový Tromeo and Juliet a takový je i muzikálový snímek Poultrygeist: Night of the Chicken Dead se zombie kuřaty.

   více...

  • Terror Firmer Terror FirmerFlipnic 26.03.2008 8/10 nehodnoceno

   Hned na začátku svojí recenze se musím zmínit, že se jedná o film z „továrny na hnus“ TROMY. Co si kdo o této společnosti myslí, je jeho věc, já osobně jsem k jejím filmům příliš nepřilnul. Výjimku tvoří jen pár zdařilejších dílek, jako je „Den matek“, velice kontroverzní, ale podle mne nepochopený film „Blood Sucking Freaks“ u nás uváděný jako „Divadlo hrůzy“ a snad ještě čtvrtý díl Toxického mstitele… Ovšem celkově mě koupě dvd od této společnosti připadne občas jako sázka do loterie, protože většina jejich výtvorů nestojí opravdu za nic … Jen můj názor, faktem je, že TROMA má přívrženců spousty a možná další a další nadšenci do této „nezávislé společnosti“ přibývají …

   více...

  • There's Nothing Out There There's Nothing Out TherePepak 25.07.2007 8/10 nehodnoceno

   Jaké je to být horrorovým fanouškem v převážně nehorrorové populaci? Na Studně nám to ani moc nepřijde, protože tu máme komunitu podobně postižených jedinců, ale v reálném životě musíme od většinového obyvatelstva trpět mnohá příkoří. Proč jen se na nás tak divně dívají pokaždé, když přijde řeč na motorovou pilu a činnosti, které s ní jdou provádět? Kde se na jejich tvářích bere ten znechucený výraz vždy, když se začne diskutovat o zombiích a o tom, ve kterém filmu z nich maso opadává realističtěji? Ale nebojte se, jednou přijde náš den. Jednou se ukáže, že všechny ty večery, prosezené před filmy kategorie B, nebyly promarněny. Jednou mezi nás skutečně zavítají mutanti a jedině my, kdo fungování horroru chápeme, přežijeme. Už teď je mi líto těch, kdo tvrdí, že žádné příšery tam venku nejsou.

   více...

  • Bugged Buggedevilmind 29.03.2003 4/10 nehodnoceno

   Filmové studio TROMA už docela dlouho krom produkce vlastních filmů svých zakládajících režisérů Lloyda Kaufmana a Michaela Herze vydává i snímky, které byly natočeny jako nezávislé, ale lepšího distributora prostě nenašly - nebo ho ani nehledaly... Do TROMA portfolia se tak dostanou jak filmy vysoce nadprůměrné a zábavné (Killer Condoms), tak ty z druhé strany kvalitativní stupnice. Jako třeba Bugged.

   více...

  • Redneck Zombies Redneck ZombiesPepak 08.02.2003 7/10 nehodnoceno

   Schválně, kdo z vás si myslí, že film, který se jmenuje Redneck Zombies (něco jako „Zombie z Vidlákova”), se scénářem od autorů jako Zoofeet nebo P. Floyd Piranha, bude nějakou vážně míněnou noční můrou plnou zombie? Správně, nikdo. RZ rozhodně není vážně míněný horror, jde spíš o horrorovou komedii značně podobnou Bad Tastu nebo Braindeadu. Ne tak dokonalou, ale rozhodně podobnou.

   více...

  • Surf Nazis Must Die Surf Nazis Must Diechaos_device 01.01.2003 7/10 nehodnoceno

   Nejmenované velkoměsto na pobřeží severní Ameriky, blízká budoucnost. Demokratický stát nevydržel tlak sociálních nepokojů a rozpadl se. Na území bývalého USA nastala anarchie. Nadvládu nad jednotlivými územími se snaží násilím urvat pouliční gangy. Jedním z takových míst je i Power beach.

   více...

  Nejlepší filmy k tématu podle uživatelů

  • Alferd Packer: The Musical Alferd Packer: The Musicalasar210997 22.03.2011 10/10 10,00/10

   Ještě před populárním seriálem Městečko South Park (*1997) komediální režisérský génius Trey Parker v roce 1996 napsal scénář k muzikálu Cannibal! The Musical (nebo také Alferd Packer: The Musical), který oplývá mnoha žánry – především černým a trochu úchylným humorem.

   více...

  • The Toxic Avenger The Toxic AvengerBloody 18.10.2008 8/10 5,83/10

   TROMA. Filmové studio, soustřeďující se na ty největší prasárny, které si jen dokážete představit. Banda úchyláků v čele s režisérem, scénáristou, producentem, hercem a zakladatelem Lloydem Kaufmannem, kterým není nic svaté. Společně s kamarádem Michaelem Herzem se jim podařilo natočit vlajkovou loď všech těch naprosto ujetých, ale přesto nesmírně zábavných zvrhlostí, aniž by krom této série zplodili něco… kvalitnějšího. Právě Troma má na svědomí snímky jako jsou Den matek, Příšera z šatníku, Terror Firmer či nejnovější Poultrygeist: Night of the Chicken Dead. Když jsem se nedávno rozhodl podívat se na Toxického mstitele (podotýkám, že to byla má první zkušenost s Tromou), nic mě nemohlo připravit na to, co přijde.

   více...

  • Mother's Day Mother's Daychaos_device 01.10.2002 6/10 4,29/10

   Scéna první:

   Auto jede po opuštěné silnici v lesích někde ve státu New Jersey. Stará paní za volantem. Vypadá jak babka tutovka. Nabídla stopa hipíkovi Charliemu a jeho holce. Potkala je na spirituální seanci v nedalekém NY. Chalie je ale pěkný hajzl. Zloděj. Vrah. Zezadu nenápadně mrká na svou holku. Jeho pohled mluví sám za sebe. Tuhle babku sejmou. Náhoda jim přeje. Vypadá to, že se babce porouchalo auto. Zastaví. Vystoupí a hrabe se v motoru. Jasná šance. Charlie zezadu kýve na holku. Tak už ji přejeď! Holka už už sahá po zapalování.. a na poslední chvíli vyměkne. Charlie se nasupeně opře do sedadla. Čubka blbá...

   více...

  • Necro Files Necro Filesevilmind 17.09.2002 5/10 2,90/10

   Motto: The Necro Files - The Only Files Worthy Of An „X”

   Původní scénář Todd Tjerslanda (magor stojící za úchylnou sérií Faces of Gore) k tomuto filmu nesl hrdý název Psycho Zombie Love Butcher, a byl to v jeho představě v podstatě hodně ulítlý a brutální porno film plný násilí, krve, a démonů s dvoumetrovými penisy. Todd asi často koukal na hentai. Bohužel z finačních důvodů nebylo možné přistoupit k realizaci (honoráře herců s dvoumetrovými penisy jsou v dnešní době nad možnosti nezávislých filmařů), a tak byl scénář přepsán do podoby Necro Files, a svěřen režiséru Matt Jaisslemu. Toddovi zůstala alespoň vděčná malá rolička vůdce satanistické sekty...

   více...(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!