Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 39 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  
Série: Leprechaun Série: Leprechaun

Série: Leprechaun

Naposled přidané filmy k tématu

  Leprechaun: Back 2 tha Hood Leprechaun in the Hood Leprechaun 4: In Space Leprechaun 3 Leprechaun 2

  Leprechaun

 • Poslední novinky k tématu

  • Leprechaun: Origins upoutávka Leprechaun: Origins upoutávkahumanbeing 10.06.2014

   Fandové filmových sérií nikdy nejásají, když dojde k přeobsazení protagonisty - a v případě horrorových sérií antagonisty. Někdy to zas tak moc nevadí, to v těch případech, kdy je herec v masce. Tam, kde je namísto masky použit makeup, už je docela poznat, o jakého herce jde a příkladem za všechny budiž přeobsazený Freddy z Noční můry v Elm Street. Leprechaun je tentýž případ a jelikož Warwick Davis je s rolí podobně "srostlý", jako byl Robert Englund s naším oblíbeným kotelníkem, není proto divu, že fandové nejsou dvakrát nadšení. Ale že by jim (nám) to vadilo až tak, že se distributoři rozhodli nového Leprechauna v plnohodnotném traileru pro jistotu neukázat vůbec? Je podezřelé, když není vidět ani ždibec ze záporáka, ani jeho stín, silueta, vylézající ruka, klobouček, či jen nějaký záběr na tmavý kout, kde by mohl číhat. Ani zbytek traileru mi nepřipomíná sérii Leprechaun. Možná nepřekvapí, že snímek poletí přímo na DVD/Blu-ray (koncem září) a o měsíc dříve na VOD...

   více...
  • První klip z Leprechaun Origins První klip z Leprechaun Originshumanbeing 20.03.2014

   Remake filmu Leprechaun od WWE Studios údajně nabídne serióznější tón, než díly s Warvickem Davisem, kterého (jak jsme již psali) nahradí wrestler přezdívaný Hornswaggle. "Půjde o temnější, tradičnější horror zaměřený na lekačky.", tvrdí šéf WWE Studios. Impulsem k natočení remaku Leprechaun bylo prodloužení, nejspíše velmi příjemné, spolupráce mezi WWE a Lionsgate - předchozí byla See No Evil, ke kterému se momentálně vyrábí jeho pokračování. Leprechaun Origins režíruje Zach Lipovsky (SyFy trhák Tasmanian Devils) a ze známějších jmen se tu objeví Brendan Fletcher. Vtrhnout do kin (či snad rovnou na Blu-ray) by měl v létě. Klip, který mě osobně nenadchl, pod textem...

   více...
  • Leprechaun s novým skřítkem Leprechaun s novým skřítkemhumanbeing 01.06.2012

   Jakmile se objevila zpráva, že remake Leprechauna bude spolufinancovat WWE, asi všem bylo jasné (těm, kdo ví, co je WWE), že je nevyhnutelné jedno: obsazení nějakého wrestlera do filmu. K tomu nakonec došlo a bohužel se naplnil onen nejčernější scénář. Jeden ze zápasníků totiž nahradí Warwicka Davise v titulní roli (!). Nebude to Undertaker, alébrž velikostně roli odpovídající Hornswaggle. Hmm...

  • Leprechaun remake Leprechaun remakehumanbeing 17.03.2012

   Lionsgate uzavřelo dohodu s WWE Studios na remake horroru Leprechaun. Nepůjde tedy o další pokračování - ne tedy, že by tu byla nějaká návaznost v dílech -, což může znamenat jedno: výměna charismatického Warwicka Davise za wrestlera, či jiného herce, který bude pro roli vhodný. Více informací, až budou k dispozici...

  • Leprechaun: Back 2 tha Hood Leprechaun: Back 2 tha Hoodtron 07.11.2006

   Recenzia JohnnyhoD na

   >Leprechaun: Back 2 tha Hood (2003).

  • Leprechaun in the Hood Leprechaun in the Hoodhumanbeing 29.10.2006

   Johnnyho recenze pátého dílu Leprechauna - Leprechaun in the Hood.

  • Leprechaun 4: In Space Leprechaun 4: In Spacehumanbeing 27.10.2006

   Recenze čtvrtého dílu Leprechauna - Leprechaun 4: In Space od JohnnyhoD.

  • Leprechaun 3 Leprechaun 3tron 20.10.2006

   Recenzia JohnnyhoD na

   >Leprechaun 3 (1995).

  • Leprechaun 2 Leprechaun 2tron 29.09.2006

   JohnnyD pokračuje v kompletizovaní škriatkovskej série Leprechaun, dnes prišla na rad

   >dvojka (1994).

  • Leprechaun Leprechauntron 06.09.2006

   Recenzia JohnnyhoD na prvého

   >Leprechauna (1993) so životnou rolou meter a čosi vysokého Warwicka Davisa.
  Poslední recenze k tématu

  • Leprechaun: Back 2 tha Hood Leprechaun: Back 2 tha HoodJohnnyD 24.08.2006 9/10 nehodnoceno

   Doteraz séria zaznamenávala v každom diele zmenu prostredia, čím sa aspoň trochu chránila robeniu odvarov z predošlých dielov. Tento ťah bol určite správny. Až v šestke sa opäť vrátime na miesto, kde sme už boli (v päťke) – Back 2 tha Hood!

   více...

  • Leprechaun in the Hood Leprechaun in the HoodJohnnyD 24.08.2006 4/10 nehodnoceno

   Veď takto to chodí s každou sériou. Niekde začať treba – overené je malomesto. Ale potom to chce zmenu – treba prísť do veľkého mesta. Jason na to prišiel až v osmičke, Leprechaun to spravil už v dvojke. Čo je viac ako veľkomesto? No predsa Vegas! Boli sme už asi všade, treba nejakú ráznu zmenu. Čo taký vesmír? OK, aspoň bude sranda. Lenže teraz kde? Alternatívna dimenzia? Peklo? Nie, niečo horšie – poďme do rapperského geta!

   více...

  • Leprechaun 4: In Space Leprechaun 4: In SpaceJohnnyD 24.08.2006 3/10 nehodnoceno

   „One small step for man. One giant leap of terror!“

   Írsko mu bolo primalé, ani americké malomesto ho neuspokojilo, nieto veľkomesto. No a nestačilo mu ani Las Vegas. Je to muž činu, ktorý hľadí do budúcnosti a do diaľky. Je načase navštíviť vesmír!

   více...

  • Leprechaun 3 Leprechaun 3JohnnyD 24.08.2006 8/10 nehodnoceno

   I want my gold shilling. Tell me where it is or there will be another killing.

   Little green bastard je späť. Bol v Írsku, ale dostal sa do malého mestečka v USA. Zabili ho. To mu ale nevadilo a vyrazil do rušného veľkomesta. A zabili ho. Už je asi zvyknutý a ani to mu nezabránilo ísť tam, kde to žije: do LAS VEGAS!

   více...

  • Leprechaun 2 Leprechaun 2JohnnyD 24.08.2006 8/10 nehodnoceno

   „Cry as you may, cry as you might; its going to be one hell of a wedding night.“

   V roku 1993 nakrútil Mark Jones béčko Leprechaun a ako sa na béčka patrí, malo by mať aspoň jedno pokračovanie (škoda, že sa pokračovania nedočkal Jonesov neskorší škriatkovský projekt Rumpelstiltskin). To nasledovalo už rok po jednotke (a bolo nasledované na ďalší rok tretím dielom). Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že je príliš skoro, ale paradoxne dvojka je ešte lepšia ako originál.

   více...

  • Leprechaun LeprechaunJohnnyD 02.09.2006 7/10 nehodnoceno

   „Try as they will, and try as they might, who steals me gold won't live through the night.“

   Asi každému fanúšikovi béčok sa pri predstave filmu o vraždiacom škriatkovi na tvári vyjaví úsmev. Obzvlášť ak je film podľa klasickej írskej legendy o Leprechaunovi.

   více...(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!