Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 87 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  
Spiders Spiders

Spiders

Israha (3.5.2006)

Spiders je podmnožinou Nature Amoku, specializující se, jak název napovídá, na pavouky a mající za účel děsit především arachnofobické diváky. Pavouci opět bývají oproti realitě nadměrně vzrostlí, nadměrně agresivní či nadměrně jedovatí (často vše dohromady).

Naposled přidané filmy k tématu

  Arachnoquake Camel Spiders Big Ass Spider Ein Toter hing im Netz Zirneklis

  Creepies 2 Creepies Spiders 3D Beast from Haunted Cave Il nido del ragno

 • Poslední novinky k tématu

  • Lavantula Lavantulahumanbeing 24.09.2014

   Tvůrce Big Ass Spider Mike Mendez chystá pro Syfy další film s obřími pavouky. Jak lze již z názvu vytušit, Lavantula není jen tak obyčejný několik metrů vysoký pavouk. Z prastarých sopek v Santa Monice vylezou pavouci chrlící lávu a první místo, kam si to poženou bude opět Los Angeles, kde už na ně čeká potrava v podobě hamburgrožroutů, které už jen zbývá správně "poroštovat". S takovouto premisou se dá myslím očekávat spousta legrace - pokud tvůrci nic nepokazí. Zajímavě zní i to, že trojici hrdinů budou tvořit herci z Policejní akademie: Steve Guttenberg (Mahoney), Leslie Easterbrook (Callahanová) a Michael Winslow (Jones). Jisté je jedno: léto 2015 bude patřit Lavantule!

   více...
  • Úvodní tři minuty Big Ass Spider Úvodní tři minuty Big Ass Spiderevilmind 21.12.2013

   Big Ass Spider tu propagoval někdy v únoru Obitus, když to zrovna přejměnovali, a teď to konečně vyšlo na VoD (a torrentech). V embedu se můžete podívat na skoro vánoční náladu vzbuzující úvodní tři minuty, ale je to stejně dobrý celý! Skoro... :-)

   více...
  • The Giant Spider The Giant Spiderhumanbeing 14.02.2013

   Nezávislý nadšenec Christopher R. Mihm natočil černobílý snímek The Giant Spider, ve kterém se velký pavouk vytvořený radiací z testů atomových bomb vydá pustošit americký venkov 50. let. Jeho zastavení bude spočívat na bedrech trojice vědců, armádního generála, novináře a jeho snoubenky. Jestli je pro vás Big Ass Spider málo béčkový, nedostatečně horrorový anebo moc barevný, s The Giant Spider asi nešlápnete vedle. No. :-) Pokud vás snímek zaujal až nezdravě hodně, třeba skočíte po šanci stát se producentem tohoto filmu (vaše jméno v titulcích jako associate producer) za pouhých 50 dolarů, plus 5 dolarů poštovné, jelikož ještě obdržíte jako bonus 5 x film na DVD, sběratelské "lístky na premiéru" a samozřejmě, bez čeho by to nemohlo být, dokumenty potvrzující vaši účast jako filmový producent. Taky je tu možnost producentský kredit darovat někomu, komu chcete udělat velikou radost. Pokud by šlo o sci-fi horror z hlubokého vesmíru, ani na chvíli neváhám. ;) Trailer po kliknutí na více...

   více...
  • The Nest 3D The Nest 3Dhumanbeing 13.02.2013

   Kimble Rendall (Bait 3D) se po žralocích rozhodl zaměřit na pavouky. The Nest 3D začíná v momentě, kdy se kamarádi australského vědce dozvědí o jeho zmizení v čínské poušti. Záchranná akce bude ale mnohem nebezpečnější, než si kdokoli ze zúčastněných myslí. V jedné chvíli je okolnosti donutí vyhledat úkryt v opuštěné budově. Až pozdě zjišťují, že vstoupili do místa obydleného nejnebezpečnějšími pavouky na světě, sklípkanci jedovatými. Produkuje stejná společnost, která stojí za Bait 3D (a jeho chystaným pokračováním), tedy Darclight Films.

  • Big Ass Spider Big Ass Spiderobitus 07.02.2013

   Rozjuchaná pavoučí novinka Mika Mendeze se snaží být maximálně zábavná a cool, takže režisér přistoupil k rafinovaném přejmenování snímku. Z obligátního Mega Spidera se tak stal mnohem výraznější Big Ass Spider. Nový název rozhodně vystihuje dojmy z aktuálního traileru, který uvádí sám režisér hezky po Neesonovsku, ale zcela neučinně.

   více...
  • Mega Spider Mega Spiderhumanbeing 31.12.2012

   Konec roku 2012 je tu a s ním nejnovější obrázek z Mega Spider. Je to cool - doufejme, že i v pohybu. V nadcházejících dnech můžete očekávat vyhlášení ankety o nejlepší horror uplynulého roku. Jinak, internetová kopie John Dies at the End prý už má své první oběti... Don Coscarelli nás varoval. ;)

  • Spiders 3D Spiders 3Dhumanbeing 24.10.2012

   Pavouci v novém filmu Spiders 3D od Tibora Takacse (Ice Spiders) budou podobně jako mega pavouci v Mega Spider ohrožovat městské obyvatele. Tady podoba nekončí - půjde tu o podobný pavoučí druh, tedy o pavouka z vesmíru. Největší rozdíl bude v jejich počtu. Zatímco Mega Spider si vystačí s jediným pavoukem, Spiders 3D jich bude mít víc... což ještě donedávna nebylo jasné, protože ještě před pár týdny byl oficiální název v jednotném čísle, Spider 3D. Zápletka jinak ještě zmiňuje, že pavouci narostou do obřích rozměrů poté co přistanou se sovětskou vesmírnou stanicí v podzemním tunelu na Manhattanu. Produkují specialisté z Nu Image (Spiders, Octopus, Shark Attack, Crocodile). První ochutnávací klip je po kliknutí na více...

   více...
  • Arachnoquake Arachnoquakehumanbeing 11.05.2012

   Obří pavouci letos zaútočí dvakrát (!!). Poprvé to bude, jak již čtenáři Studny moc dobře ví, ve snímku Mega Spider - v něm se pavouci poperou o hamburgery s občany Detroitu. Druhý "útok" proběhne ve filmu Arachnoquake a v ohrožení budou obyvatelé New Orleans, na něž si budou dělat jedovaté sliny obří pavouci albíni. Ti se na povrch dostanou díky silným zemětřesením. První obrázek pavouka po kliknutí na více...

   Premiéra na Syfy proběhne 23. června.

   více...
  • Mega Spider na obrázcích Mega Spider na obrázcíchhumanbeing 10.04.2012

   Po kliknutí na více jsou k vidění první obrázky z nového pavoučího horroru Mega Spider, o kterém jsme tu psali před rokem. Pavouk je přítomen jen na jednom z nich, a tak pro případ, kdyby to nějakému milovníkovi pavouků nestačilo, přidal jsem pod obrázky upoutávku na Syfy dokument o tvorbě triků Monster Man, kde hlavním tématem není nikdo jiný, než Mega Spider... imho určitě zajímavé kouknout se, jak se taková potvůrka vlastně vyrábí...

   více...
  • Spider Danger Spider Dangerhumanbeing 25.02.2012

   Italský nadšenec Andrea Ricca (jeho oficiální stránka) dokáže doma na koleně to samé, co Syfy Channel v drahých televizních studiích. To je ale možná trochu přehnané, protože Syfy přece jen v poslední době své trikové technologie lehce upgradoval a navíc Andreův film Spider Danger je pouze kraťas a Andreův herecký výkon je natolik dřevěný, že herci ze Syfy můžou klidně spát. Nevím jak na tento kraťas budou reagovat arachnofobici, každopádně já jsem si ho docela užil!

   více...
  Poslední recenze k tématu

  • Beast from Haunted Cave Beast from Haunted Caveasar210997 23.03.2011 6/10 nehodnoceno

   Beast from Haunted Cave (18. března 2009 distributor Filmag vydal pod nepřekvapivým názvem Monstrum z jeskyně stínů) je polozapomenutý krimi horor i ve svém rodném státě USA, natož v jiných státech. Česká republika má však to štěstí (nebo smůlu?) že snad nejlevnější distributor Filmag (nebo Řiťka Video, chcete-li) tento film vydalo. Je to dobře, nebo špatně?

   více...

  • Kingdom of the Spiders Kingdom of the SpidersBloody 21.11.2008 6/10 nehodnoceno

   70. a 80. léta byla plná přerostlého hmyzu a jiné havěti, terorizující buď skupinu lidí, či rovnou celá města. Ať už to byly zabijácké včely, moskyti nebo mravenci, pro mě byli stejně nejoblíbenější pavouci. I když tato léta byla pro dnes už domácí mazlíčky celkem plodná, kvalitou většinou neoplývaly – Útok obřích pavouků či Pavoučí labyrint jsou toho jasným důkazem. I zde se však našlo pár jedinců, kteří dokázali alespoň trošku nadchnout a vyhrabat se z pavučin zapomnění. To se týká právě Kingdom of the Spiders – Království pavouků.

   více...

  • Arachnophobia ArachnophobiaBloody 28.10.2008 9/10 8,78/10

   Ve venezuelské džungli objeví výprava entomologů nový druh jedovatého pavouka. Když fotograf výpravy jednoho fotografuje, zdánlivě mrtvé zvíře na něj zaútočí. Fotograf se lekne a instinktivně ho zašlápne. To však vidí z křovin další pavouk. Když se výprava chystá k odletu, vleze do batohu jednoho z nich a je zavlečen do tábora vědců. Tam pronikne do stanu a fotografa usmrtí. V jeho rakvi se potom pavouk dostane až do kalifornského městečka Caimany, spáří se s druhem místního pavouka a z tohoto spojení se po čase rodí celá armáda smrtonosného hybridního potomstva. Čerstvě vylíhnutí pavouci začnou městečko terorizovat - lezou ze záchodových mís, objevují se v jídle, skrývají se v pantoflích a zatínají jedovatá kusadla do každého kousku lidského masa, které se jim dostane na dosah. Obyvatelé městečka se musejí pustit do boje s invazí pavouků. Bojovat musí nejen Delbert McClintock, šéf městské dezinfekční a dezinsekční stanice, ale také mladý lékař Ross Jennings, trpící od malička arachnofóbií, chorobným strachem z pavouků. Právě v jeho stodole si totiž pavouci udělali hnízdo.

   více...

  • In the Spider's Web In the Spider's WebPepak 19.08.2008 7/10 nehodnoceno

   Máte rádi pavouky? Zdá se vám, že je jich v poslední době nějak málo? Abych parafrázoval Homera Simpsona, řešení nenajdete v obchodech s DVD, ale v televizi! Sci-Fi Channel loni přidal do svého portfolia další creature-feature (ve Studnovské terminologii Nature Amok) In the Spider's Web. A řeknu to hned na začátku, tentokrát se Sci-Fi Channel opravdu překonal - In the Spider's Web patří k tomu nejlepšímu z jejich produkce a i při zahrnutí kinoprodukce bych měl problém jmenovat lepší - nebo možná spíš efektivnější - pavoučí film.

   více...

  • Earth vs the Spider Earth vs the SpiderPepak 10.12.2007 3/10 nehodnoceno

   Opět se dnes vracíme ke klasickým monsterfilmům padesátých let, tentokrát k filmu Earth vs the Spider z roku 1958. Jak už název naznačuje, i tentokrát, stejně jako v o tři roky starší Tarantuli, půjde o obřího pavouka v hlavní roli. Pochutnávat si bude na obyvatelích malého městečka Riverfalls, kam sem tam ze své jeskyně zajde na svačinu.

   více...

  • Ice Spiders Ice SpidersPepak 25.07.2007 2/10 4,00/10

   Arachnofobové mezi námi nashromáždili za posledních několik desítek let dostatek filmového materiálu, nad kterým jim může běhat mráz po zádech. Dlouhá léta měli ovšem značně omezený výběr: Buď jeden obří pavouk nebo spousty malých, ale skoro nic mezi. To už ovšem dnes neplatí, přinejmenším filmy jako Eight Legged Freaks nebo Spiders 2 dokazují, že pavouků může být mnoho a přitom být velcí. I Ice Spiders, zbrusu nový pavoučí produkt nechvalně proslulého Sci-fi Channelu, patří do této skupiny. I když jen těsně - pavouci jsou spíš středně velcí a je jich jen šest. Zato ale vegetují v prostředí, kde na ně nejsme zvyklí - na sněhu.

   více...

  • Tarantula TarantulaPepak 22.01.2006 7/10 nehodnoceno

   Lidé se rádi bojí. Na tom je postaven horrorový žánr. Ale jak diváky poděsit? Nejvíce samozřejmě působí strach z neznámého, jenže to znamená mít fantazii a to neznámé vymyslet. Jednodušší je využít něčeho starého a známého, co ze své podstaty působí lidem hrůzu. Například takoví pavouci: I malincí jsou takřka univerzálním strašidlem, ale to nic není proti (bohužel neexistujícím) pavoukům obrovským. Rozvoj počítačové animace umožnil v posledních letech vznik celé řady horrorů s obřími pavouky v hlavní roli. Pavouci tu ale s námi jsou mnohem déle - legendárnímu filmu Tarantula bylo loni rovných padesát let.

   více...

  • Arachnia ArachniaPepak 15.08.2003 1/10 3,00/10

   Kvalita horrorů je veličina velice kolísavá, najdou se špičková díla i naprosté zrůdnosti, a jen málokdy se dá dopředu říct, jak na tom bude s kvalitou ten který konkrétní titul. O něco jedodušší je situace u filmů s obřími pavouky, jejichž kvalita je prakticky vždy (čest výjimce) stejná. Stejně špatná, pochopitelně. Co myslíte, je Arachnia výjimkou? Ano, je - Arachnia není jen tak obyčejně špatná, Arachnia je neuvěřitelně příšerná.

   více...

  • Giant Spider Invasion Giant Spider InvasionPepak 04.07.2003 1/10 2,29/10

   Takže vy si myslíte, že už jste viděli všechno a že už vás nic nemůže překvapit nebo dokonce vyděsit? Tak na to zapomeňte, protože docela určitě neznáte film Giant Spider Invasion ani nic tak neuvěřitelně (překvapení) příšerně (hrůza) udělaného. Možná si myslíte, že Spiders byli mizerní, ale to se zásadně mýlíte - Giant Spider Invasion je ještě mnohem horší. Od zaslouženého místa v IMDB seznamu 100 nejhorších filmů ho dělí jen nedostatek hodnocení (má jich 567, potřeba je 625); každopádně průměrné hodnocení 2.1 hvězdičky, podle mě až přehnaně nadnesené, by mu zaručovalo cca 10 místo. Vydejte se se mnou na hrůznou cestu tímto filmem...

   více...

  • Spiders 2 Spiders 2Pepak 25.05.2003 3/10 5,40/10

   Dnešní den značí malý krok pro lidstvo, ale velký krok pro Studnu, a jako takový by jistě měl být zaznamenán v její historii zlatým písmem. Od tohoto pamětihodného data se Studna může chlubit recenzemi na kompletní zvířatohorrorovou filmografii firmy NU Image. Prokousali jsme se žraloky, propluli krokodýly, chopili se chapadel chobotnic, a teď už máme za sebou i pavouky. Ještě že tak!

   více...

  Nejlepší filmy k tématu podle uživatelů

  • Arachnophobia ArachnophobiaBloody 28.10.2008 9/10 8,78/10

   Ve venezuelské džungli objeví výprava entomologů nový druh jedovatého pavouka. Když fotograf výpravy jednoho fotografuje, zdánlivě mrtvé zvíře na něj zaútočí. Fotograf se lekne a instinktivně ho zašlápne. To však vidí z křovin další pavouk. Když se výprava chystá k odletu, vleze do batohu jednoho z nich a je zavlečen do tábora vědců. Tam pronikne do stanu a fotografa usmrtí. V jeho rakvi se potom pavouk dostane až do kalifornského městečka Caimany, spáří se s druhem místního pavouka a z tohoto spojení se po čase rodí celá armáda smrtonosného hybridního potomstva. Čerstvě vylíhnutí pavouci začnou městečko terorizovat - lezou ze záchodových mís, objevují se v jídle, skrývají se v pantoflích a zatínají jedovatá kusadla do každého kousku lidského masa, které se jim dostane na dosah. Obyvatelé městečka se musejí pustit do boje s invazí pavouků. Bojovat musí nejen Delbert McClintock, šéf městské dezinfekční a dezinsekční stanice, ale také mladý lékař Ross Jennings, trpící od malička arachnofóbií, chorobným strachem z pavouků. Právě v jeho stodole si totiž pavouci udělali hnízdo.

   více...

  • Eight Legged Freaks Eight Legged Freaksevilmind 30.08.2002 8/10 7,72/10

   Nemáte rádi pavouky? Opravdu nemáte rádi pavouky? Oni vás taky ne!

   Každý horror s pavouky ode mne musí dostat vysoké hodnocení - pavouků se totiž docela bojím, takže i poměrně decentní zobrazení osminohých zrůdiček na mne působí opravdu děsivě. Většina pavoučích filmů poslední doby se ale řídí natolik jednotným schématem (spousta malých, jeden velký na konci), že na mne jejich kouzlo pomalu přestávalo působit...

   více...

  • Spiders 2 Spiders 2Pepak 25.05.2003 3/10 5,40/10

   Dnešní den značí malý krok pro lidstvo, ale velký krok pro Studnu, a jako takový by jistě měl být zaznamenán v její historii zlatým písmem. Od tohoto pamětihodného data se Studna může chlubit recenzemi na kompletní zvířatohorrorovou filmografii firmy NU Image. Prokousali jsme se žraloky, propluli krokodýly, chopili se chapadel chobotnic, a teď už máme za sebou i pavouky. Ještě že tak!

   více...

  • Spiders SpidersPepak 17.02.2003 2/10 5,36/10

   Na začátek malou hádanku: Je to filmová společnost. Operuje zejména v posledních několika letech. Má úchylku na přerostlá žravá zvířata. Z každého záběru zvířete, ať už pochází odkudkoliv, se snaží vydojit co nejvíc, takže jeden a ten samý záběr používá nejen několikrát v jednom filmu, ale využije ho i v dílech následujících. Kvalita jejich filmu způsobuje, že jdou většinou rovnou na video. Jak se firma jmenuje? Správné, jsou to slavní NU Image.

   více...

  • Arachnid ArachnidPepak 28.01.2003 5/10 4,27/10

   Vítám vás u další recenze, pro změnu na film o přerostlých zvířátkách, co ráda žerou lidi. Nebudu vás dlouho napínat, tedy ty z vás, co neumějí ani anglicky ani latinsky, tím zvířátkem je přerostlý pavouk. Nebo možná víc pavouků. Nebo možná ufoun v podobě pavouka. Nebo to možná vůbec není pavouk, ale nějaký tvaroměnič, kterému se líbí podoba pavouka. Já vlastně sám nevím, co je to za potvoru, z filmu se to moc dobře poznat nedá, scénář je totiž poněkud zvláštní tím, že něco vysvětlí, aby to o chvíli později zase popřel. K tomu se ještě dostanu.

   více...

  • Ice Spiders Ice SpidersPepak 25.07.2007 2/10 4,00/10

   Arachnofobové mezi námi nashromáždili za posledních několik desítek let dostatek filmového materiálu, nad kterým jim může běhat mráz po zádech. Dlouhá léta měli ovšem značně omezený výběr: Buď jeden obří pavouk nebo spousty malých, ale skoro nic mezi. To už ovšem dnes neplatí, přinejmenším filmy jako Eight Legged Freaks nebo Spiders 2 dokazují, že pavouků může být mnoho a přitom být velcí. I Ice Spiders, zbrusu nový pavoučí produkt nechvalně proslulého Sci-fi Channelu, patří do této skupiny. I když jen těsně - pavouci jsou spíš středně velcí a je jich jen šest. Zato ale vegetují v prostředí, kde na ně nejsme zvyklí - na sněhu.

   více...

  • Arachnia ArachniaPepak 15.08.2003 1/10 3,00/10

   Kvalita horrorů je veličina velice kolísavá, najdou se špičková díla i naprosté zrůdnosti, a jen málokdy se dá dopředu říct, jak na tom bude s kvalitou ten který konkrétní titul. O něco jedodušší je situace u filmů s obřími pavouky, jejichž kvalita je prakticky vždy (čest výjimce) stejná. Stejně špatná, pochopitelně. Co myslíte, je Arachnia výjimkou? Ano, je - Arachnia není jen tak obyčejně špatná, Arachnia je neuvěřitelně příšerná.

   více...

  • Giant Spider Invasion Giant Spider InvasionPepak 04.07.2003 1/10 2,29/10

   Takže vy si myslíte, že už jste viděli všechno a že už vás nic nemůže překvapit nebo dokonce vyděsit? Tak na to zapomeňte, protože docela určitě neznáte film Giant Spider Invasion ani nic tak neuvěřitelně (překvapení) příšerně (hrůza) udělaného. Možná si myslíte, že Spiders byli mizerní, ale to se zásadně mýlíte - Giant Spider Invasion je ještě mnohem horší. Od zaslouženého místa v IMDB seznamu 100 nejhorších filmů ho dělí jen nedostatek hodnocení (má jich 567, potřeba je 625); každopádně průměrné hodnocení 2.1 hvězdičky, podle mě až přehnaně nadnesené, by mu zaručovalo cca 10 místo. Vydejte se se mnou na hrůznou cestu tímto filmem...

   více...(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!