Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 147 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  
Série: Jeepers Creepers Série: Jeepers Creepers

Série: Jeepers Creepers

Naposled přidané filmy k tématu

  Jeepers Creepers Jeepers Creepers 2
 • Poslední novinky k tématu

  • Creeper se údajně již brzy vrátí Creeper se údajně již brzy vrátíhumanbeing 15.11.2013

   Osudy třetího dílu Jeepers Creepers na Studně bedlivě sledujeme už nějaký ten pátek a informujeme v podstatě o každém šustnutí, a že jich za ta léta už bylo. Tentokrát by ale mělo být téměř jisté, že se trojka začne natáčet, protože podle věrohodných zdrojů zahraničních horrorových serverů se údajně už natočila první scéna! Tak snad to nekonečně dlouhé čekání bude nakonec stát za to.

  • Jeepers Creepers 3 letos v červnu? Jeepers Creepers 3 letos v červnu?humanbeing 30.01.2013

   Internetem se šíří zajímavá zvěst o osudu třetího dílu Jeepers Creepers, který by se podle anonymního tipaře měl do kin dostat už letos v červnu. To je sice hodně podezřelé, ale zřejmě ne nemožné (?). Obecně podobné zvěsti, které se v 90 procentech stejně nevyplní, vesele ignoruju, ovšem podobně jako u pátého Phantasmu mám pro trojku Jeepers Creepers osobní slabost. Creeper je prostě sympaťák a trojku si zaslouží. První zmínka se na Studni objevila v roce 2007, kdežto ta poslední v červenci 2011, kdy tvůrci v čele s Victorem Salvou konstatovali, že zbývalo "maličko" a začalo se točit. Tak nezbývá nic jiného, než doufat.

  • Jeepers Creepers 3 stále v nedohlednu Jeepers Creepers 3 stále v nedohlednuhumanbeing 11.07.2011

   Třetí díl Jeepers Creepers vyhlížíme na Studně už čtvrtým rokem (poprvé jsme tu o něm psali v roce 2007). A bohužel ani v roce 2011 nevypadají podmínky pro jeho brzkou realizaci nijak dobře. Victor Salva se nechal před několika dny slyšet: "Podle IMDB prý už točíme - vypadá to, že se začalo točit bez nás!" K tomu dodává: "Několikrát jsme byli blízko k realizaci filmu, a já doufám, že někomu se rozsvítí v hlavě a dojde mu, že trojka, závěrečný díl série o Creeperovi, by měla být natočena. Nemůžu vám říct, jaký osud tento třetí díl čeká." Tak to vidíte. Salva se ještě zmínil o možnosti natáčení ve 3D, které odmítl z důvodu vyšších finančních nároků, a také padla řeč na to, že po trojce by mohla vzniknout ještě třináctidílná televizní série, kde by se fandové dozvěděli něco nového o původu Creepera. Ale jak se říká: pěkně popořadě!

  • Jeepers Creepers 3 přece jen bude? Jeepers Creepers 3 přece jen bude?evilmind 24.03.2010

   Na B-D se objevila opět po čase informace o třetím pokračování Jeepers Creepers, když jeden z jejich redaktorů odchytil Raye Wise, který by v něm měl pokračovat ve své roli z dvojky. Scénář je údajně hotov, děj naváže přesně tam, kde dvojka končí - s Creeperem přibitým ve stodole, a Rayem jak ho tam hlídá, a čeká na jeho další probuzení... Podstatné je, že jak MGM tak Victor Salva mají zájem, takže by snad nic nemělo bránit tomu trojku profinancovat.

   Nicméně! Díky nové feature STUDNA redakčního systému, kterou tak můžu na tomto příkladu nenásilně demonstrovat, kdy při otevření textu novinky vidíte ve sloupci napravo odkazy na všechny naše předchozí texty o stejném filmu, snadno zjistíte, že zaručené zprávy na téma "scénář je hotov, točit se bude brzo" už tu rozvíjel humanbeing v únoru 2008... :-)

  • Jeepers Creepers 3 novinky Jeepers Creepers 3 novinkyhumanbeing 11.07.2008

   Natáčení třetího dílu Jeepers Creepers se blíží mílovými kroky - už je hotový scénář a projekt tak jde do předprodukční fáze, která doufejme nebude trvat dlouho. Scénář má název Jeepers Creepers III: Cathedral, ale je pravděpodobné, že se stejně jako u dvojky podnázev ztratí a zůstane jen u JC III. Jak to nakonec bude, na to bude mít vliv dost možná i to, jestli nakonec půjde třetí díl do kin nebo na DVD (tady bych tipoval delší název). Salva se v krátkém rozhovoru pro Fango o trojce trochu rozpovídal - úvod filmu se bude odehrávat na Divokém západě, kde mimojiné asi zjistíme, jak Creeper přišel ke svému klobouku. Poté by už měl děj pokračovat na tom samém místě, kde skončila dvojka. Hlavní hvězdou třetího dílu bude Ray Wise, objeví se tu ale i herečka Gina Phillips (ta v prvním filmu ztvárnila hl. hrdinku, Darryho sestru, Trish), která je vzhledem k dějovému posunu samozřejmě o 23 let starší. Jistou úlohu tu bude hrát i...

   více...
  • Dvě pokračování Jeepers Creepers? Dvě pokračování Jeepers Creepers?humanbeing 28.04.2008

   Třetímu dílu Jeepers Creepers trvalo od uvedení druhého dílu několik let, než se o něm začalo mluvit v oficiální rovině. V rovině internetových fám se počínaje tímto pátkem, kdy Bloody Disgusting dostala tip od nejmenovaného zdroje, může mluvit o dílu čtvrtém. Ten by se podle zdroje měl točit zároveň se trojkou, což se většinou dělá proto, aby se ušetřily peníze. Což je trochu s podivem, protože oba díly vydělaly producentům obrovskou spoustu peněz. Další otázka visí nad osudem Creepera - pokud by totiž mělo být JC 4 pokračování, a ne prequel, který by přece jen mohl být zajímavější než další nastavování příběhu z přítomnosti, logicky se dá usoudit, že Ray Wise s Creeperem ve trojce neskoncuje. Na druhou stranu to ale zase neříká nic o tom, jestli Creeper skoncuje s Rayem.

  • Jeepers Creepers 3 Jeepers Creepers 3humanbeing 28.02.2008

   Stávka scenáristů dospěla ke šťastnému konci, tedy už nic nebrání první klapce třetího dílu Jeepers Creepers (psal jsem o něm tady), která by měla nastat snad už brzy. Ve trojce by se podle Salvy mohlo objevit několik postav z předešlých dvou dílů (doufejme živých, ne jen ve formě flashbacků), avšak o dvacet let starších, jelikož děj bude navazovat přímo na konec druhého dílu, kde Ray Wise čeká na Creepera s harpunou v ruce. Režisér slibuje vážné strašidelné momenty i přehnané splatter chvilky s regenerujícím se Creeperem, přičemž bysme se mohli dozvědět konečně i něco o tom, odkud monstrum přišlo a něco málo o jeho pozadí. Ray Wise, hrdina ze dvojky bude i v tomto pokračování jednou z hlavních postav. Otazník visí nad tím, zda JC 3 půjde rovnou na video, jak se původně zamýšlelo, nebo jestli se Victoru Salvovi podaří přesvědčit MGM (vcelku logickými argumenty - oba Jeepers Creepers vydělaly spoustu peněz), aby nasadil i trojku do kin. Osobně by se mi zamlouvala více druhá možnost...

  • Jeepers Creepers 3 Jeepers Creepers 3humanbeing 09.11.2007

   Fanoušky Creepera jistě potěší už potvrzená zpráva, že se chystá další pokračování Jeepers Creepers. Napíše ho a bude jej režírovat opět Victor Salva, který se po ne moc úspěšném sportovním dramatu Peaceful Warrior vrací opět k horrorovému žánru. Zatím se ví pouze to, že s největší pravděpodobností půjde rovnou na video, kam i zřejmě patří.

   zdroj: BD

  • Jeepers Creepers Jeepers Creepershumanbeing 12.12.2004

   Recenze Ivana Kučery na první díl Jeepers Creepers.

  • Jeepers Creepers 2 Jeepers Creepers 2humanbeing 15.11.2003

   Recenze filmu Jeepers Creepers 2, který měl tento čtvrtek premiéru v našich kinech.
  Poslední recenze k tématu

  • Jeepers Creepers Jeepers CreepersIvan Kučera 11.12.2004 6/10 6,50/10

   Bolo nebolo, bola raz v Amerike véééľmi dlhááá cesta a bola smutne preslávená legendami o tom, že sa tam strácajú ľudia a nachádzajú sa iba ich autá, alebo sa nájde aj telo, ale chýba mu hlava. Práve po tejto sympatickej cestičke si to vo svojej rozheganej káre šinú súrodenci Trish a Darry Jennerovci. Idú na prázdniny domov a aby sa Trish zbavila spomienok na stroskotaný vzťah, myslela asi, že by jej pomohla dlhá cesta autom svojho nemožného brata, s ktorým si stále nadávajú, ale samozrejme, sme v americkom filme, v skutočnosti sa majú radi a jeden by za druhého život položili. Na ľudoprázdnej ceste ich napadne „nákladiak z pekla“, ktorého šoféra nevidia a celé to dosť pripomína Spielbergov Duel.

   více...

  • Jeepers Creepers 2 Jeepers Creepers 2Ivan Kučera 15.08.2004 3/10 5,38/10

   Keď som vychádzal v jeden letný podvečer z kina z Jeepers Creepers, nemal som dôvod zakrývať pozitívne pocity a na rozdiel od renomovaných recenzentov, ktorí určite vedeli, o čom písali, som sa tešil, že film obsahoval zadné vrátka. Už nejaký piatok, nie len trinásteho, bolo mojim tajným želaním (okrem sexu s Maniac Copom), aby aj dnešná generácia mala svoju Nočnú moru na Elm Street alebo Halloween. Ani vtedy neišlo o herecké výkony či originálny (alebo aspoň nejaký) scenár, skôr o atmosféru a ústredné monštrum, ktoré sa stalo idolom mládeže.

   více...

  • Jeepers Creepers 2 Jeepers Creepers 2humanbeing 15.11.2003 6/10 5,38/10

   Každé dvacáté třetí jaro se to na dvacet tři dní přichází nažrat. Tak zní heslo celkem povedeného temného fantasy snímku Jeepers Creepers z roku 2001 i jeho letošního pokračování. Děj Jeepers Creepers 2 začíná krátkým prologem ve dvaadvacátý den, kdy se na jedné odlehlé farmě nedaleko Poho (okres, kde se odehrává původní film) zjeví strašák, fanoušky zvaný Creeper, aby pozřel několik lidských těl ještě předtím, než se z noci příštího dne na pozítřek vrátí do dlouhého spánku.

   více...

  Nejlepší filmy k tématu podle uživatelů

  • Jeepers Creepers Jeepers CreepersIvan Kučera 11.12.2004 6/10 6,50/10

   Bolo nebolo, bola raz v Amerike véééľmi dlhááá cesta a bola smutne preslávená legendami o tom, že sa tam strácajú ľudia a nachádzajú sa iba ich autá, alebo sa nájde aj telo, ale chýba mu hlava. Práve po tejto sympatickej cestičke si to vo svojej rozheganej káre šinú súrodenci Trish a Darry Jennerovci. Idú na prázdniny domov a aby sa Trish zbavila spomienok na stroskotaný vzťah, myslela asi, že by jej pomohla dlhá cesta autom svojho nemožného brata, s ktorým si stále nadávajú, ale samozrejme, sme v americkom filme, v skutočnosti sa majú radi a jeden by za druhého život položili. Na ľudoprázdnej ceste ich napadne „nákladiak z pekla“, ktorého šoféra nevidia a celé to dosť pripomína Spielbergov Duel.

   více...

  • Jeepers Creepers 2 Jeepers Creepers 2humanbeing 15.11.2003 6/10 5,38/10

   Každé dvacáté třetí jaro se to na dvacet tři dní přichází nažrat. Tak zní heslo celkem povedeného temného fantasy snímku Jeepers Creepers z roku 2001 i jeho letošního pokračování. Děj Jeepers Creepers 2 začíná krátkým prologem ve dvaadvacátý den, kdy se na jedné odlehlé farmě nedaleko Poho (okres, kde se odehrává původní film) zjeví strašák, fanoušky zvaný Creeper, aby pozřel několik lidských těl ještě předtím, než se z noci příštího dne na pozítřek vrátí do dlouhého spánku.

   více...

  • Jeepers Creepers 2 Jeepers Creepers 2Ivan Kučera 15.08.2004 3/10 5,38/10

   Keď som vychádzal v jeden letný podvečer z kina z Jeepers Creepers, nemal som dôvod zakrývať pozitívne pocity a na rozdiel od renomovaných recenzentov, ktorí určite vedeli, o čom písali, som sa tešil, že film obsahoval zadné vrátka. Už nejaký piatok, nie len trinásteho, bolo mojim tajným želaním (okrem sexu s Maniac Copom), aby aj dnešná generácia mala svoju Nočnú moru na Elm Street alebo Halloween. Ani vtedy neišlo o herecké výkony či originálny (alebo aspoň nejaký) scenár, skôr o atmosféru a ústredné monštrum, ktoré sa stalo idolom mládeže.

   více...(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!