Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 99 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  
Série: Ringu Série: Ringu

Série: Ringu

Naposled přidané filmy k tématu

  Sadako 3D 2 Ringu: Kanzen-ban Sadako 3D Rings Ringu 2

  Ringu 0: Baasudei Ringu The Ring Two The Ring Rasen

 • Poslední novinky k tématu

  • Sadako znovu na hřišti... Sadako znovu na hřišti...evilmind 27.08.2013

   ... a to konkrétně na baseballovém. Stejně jako vloni přišla Sadako hodit slavnostní úvodní nadhoz na hřiště jednoho z týmů místní baseballové ligy, v rámci propagace dvojky "Sadako 3D", která jde do japonských kin už v pátek. Statistici zaznamenali, že její nadhoz se o polovinu zrychlil na 64 mph, což znamená, že buď ten rok fakt hodně trénovala, nebo je pod záplavou vlasů atletičtější herečka (herec). Proč po nadhozu omdlela a proč jsou na stadionu i 3 malinké Sadako nejsem schopen komentovat, protože jsem pořád neviděl ani tu loňskou jedničku, ale podle traileru to možná nějaký význam dokonce i má...

   více...
  • Sadako 3D 2 Sadako 3D 2humanbeing 02.05.2013

   Internetová Sadako se vrací v pokračování horroru Sadako 3D. Dějově se dvojka odehrává několik let poté, proti kletbě bude bojovat nová protagonistka Ando Fuuko. Příběh bude zamotanější: jedna dívka zdědila geny Sadako. Scénář píše Koji Suzuki, autor knižní předlohy. Jediné, co tak zní sympaticky, je propojení s původními filmy, Ringu i Rasen, takže by to mohlo teoreticky být zajímavé. Teoreticky. První teaser trailer je tady...

   více...
  • Sadako na baseballu Sadako na baseballuevilmind 27.04.2012

   Vzhledem k tomu, že trailery Sadako 3D v nás nevzbudily žádné velké nadšení či očekávání, tak dost možná následující video bude zatím tím nejlepším, co z tvůrců posledního počinu Ringu série vypadlo. Sadako předevčírem v rámci propagace slavnostně nadhazovala při zápase baseballové ligy... v pravém 3D!

   více...
  • Nový trailer Sadako 3D Nový trailer Sadako 3Dhumanbeing 31.03.2012

   Kino trailer je jen prodlouženější verzí nedávno vydaného teaser traileru a bohužel přidaná minuta rozporuplný dojem nijak nevylepšila, spíše naopak. To, že v traileru není ani jedna strašidelná scéna je opravdový průšvih, a popová písnička, která by se spíše hodila do upoutávky k nějaké nízkorozpočtové DTV lekačce, špatný dojem podtrhuje...

   více...
  • Teaser trailer Sadako 3D Teaser trailer Sadako 3Dhumanbeing 14.02.2012

   Sadako se po dlouhé době vrací a jelikož si filmy z VHS už (téměř) nikdo nepouští a doba vůbec pokročila, její návrat se uskutečňuje skrze širokoúhlý počítačový monitor, na kterém běží nepopulární internetová stránka 404. Trailer na Sadako 3D je zkrátka takový, že fandy původních filmů neuspokojí. Dobrá zpráva je, že by to podle upoutávky mohl být ("pouze") povedený horror...

   více...
  • První obrázek ze Sadako 3D První obrázek ze Sadako 3Dhumanbeing 28.12.2011

   Učitel Akane se od svých studentů dozvídá o záhadném videu na internetu, ve kterém kdosi spáchal sebevraždu. Říká se, že kdo video zhlédne až do úplného konce, umírá následně svojí vlastní rukou. Akane odmítá něčemu tak hloupému uvěřit, až do chvíle, než umře jedna z jeho studentek. A co má s tímhle společného Sadako? O její návrat usiluje Kashiwada, člověk z prokletého videa, který chce svět uvrhnout v chaos. Hlavní hrdina Akane bude bojovat o život jednoho ze svých studentů, který se na video podíval a jeho cílem nebude nic menšího než zabránění návratu Sadako.

   V japonských kinech se bude Sadako 3D prohánět ve třech rozměrech v květnu příštího roku. První obrázek není nijak zajímavý, ale jako první jednohubka proč ne...

   více...
  • Ring 3 bude! Sadako 3D Ring 3 bude! Sadako 3Dhumanbeing 17.02.2011

   Tohle je možná vůbec ta nejlepší zpráva, kterou jsem za hodně dlouhou dobu slyšel/četl. V úterý oznámila filmová společnost Kadokawa Pictures svůj lineup chystaných filmů a mezi nimi je i projekt, který je nazvaný Sadako 3D. Něco málo k tomu pověděl autor námětu, Koji Suzuki: půjde o zcela nový příběh, film bude ve 3D a v jedné scéně bude Sadako lézt z televize (tedy jako v prvním díle). Kdo bude režírovat se zatím neví. S premiérou mají japonci, a doufejme i my, počítat na rok 2012. Konečně! To to trvalo. Wow!!

   zdroj: Tokyograph

  • Rings Ringstron 03.11.2006

   Recenzia na krátkometrážny ale výborný počin Jonathana Liebesmana (jeho meno je aktuálne s premiérou prequelu The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning)

   >Rings (2005), ktorý dopĺňa medzeru medzi prvým a druhým americkým Kruhom.

  • Ring série Ring sériehumanbeing 26.05.2006

   Jelikož tu tron před pár dny napsal o sérii Ju-On, rozhodl jsem se napsat

   článek o sérii, která novou asijskou horrorovou vlnu odstartovala. Po natočení

   Ringu začali asijští tvůrci točit filmy, kde vystupují dlouhovlasí duchové,

   jako na běžícím pásu a děje se to, až na drobné světlé výjimky, až dodnes.

   více...
  • The Ring Two The Ring Twohumanbeing 27.11.2005

   Některé recenze tu čekali na zveřejnění už od června, a to i ty, které si to, vzhledem ke své kvalitě, nezasloužily. Tímto se jim omlouvám, snad se na nás kvůli tomu nezlobí. První z několika recenzí, které uveřejníme v průběhu týdne, je recenze na The Ring Two (Kruh 2) od mato-a. Na Studně v pořadí druhá po o poznání méně pozitivnější od tombaca, s jejímž pohledem se více ztotožňuji.
  Poslední recenze k tématu

  • Rings RingsIvan Kučera 21.10.2006 8/10 nehodnoceno

   Pozriete si prekliatu videokazetu, zazvoní vám telefón a čudný hlas v ňom povie: „Do siedmych dní zomrieš“. To sú známe fabule, s ktorými operuje pôvodne japonská Nakatova séria, dnes už i americká.

   Tínedžer Jake Pierce (Ryan Merriman) si pred týždňom pozrel túto dvojminútovú „undergroundovú“ záležitosť a teraz sa snaží prinútiť spolužiačku Emily (Emily VanCampová), aby urobila to isté, čím by bola smrtiaca kliatba dlhovlasej Samary presunutá na ňu (pozor, podmienkou je nepozrieť si originál ale KÓPIU vytvorenú špeciálne pre účely „predania štafety“). Zostáva už iba pár minút do polnoci a ak ste videli The Ring Two, viete, že mladík neprežije. Krátkometrážna americká snímka Kruhy ukazuje, čo všetko sa stalo behom posledného týždňa v jeho živote.

   více...

  • The Ring Two The Ring Twomato 23.06.2005 8/10 4,33/10

   Samara je späť. Stále s tým istým účesom a šarmom. Ale aby divák náhodou „nestrácal“ prehľad vo všetkých tých remakeoch a sequeloch, pokračovanie amerického Kruhu nám prináša „nový“ režisér Hideo Nakata, ktorý má na svedomí dvojicu (originálnych) japonských Ringov.

   více...

  • Ringu 2 Ringu 2tombac 12.06.2005 9/10 7,50/10

   Rok po velkém úspěchu prvního Ringu natočil japonský režisér Hideo Nakata jeho volné pokračování Ringu 2. Na scénáři se kromě samotného režiséra podílel i autor knižní předlohy prvního dílu Kôji Suzuki. Některé prvky tohoto filmu použil Nakata i ve svém americkém remaku Ring Two, který je však v podstatě úplně o něčem jiném. Tajemná videokazeta, po jejíž shlédnutí zbývá člověku jen týden života, hraje v japonském pokračování stále důležitou roli.

   více...

  • Ringu 0: Baasudei Ringu 0: Baasudeitombac 04.05.2005 7/10 6,62/10

   Proč se Sadako stala mstivým a vražedným přízrakem? Tuto otázku nám zodpoví v pořadí čtvrtý japonský duchařský horror o vraždícím duchovi (po Ring 1, Rasen, Ring 2). Po úspěchu prvního a druhého dílu vystřídal Hidea Nakatu na režisérské sesli Norio Tsuruta a natočil prequel prvního dílu Ring 0: Zrození (Ringu 0: Baasudei), opět dle námětu Koji Suzukiho.

   více...

  • Ringu RinguSolaris104 10.06.2005 9/10 8,71/10

   Japonský režisér Hideo Nakata v roce 1998 natočil film Ring podle knižní předlohy Kôji Suzukiho. Tento film se záhy stal v asijských zemích kultovním a později na něj navazalo několik dalších filmů. Jmenujme např. prequel Ring 0, volné pokračování Ring 2 nebo také dle knižní předlohy natočený Rasen. Filmu se uchopil i režisér Gore Verbinski a natočil americký remake. Díky úspěchu předělávky filmu Ringu šité na míry západních diváků se s americkými remaky asijských hororů setkáváme stále častěji. Na americký Ring dokonce navázal i sám Hideo Nakata filmem Ring Two. A proč se film Ring stal tak slavným? Čtěte dál.

   více...

  • The Ring Two The Ring Twotombac 15.04.2005 4/10 4,33/10

   Americký remake kultovní japonské duchařiny Ringu (r. Hideo Nakata) jménem Kruh (Ring, The) dosáhl po celém světě příznivých ohlasů od diváků, a tím i slušných tržeb. Neuplynuly ani dva roky a máme tu přímé pokračování. Filmové studio Dreamworks nechtělo nic ponechat náhodě a na post režiséra angažovalo samotného Hidea Nakatu, tvůrce prvního a druhého japonského dílu. Zůstalo i hlavní herecké duo (Naomi Watts a David Dorfman). Když se k tomu přidal na horror vysoký rozpočet, vypadalo to, že nic nemůže stát v cestě příchodu dalšího kvalitního hrůzyplného filmu na plátna našich kin...

   více...

  • The Ring The RingPepak 07.09.2003 6/10 7,27/10

   The Ring je jedním z celé řady filmů, které vznikly jako důsledek mimořádného zájmu, který Hollywood (a samozřejmě také diváci) v posledních letech projevoval o remaky úspěšných zahraničních děl. Není na tom vlastně nic divného, vždycky je jednodušší prodat něco, co už konzumenti dobře znají, protože oblíbený starší produkt je tou nejlepší reklamou. A protože původně japonská série Ringu dosáhla úspěchu skutečně výjimečného, obzvlášť na horrorové poměry, nebyl rychlý vznik americké verze žádným velkým překvapením.

   více...

  • Rasen Rasenhumanbeing 19.04.2003 6/10 nehodnoceno

   V roce 1998 se pod režijním vedením Iidy Joujiho natáčelo zároveň s Ringem i jeho pokračování, které mělo podnítit lidi, komu by se eventuálně Ring líbil, zajít si i na druhý díl. Tvůrci tak použili docela chytrý marketingový tah, kterého teď třeba například využili tvůrci Matrixu (tento způsob není ale nijak neobvyklý, třeba se toho využívá občas v odpadové béčkové videoprodukci). Bohužel má tento způsob své mouchy, a to hlavně v případě, když každý díl natáčí úplně jiní lidé. Rasen se v kinech nedočkal takového nadšení (po právu), a tak musel původní tým Takahashi Hiroshi a Nakata Hideo pracovat na jiném pokračování, které by víceméně popřelo události z neúspěšného Iidova pokusu. Co se týče recenzovaného filmu, ten je natočen podle stejnojmenné knihy (jedná se o druhou z celkem čtyř) japonského spisovatele Suzuki Koujiho.

   více...

  Nejlepší filmy k tématu podle uživatelů

  • Ringu RinguSolaris104 10.06.2005 9/10 8,71/10

   Japonský režisér Hideo Nakata v roce 1998 natočil film Ring podle knižní předlohy Kôji Suzukiho. Tento film se záhy stal v asijských zemích kultovním a později na něj navazalo několik dalších filmů. Jmenujme např. prequel Ring 0, volné pokračování Ring 2 nebo také dle knižní předlohy natočený Rasen. Filmu se uchopil i režisér Gore Verbinski a natočil americký remake. Díky úspěchu předělávky filmu Ringu šité na míry západních diváků se s americkými remaky asijských hororů setkáváme stále častěji. Na americký Ring dokonce navázal i sám Hideo Nakata filmem Ring Two. A proč se film Ring stal tak slavným? Čtěte dál.

   více...

  • Ringu 2 Ringu 2tombac 12.06.2005 9/10 7,50/10

   Rok po velkém úspěchu prvního Ringu natočil japonský režisér Hideo Nakata jeho volné pokračování Ringu 2. Na scénáři se kromě samotného režiséra podílel i autor knižní předlohy prvního dílu Kôji Suzuki. Některé prvky tohoto filmu použil Nakata i ve svém americkém remaku Ring Two, který je však v podstatě úplně o něčem jiném. Tajemná videokazeta, po jejíž shlédnutí zbývá člověku jen týden života, hraje v japonském pokračování stále důležitou roli.

   více...

  • The Ring The RingPepak 07.09.2003 6/10 7,27/10

   The Ring je jedním z celé řady filmů, které vznikly jako důsledek mimořádného zájmu, který Hollywood (a samozřejmě také diváci) v posledních letech projevoval o remaky úspěšných zahraničních děl. Není na tom vlastně nic divného, vždycky je jednodušší prodat něco, co už konzumenti dobře znají, protože oblíbený starší produkt je tou nejlepší reklamou. A protože původně japonská série Ringu dosáhla úspěchu skutečně výjimečného, obzvlášť na horrorové poměry, nebyl rychlý vznik americké verze žádným velkým překvapením.

   více...

  • Ringu 0: Baasudei Ringu 0: Baasudeitombac 04.05.2005 7/10 6,62/10

   Proč se Sadako stala mstivým a vražedným přízrakem? Tuto otázku nám zodpoví v pořadí čtvrtý japonský duchařský horror o vraždícím duchovi (po Ring 1, Rasen, Ring 2). Po úspěchu prvního a druhého dílu vystřídal Hidea Nakatu na režisérské sesli Norio Tsuruta a natočil prequel prvního dílu Ring 0: Zrození (Ringu 0: Baasudei), opět dle námětu Koji Suzukiho.

   více...

  • The Ring Two The Ring Twotombac 15.04.2005 4/10 4,33/10

   Americký remake kultovní japonské duchařiny Ringu (r. Hideo Nakata) jménem Kruh (Ring, The) dosáhl po celém světě příznivých ohlasů od diváků, a tím i slušných tržeb. Neuplynuly ani dva roky a máme tu přímé pokračování. Filmové studio Dreamworks nechtělo nic ponechat náhodě a na post režiséra angažovalo samotného Hidea Nakatu, tvůrce prvního a druhého japonského dílu. Zůstalo i hlavní herecké duo (Naomi Watts a David Dorfman). Když se k tomu přidal na horror vysoký rozpočet, vypadalo to, že nic nemůže stát v cestě příchodu dalšího kvalitního hrůzyplného filmu na plátna našich kin...

   více...

  • The Ring Two The Ring Twomato 23.06.2005 8/10 4,33/10

   Samara je späť. Stále s tým istým účesom a šarmom. Ale aby divák náhodou „nestrácal“ prehľad vo všetkých tých remakeoch a sequeloch, pokračovanie amerického Kruhu nám prináša „nový“ režisér Hideo Nakata, ktorý má na svedomí dvojicu (originálnych) japonských Ringov.

   více...(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!