Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 29 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  
Série: Jason Série: Jason

Série: Jason

Naposled přidané filmy k tématu

  His Name Was Jason: 30 Years of Friday the 13th Friday the 13th: A New Beginning Friday the 13th Jason Goes to Hell: The Final Friday Friday the 13th Part 7: The New Blood

  Friday the 13th Part VIII: Jason Takes Manhattan Jason Lives: Friday the 13th Part VI Friday the 13th Part 2 Friday the 13th: The Final Chapter Friday the 13th Part 3

 • Poslední novinky k tématu

  • Alternativní konec Pátku třináctého 3 Alternativní konec Pátku třináctého 3humanbeing 31.10.2014

   Na fanouškovských stránkách Fridaythe13thfranchise.com se dnes objevily fotografie z alternativního konce třetího Pátku třináctého (naše recenze) obsahující významnou dekapitaci a následně i spoustu fotek s důkazy (nejspíš pro FBI), že šlo pouze o fiktivní seknutí, po kterém se všichni živi a zdrávi odebrali do místní putyky. Na fotkách je rovněž zachycena jiná podoba Jasona Voorheese, nepoužitá maska vytvořená geniálním maskérem Stanem Winstonem.

  • Slash/Up: Sarah Connor vs Jason Voorhees Slash/Up: Sarah Connor vs Jason Voorheeshumanbeing 19.10.2014

   Slash/Up je fanouškovský web seriál, ve kterém se v jednotlivých dílech setkávají dvě známé filmové postavy, jedna ze sci-fi žánru, druhá z horroru. V prvním díle se Sarah Connorová ocitá s porouchaným autem u jezera Crystal Lake. Terminátoři Skynetu můžou být poblíž, s čímž Sarah samozřejmě počítá. Ani v těch nejhorších snech ale nepočítala s nesmrtelným hokejistou, který rozhodně nepřichází, aby jí opravil motor... První epizoda je zhruba půl roku online, k vidění po kliknutí na více. Pokud se vám zalíbí, je tu možnost jak autorům vyjádřit podporu, posláním peněz na jejich Kickstarter, kde shánějí celkově 12 a půl tisíce dolarů pro druhou epizodu, v níž bude Neo z Matrixu bojovat s Freddym Kruegerem.

   Slash/Up začíná tříminutovým úvodem tvůrců - samotný kraťas pak začíná ve třetí, resp. čtvrté minutě...

   více...
  • Jason bude zabíjet ve 3D! Jason bude zabíjet ve 3D!humanbeing 21.06.2014

   Na CineEurope se objevila malinkatá zmínka o novém dílu Pátku třináctého: zatím nic o ději, ani o tom, kdo si tentokrát nasadí legendární masku. Zpráva zní: Jason bude koulit očima ve 3D! To v roce 2014 už možná nezní tak skvěle, jako cca v roce 2009, kdy třetí rozměr přinesl do horrorového žánru pocit adrenalinové jízdy, ale upřímně, ten pocit nevyprchal a pořád mi 3D, zvláště u horroru, přijde stále jako fascinující zážitek - jen je velká škoda, že co se horrorů týče, česká kinodistribuce to v poslední době fláká.

   Jak samozřejmě všichni dobře víme, Jason svoji 3D premiéru měl už v osmdesátých letech (i když v kapku horším 3D). A jistě není potřeba dodávat, že 3D rozhodně není záruka zábavy: Leatherface nedávno rozezněl pilu ve 3D, ale moc nás nenadchnul.

  • Ví se datum Jasonova návratu Ví se datum Jasonova návratuhumanbeing 31.05.2014

   Nedávno upřesněné datum třináctého (pokud nepočítáte FvJ, tak dvanáctého) dílu Pátku třináctého bylo změněno z března 2015 na pro horrorové fandy vhodnější datum: pátek, 13. listopad 2015. Zatím není jasné, jak tvůrci film pojmou (už nějakou dobu se šíří kapku šílené zvěsti o tom, že nový díl bude ve stylu found footage), jasné je jedině to, že po Nispelově dílu půjde o další restart.

  • Datum nového Pátku třináctého upřesněno Datum nového Pátku třináctého upřesněnohumanbeing 28.11.2013

   V září producent Sean Cunningham sdělil, zhruba na kdy se plánuje premiéra nového dílu slasher série Pátek třináctého: "začátkem roku 2015". Dneska Paramount upřesnil datum premiéry, která vychází na 13. březen 2015, což je shodou okolností (či spíše výsledkem pravidelného obětovávání panen ve studiích Paramount) pátek třináctého, což se bude velmi hodit, až se bude tisknout plakát.

  • Detaily okolo nového Pátku třináctého Detaily okolo nového Pátku třináctéhohumanbeing 14.09.2013

   Sean Cunningham se rozpovídal v rozhovoru se serverem FearNet u příležitosti dnešního včerejšího vydání Pátku třináctého: Kompletní edice právě vycházející na Blu-ray. Padla v něm i zmínka o pokračování Freddy vs Jason, u kterého je reálná šance na vznik, ale nejdříve za takových pět let. Nový díl Pátku třináctého se začne natáčet na jaře a premiéra proběhne začátkem roku 2015. Jako v případě minulého Pátku, pojede se odznova, tudíž ti, kterým se jedenáctka moc nezamlouvala, se můžou začít těšit.

   V rozhovoru byla ještě nakousnuta informace o novém seriálu Friday the 13th: Crystal Lake Chronicles, který by se údajně neobjevil na kabelovce, ale spíše na internetu vycházející buďto na Netflix nebo jí podobné službě anebo čistě na webu jako web seriál.

  • Jason se vrátí v novém Pátku třináctého Jason se vrátí v novém Pátku třináctéhohumanbeing 13.06.2013

   Důvod, proč se po jedenáctém dílu Pátku třináctého v sérii už nepokračovalo, byl spor o práva mezi Warnery a Paramountem. Ten se v těchto dnech vyřešil, když Paramount svolil, aby Warner Brothers spoluprodukoval s Paramountem nejnovější film Christophera Nolana Interstellar. Práva na Jasona musí Paramount využít v následujících pěti letech, což znamená, že během této doby může vzniknout více dílů. Teď podle nejnovějších zpráv, přímo z úst Dereka Mearse, do hry vstoupila společnost Platinum Dunes, která se podílela na posledním Pátku. Čili vypadá to, že nový díl tu bude cobydup. Kdo bude režírovat, ale ani kdo si nasadí masku, zatím není známo. Jistý by měl pro tuto chvíli být jen Michael Bay a jeho společnost Platinum Dunes.

  • Pátek třináctého 2 zrušen! Pátek třináctého 2 zrušen!Bloody 04.05.2010

   Teď nejspíš potěším všechny fanoušky původní série Friday the 13th a zároveň odpůrce loňského remaku. Jeho pokračování prý totiž zatím vůbec nevznikne. Potvrdil to jeden z producentů Bradley Fuller, jenž prohlásil, že „Pátek třináctého 2 je mrtvý projekt.“ Přitom právě dvojka s ultra rychlým Jasonem měl být po Noční můře v Elm Street jeho dalším projektem. Bylo to ostatně logické, protože remake Pátku třináctého vynesl všem slušný balík. Vždyť jen za první víkend vydělal na horor abnormálních 40 milionů dolarů! Jeho zrušení je pro Hollywood tudíž dost neobvyklým jevem. Co má ten Michael Bay asi za lubem? Že by mu nějaký fanoušek slavné slasherové série začal vyhrožovat smrtí, nebo jen Míša přišel na další klasiku, kterou by rád zprznil?

  • Friday the 13th: A New Beginning Friday the 13th: A New Beginninghumanbeing 07.09.2009

   Bloodyho recenze pátého dílu Pátku třináctého, který nám tu z Jasonovské série jako poslední chyběl.

   Recenze Friday the 13th: A New Beginning (1985).

  • Friday the 13th XII novinky Friday the 13th XII novinkyhumanbeing 16.06.2009

   Nejnovější přírůstek do série Friday the 13th má jít do kin příští rok v srpnu a už teď se kolem něj vynořují různé spekulace. No není divu, když jde o tak známou a neskutečně dobře vydělávající sérii. Producenti z Platinum Dunes se nechali slyšet, že chtějí přijít s něčím úplně novým, s čím se Jason dosud nesetkal (takže zpátky do vesmíru nepoletí, to je jistý). Přišli s nápadem, že by Jason mohl, alespoň na chvíli, být ve sněhu a tam zařídit nějaký pěkný kill. Ano, nabízí se brusle, naostřená hokejka nebo smrtící puk. Celý děj v zimě prý čekat nemůžeme, což dává smysl - ženské postavy jsou ve slasheru totiž jedině přijatelné v plaveckém úboru nebo bez něj, a mužské postavy by jen stěží ve vánici mohli kouřit marihuanu. Údajně je zájem, aby byl další Pátek ve 3D (což by bylo super), ale prý nebude dost času na převedení natočeného materiálu do tohoto formátu. Hmm, tak možná až u třináctého dílu to vyjde.
  Poslední recenze k tématu

  • Friday the 13th: A New Beginning Friday the 13th: A New BeginningBloody 03.09.2009 6/10 6,00/10

   Tak a máme tu páté pokračování tohoto kultovního hororu a zároveň poslední kousek z téhle předlouhé série, který nám tu na Studni do teďka chyběl. Jak všem známo, malý chlapec Tommy Jarvis v předešlém díle obelstil a následně rozsekal našeho hrdinu Jasona Voorheese jeho vlastní medicínou – mačetou. Po takové události by málokdo z nás ještě běhal čile po kempu a čtvrtil další partičku pubertálních výrostků. Však samotný snímek s podtitulem Poslední kapitola napovídal, že ho tvůrci zamýšleli včas ukončit a poslat Jasona do pekla. Jenže úspěch této dobře vydělávající série byl nepřehlédnutelný a, zdálo se, neutuchající. Proto o rok později vzniklo další pokračování s podtitulem Nový začátek, který naznačil, že se tvůrci snažili vyjít jiným směrem. Na otázku, jestli to byla zrovna šťastná volba, můžeme dnes odpovědět zcela jasně.

   více...

  • Friday the 13th Friday the 13thhumanbeing 24.04.2009 7/10 5,62/10

   "Vraždící mašina Jason a potenciální oběti, toť kombinace neslučitelná s jejich životy."

   Křišťálové jezero, lépe známé jako Crystal Lake, je místem, kde živí umírají a jeden z mrtvých obživne pokaždé, je-li to potřeba. No uznejte, ve Vesmíru musí být přece nějaká ta rovnováha.

   více...

  • Jason Goes to Hell: The Final Friday Jason Goes to Hell: The Final FridayBloody 31.01.2009 3/10 3,43/10

   Slavná slasherová vyvražďovačka 80. let s názvem Pátek třináctého se dočkala v roce 1993 dalšího, již devátého, přírůstku s podtitulem Jason jde do pekla: Poslední pátek. Název sliboval závěrečný díl, kde by se slavného vrahouna nadobro zbavili a poslali ho tam, kam patří. Neznalí diváci si mohou představovat masakr první kategorie, opak je ale pravdou. Když jsem shlédnul předchozí Jason Takes Manhattan, myslel jsem si, že horší už to snad být ani nemůže. Jak jsem se šeredně mýlil! Budiž je tato recenze jakýmsi varováním, aby milovníci Jasona Voorhese nenaletěli na špek a raději se snímku vyhnuli velkým obloukem.

   více...

  • Friday the 13th Part 7: The New Blood Friday the 13th Part 7: The New BloodLuki 16.08.2005 7/10 7,25/10

   POKUD JSTE NEVIDĚLI PRVNÍ DÍL PŘESKOČTE PRVNÍ ODSTAVEC

   Jason Vorhees. Kdo by ho neznal. Legenda poprvé spatřila světlo světa v roce 1980, tenkrát však ještě jako nevinné rozkládající se osmileté dítě na dně Křišťálového jezera. Nikdo přesně neví, co se s Jasonem stalo, a jestli se tehdy, když byl malý, opravdu utopil. Každopádně jeho matce Pamele Sue Vorheesové z toho mírně přeskočilo a hned druhý rok od Jasonovy "smrti" úspěšně donutila úřady aby tábor zavřeli. Jednoduše totiž do ruky vzala nůž a zabila dva vedoucí, kteří si zrovna užívali na půdě staré stodoly. Sex je přece špatný, kvůli němu se přece utopil její milovaný synáček. Od té doby, po několik let, Pamela pravidelně zařizovala, aby tábor zůstal zavřený... zakládala požáry, trávila vodu. Nakonec to lidé vzdali a tábor zůstal opuštěný a Pamela spokojená. Najednou se však objevila skupinka ochotníků v čele se Stevem Christym, jehož rodičům tábor i pozemek patřil, kteří se rozhodli ho znovu zprovoznit. Pamela byla bez sebe, co si to ti mladí dovolujou! Všichni se v táboře sjeli na pátek 13tého června, ten den měl Jason narozeniny, a jen jeden z nich se odtamtud dostal živý... Alice (Adrienne King) se úspěšně útočnici ubránila a nakonec paní Vorheesové na břehu jezera v záchvatu vzteku sťala hlavu.

   více...

  • Friday The 13th Part 8 Friday The 13th Part 8Jakub Ďuraško 04.06.2005 3/10 4,44/10

   Jéé, tak se zase po letech objevuji na Studni s nějakým svým příspěvkem. Osmé pokračování klasického teenage-slasheru Pátek 13th nese krásný podtitul „Jason Takes Manhattan“, které může s kdejakého žánrového fanouška udělat pořádného nadržence, přeci jen takovýhle název evokuje pořádná jatka. Proto si dejte bacha a zbytečně se netěšte, nic není takové, jak by se mohlo zdát ...

   více...

  • Friday the 13th Part 6: Jason Lives Friday the 13th Part 6: Jason LivesDarkenRahl 27.08.2004 8/10 8,07/10

   Myslíte si, že pátek třináctého je smolný den? Jsou lidé, kteří by vám mohli vyprávět (nebo spíše už ne). Pro ty, kteří nedokáží přečíst nadpis recenzovaného titulu, nebo ho už zapomněli, připomenu, že je to již pošesté, co nás straší maniak v hokejové masce (a Hašek to není :-). Proč jsem si vybral pro svou recenzi právě tento díl filmové série ? Protože jsem se u toho bavil! Nejsem příliš velkým fanouškem slasherů, protože děj lze snadno předvídat a postavy se často chovají nelogicky. V čem je tento film jiný ? V ničem, ale má styl, tempo a něco, co není příliš typické, humor.

   více...

  • Friday the 13th Part 2 Friday the 13th Part 2Gangrena 25.05.2004 7/10 8,00/10

   Druhý díl Pátku třináctého se, až na úvodní pasáž, odehrává pět let po událostech z prvního dílu. Jason už není žádný malý kluk, za těch pět roků zestárnul skoro psí rychlostí a převzal štafetu po své mámě. Tentokrát ovšem nemůže nikdo říct, že nejde o příběh poučný. Vedoucí kurzu vedoucích (nebo co to je za kurz) v táboře poblíž Crystal Lake, totiž varuje všechny -náctileté účastníky: Většinu úrazů na táborech způsobuje ostré nářadí. A všichni se vzápětí dozvíte, že měl pravdu.

   více...

  • Friday the 13th Part 4 Friday the 13th Part 4Gangrena 13.05.2004 8/10 8,20/10

   Jason se znova narodil, tentokrát v nemocnici. Potud by to bylo až na maličkosti v pořádku, kdyby nepodřízl patologa chirurgickou pilkou a zdravotní sestru nerozpáral odshora dolů (případně naopak). V nemocnici nepobyl dlouho a cestou domů vzal korpulentní stopařku. Do věčných lovišť. Mezitím se seznámíme s předem odepsaným (tradičně až na malé vyjímky) hereckým obsazením: Tříčlenná rodinka, matka, dcera a syn a partička teenagerů, která přijela strávit víkend u jezera v sousedním domku. A show může začít.

   více...

  • Friday the 13th Part 3 Friday the 13th Part 3Gangrena 10.05.2004 8/10 8,94/10

   Se sérií Pátků třináctého jsem se poprvé setkal začátkem devadesátých let. Nacpal jsem do sebe tenkrát čtyři první díly za jedno odpoledne a další dva dny jsem vyplašeně čekal, odkud přisviští mačeta, sekyra nebo něco podobného s ostřím nebo bodcem a ukončí můj bezvýznamný život. Byly to skvělé dva dny a moc rád na ně vzpomínám. A taky od té doby vím, že jeden Pátek nikdy nestačí.

   více...

  • Freddy vs. Jason Freddy vs. JasonGangrena 10.05.2004 8/10 7,35/10

   Freddy Krueger a Jason Voorhees, jména která rozbuší srdce každému, kdo miluje filmové horrory. Vždycky jsem si přál vidět je pohromadě a hodní američtí filmaři mi můj sen splnili. Zlí čeští distributoři sice nedovezli film do českých kin, abych mohl své filmové idoly zhltnout na obrovském plátně (a byl jsem opravdu hodně trpělivý), ale jejich smůla. Přišli o mých sto patnáct korun.

   více...

  Nejlepší filmy k tématu podle uživatelů

  • Friday the 13th Part 3 Friday the 13th Part 3Gangrena 10.05.2004 8/10 8,94/10

   Se sérií Pátků třináctého jsem se poprvé setkal začátkem devadesátých let. Nacpal jsem do sebe tenkrát čtyři první díly za jedno odpoledne a další dva dny jsem vyplašeně čekal, odkud přisviští mačeta, sekyra nebo něco podobného s ostřím nebo bodcem a ukončí můj bezvýznamný život. Byly to skvělé dva dny a moc rád na ně vzpomínám. A taky od té doby vím, že jeden Pátek nikdy nestačí.

   více...

  • Friday the 13th Part 4 Friday the 13th Part 4Gangrena 13.05.2004 8/10 8,20/10

   Jason se znova narodil, tentokrát v nemocnici. Potud by to bylo až na maličkosti v pořádku, kdyby nepodřízl patologa chirurgickou pilkou a zdravotní sestru nerozpáral odshora dolů (případně naopak). V nemocnici nepobyl dlouho a cestou domů vzal korpulentní stopařku. Do věčných lovišť. Mezitím se seznámíme s předem odepsaným (tradičně až na malé vyjímky) hereckým obsazením: Tříčlenná rodinka, matka, dcera a syn a partička teenagerů, která přijela strávit víkend u jezera v sousedním domku. A show může začít.

   více...

  • Friday the 13th Friday the 13thJakub Ďuraško 24.11.2002 7/10 8,18/10

   Pátek třináctého je už klasickým horrorem. Respektive je to startér k již nesmírně klasické horrorové sérii, která si jednou pod režijním a desetkrát pod producentským dohledem Seana S. Cunnighama odškrtla minulý rok již desátý křížek na pažbě svého dranžíráku. Ano…10 dílů, to je výsledek režijního snažení řady známých horrorových režiséru, ať už to byl právě Cunnigham (který se scenáristou Millerem tuto sérii probudil k životu), Steve Miner nebo Joseph Zito.

   více...

  • Friday the 13th Part 6: Jason Lives Friday the 13th Part 6: Jason LivesDarkenRahl 27.08.2004 8/10 8,07/10

   Myslíte si, že pátek třináctého je smolný den? Jsou lidé, kteří by vám mohli vyprávět (nebo spíše už ne). Pro ty, kteří nedokáží přečíst nadpis recenzovaného titulu, nebo ho už zapomněli, připomenu, že je to již pošesté, co nás straší maniak v hokejové masce (a Hašek to není :-). Proč jsem si vybral pro svou recenzi právě tento díl filmové série ? Protože jsem se u toho bavil! Nejsem příliš velkým fanouškem slasherů, protože děj lze snadno předvídat a postavy se často chovají nelogicky. V čem je tento film jiný ? V ničem, ale má styl, tempo a něco, co není příliš typické, humor.

   více...

  • Friday the 13th Part 2 Friday the 13th Part 2Gangrena 25.05.2004 7/10 8,00/10

   Druhý díl Pátku třináctého se, až na úvodní pasáž, odehrává pět let po událostech z prvního dílu. Jason už není žádný malý kluk, za těch pět roků zestárnul skoro psí rychlostí a převzal štafetu po své mámě. Tentokrát ovšem nemůže nikdo říct, že nejde o příběh poučný. Vedoucí kurzu vedoucích (nebo co to je za kurz) v táboře poblíž Crystal Lake, totiž varuje všechny -náctileté účastníky: Většinu úrazů na táborech způsobuje ostré nářadí. A všichni se vzápětí dozvíte, že měl pravdu.

   více...

  • Freddy vs. Jason Freddy vs. JasonGangrena 10.05.2004 8/10 7,35/10

   Freddy Krueger a Jason Voorhees, jména která rozbuší srdce každému, kdo miluje filmové horrory. Vždycky jsem si přál vidět je pohromadě a hodní američtí filmaři mi můj sen splnili. Zlí čeští distributoři sice nedovezli film do českých kin, abych mohl své filmové idoly zhltnout na obrovském plátně (a byl jsem opravdu hodně trpělivý), ale jejich smůla. Přišli o mých sto patnáct korun.

   více...

  • Friday the 13th Part 7: The New Blood Friday the 13th Part 7: The New BloodLuki 16.08.2005 7/10 7,25/10

   POKUD JSTE NEVIDĚLI PRVNÍ DÍL PŘESKOČTE PRVNÍ ODSTAVEC

   Jason Vorhees. Kdo by ho neznal. Legenda poprvé spatřila světlo světa v roce 1980, tenkrát však ještě jako nevinné rozkládající se osmileté dítě na dně Křišťálového jezera. Nikdo přesně neví, co se s Jasonem stalo, a jestli se tehdy, když byl malý, opravdu utopil. Každopádně jeho matce Pamele Sue Vorheesové z toho mírně přeskočilo a hned druhý rok od Jasonovy "smrti" úspěšně donutila úřady aby tábor zavřeli. Jednoduše totiž do ruky vzala nůž a zabila dva vedoucí, kteří si zrovna užívali na půdě staré stodoly. Sex je přece špatný, kvůli němu se přece utopil její milovaný synáček. Od té doby, po několik let, Pamela pravidelně zařizovala, aby tábor zůstal zavřený... zakládala požáry, trávila vodu. Nakonec to lidé vzdali a tábor zůstal opuštěný a Pamela spokojená. Najednou se však objevila skupinka ochotníků v čele se Stevem Christym, jehož rodičům tábor i pozemek patřil, kteří se rozhodli ho znovu zprovoznit. Pamela byla bez sebe, co si to ti mladí dovolujou! Všichni se v táboře sjeli na pátek 13tého června, ten den měl Jason narozeniny, a jen jeden z nich se odtamtud dostal živý... Alice (Adrienne King) se úspěšně útočnici ubránila a nakonec paní Vorheesové na břehu jezera v záchvatu vzteku sťala hlavu.

   více...

  • Friday the 13th: A New Beginning Friday the 13th: A New BeginningBloody 03.09.2009 6/10 6,00/10

   Tak a máme tu páté pokračování tohoto kultovního hororu a zároveň poslední kousek z téhle předlouhé série, který nám tu na Studni do teďka chyběl. Jak všem známo, malý chlapec Tommy Jarvis v předešlém díle obelstil a následně rozsekal našeho hrdinu Jasona Voorheese jeho vlastní medicínou – mačetou. Po takové události by málokdo z nás ještě běhal čile po kempu a čtvrtil další partičku pubertálních výrostků. Však samotný snímek s podtitulem Poslední kapitola napovídal, že ho tvůrci zamýšleli včas ukončit a poslat Jasona do pekla. Jenže úspěch této dobře vydělávající série byl nepřehlédnutelný a, zdálo se, neutuchající. Proto o rok později vzniklo další pokračování s podtitulem Nový začátek, který naznačil, že se tvůrci snažili vyjít jiným směrem. Na otázku, jestli to byla zrovna šťastná volba, můžeme dnes odpovědět zcela jasně.

   více...

  • Friday the 13th Friday the 13thhumanbeing 24.04.2009 7/10 5,62/10

   "Vraždící mašina Jason a potenciální oběti, toť kombinace neslučitelná s jejich životy."

   Křišťálové jezero, lépe známé jako Crystal Lake, je místem, kde živí umírají a jeden z mrtvých obživne pokaždé, je-li to potřeba. No uznejte, ve Vesmíru musí být přece nějaká ta rovnováha.

   více...

  • Jason X Jason Ximf 15.11.2002 6/10 5,00/10

   Jason ještě pořád nemá dost. Poté co počet svých obětí slavnostně zaokrouhlil někam k úctyhodné stovce, byl chycen a teď, když všechny konvenční metody likvidace selhaly, se připravuje hrstka vědců zmrazit jednoho z nejslavnějších zabijáků a uchovat ho tak pro příští generace. Už během prvních minut se osazenstvo výzkumného komplexu přesvědčí o tom, že uložit Jasona k ledu by byla chyba... Přes všechnu Voorheesovu snahu se to ale nakonec přeci jen povede a v kryospánku zůstává uvězněn on a jediná přeživší vědkyně po dlouhých 455 let.

   více...(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!