Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 41 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  

STUDNA.net: Série: Saw

Hledej v tomto Tématu:   
[ Jdi na Úvod | Vyber nové Téma ]

Zajímavosti: SAW rekvizity na eBay
Poslal evilmindSérie: Saw, 04.10.2005 (1853 čtenářů)

Na adrese collectsaw.com (redirect na eBay) se koná aukce nejrůznějších předmětů, použitých při natáčení obou dílů filmu - očividně jako součást rozjíždějící se reklamní kampaně na dvojku, jejíž premiéra se kvapem blíží. U těch opravdu zajímavých věcí se už cena vyšplhala docela vysoko (prasečí maska v téhle chvíli 1450 dolarů), ale spousta ne tak atraktivních kousku jako různé zkrvavené kusy oděvu, fotografie apod, se dají ještě pořád pořídit i za dostupný peníz... Ke každému itemu je také jeden odstavec vyhypovaného povídaní o jeho použití ve filmu, občas docela srandovní. A nezapomeňte, Vánoce se blíží!

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Saw 2 trailer
Poslal humanbeingSérie: Saw, 10.09.2005 (1697 čtenářů)

Skvělý nekompromisní trailer na pokračování Saw je k dispozici ke streamu na Yahoo Movies zde.

(Více... | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Saw 2 teaser
Poslal obitusSérie: Saw, 16.07.2005 (1377 čtenářů)

Na oficiální stránce druhého dílu skvělého thrilleru Saw je k vidění první teaser trailer. Je v něm naznačena další povedená hra a přiznám se, že bych moc rád viděl, až ta pastička sklapne.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Pictures: Saw 2 plakát
Poslal humanbeingSérie: Saw, 20.03.2005 (2209 čtenářů)

Po kliknutí na více se můžete podívat na první verzi plakátu k druhému dílu thrilleru Saw...

(Více... | 225 bajtů | 2 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Odkazy: Saw 2 - oficiální webstránka
Poslal humanbeingSérie: Saw, 01.03.2005 (1661 čtenářů)

Oficiální stránka druhého dílu Saw byla v těchto dnech spuštěna na www.saw2.com a to i přesto, že se ještě nezačal natáčet. Nic kromě diskusního fóra na ní zatím nenajdete, ale vzhledem k datu premiéry filmu (podzim) se to jistě brzy změní. Zatím si třeba můžete v diskusích zvolit v neoficiální anketě dvě postavy, které by se měly vrátit v pokračování.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Saw 2
Poslal humanbeingSérie: Saw, 16.02.2005 (2827 čtenářů)

V prosinci prosákly úplně první zprávy o pokračování skvělého thrilleru Saw (uvidíme i v našich kinech), které nebyly moc konkrétní. James Wan a Leigh Whannell toho v rozhovoru pro Dread Central prozradili o něco málo víc, včetně toho, že by se do druhého dílu mohla vrátit postava Amandy (dívka z plakátu). Tvůrci vyvrátili fámu s podnázvem Hacksaw, snímek se bude jmenovat jednoduše Saw 2 a potvrdili datum premiéry, jež má být příští halloween. Nakonec nejpřínosnější informací je oznámení nového režiséra - dohledu nad projektem se ujme zcela neznámý Darren Bousman.

(Více... | 3 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Kino: Saw v českých kinech!
Poslal humanbeingSérie: Saw, 19.12.2004 (2682 čtenářů)

Už to pomalu vypadalo, že se našim kinům vyhne (po Haute Tension a House of 1000 Corpses) další skvělý horror/thriller, výborný film Jamese Wana Saw se do českých kin díky společnosti HCE přecejen dostane! Pod českým distribučním názvem SAW : Hra o přežití bude uveden 31.3. 2005. Před necelými dvěma týdny jsem u příležitosti přípravy vydání americké verze DVD napsal, že by jej mohl koupit nějaký český distributor, a už se tak stalo. Kdyby to tak fungovalo vždycky. :-)

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Saw 2: Hacksaw
Poslal humanbeingSérie: Saw, 09.12.2004 (1851 čtenářů)

Twisted Pictures chystá pokračování svého hodně úspěšného thrilleru Saw, které ponese podnázev Hacksaw (Pila na železo) a do kin má jít již příští Halloween. Autoři původního filmu, James Wan a Leigh Whannell, se na jeho tvorbě nebudou podílet přímo - v současné době totiž mají plné ruce práce s duchařským snímkem Shhh pro Universal. Z potvrzených informací se ví, že se vrátí David Armstrong, hlavní kameraman jedničky a přípravné práce se rozjedou v prvním kvartálu 2005.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


DVD novinky: Saw na DVD
Poslal humanbeingSérie: Saw, 06.12.2004 (2538 čtenářů)

Úspěšný thrillerový debut režiséra Jamese Wana Saw vychází na DVD v regionu 1 15. února 2005 a bude obsahovat následující : zvuk 6.1 DTS a Dolby Surround 5.1, komentář režiséra a scenáristy (Leigh Whannell), dokument o natáčení, 2 hudební videa (Fear Factory), dokument o tvorbě videklipu, trailery a televizní spoty... Wan se nechal údajně slyšet, že by rád vydal nevystříhanou NC-17 verzi, na kterou myslím bude stát za to si počkat. A kdo ví, třeba do té doby nějaký český distributor koupí tenhle film do naší kinodistribuce.

(Více... | 665 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Saw
Poslal evilmindSérie: Saw, 03.11.2004 (1952 čtenářů)

Pepákova recenze filmu Saw, pravděpodobně jednoho z nejzajímavějších počinů roku 2004....

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Saw ''Evil'' Clip
Poslal humanbeingSérie: Saw, 14.09.2004 (1664 čtenářů)

Téměř čtyřminutovou ukázku ze skvěle vypadajícího thrilleru Saw stahujte z tohoto odkazu (vysoká kvalita quicktime, 24 MB). Oficiální stránka se konečně probrala k životu, lze na ní nalézt zajímavý interaktivní flash a diskusní fórum. Pokud jste ještě neviděli minulé dva teasery a nevadí vám přílišná velikost souboru, odtud si je můžete stáhnout ve vysoké kvalitě : "Helmet" Teaser (17,8 MB) a "Razor" Teaser (15,1 MB). Světová premiéra Saw je stanovena na 29. října.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Další trailer Saw
Poslal evilmindSérie: Saw, 02.08.2004 (1474 čtenářů)

Na nejnovějším traileru Saw, který si můžete stáhnout v několika velikostech i formátech na Yahoo, je zajímavé především to, že nemá takřka žádný průnik se záběry, které jsme mohli vidět v předchozích trailerech. A navíc zobrazený děj teď poměrně přesně odpovídá tomu, o čem jsme kdysi psali že film bude...

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Saw trailer č.2
Poslal evilmindSérie: Saw, 12.07.2004 (2294 čtenářů)

Na JoBlo's movie emporium je ke stažení druhý teaser thrilleru Saw. Snad bude fungovat i přímý link na high resolution verzi (3 mb). K dispozici je i oficiální stránka, kde ale kromě flashové animace zatím nic není.

(Více... | 2 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Pictures: Saw postery
Poslal evilmindSérie: Saw, 11.07.2004 (1738 čtenářů)

Dva krásné postery zajímavého filmu Saw, o kterém jsme psali naposledy před měsícem, uvidíte po kliknutí na Více...(Více... | 309 bajtů | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Saw trailer
Poslal obitusSérie: Saw, 07.06.2004 (2620 čtenářů)

Představte si, že se probudíte ve špinavé koupelně, za kotník připoutaný ke zdi. Na protější straně je stejně znehybněný vám neznámý člověk a mezi vámi je mrtvola, která má v jedné ruce pistoli a ve druhé diktafon. Jediné co máte je kazeta, váš spoluvězeň má kromě ní ještě jeden náboj. Když se spoluvězeň dostane k diktafonu, zjistí že na jeho kazetě je krátká zpráva: VY musíte zabít JEHO, aby vaše žena a děti mohli žít....

(Více... | 857 bajtů | 3 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


  


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!