Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 42 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  

STUDNA.net: Série: Saw

Hledej v tomto Tématu:   
[ Jdi na Úvod | Vyber nové Téma ]

Zajímavosti: Saw ve 3D?
Poslal humanbeingSérie: Saw, 26.01.2009 (1154 čtenářů)

Producenti z Twisted Pictures se na sobotní projekci Repo! v Los Angeles nechali slyšet, že prý uvažují o tom, že další Saw natočií ve 3D. Aktuální móda zrovna trojrozměrný obraz nediktuje, ale venku je spousta projektů, které vznikají ve 3D a Saw, jakožto díl nejlépe vydělávající horrorové série všech dob, by určitě z tohoto kroku jen získal. U nás by mohl jít jen v Imaxu (ale i tak je to docela nepravděpodobné, nebo ne?), ve Spojených státech by se ale nějaká ta tisícovka kin, schopna 3D obrazu, určitě našla. Je otázka jestli závěrečný, šestý, díl něco takového nutně potřebuje, aby nalákal fandy horroru do kinosálů - každý díl ze série si vedl skvěle, včetně pátého. Zaznělo údajně i cosi ve smyslu, že kdyby se nestihl šestý díl ve 3D, tak sedmý (wt...?!) by už trojrozměrný byl.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Saw VI
Poslal humanbeingSérie: Saw, 17.11.2008 (1980 čtenářů)

Anonym napsal:"Tak pro všechny příznivce této série mám dobrou zprávu. Lionsgate oznámily premiéru Saw VI a to na 23. říjen 2009. Režie se tentokrát ujme Kevin Greutert, který se podílel na všech dílech této série jako střihač a scénář opět napíšou Patrick Melton a Marcus Dunstan, kteří se podíleli na scénáři u 4. a 5. dílu. Já osobně jsem už teď moc zvědavý o čem 6. díl bude, ale to už se necháme všichni překvapit, jak to nakonec všechno dopadne."

(poznámka humanbeing: novinku jsem musel vylovit z komentářů u recenze Saw V, jinak poučení pro příště: novinky můžete posílat jednoduše přes odkaz poslat novinku!)

(Více... | 3 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Saw V
Poslal humanbeingSérie: Saw, 31.10.2008 (1199 čtenářů)

Před pár hodinami jsem se vrátil z kina, ze Saw V a vzhledem k tomu, že se recenze na film napsala téměř sama, není důvod ji nechávat ladem v redakčním systému.

Recenze pátého dílu Saw, který měl u nás tento čtvrtek premiéru - Saw V.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Saw V promo
Poslal humanbeingSérie: Saw, 06.10.2008 (1309 čtenářů)

Do české premiéry Saw V zbývá pouhých dvacet čtyři dní (den D je 30.10.), v následujících třech týdnech tedy můžeme čekat nárůst propagační aktivity ze strany Lionsgate. Nové promo, které sestává z ústřižků scén sledujte po kliknutí na více...

(Více... | 970 bajtů | 3 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Pictures: Saw V obrázky
Poslal humanbeingSérie: Saw, 29.09.2008 (1897 čtenářů)

Na webu se v poslední době objevila spousta nových obrázků z nového Saw, o kterých jsme tu nepsali, a tak je čas to napravit. Chtěl jsem z nich vybrat alespoň jeden zajímavý, s tím, že na ostatní odkážu odkazem, bohužel ani jeden mi nepřišel natolik slušný (ani jeden z nich nebyl dost krvavý), abych ho tu připojil k novince - takže vás rovnou odkážu na oficiální stránku filmu.

(Více... | 2 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Saw V tv spot
Poslal humanbeingSérie: Saw, 24.09.2008 (1198 čtenářů)

Po traileru Saw V a ukázce s kyvadlovou pastí následuje televizní spot, který se skládá převážně z již zveřejněných scén. Je tu ale několik nových vteřin, které poodhalují další kousíček ze skládačky. A kupodivu některé doplňují i scénu s kyvadlovou pastí. Pro tv spot si klikněte na více...

(Více... | 808 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Zajímavosti: Horrorový Dis(aw)neyland
Poslal humanbeingSérie: Saw, 20.09.2008 (1290 čtenářů)

Už bylo docela na čase, aby se otevřela atrakce, která bude svou kvalitou směle konkurovat Disneylandu. Uznejte sami - po tři kilometry čtvereční jsou rozmístněny pasti z dílů série Saw, ale i zcela nové, u kterých vás bude testovat samotný Jigsaw (nebo spíš jeho hlas z pásku). Dále tu je test strachu, spousta gore (?), živí herci a (nebezpečné) oblaky dýmu. Pokud přežijete všechny Jigsawovy zkoušky, poté se s lístkem můžete dostat do slosování o loutku Billyho v životní velikosti (včetně tříkolky). Jediný háček je v tom, že atrakce je až v Kalifornii.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Saw V - kyvadlová past
Poslal humanbeingSérie: Saw, 18.09.2008 (1733 čtenářů)

Premiéra Saw V se pomale, ale jistě, blíží (česká premiéra je 30.října) a po krátkém teaseru z července to už chtělo nějakou další propagační ukázku - nejlépe kdyby Lionsgate vydal, co nejdříve, plnohodnotný trailer. Zatím se ale musíme spokojit s ukázkou jedné pasti, ve které má hlavní slovo kyvadlo. A samozřejmě nejen to. Na téměř čtyřminutový klip se můžete podívat kliknutím na více...

(Více... | 902 bajtů | 3 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Saw V teaser
Poslal humanbeingSérie: Saw, 25.07.2008 (1473 čtenářů)

Od dnešního rána je na webu k vidění teaser trailer k pátému dílu Saw. Uvidíte ho kliknutím sem. Myslím, že na teaser to docela ujde, a když už nic jiného, je tu vidět nová, dříve neviděná, past.

(Více... | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Odkazy: Saw V - oficiální webstránka
Poslal humanbeingSérie: Saw, 06.07.2008 (957 čtenářů)

Na adrese www.saw5.com byla spuštěna oficiální stránka očekávaného pátého dílu Saw, který, jak jsme již napsali, bude režírovat zcela nový režisér - David Hackl. Na webu zatím k nalezení nic není, ale určitě by se na ní mělo v dohledné době něco objevit. Osobně bych uvítal spuštění fóra, kde by se mohly dopředu probírat různé teorie jako "jak to vlastně je" anebo "vrátí se doktor Gordon?".

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Pictures: Saw V - plakát
Poslal obitusSérie: Saw, 27.06.2008 (1512 čtenářů)

Lišácky využiju toho, že děj pátého dílu imho skvělé série Saw nedávno podrobně popsal Humanbeing a upozorním vás pouze na plakát, který se dnes objevil na zahraničních serverech. Myslím, že je povedený a dobře koresponduje s těmi předchozími i předpokládanou zápletkou čtvrtého pokračování...

(Více... | 531 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: O čem bude Saw V
Poslal humanbeingSérie: Saw, 14.05.2008 (2019 čtenářů)

Myslím, že bez nějaké delší diskuse by se většina shodla na tom, že pokračování Saw se díl od dílu stále více orientuje na fanoušky série (což je přijímáno jak kladně, tak záporně - ostatně jak je vidět i v seznamu našich recenzí). Z komerčního hlediska se pořád daří prodat velké množství vstupenek, a ikdyž je to rok od roku stále méně, pořád je to několikanásobek rozpočtu, což je, přiznejmě si, ten hlavní důvod, proč díly Saw ještě pořád vychází. Nějakou chvíli se mluvilo o tom, že by třetí díl byl poslední, což dávalo vzhledem k Jigsawovu odchodu do penze smysl. Čtverka Saw mě ale přesvědčila, že série má stále co říct, a je jedno jestli byť jen fanouškovi série (za kterého se počítám) - třeba u Hellraiser série bylo po několik posledních dílů něco takového jen zbožným přáním. A o čem tedy Saw V - o kterém se psalo v krátkosti zde - vlastně bude? Pokud jste viděli čtvrtý díl, zřejmě vás nepřekvapí, že příběh se soustředí na... (Klikněte na Více, ale pozor na spoilery!)

(Více... | 1452 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Saw IV
Poslal humanbeingSérie: Saw, 27.10.2007 (1515 čtenářů)

Recenze filmu Saw IV, který je v těchto dnech uváděn i v našich kinech.

(Více... | 2 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Saw V a Saw VI
Poslal humanbeingSérie: Saw, 23.10.2007 (1813 čtenářů)

Po obrovském úspěchu pozoruhodného nízkorozpočtového thrilleru Saw v roce 2004 si asi nikdo nemyslel, že se nenatočí nějaké to pokračování. Díly Saw se za relativně krátkou dobu staly neodmyslitelnou součástí amerického svátku Halloween, nutno dodat, že také hodně výnosnou, a tak není vůbec žádným překvapením, že jsou v přípravě hned dva další díly - a to aniž by se čekalo na to, jak, a jestli vůbec, uspěje díl čtvrtý. Zatím se samozřejmě neví o čem tyto díly budou, ví se ale, že v šestém bude hrát...

(Více... | 1392 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Saw IV teaser
Poslal humanbeingSérie: Saw, 01.09.2007 (1611 čtenářů)

Pokud vás až doteď zanechávaly zprávy okolo čtvrtého dílu Saw chladnými, možná vás navnadí první teaser trailer (Yahoo Movies, čili v nic moc kvalitě).

(Více... | 3 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


  


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!