Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 136 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  

STUDNA.net: Shark

Hledej v tomto Tématu:   
[ Jdi na Úvod | Vyber nové Téma ]

Trailer: Nové klipy z Sharktopus
Poslal evilmindShark, 21.09.2010 (1178 čtenářů)

Na SyFy webu se objevily tři nové klipy ze Sharktopus, premiéra bude už tuto sobotu! Podle Rogera Cormana prý jediné, o co diváky žádá, je aby akceptovali fakt, že americké námořnictvo si může najmout soukromou genetickou laboratoř, aby jim vyšlechtila křížence mezi žralokem a chobotnicí pro... tramtarará... boj se somálskými piráty, který je jinak zcela beznadějný! OK Rogere, pro tebe to udělám, ale jen proto, že vše další prý pak už bude naprosto logické a dávající smysl. Ehm.

Každopádně z následujících klipů moc odvázanej nejsem, ty herci jsou úděsní i na poměry SyFy, a ve všech ukázkách jsem měl pocit, že sleduju nadějně se rozvíjející italské oldschool porno, které jen někdo necitlivě střihnul, než došlo na věc... Ostatně, posuďte sami.


(Více... | 2643 bajtů | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: První trailer Sharktopus
Poslal evilmindShark, 16.07.2010 (1440 čtenářů)

O Cormanově žraloko-chobotnici pro SyFy jsem se tu rozepisoval v březnu, oproti očekávání má Sharktopus i regulérní trailer, na SyFy to obvykle odbudou nějakým clipem těsně před sobotní premiérou, jejíž datum zatím není známé. Každopádně trailer najdete níže v embedu, a vypada to mnohem lépe, než jsem po posledních SyFy blábolech čekal... normálně se těším! :-)

(Více... | 883 bajtů | 3 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: The Reef trailer
Poslal evilmindShark, 04.06.2010 (1204 čtenářů)

Nový australský film The Reef zanechává čtveřici hlavních hrdinů před těžkým rozhodnutím - zůstat uprostřed oceánu na své rozmlácené a převrácené lodi, která se každou chvíli může potopit, nebo to risknout a plavat směrem, ve kterém tuší pevninu? V traileru níže se dozvíte, jak se rozhodnou, ale ze žraloka lidožrouta, který tam plave s nimi, bohužel moc vidět není. Nejzajímavější asi bude to, jak scénáristi vysvětlí, že je žralok nevymastí hned... Film je v postprodukci a zatím nemá datum premiéry.

(Více... | 1004 bajtů | 2 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: První obrázky Sharktopus
Poslal evilmindShark, 25.03.2010 (1609 čtenářů)

Kdyby Pepák nebyl momentálně ve stavu zimního spánku, jistě by se tetelil blahem, jak mu letos SyFy přeje - a poté, co zkombinovali žraloka s dinosaurem (Dinoshark šel v premiéře už předminulou sobotu), pro ně Roger Corman nakříží v Shartopus i žraloka a chobotnici! Pravda, není to zase tak úplně originální, jak si oni sami myslí (Lamberto Bava a jeho Monster Shark), ale Roger slibuje, že pokud prý divák dokáže přijmout, že takové monstrum by mohlo existovat, vše další v příběhu už bude zcela logické. No, a to by asi byla opravdu novinka... :-)

Film se na SyFy objeví ještě letos, a pokud váháte kolik tak asi Sharktopus bude mít hlav nebo chapadel, můžete se na nějaké modely a concept arty podívat pod více.


(Více... | 1185 bajtů | 6 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Malibu Shark Attack
Poslal humanbeingShark, 21.09.2009 (1238 čtenářů)

Slunné pláže v Malibu, podmořský zemětřas a následné tsunami. A žraloci, žraloci s nosem větším než měl Pinocchio.

Pepákova recenze žraločího horroru Malibu Shark Attack (2009).

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: The Reef
Poslal humanbeingShark, 11.11.2008 (1259 čtenářů)

Zvířecí horrory jsou díky tomu, jak jsou v nich zvířátka vyobrazována (se zvláštními schopnostmi), často řazena do škatulky béčkových filmů. Někteří filmaři se to však pokoušejí změnit - jeden takový režisér, který se snaží hlavou prorazit zeď, je Andrew Traucki, jeden z režisérů imho jednoho z nejlepších nature amoků posledních let Black Water (AKA Krvavá laguna). Jeho nový projekt The Reef (Útes) bude opět podle skutečných událostí, což je taky zřejmě jednou z důležitých ingrediencí, jak natočit působivý nature amok. Místo filmu, korálový útes, okouzlilo tři britské turisty natolik, že kolem něj plachtili celý týden, až se s nimi loďka převrhla a oni, naprosto netušíc o známém českém přísloví, tak byli zanecháni svému osudu uprostřed nebezpečných vod. Oproti podobnému filmu Open Water bude potápěče pronásledovat namísto desítky malých žraloků pouze jeden, žralok bílý. V březnu příštího roku se začne natáčet. Malý propagační klip je venku už teď - click.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Shark in Venice
Poslal humanbeingShark, 31.10.2008 (1055 čtenářů)

Ani umístění do krásných Benátek nepomohlo společnosti NU Image v tom, aby udělala zábavný žraločí horror, který by stál (konečně) za to. Je tedy samozřejmé, že v odborném hledáčku Pepáka, studnovského odborníka na všechno, co se hýbe ve vodě a kouše, film nepochodil.

Recenze Shark in Venice (AKA Sharks in Venice).

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Shark in Venice
Poslal humanbeingShark, 23.09.2008 (1145 čtenářů)

Fanoušci nebezpečných ploutví nad hladinou se můžou těšit na nový film s výřečným názvem Shark in Venice, který nepochází od nikoho jiného než od žraločích expertů, studia Nu Image. Žralok bude tentokrát lovit ve městě, které se rok od roku potápí, v Benátkách, takže minimálně o krásné prostředí bude postaráno. Mimoto to bude (tuším) poprvé, kdy bude na filmovém materiálu možné vidět, jak žralok spořádá nic netušícího gondoliéra. O pouhých žraločích útocích film ale nebude, na to má Nu Image už dost praxe, aby věděla, že pouhá krev ve vodě a model žraloka nestačí. Jedna příběhová část bude mít co dočinění s ukrytým pokladem. Hlavnímu hrdinovi Davidovi unesou lovci pokladů přítelkyni - aby ji zachránil, bude muset svou kůži vystavit ve vodě, kde se prohánějí žraloci. Shark in Venice je od tvůrců filmu Raging Sharks (stejný režisér i scenárista) a v hlavní roli se objeví béčkový specialista Stephen Baldwin (not cool). Zajímavé je, že se natáčelo v Bulharsku. Musí tam mít skvělé kulisy Benátek, jelikož v traileru (viz více) to není poznat...

(Více... | 1611 bajtů | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Shark Swarm
Poslal humanbeingShark, 21.06.2008 (984 čtenářů)

Pepákova recenze nového žraločího filmu Shark Swarm.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Goblin Shark Attack
Poslal humanbeingShark, 07.06.2008 (2922 čtenářů)

V novém žraločím filmu Goblin Shark Attack budou hlavními protagonisty ne tak úplně obvyklí žraloci - půjde o hejno složené ze žraloků šotků, o kterých se jednu dobu myslelo, že vyhynuli v druhohorách. Nejsou sice nijak extrémně velcí jako třeba Megalodon, a tak by to z hlediska děje nebylo asi až tak podstatné o jaký typ žraloka se jedná, jenomže Goblin Shark Attack nebude mít klasickou zápletku odehrávající se na moři. Děj začíná ve chvíli, kdy dojde k silnému podmořskému zemětřesení. Následuje tsunami, která naše žraloky dostane do zaplavených částí pevniny - např. i dovnitř budov (!). V jednom sklepě, do kterého se žraloci ještě nedostali, se schovává skupinka hlavních hrdinů - profesionálních záchranářů. Podle popisu děje se jim (asi ne všem) podaří doplavat k nedalekému staveništi, kde by měli být v bezpečí, jenže žraloci se dostanou i tam. Nezapomnělo se na atmosféru - jedna část prý bude připomínat Vetřelce, ani na krev - můžeme čekat ukousnuté končetiny, rozpůlení. Naopak ze strany záchranářů se dočkáme použití všeho možného, co nabízí staveniště: motorových pil, ale třeba i...

(Více... | 1814 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Shark Swarm
Poslal humanbeingShark, 16.05.2008 (1644 čtenářů)

Už se zdálo, že se po nových žraločích filmech slehla zem, jenže to by nesměly být v minulosti tak úspěšné - před několika dny se začalo psát hned o několika (ano, mimojiné i o dlouho připravovaném MEGu). První, o kterém tu napíšeme, je Shark Swarm, který pro televizní stanici Hallmark chystá seriálový veterán James A. Contner. Asi si říkáte, že na Hallmarku se nemůže objevit nic kvalitního, tím spíš, když se jedná o film, kde jsou lidožraví žraloci - trailer ale vypadá docela dobře. Film by se měl v televizi (nevím jestli i v té naší) objevit během krátké doby, a na DVD vychází 3. června. A o čem bude? (klikněte si na Více)

(Více... | 1954 bajtů | 2 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Osobnosti: Zemřel Roy Scheider
Poslal obitusShark, 11.02.2008 (1309 čtenářů)

Ve věku nedožitých šestasedmdesáti let zemřel včera americký herec Roy Scheider, známý horrorovým fandům celého světa skvělým ztvárněním Martina Brodyho v neméně skvělých Čelistech. Našemu žánru se věnoval sporadicky a tak kromě debutu Curse of the Living Corpse a obligátního sequelu k Jaws stojí za zmínku už jen kardinál v nové Draculovské sérii. Samozřejmě má na kontě i řadu dalších, nehorrorových a vysoce ceněných snímků, ale pro nás fandy navždy zůstane náčelníkem Brodym, který by potřeboval větší loď...

(Více... | 787 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Jaws
Poslal humanbeingShark, 17.05.2007 (1109 čtenářů)

Tronova recenze klasického žraločího filmu Jaws (Čelisti).

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Cyclone
Poslal humanbeingShark, 10.01.2007 (1583 čtenářů)

Pepakova recenze žraločího filmu Cyclone (1978).

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Spring Break Shark Attack
Poslal humanbeingShark, 26.11.2006 (1235 čtenářů)

Pepákova recenze televizního žraločího horroru Spring Break Shark Attack (2005).

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


  


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!