Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 103 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  

STUDNA.net: Shark

Hledej v tomto Tématu:   
[ Jdi na Úvod | Vyber nové Téma ]

Trailer: Jersey Shore Shark Attack
Poslal humanbeingShark, 20.04.2012 (1010 čtenářů)

Na pláž v New Jersey zaútočí žraloci, a jako na potvoru se to stane zrovna o prázdninovém víkendu, kdy je na pláži rekordní počet alkoholem posílených borců a žhavých dívek. Když se ztratí kamarád TC-ho a Nookie-ho, policie ještě s uzavřením pláže váhá. Teprve až je žralokem sežrán slavný zpěvák během koncertu, policejní složky začínají jednat... A dojdou k šokujícímu zjištění: Poblíž pláže číhá několik tuctů lidožravých žraloků býčích. Dle traileru to vypadá, že si na tomhle recenzenti smlsnou. Triky vyloženě křičí Sy Fy! No aby ne, když má Jersey Shore Shark Attack na Sy Fy Channel svoji televizní premiéru...

(Více... | 756 bajtů | 2 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Bait 3D již brzy
Poslal humanbeingShark, 11.04.2012 (700 čtenářů)

O uvedení australského žraločího horroru Bait 3D (bližší info tady) na americký (a tím pádem potenciálně i na ten náš) trh se podle nejnovějších zpráv postará Anchor Bay Films (I Spit on Your Grave, Battle Royale). Tak že by nějaká naděje pro uvedení dalšího žraločího horroru v českých kinech?

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Mega Shark vs Mecha Shark
Poslal humanbeingShark, 25.03.2012 (1242 čtenářů)

Přestože byl ve zdejší recenzi Mega Shark nelítostně popraven naším odborníkem na zvířecí horrory, popularita, či spíše nedostatek vkusu ve společnosti se postaral o to, aby byl následujícího roku Megažralok vzkříšen ve filmu Mega Shark vs Crocosaurus. Asylum teď oznámilo nové pokračování, kde se proti obřímu žralokovi postaví mechanický protivník. "Fanoušci si to přáli!", sdělil Fangorii Paul Bales ze studia Asylum.

(Více... | 2 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Sand Sharks
Poslal humanbeingShark, 31.10.2011 (1412 čtenářů)

V poslední době se roztrhl pytel s podivnými žraločími filmy - ať už je to dvojhlavý žralok (2-Headed Shark Attack od studia Asylum), super velký žralok (poslední snímek Freda Olen Raye Super Shark), kříženec mezi žralokem a chobotnicí (Sharktopus) nebo žralok operující jedině ve sněhu (Snow Shark: Ancient Snow Beast) - a další, viz studnovské žraločí téma.

Nejnověji se k nim zařadí Sand Sharks od odchovance studia Asylum Marka Atkinse (Battle of Los Angeles), který film natočil s finanční podporou Marka L. Lestera (Komando, Pterodactyl). Ostrov, na kterém probíhá divoká letní párty se stane útočištěm nebezpečného písečného žraloka, pro nějž není problém vynořit se z jakéhokoli místa na pláži. Tudíž skoro klasický žraločí film říznutý Tremors. Hrají Corin Nemec a Brooke Hogan (ta už si zabojovala se žralokem v 2 Headed Shark Attack). Trailer po kliknutí na více...

(Více... | 2425 bajtů | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Super Shark Attack
Poslal evilmindShark, 10.10.2011 (1183 čtenářů)

Žraločí film Super Shark jsem před časem přidával do databáze i s teaser trailerem, ale nestálo mi to ani za zmínku v novinkách, protože mi přišlo, že se Fred Olen Ray jen marně snaží přiblížit k nesmyslnosti Asyláckých filmů. Nicméně nový trailer už si rozhodne popularitu zaslouží - přestože z asi 80 procent je stejný jako teaser, je tam pravda nějaký ten žralok stahující ropnou plošinu pod vodu nebo žralok ve výskoku likvidující stíhačku, ale to už asi nikoho nepřekvapí. Nicméně úplně na konci žralokovi nakope prdel tank, a to doslova, a to prostě musíte vidět! Ostatně zazní tam i železná logika - kdo jiný by měl zničit chodícího žraloka, než chodící tank?

(Více... | 805 bajtů | 3 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Pictures: 2 Headed Shark Attack
Poslal humanbeingShark, 17.09.2011 (1042 čtenářů)

Začátkem příštího roku jde přímo na DVD nový trhák společnosti Asylum nazvaný 2 Headed Shark Attack. V podstatě půjde o klasický žraločí film, jen s jedním významnějším rozdílem: žralok bude mít 2 (dvě) hlavy! Příběh vše vysvětluje... vlastně ne, ale stejně ho tu napíšu: Když je loď Semester potopena zmutovaným dvouhlavým žralokem, přeživší doplavou k malému opuštěnému atolu. Ale ani tam nejsou před žralokem v bezpečí, protože atol se začíná pomalu, ale jistě, potápět! V hlavních rolích Carmen Electra, Charlie O' Connell (jeho bratr Jerry O' Connell byl nedávno (SPOILER)rozkousán(/SPOILER) ve filmu Piranha) a dcera Hulka Hogana Brooke Hogan. První obrázek, na němž Brooke Hogan porcuje žraločí hlavu.


Další obrázky jsou k vidění na tomto odkazu.

(Více... | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Shark Night 3D klipy
Poslal humanbeingShark, 22.08.2011 (1190 čtenářů)

Nový žraločí film Shark Night 3D od Davida R. Ellise vtrhne do českých kin 22. září pod názvem Noc žraloka 3D. Po kliknutí na více jsou k vidění tři klipy a trailer, na který jsme tu pozapomněli. Podle ukázek to vypadá na žraločí standard...

(Více... | 761 bajtů | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Dark Tide
Poslal evilmindShark, 17.06.2011 (1021 čtenářů)

Dark Tide vypadá jako zcela seriozní thriller, kde žralok je opravdu hrozbou - není gumový, neleze po zemi, neplave v obchoďáku, neskáče z písku ba ani se nebrodí sněhem. V dnešní filmové době tedy mezi žraloky skoro až oldschoolová rarira. Navíc Halle Berry v hlavní roli asi neplánuje jen ukázat kozy a vyděšeně řvát, takže možná dojde i na hraní! I proto asi níže embednutý trailer nevypadá až tak cool, ale zato žraloci v něm dost opravdově.
O datu releasu zatím není nic známo.

(Více... | 611 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Bait
Poslal evilmindShark, 27.05.2011 (1359 čtenářů)

Trailery žraločích filmů bývají jeden jako druhý - tradiční klišé záběry na kopající nohy plavce zespoda, na hřbetní žraločí ploutev nad hladinou, na nešťastníka stahovaného pod ní. Nuda. V novém australském filmu "Bait" (občas uváděném s přívlastkem 3D) je ovšem tohle jen úplný začátek. Protože pak se přižene tsunami. A hodí žraloka do obchoďáku. Kde zrovna probíhá loupežné přepadení. A to všechno zcela vážně - a upřímně, změna tradičního prostředí by mohla žralokovi jen pomoct, a v traileru to nakonec vypadá i docela lákavě - narozdíl třeba od chabého traileru na přímého konkurenta Shark Night 3D, který se rovněž objevil tento týden.
Film jde do kin v září.

(Více... | 811 bajtů | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Shark Night 3D
Poslal humanbeingShark, 21.04.2011 (982 čtenářů)

Nový film Davida Ellise Shark Night 3D má být Čelistmi pro 3D publikum, což je opravdu ambiciózní cíl, není-li to i v tomto případě jen otřepaná marketingová fráze. Žraloci budou, podobně jako v první Pirani, číhat na lidskou potravu v jezeře, které není jinak běžným prostředím pro žraloky zabijáky. V současné době probíhají dotáčky a premiéra je plánovaná na 2. listopadu.

(Více... | 461 bajtů | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Sharktopus
Poslal evilmindShark, 21.03.2011 (909 čtenářů)

Recenze populárního monster fláku Sharktopus od asar210997.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Psycho Shark
Poslal humanbeingShark, 19.12.2010 (1565 čtenářů)

Krásné dívky jsou v ohrožení! Ke Slunečné pláži se zatoulal žralok, který je tam chce zblajznout. Zhruba takto je na IMDB popsán možná úplně první japonský žraločí snímek Psycho Shark, který se ještě donedávna jmenoval Jaws in Japan (japonští právníci včas zasáhli a poradili filmařům raději si nezahrávat se studiem Universal). Těžko říct, o jakém žraloku film je, jelikož to zkrátka podle hnusné CGI nejde poznat. Na DVD s anglickými titulky vyšel letos v říjnu, ale popravdě nevím, kdo by se na něj chtěl dívat. Trailer je, ehm, jak to jen napsat...

(Více... | 988 bajtů | 7 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Zajímavosti: Záhadné útoky žraloků v Egyptě
Poslal DerekShark, 06.12.2010 (1623 čtenářů)

V turistickém středisku Šarm aš-Šajchu za poslední týden zaútočili na člověka třikrát žraloci, zmrzačili tři ruské turisty a jednoho Ukrajince, německá turistka útok nepřežila. Útoky žraloků přitom byly v této oblasti dosud velmi vzácné. Egyptské úřady dočasně zakázaly koupání a požádaly zahraniční experty o pomoc při vyšetřování neobvyklého chování dravců.

(Více... | 642 bajtů | 3 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Mega Shark vs Crocosaurus Trailer
Poslal humanbeingShark, 02.12.2010 (1828 čtenářů)

Na světlo světa se dostal trailer na nejnovější počin studia Asylum - o Mega Shark vs Crocosaurus tu evilmind psal před třemi týdny. A kupodivu to nevypadá vůbec zle, samozřejmě pouze oproti starší Asylumové produkci, jako např. Supercroc (naše recenze). V traileru jsou spoilery na předchozí díl (Mega Shark vs Giant Octopus), no ale koukněte se i tak, u těchto filmů zase spoilery nehrají takovou roli...

(Více... | 831 bajtů | 5 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: The Reef
Poslal evilmindShark, 28.11.2010 (931 čtenářů)

Tronova recenze nového žraločího filmu The Reef.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


  


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!