Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 14 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  

STUDNA.net: Shark

Hledej v tomto Tématu:   
[ Jdi na Úvod | Vyber nové Téma ]

Co nás čeká: In the Deep
Poslal humanbeingShark, 19.09.2014 (1198 čtenářů)

Mladá žena se během truchlení po své nedávno zemřelé matce snaží potěšit plavbou v moři u opuštěné pláže. Co se nestane, její relax skončí ve chvíli, když si všimne velkého žraloka bílého plavoucího velmi blízko pláže. Boj o život začíná na bójce osmnáct metrů od pláže... Sony Pictures právě vyhrálo bitvu o scénář filmu In the Deep, který producenti přirovnávají k survival filmu 127 hours a Čelisti (no jak taky jinak), se špetkou Gravity (což by rozhodně nemělo býti na škodu). Upřímně, v podstatě každá zmínka o seriózním žraločím horroru ve mně vzbuzuje naděje. Kdo ještě nemá dost všech těch Ghost Sharků, Avalanche Sharků anebo žraloků poletujících v tornádu?

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Třetí Sharknado v roce 2015
Poslal humanbeingShark, 01.05.2014 (1179 čtenářů)

Jen malá část filmové nabídky z produkce Syfy se dočkala jednoho či více pokračování. Sharknado (recenze) si na svoje pokračování počká až do konce července, už teď ale byl oficiálně odklepnut, nehledě na úspěch Sharknada 2, třetí díl, který by se měl objevit na obrazovkách v létě 2015. Hurá?

Zdroj: Adweek

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: 47 Meters Down
Poslal humanbeingShark, 23.04.2014 (956 čtenářů)

Johannes Roberts (Storage 24) bude natáčet vážný žraločí horror (což je poslední dobou vcelku rarita!) 47 Meters Down. Film pojednává o dvou sestrách, které budou uvězněny na dně oceánu, když se jejich plán na pozorování žraloků slušně řečeno zvrtne. Producent Bob Weinstein nadšeně dodává: "Scénář mě silně zaujal tím, jak je napínavý a dobrodružný. Těším se až pro vás s Johannesem natočíme velmi unikátní podívanou, která vás nenechá ani na chvíli v klidu."

Zdroj: Variety

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Mega Shark vs. Mecha Shark
Poslal evilmindShark, 09.12.2013 (1218 čtenářů)

Mega Shark se zase vrací... a tentokrát má lidstvo proti němu ultimátní zbraň, Mecha Sharka!

(Více... | 208 bajtů | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Sharktopus vs. Mermantula
Poslal humanbeingShark, 31.08.2013 (3341 čtenářů)

Bývalý basketbalista Ray Brady si píchne sérum, které pozmění jeho genetickou strukturu. Ne aby se stal lepším basketbalistou, ani z důvodu, aby na pláži zabodoval u opalujících se dívek, nýbrž aby ve formě piraňo-tarantulo-člověka měl šanci ulovit žraloko-chobotnici. Kur... To už bych řekl, že si tvůrci žraločích spektáklů dali až moc silnou dávku toho, co si obvykle sypou do kafe místo cukru. Každopádně, finále by mělo být podle zápletky na baseballovém stadionu, což je docela průser, protože basketball rozhodně není baseball. Uh. Ve filmu se objeví Casper Van Dien, jak je vidět i na jednom z prvních dvou videí, které nás chtějí nalákat na film...

(Více... | 1015 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Zajímavosti: Sharknado 2 má oficiální název
Poslal humanbeingShark, 11.08.2013 (926 čtenářů)

V soutěži pořádané na Twitteru, v níž se vymýšlel název ke druhému dílu Sy Fy senzace Sharknado (Evilmindova recenze), se zúčastnilo na 5 tisíc uživatelů (resp. vybíralo se z 5 tisíc názvů). Název, který se vedení SyFy nejvíce líbil, zní: Sharknado 2: The Second One. Pěkné...

Mimochodem, o víkendu bylo Sharknado zařazeno do kin a vydělalo 200 tisíc dolarů (čili z každého z 200 kin šla do kasičky tisícovka). Docela dobré na to, že ho SyFy na televizních obrazovkách uvedla pro velký zájem už třikrát.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Sharknado 2 má zelenou!
Poslal humanbeingShark, 18.07.2013 (1371 čtenářů)

Vedení americké televizní stanice SyFy vydalo prohlášení, ve kterém potvrzují spuštění příprav druhého dílu virálně úspěšného žraločího filmu Sharknado (naše recenze), kterého na Twitteru zmínil např. Damon Lindelof (cituji: "Napíšu pokračování k Sharknado a zkusím to stihnout ještě než Sharknado skončí."), dále se o něm psalo v New York Times, ale také např. na stránkách české Cinemy. Vice prezident SyFy Thomas Vitale sdělil v tiskové zprávě následující: "Fanoušci se dožadují pokračování, nebo možná prequelu. Co můžeme garantovat je to, že Sharknado 2 bude velká legrace." Detaily o dvojce budou již brzy.

A je to jasné. Po úspěchu s Mega Shark filmová společnost Asylum narazila na další zlatou žílu.

Jelikož to byli právě fanoušci na Twitteru, kdo pomohl ke zviditelnění filmu Sharknado, SyFy v tuto chvíli pořádá soutěž na Twitteru o nejlepší název pro druhý díl. Stačí poslat tweet určený @SyfyMovies a k tomu hashtag #Sharknado.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Sharknado
Poslal evilmindShark, 16.07.2013 (1127 čtenářů)

Po té mediální masáži jsem prostě o víkendu neodolal vábení SyFy, a získal tak téma na svou letošní recenzi - Sharknado.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Připravte se na Ghost Shark
Poslal humanbeingShark, 16.07.2013 (1173 čtenářů)

SyFy chystá na konec srpna žraločí horror, ve kterém žraloka nepůjde ulovit harpunou, ani žádným dalším ostrým předmětem, protože... jak je již z názvu patrné, půjde o žraločího ducha! Opravdu originální. Avšak ne až tak šílené, jako žraločí tornádo z momentálního hitu stanice SyFy Sharknado. V Harmony se ztratí dívka Christy. Druhého dne moře vyplaví její ruku, což nabudí opilého kapitána, který se rozhodne jednat. Po ulovení žraloka bílého se stává pro obyvatele Harmony hrdinou. Jenže, Christy nezabil žralok, nýbrž někdo úplně jiný. Duch žraloka se vrací, aby se pomstil. Zuby žraločího ducha fungují všude, kde je voda!

(Více... | 780 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Sharknado trailer
Poslal humanbeingShark, 06.07.2013 (1218 čtenářů)

Tak nějak po zhlédnutí traileru na Sy Fy novinku Sharknado mám pocit, že tohle je přesně ono, co mi na festivalu ve Varech scházelo. O půlnoci sice vždy byla nějaká ta horrorová odreagovávačka, avšak žádná neměla tak úžasně geniální nápad jako je ten se žraloky letícími vstříc svým obětem na vzdušných vlnách děsivého tornáda. Vedení festivalu má ale snadnou výmluvu - premiéra na Sy Fy je až příští týden ve čtvrtek! Sharknado je další Sy Fy original, na který se vážně těším...

(Více... | 631 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Avalanche Sharks
Poslal humanbeingShark, 15.04.2013 (935 čtenářů)

A nadílka podivných žraločích filmů pokračuje. Nejnovější kousek se jmenuje Avalanche Sharks a jde o jakési, zřejmě nepřímé, pokračování podobně originálního žraločího kousku Sand Sharks. V lyžařském centru Twin Pines se budou na lyžích prohánět studentky v bikinách. Probíhá slavnost zvaná Bikini Snow Day, shodou náhod i nejpopulárnější den v roce. V průběhu radovánek se ale strhne lavina a lyžařky (a lyžaři) se ocitnou ve velkém nebezpečí: ze dna laviny se totiž vynoří prehistorický lavinový žralok! Místní šerif je nucen uzavřít dohodu s velmi nesourodou skupinkou snowboardistů, kteří jsou jediní, kdo může zachránit zbývající přeživší. Scénář napsal Keith Shaw (Malibu Shark Attack). Na americké obrazovky se Lavinoví žraloci podívají 1. července. Na plakátě po kliknutí na více je vidět, jak to s těmi lyžařkami v bikinách vlastně bude... To jen, aby bylo jasno, jestli se na film těšit maximálně, či vůbec...

(Více... | 1036 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Česká TV/DVD: TV tip: Útok žraloka
Poslal humanbeingShark, 20.03.2013 (872 čtenářů)

Dnes ve 22:10 (tj. za chvíli ;-)) poběží na Barrandově Malibu Shark Attack (Útok žraloka), který podle zdejší Pepákovy recenze dopadl poměrně dobře. Sám jsem ještě tenhle žraločí film neviděl, tak se na něj s největší pravděpodobností podívám.

Z recenze: "Skoro se bojím to přiznat, ale druhou část jsem si docela užil. Podíl na tom jistě mělo to, že se mi moc líbí, když jsou žraloci uvnitř budov, ale současně se domnívám, že vliv měly i objektivnější kvality filmu - druhá polovina Malibu Shark Attacku výrazně vyčnívá skoro nad všechno, co se ve žraločích filmech za posledních 10 let objevilo."

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Bait 2 3D
Poslal humanbeingShark, 13.02.2013 (998 čtenářů)

Darclight Films chystá pokračování Bait 3D. Tsunami se tentokrát přežene přes západní pobřeží USA, a jelikož má vlna třicet metrů na výšku, povede se jí kompletně zaplavit Los Angeles. Hrdiny snímku jsou studenti, kteří toho času trávili čas ve škole a právě do ní si najde cestičku velký žralok bílý. Budova se pomalu potápí a s ním i šance hrdinů na přežití. Oficiální "sales art" plakát po kliknutí na více...

(Více... | 492 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Sharknado
Poslal humanbeingShark, 02.11.2012 (1880 čtenářů)

Filmoví producenti z Asylum pro nás chystají Sharknado, film, kde žraloci budou útočit ze vzduchu! A aby to obyvatelé Los Angeles, které hurikán zasáhne, neměli jednoduché, v bezpečí nebudou ani na suchu, ani ve vodě. Žraloci totiž budou úplně všude. Upřímně, tenhleten trend "originálních" žraločích filmů vůbec nechápu, ale asi takové filmy vznikají z důvodu, že na Sy Fy berou úplně vše... čím "úžasnější" nápad, tím větší šance na odvysílání, zdá se. První plakát viz více...

(Více... | 578 bajtů | 3 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Bait 3D clip
Poslal evilmindShark, 15.08.2012 (1173 čtenářů)

Hrdinové australského filmu Bait mají fakt smolnej den - nejprve se v supermarketu přimotají k loupežnému přepadení, pak se přižene tsunami a obchoďák zatopí vodou, a aby toho nebylo málo, voda přinese dovnitř nasraného lidožravého žraloka. Po dlouhé době žraločí film, na kterej se fakt docela těším, na rozdíl od dnes běžných absurdních konstrukcí s běhajícími nebo sněžnými žraloky tohle vypadá podle traileru spíš jako Deep Blue Sea! K zcela čerstvému klipu z IGN jsem připojil i starší red band trailer.

Film jde do kin 19. září.


(Více... | 826 bajtů | 3 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


  


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!