Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 58 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  

STUDNA.net: Games to Film

Hledej v tomto Tématu:   
[ Jdi na Úvod | Vyber nové Téma ]

Trailer: Silent Hill: Revelation 3D Trailer + TV klip
Poslal humanbeingGames to Film, 28.09.2012 (1167 čtenářů)

Novému Silent Hillu jsme tu v minulých měsících věnovali několik novinek, nikdo si však v polovině prázdnin nevšiml oficiálního traileru a je fakt, že letošní vedra byla opravdu neúnosná, čímž je toto malé přehlédnutí jistě lehce ospravedlnitelné. ;) K traileru je přidán nejnovější televizní spot. Vypadá to fakt dobře, nemůžu se dočkat premiéry...

(Více... | 633 bajtů | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Pictures: Plakát k Silent Hill: Revelation
Poslal humanbeingGames to Film, 17.07.2012 (1627 čtenářů)

Jistě každý si vzpomene na velmi pěkné plakáty prvního filmového Silent Hillu. S příchodem dvojky se dá očekávat, že tomu nebude jinak... alespoň v to můžeme doufat. První plakát moc Silentovsky nepůsobí, a spíše než známou videohru mi připomněl jeden nedávný nepříjemný incident s šimpanzem, který se zakousl až nepříjemně silně do obličeje jedné paní...

(Více... | 496 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Silent Hill: Revelation 3D klip
Poslal evilmindGames to Film, 15.07.2012 (1584 čtenářů)

Comic-Conový klip z nového Silent Hillu. Sestřičky nevypadají vůbec zle! Do kin jde film 26. října.

(Více... | 226 bajtů | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Kino: Silent Hill: Revelation má stanovené datum premiéry
Poslal humanbeingGames to Film, 19.04.2012 (1128 čtenářů)

Druhý díl filmového Silent Hillu (recenze jedničky je tady) má konečně stanovené datum premiéry. Hurá! Film už je nějakou tu dobu hotový a podle všeho distributor váhal a váhal s umístěním filmu do kin. V amerických kinosálech bude mít premiéru 26. října, tedy těsně před Halloweenem. Co na to čeští distributoři?

Zdrojem této skvělé zprávy je režisér Michael J. Bassett, který si občas zabloguje nejen o Silent Hillu zde.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Zajímavosti: Pyramid Head se vrátí v Silent Hill: Revelation 3D
Poslal humanbeingGames to Film, 17.04.2011 (2256 čtenářů)

V novém díle filmového Silent Hillu se dle fota, které pořídil fanoušek EvidencE, vrátí obr s bolestivě vypadajícím jehlanem na hlavě - fandy zvaný jako Pyramid Head. A to je docela podivné, protože v herní sérii se objevuje jen ve druhém díle, to z toho důvodu, že monstra mají v Silent Hillu s každým hlavním hrdinou speciální osobní pouto. Na druhou stranu ale proč ne... filmová adaptace přece jen je pouhou filmovou adaptací a když bude ve filmu Pyramid Head fungovat, tak je to určitě jen dobře.zdroj: Flickr

(Více... | 6 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Pictures: Obrázky z natáčení Silent Hill: Revelation 3D
Poslal humanbeingGames to Film, 26.03.2011 (1769 čtenářů)

Podobně jako v případě prvního Silent Hillu (a mnoha jiných snímků) se našel někdo, kdo místo natáčení filmu pro nás pořádně fotograficky zdokumentoval. Obrázky z místa natáčení Silent Hill: Revelation 3D jsou k vidění na Facebookovské stránce tady (nejspíše musíte vlastnit účet - bohužel...).

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Pictures: První obrázek ze Silent Hill: Revelation 3D
Poslal humanbeingGames to Film, 08.03.2011 (2294 čtenářů)

Australanka Adelaide Clemens byla obsazena do hlavní role v připravovaném pokračování Silent Hill: Revelation 3D. Jak už jsme tu psali, režie se po Christophu Gansovi ujal Michael J. Bassett. Film je adaptací třetího dílu videohry, tudíž se v něm velmi pravděpodobně neobjeví Pyramid Head, zato je ale velká šance, že tam v jednom momentě vyleze z díry obří penis (!), který bude usilovat o hrdinčin život. První obrázek z filmu je opravdu čerstvý, natáčet se začalo dnes...

(Více... | 562 bajtů | 4 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Zajímavosti: Pac Man: The Movie
Poslal evilmindGames to Film, 26.05.2010 (1686 čtenářů)

V sobotu oslavila legendární videoherní postava Pac Man 30. narozeniny, což jste díky Google patrně zaznamenali i pokud vás hry a jejich historie moc nezajímají. Nicméně toto výročí je možné si připomenout i tak, abychom zde zůstali ontopic v rámci filmového horroru - a to díky fake traileru na Pac Man film (přiložen v embedu) společnosti Therefore Productions, natočený ve stylu Saw. V něm je Michael Pacman, ředitel zlé farmaceutické společnosti, donucen šíleným pacientem probíhat bludištěm a cpát se vlastním nebezpečným medikamentem. Upřímně, dovedl bych si to klidně představit jako úspěšnej scénář... :-)

(Více... | 1097 bajtů | 2 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Dead Rising: The Movie
Poslal evilmindGames to Film, 27.01.2010 (1543 čtenářů)

Dead Rising je pár let stará a docela dobrá zombie akce pro XBox (původně exkluzivně) od Capcomu. Její hlavní hrdina je zavřený v obchoďáku, na který útočí zombie, on tam zachraňuje nějaké přeživší, a tak podobně. Pokud vám to trochu připomíná Dawn of the Dead, tak nejste sami, Capcom dokonce ve své době čelil soudní žalobě majitelů práv Romerova filmu. Jak se proto můžete dočíst na obalu hry, s Romerem prý nemá námět vůbec, ale vůbec nic společného, a protože soudce byl stejného názoru, Capcom se asi namlsal - a tak se u příležitosti blížícího se data vydání druhého dílu hry dočkáme i japonské filmové verze jedničky! Film bude ke stažení na Xbox Live i zdarma na webu Capcomu zde, a jak asi takový Dawn of the Dead po japonsku, přechroustaný tam a zpět, bude vypadat, se můžete podívat v následujícím traileru...

(Více... | 1365 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Alone in the Dark 2
Poslal humanbeingGames to Film, 07.01.2010 (1446 čtenářů)

Možná jste ho už viděli, a možná jste si ho už úspěšně vymazali z hlavy. Proto prosím omluvte tuto přípomínku na druhý díl abominace od německého mistra Uweho Bolla pyšnící se názvem jedné skvělé počítačové hry, která s filmy, jak vidno, nemá nic společného. Zápletka? Nepozemští tvorové vylézají ze stínů a proti nim stojí Edward Carnby. Toho tentokrát hraje Rick Yune (nikdo z nás ho nezná). Trailer po kliknutí na více, ale... byli jste varováni.

(Více... | 910 bajtů | 3 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Silent Hill 2
Poslal humanbeingGames to Film, 15.09.2009 (1642 čtenářů)

Možná proto, že si na sebe v kinech ve Spojených státech první díl nevydělal, tak na Silent Hill 2 čekáme takhle dlouho. Podle tohoto včerejšího článku THR by ale mělo být čekání konečně u konce! Do Silent Hillu se vrátí producent Samuel Hadida a scénárista Roger Avary. O režisérovi zatím nepadla zmínka, ale Christophe Gans to dost pravděpodobně nebude (vzhledem k tomu, že dělá jednak na filmu Onimusha, tak na novém Fantomasovi). Natáčet se prý začne příští rok, jakmile bude produkční studio hotové s Resident Evilem 4.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Odkazy: Vliv filmové hrůzy na počítačové hry
Poslal humanbeingGames to Film, 06.05.2009 (1164 čtenářů)

Na stránce českých herních blogerů Kultura Kriplů se objevil zajímavý článek, který se zabývá vlivem horrorových filmů na počítačové hry. Přečíst si ho můžete zde.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Dante's Inferno
Poslal humanbeingGames to Film, 18.03.2009 (1221 čtenářů)

Podle deníku Variety společnost Universal chystá na plátna kin filmovou verzi připravované horrorové fantasy hry na konzole nové generace a PC Dante's Inferno, jejíž trailer můžete vidět po kliknutí na více. Vypadá to vážně hezky, možná tak mohl vypadat Constantine, kdyby jeho hrdina kouřil o jednu krabičku cigaret denně navíc. :) O scénář se postará Dan Harris (Superman Returns, X-Men 2 - tomu říkám dostatečná kvalifikace)...

(Více... | 1066 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Bioshock
Poslal obitusGames to Film, 09.05.2008 (1192 čtenářů)

Zdálo by se, že herní adaptace poslední doby jsou čistě doménou ďábelského Uwe Bolla, ale není tomu tak. Američan Gore Verbinsky by měl pro Universal převést na plátno herní zázrak poslední doby - Bioshock. Jeho hraní mi vůbec poprvé u hry přivodilo ryze filmový zážitek a vzhledem k silnému příběhu, specifické atmosféře a Verbinského řemeslnosti je reálná šance na úspěch. Vše je ve stádiu prvnotních příprav, takže na samotný výsledek si počkáme až do příštího roku, kdy by se měl objevit i herní sequel.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Oneechanbara trailer
Poslal evilmindGames to Film, 31.03.2008 (1339 čtenářů)

Série japonských videoher OneeChanbara (v našich končinách je asi nejvíc znám PS2 port Zombie Zone / Zombie Hunters) už na první pohled vypadá jako něco, co bych rád viděl na filmovém plátně. Spoře oblečené japonské školačky masakrující katanou armády přiblbých zombie. Spoře oblečené japonské školačky v kovbojských kostýmech, masakrující katanou armádý přiblblých zombie. Spoře oblečené školačky. A vo tom to je.

Film jde do kin v Japonsku v dubnu, na flashový trailer s opravdu velice digitálně vypadajícími zombie se můžete podívat zde (trailer je to video nalevo).


(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


  


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!