Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 41 návštěvník(ů) a 1 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  

STUDNA.net: Animation

Hledej v tomto Tématu:   
[ Jdi na Úvod | Vyber nové Téma ]

Co nás čeká: Supernatural: The Animation
Poslal evilmindAnimation, 19.02.2011 (1256 čtenářů)

Už příští týden se začne v Japonsku vysílat anime verze seriálu Supernatural, a jak můžete vidět z níže embednutého traileru, mohlo by to být o fous horrorovější, než hraná verze - možnosti animované verze vyniknou zřejmě zejména na vzhledu monster. První sezona má mít 22 epizod, částečně vycházejících z toho lepšího z originálu, některé ale originální, prý rozvíjející některé vedlejší postavy či opomenuté zápletky seriálu. Eric Kripke sice je na IMDB zmíněn jen jako tvůrce originálu, nicméně se prý na scénáři některých nových epizod podílel. Na oficiálním webu je kompletní seznam epizod, a z názvu se dá docela hádat, které epizody budou nové.

Hlasy Sama a Deana v traileru patří jakýmsi japonským hercům, kteří je dabují v live verzi, nicméně seriál vyjde později i anglicky dabovaný na DVD - a zajímavé je, že zatímco Jared Padalecki (Sam Winchester) bude dabovat první sezonu komplet, Jensen Ackles (Dean) podepsal smlouvu jen na finále, poslední dvě epizody...


(Více... | 1570 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Zajímavosti: Chainsaw Maid 2
Poslal evilmindAnimation, 12.11.2010 (966 čtenářů)

Další animovaný kraťas, který jsem tu měl vystavil hrdě o Halloweenu (vyšel těsně před), ale díky BXM jsem se k němu v rámci dohánění restíků dostal až teď - nicméně, lepší pozdě, než nikdy. Až se níže v embedu dostatečně nabažíte osobitého plastelínového gore stylu Lee Hardcastla, nezapomeňte si projet i starší věci z jeho youtube kanálu. A mimochodem původní slavný animák Chainsaw Maid od Takeny Nagao, který Lee v podstatě remakuje, najdete zde.

(Více... | 1072 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Trick 'r Treat: Season Greetings
Poslal evilmindAnimation, 05.11.2010 (880 čtenářů)

Halloween jsme si tu letos nijak zvlášť nepřipomínali - ostatně nebylo ani o víkendu kdy, já se teprve vracel z Bloody XMas Festu, obitus má akutní předvánoční záchvat MMORPG závislosti, a humanbeing slaví jen Dušičky. Každopádně kdybych byl doma, asi bych si na navození atmosféry pustil skvělý Trick 'r Treat Michaela Doughertyho. A kdybych byl v autobuse z Chotěboře do Prahy neurval jen místo na stání (sad story), aspoň bych si na notebooku připomněl Michaelův starší animovaný kraťas, kde se postava Sama z Trick 'r Treat objevila poprvé. Vy tak můžete udělat, byť lehce termínově opožděně, níže v embedu...

(Více... | 1114 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Dexter Early Cuts: Dark Echo
Poslal evilmindAnimation, 26.10.2010 (885 čtenářů)

Další část animovaného nahlédnutí do minulosti Dextera Morgana, Eartly Cuts, o kterých jsem tu psal v červenci, už jsou kompletní na youtube kanále stanice Showtime. Po dokoukání níže embednuté první části stačí na konci dát pokračovat na další, celkem to je 6 krat cca dvě a půl minuty.

(Více... | 800 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Zajímavosti: Walt Disney Zombi
Poslal evilmindAnimation, 05.10.2010 (978 čtenářů)

Je poměrně nepravděpodobné, že by Disney někdy natočil film se zombie matkou Bambiho. Ale kdyby se tak stalo, mohl by vypadat třeba tak, jak si představují tvůrci nového seriálu MAD stanice CN. MAD je taková sada půlminutových animovaných sketchů, střílejících si z různých televizních show, filmů, seriálů, her a jiných popkulturních záležitostí... a následující ukázka je hned z první epizody.

(Více... | 890 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Dexter Early Cuts: Dark Echo
Poslal evilmindAnimation, 23.07.2010 (910 čtenářů)

Až se letos v říjnu naplno rozjede pátá sezona televizní show o našem nejoblíbenějším sériovém vrahovi, Dexterovi Morganovi (začíná 26. září), tak, stejně jako vloni, budou na webu stanice Showtime k vidění nové díly animovaného prequelu Dexter Early Cuts: Dark Echo. Každý týden jedna webizoda, a podle všeho to tentokrát bude jeden souvislejší příběh, a ne několik kratších. Jak můžete vidět v níže embednutém traileru, Dark Echo začne ve chvíli Harryho smrti, po které Dexter odchází studovat medicínu - tedy především ty předměty, kterém mu přijdou užitečné jak pro zabíjení, tak pro odhalování jiných vrahů. Jeden z tamních studentů se ale stane náhodným svědkem jedné z jeho poprav, a udělá pochopitelně to, co každý vysokoškolák, co vidí něco cool - začne zabíjet taky, a napodobuje přitom Dexterův čerstvě zformovaný osobitý styl. A to se Dexterovi asi nebude líbit....

(Více... | 1368 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Amock
Poslal evilmindAnimation, 21.05.2010 (1300 čtenářů)

Sedmiminutový kraťas Amock je závěrečnou prací čtyř francouzských studentů filmové školy v Montpellier. Vypráví o tom, že když najdete ve škole divnou knihu vzhledu Necronomiconu, ze které lezou podivní brouci, měli byste rychle utéct co to nejdál jde. Než bude pozdě...

(Více... | 760 bajtů | 2 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Gritos en el pasillo
Poslal evilmindAnimation, 15.05.2010 (733 čtenářů)

Nějak se nikdo neměl k tomu, aby na novém webu vyzkoušel celý proces přidání-schválení recenze, až jsem se musel odhodlat sám jednu ráno anonymně napsat, a ověřit tak, že všechno je krásně funkční. A protože je sobota, den lenivé dekadence, jako ověřovací vzorek jsem si stylově vybral nový španělský animovaný horror, ve kterém se masakrují burské oříšky. Recenze Gritos en el pasillo (Going Nuts).

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Pivot
Poslal evilmindAnimation, 18.02.2010 (1068 čtenářů)

Holandský animovaný kraťas Pivot vypráví příběh o fotografovi, co náhodou vyfotí vraha, a musí pak sám prchat o život... Na celý film se můžete podívat pod Více.

(Více... | 733 bajtů | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Zajímavosti: Oscar 2010
Poslal evilmindAnimation, 04.02.2010 (848 čtenářů)

V nominacích na letošní Oscary se to samozřejmě jako obvykle horrory moc nehemží, v některých technických kategoriích můžeme fandit tak maximálně District 9. Držet palce ale osobně budu dvoum alespoň žánrově lehce štrejchnutým animovaným kraťasům, na které se můžete podívat zde:
La Dama y la Muerte (The Lady and the Reaper)
Granny O’Grimm’s Sleeping Beauty

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: The Romantic
Poslal evilmindAnimation, 13.12.2009 (719 čtenářů)

Obyvatelé kraje Vauxhull věří, že světu vládnou čtyři bohové. Po, volnomyslenkářská bohyně Lásky; Pik, děsivý bůh nenávisti; Pjorrc, vládce času. A pak Obble-Dee-Puh Puh, vládce bohů a stvořitel všehomíra. Rovnováha fungování světa je ale narušena, když ze žalu nad ztrátou milované dívky se mladík jménem Romantic rozhodne, že za to požene bohy k zodpovědnosti, a vydá se na výpravu za jejich svatými prdelemi. A zhruba o tomhle je animovaná one-man show Michaela Henegnhana, která se blíží k vydání v příštím roce. Jak Michael říká, neměl žádný rozpočet, trvalo to tři roky, výsledek vypadá divně, a vůbec se nepodobá ničemu jinému animovanému. V každém případě i když nevím, jestli to ve finále dostane nálepku horroru, po shlédnutí traileru, který najdete zde, jsem se do něj úplně zamiloval, a nemůžu se dočkat vydání - snad to budete i vy cítit stejně...

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Peur(s) du noir
Poslal humanbeingAnimation, 11.07.2009 (964 čtenářů)

Sinnerova recenze animované antologie Peur(s) du noir (2007), která byla promítána mimojiné na loňském festivalu Sundance.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Amatérský film: Snow Blood
Poslal evilmindAnimation, 03.12.2008 (1546 čtenářů)

Autorem pětiminutového animovaného filmu, který můžete celý vidět z Youtube po kliknutí na Více, je Marek Berger, který film vytvořil jako semestrální práci 2. ročníku studia klasické animované tvorby filmové školy Zlín. IMHO opravdu slušné a stylové.

(Více... | 669 bajtů | 3 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Zombie Western: It Came From the West
Poslal evilmindAnimation, 29.10.2008 (1358 čtenářů)

"První dánský loutkový zombie western", jak zní autorská definice, si můžete za pouhých 5 euro zakoupit zde - a nutno podotknout, že určitě nebudete litovat jediné ze 17 minut vašeho času, kterou pak u filmu prosedíte. K dispozici je dánská verze s anglickými titulky v obraze, a nově i anglický dabing.

Na youtube trailer filmu se můžete podívat po kliknutí na Více...


(Více... | 1353 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Coraline teaser trailer
Poslal humanbeingAnimation, 23.02.2008 (993 čtenářů)

Na Youtube je ke zhlédnutí minutový teaser trailer k novému animovanému filmu Henryho Selicka Coraline. Není v něm toho vidět nijak výrazně víc než v prvním sneak preview, což se dá vzhledem ke vzdálenému datu premiéry pochopit (6. únor 2009).

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


  


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!