Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 82 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  

STUDNA.net: Série: Phantasm

Hledej v tomto Tématu:   
[ Jdi na Úvod | Vyber nové Téma ]

Zajímavosti: Don Coscarelli o Phantasm: Ravager
Poslal humanbeingSérie: Phantasm, 31.03.2014 (1459 čtenářů)

Na B-D se o posledním dílu Phantasm krátce rozpovídal Don Coscarelli. Co prozradil? Film je už natočený a momentálně na něm režisér David Hartman dělá postprodukci - nějaký čas to ještě potrvá, ale v podstatě chtějí Phantasm: Ravager vydat ASAP (čili nejrychleji, jak to jen půjde). Proč byl Ravager natáčen v tajnosti? Coscarelli a Hartman se rozhodli držet vše v utajení proto, aby fanoušky za jejich obrovskou trpělivost odměnili tím, že je překvapí oznámením už hotového filmu. A trvalo to takhle dlouho, protože nechtěli výsledek uspěchat. Začne pátý díl tam, kde skončil Oblivion? Zvyk je železná košile, a to prý platí i pro režiséra Phantasm, takže odpověď je nejspíše ano. Krátký rozhovor pak Coscarelli uzavírá tím, že se někdy v budoucnu docela možná dočkáme jiného pokračování: Bubba Nosferatu, navazující na Bubba Ho-Tep. Nemá ho ale Don už natočený a teď se na něj práší někde v trezoru, jen proto, aby za pár let opět "odměnil fanoušky"? Možné to je.

(Více... | 5 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Phantasm 5 TRAILER!
Poslal humanbeingSérie: Phantasm, 27.03.2014 (1720 čtenářů)

Nejdříve pár zajímavých informací z článku Entertainment Weekly, ke kterému je připíchnutý trailer na Phantasm: Ravager (AKA Phantasm 5): Na filmu se Don Coscarelli podílel pouze coby spoluscenárista, z důvodu, že naznal, že už je čas, "aby si s jeho vláčky pohrál i někdo jiný". Režíroval ho Donův kolega David Hartman. Vrátili se všichni přeživší představitelé hlavních rolí (vcelku logicky krom Jamese LeGrose z Phantasmu 2). Ravager se natáčel předchozí dva roky. Co řekl Don Coscarelli k ději? "Phantasm: Ravager obsahuje dlouhou scénu z Dlouhánovy domovské planety. Ve filmu je několik překvapení, která dlouholeté fandy opravdu nadchnou." Trailer vypadá fakt nářezově, posuďte sami...

(Více... | 2145 bajtů | 3 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Phantasm 5 bude!
Poslal humanbeingSérie: Phantasm, 25.03.2014 (1288 čtenářů)

Pokud si vzpomínáte (pokud ne, klik), v červnu 2012 se okolo pátého dílu Phantasm "šustlo", že by se mohl začít natáčet ještě ten rok. A pak, jako obvykle, se okolo projektu, jehož první pracovní název zněl Phantasm 1999, slehla zem.

Teď se na stránce AICN potvrdilo, co před dvěma lety vypadalo velmi nadějně: pátý Phantasm skutečně bude! A prý se objeví dříve, než si myslíme (že by snad už byl hotový?!). Pod novinkou je k vidění oficiální (!) plakát pátého Phantasmu. Pátý film se nakonec jmenuje Phantasm: Ravager, ale upřímně, je to celkem jedno, hlavně ať už je to tady!

(Více... | 791 bajtů | 6 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Phantasm 5 se začne točit ještě letos
Poslal humanbeingSérie: Phantasm, 06.06.2012 (1255 čtenářů)

Alespoň to tvrdí naši kolegové na Dread Central a odkazují se na velmi spolehlivý zdroj. Zatím není nic dalšího známo, ale již brzy budeme vědět víc. Dodatečně zdůrazňuji, že nejde o remake, ale o pátý díl, na který čekáme... Zkuste zapátrat po prvním příspěvku, který se na Studně o pátém díle objevil. Věřím, že to bude zábavné počtení. :)

(Více... | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Něco jako další Phantasm
Poslal humanbeingSérie: Phantasm, 29.08.2009 (1389 čtenářů)

Podle fanstránky PhantasmCommunity.com se svému dokončení blíží jakýsi projekt, o kterém se mluví jako o další epizodě Phantasm. Nejde o dlouho diskutovaný Phantasm V, přesto ale jde prý o něco "velkého". Tak že by nějaké neoficiální pokračování? Do jedné z rolí byl obsazený Reggie Bannister, který je se sérii Phantasm spojený už od prvního dílu. O co jde, to se dozvíme údajně již brzy. První obrázek z projektu je k vidění po kliknutí na více...

(Více... | 604 bajtů | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Zajímavosti: Tall Man o Phantasm V
Poslal humanbeingSérie: Phantasm, 20.08.2008 (1421 čtenářů)

Jakkoliv dobře zněla zpráva z minulého roku o Phantasm V, v níž se psalo, že se sešli herci série Phantasm kvůli čtení svých rolí z hotového scénáře, podle herce Anguse Scrimma (neboli Tall Mana) se fanoušci série ještě načekají, než vznikne pátý díl. Fangu prozradil, že scénář od Stevea Romanoa se snažil vysvětlit úplně všechno, a to byl hlavní problém, proč nebyl nakonec použit. Těžko říct, jestli se pátého dílu někdy dočkáme, osobně si myslím, že bude záležet na tom, jak dobře finančně si povede Coscarelliho další film (ať už to bude Bubba Nosferatu 2 nebo něco jiného). Ačkoliv má Phantasm V stránku na IMDb, podle Scrimma se momentálně na ničem nepracuje.

(Více... | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Phantasm V?
Poslal humanbeingSérie: Phantasm, 10.07.2007 (2210 čtenářů)

Fanoušky toužebně očekávaný pátý díl série Phantasm je určitě jedno z nejočekávanějších horrorových pokračování posledních let (před nějakou dobou jsme tu o něm psali). Pokud jste od prvního ohlášení Phantasm's End po celou dobu zůstali optimisté a ani na chvíli si nepřipustili, že se z finančních důvodů natáčení pátého dílu prostě nikdy neuskuteční, tak můžete (opatrně) jásat - pátý díl se údajně velice přiblížil realizaci...

(Více... | 1224 bajtů | 2 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Phantasm IV: Oblivion
Poslal humanbeingSérie: Phantasm, 19.10.2005 (1845 čtenářů)

Recenze posledního dílu série Phantasm - Phantasm IV: Oblivion.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Phantasm III: Lord of the Dead
Poslal humanbeingSérie: Phantasm, 16.10.2005 (1869 čtenářů)

Recenze trojky Phantasmu - Phantasm III: Lord of the Dead.

(Více... | 2 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Phantasm 2
Poslal evilmindSérie: Phantasm, 27.04.2004 (2095 čtenářů)

Klaunova recenze druhého dílu série Phantasm - Phantasm II.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Phantasm
Poslal evilmindSérie: Phantasm, 29.09.2002 (2239 čtenářů)

Ze čtenáře chaos_device by si měl každý návštěvník STUDNY vzít příklad - prohrábnout v paměťi který horror se mu obzvláště líbil nebo nelíbil, a poslat nám recenzi... Recenze Phantasm. Keep the good work! :-)

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Phantasm 5?
Poslal evilmindSérie: Phantasm, 24.09.2002 (2811 čtenářů)

Už po několikáté si říkám, že rubriku "Co nás čeká" bude třeba trochu rozdrobit, aby samostatný chlívek získaly i filmy, které nás dost možná nečekají... Jako třeba poslední pátý díl Phantasm - Phantasm's End. Jeho pracovní název byl jednu dobu Phantasm 1999, a už z toho je jasné, že se realizace za pár posledních let příliš nepohnula. Na scifi.com minulý týden režisér Don Coscarelli naznačil, proč - je to jako vždycky o penězích. Poslední dva díly šly rovnou na video, a i přes relativně příznivé ohlasy fandomu se asi těžko přesvědčují producenti, že tenhle další díl bude trhák i v kinech. A přitom jsou k tomu veškeré předpoklady: scénář napsal držitel Oskara...

(Více... | 1560 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


  


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!