Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 26 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  

STUDNA.net: Remake

Hledej v tomto Tématu:   
[ Jdi na Úvod | Vyber nové Téma ]

Co nás čeká: Remake I Know What You Did Last Summer
Poslal humanbeingRemake, 16.09.2014 (1364 čtenářů)

Sony chystá remake docela populárního slasheru I Know What You Did Last Summer. Trilogie s rybářem, který ví, co jste dělali v létě, už vydělala přes 125 milionů dolarů (což je samozřejmě nic oproti téměř 800 milionové Paranormal Activity) a tak se usoudilo, proč to nezkusit zase a... se vzpomínkami na mizerný třetí díl... hlavně lépe. O scénář se postará talentovaný Mike Flanagan (Oculus). Možná zajímavě zní, že se bude vycházet především ze stejnojmenné knížky Lois Duncanové, která vyšla v roce 1973. Jsou tu jisté světlé vyhlídky v podobě lepšího využití háku a vynalézavějších úmrtí, jakožto i zajímavějšího (nejen updatovaného) děje.

Zdroj: Deadline

(Více... | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Monsterz
Poslal humanbeingRemake, 06.01.2014 (955 čtenářů)

Hrdina nového japonského snímku Monsterz má "boží" schopnost jakéhokoli člověka ovládat na dálku očima. Tohoto daru pilně využívá už od chvíle, kdy se mu to hodilo poprvé - při záchraně své matky, kterou ohrožoval na životě její násilnický manžel. Ve skromných podmínkách, ale i tak pozitivně naladěn si žije bez problému až do chvíle, kdy narazí na Shuichiho, prvního člověka, kterého nemůže ovládat... Po zkouknutí traileru pod více jsem si z nějakého důvodu vzpomněl na skvělý anime seriál Death Note, jen Monsterz vypadá, že jde možnostmi ještě "dál". Režie se ujal Hideo Nakata, jehož nová duchařina Complex by tu měla být cobyskříp. V hlavní roli jistě poznáte hlavní postavu z Battle Royale, herce Tatsuya Fujiwara. Nejde o původní film, Monsterz je remake korejského snímku Haunters z roku 2010 - ještě jsem ho neviděl, ale trailer na tenhle remake mě na původní film poměrně moc nalákal...

(Více... | 1044 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Zajímavosti: Virální reklama na Carrie
Poslal evilmindRemake, 08.10.2013 (1260 čtenářů)

Osobně nejsem moc fanda další verze Carrie, která jde do kin příští týden - alespoň podle traileru to vypada jako přesně totéž, a i kdybych žádnou předchozí adaptaci Kingova románu neviděl, tak trailer beztak vyspoileruje všechno. Následující virální reklama je tak zřejmě vůbec to nejlepší, co si z tohohle dalšího zbytečného remaku budu pamatovat, a je jen škoda, že i v ní neúčinkuje Chloë Grace Moretz, bylo by to ještě mnohem efektnější...

(Více... | 566 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Troll Hunter remake od Neila Marshalla
Poslal humanbeingRemake, 22.09.2013 (961 čtenářů)

Neil Marshall měl mít v posledních letech prsty v několika projektech: film Burst 3D měl hrdiny, kteří uměli vybuchnout, v Underground se do polévek přidávalo maso z bezdomovců a v The Last Voyage of the Demeter byla ruská posádka lodi v hledáčku upíra ležícího v podpalubí. Žádný z těchto filmů prozatím natočen nebyl, z jednoho či druhého důvodu. Neil naposledy slavil úspěch s televizní epizodou druhé řady Game of Thrones. Úplně naposledy se jako režisér podílel na pilotním dílu nového seriálu s piráty nazvaném Black Sails (vysílat se začne v příštím roce).

Z Deadline přišla nečekaná zpráva, podle níž Neil Marshall bude režírovat americký remake poměrně zdařilé norské podívané Troll Hunter z roku 2010. Nakolik bych rád viděl další film v podobném duchu, tak remake Trolljegeren mi přijde jako vcelku zbytečný - navíc po trikové stránce je tento film na hollywoodské úrovni, takže jediné vyložené plus bude zřejmě opět onen fakt, že u filmu nebude anglicky mluvící část světa nucena otrocky číst titulky.

zdroj: Deadline

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Poltergeist remake - první konkrétní info
Poslal humanbeingRemake, 21.05.2013 (939 čtenářů)

Gil Kenan, režisér chystaného remaku Poltergeist, oznámil první konkrétní informace týkající se děje a nové postavy. Info vychází z castingových požadavků, takže popis zápletky může znít trochu podivně.

Eric Bowen dostane nabídku na zaměstnání v jiném městě, kam se se svojí rodinou také přestěhuje. Jeho dcera, Madison, je krátce na to unesena. Ericova manželka umí mluvit s mrtvými. Carrigan Burke je televizní hvězda, která moderuje pořad "Čističi strašidelných domů". Nadpřirozena se ani trochu nebojí. Doktorka Brooke Powellová je Carriganova bejvalka a je parapsycholožkou na místní univerzitě. Její tým vyšetřuje nadpřirozené jevy obklopující zmizení Bowenovy dcery.

Zhruba tedy půjde o to samé, jen pozměněné tak, aby to nebyla kopie točená scénu po scéně. David Lindsay-Abaire je autorem scénáře. Produkují Raimi, Tapert a Lee. Natáčet se začne v září.

zdroj: BD

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Zajímavosti: A Vránou se stává...
Poslal humanbeingRemake, 06.05.2013 (927 čtenářů)

Luke Evans bude tím, kdo ztvární nového Erica Dravena, alias Vránu, v remaku původního filmu od Alexe Proyase z roku 1994 (naše recenze). Pokud tápete, kdo to je, tak za sebou má např. roli Aramise v Andersonových Třech mušketýrech nebo Dia v Immortals. Remake bude režírovat Javier Gutierrez podle scénáře Jesseho Wigutowa (autor scénáře k chystanému Tronovi 3). Předchozí kandidát byl Bradley Cooper.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Carrie
Poslal humanbeingRemake, 05.04.2013 (1530 čtenářů)

Nová Carrie (Recenze originálu) přijde do našich kin 17. října. Po kliknutí na více je k vidění trailer, který tedy značně kopíruje trailer na původní film a hlavně vyzrazuje víceméně kompletní děj včetně finále. Podle mě je tahle Carrie v podání Chloë Grace Moretz až moc roztomilá na roli, kterou ve filmu ztvárňuje...

(Více... | 475 bajtů | 8 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Scream of Fear remake
Poslal humanbeingRemake, 26.03.2013 (1020 čtenářů)

Juan Antonio Bayona, režisér fantastické španělské duchařiny Orphanage (Bloodyho recenze), se vrací do horrorového žánru s filmem Scream of Fear, přesněji remakem stejnojmenného snímku z produkce studia Hammer z roku 1961. V něm se dívka na vozíčku po deseti letech vrací do sídla svého zesnulého otce, aby tam žila se svojí nevlastní matkou. Dívčina psychika začíná trpět, když se jí začne zjevovat mrtvola jejího otce po domě, i mimo něj. Pokud jste původní film neviděli, po kliknutí je k vidění jeho trailer...

(Více... | 669 bajtů | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Evil Dead klip se zrcadlem
Poslal humanbeingRemake, 14.03.2013 (1161 čtenářů)

Ani v koupelně nebudou hrdinové remaku Evil Dead v bezpečí. V ani ne půlminutovém klipu se hrdinka Jessica Lucas pokouší o pohled do zrcadla...

(Více... | 281 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Zajímavosti: Poltergeist remake má režiséra
Poslal humanbeingRemake, 08.03.2013 (920 čtenářů)

Remake horrorové klasiky Poltergeist (recenze STUDNY) z produkce Ghost House Pictures a MGM má režiséra. Je jím Gil Kenan, který stojí za povedeným strašidelným animákem Monster House (V tom domě straší!). Jeho posledním filmem je, mimochodem, City of Ember z roku 2008. Na scénáři v současné době pracuje David Lindsay-Abaire (Inkheart). Jistě není třeba psát, že Poltergeist žádný remake nepotřebuje... Na druhou stranu, pokud na to tvůrci půjdou jinak a nabídnou kvalitní poctivou duchařinu, která má s klasikou Tobea Hoopera společný jen název, tak si na nového Poltergeista rád zajdu do kina.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Evil Dead redband trailer #2
Poslal humanbeingRemake, 04.01.2013 (988 čtenářů)

Včera se na netu objevil nový, o minutu delší trailer k toliko očekávanému remaku Evil Dead (ten první, a údernější je zde). Vypadá to na kvalitní návštěvu kina. Jen ten Bruce mi tam pořád nějak chybí...

Česká premiéra proběhne 9. května, oficiální český název je Lesní duch (já osobně bych spíše preferoval název Smrtelné zlo).

(Více... | 495 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Evil Dead red band trailer
Poslal evilmindRemake, 25.10.2012 (1548 čtenářů)

Čistě pro formu i oficiální verze traileru, který jsem tu postoval před pár dny v bootlegu...

(Více... | 220 bajtů | 3 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Come Out and Play
Poslal BloodyRemake, 19.10.2012 (876 čtenářů)

Pokud znáte a viděli jste (a pokud ne, urychleně napravte) španělský horor "Who Can Kill a Child?" z roku 1976, jistě mi dáte za pravdu, že se jedná o hodně mrazivou podívanou. V ní mladý pár přicestuje na prosluněný ostrov, kde však není ani známka po původních obyvatelích. Líbánky se brzy změní v hrůzný boj o přežití poté, co vyjde najevo strašlivá pravda: všichni dospělí se stali oběťmi nezvykle agresivních dětí, které se nakazily jakousi horečkou. Ta z nich navíc udělala vraždící bestie... Novinka s názvem "Come out and Play" je tedy jejím remakem a podle traileru se bude své starší předlohy hodně držet.

(Více... | 760 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Evil Dead bootleg trailer
Poslal evilmindRemake, 16.10.2012 (1252 čtenářů)

Jak jsem před víkendem předpověděl, na NY ComicConu bylo poprvé k vidění něco z remaku Evil Dead. Mobilem natočený bootleg trailer je docela koukatelný, a pokud ponecháme stranou otázky jako proč remakovat Evil Dead, nevypadá vůbec zle. Trailer mizí z úložišť rychleji než ho tam lidi nahrávají, takže se radši podívejte hned...

(Více... | 455 bajtů | 6 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: První... cosi z remaku Evil Dead
Poslal evilmindRemake, 11.10.2012 (908 čtenářů)

Léta jsme o tom snili, a po mnoha fámách a nesmělých pokusech je teď už jasné, že se to opravdu v dohledné době stane - nový Evil Dead bude. Teda, asi jsme nesnili o remaku, restartu nebo jakkoliv tomu chtějí producenti říkat, ale přestože v Burn Notice prokazuje Bruce Campbell stále solidní formu, na nějaké pokračování Army of Dead už to prostě opravdu nebylo. Tento víkend by se měly objevit (doufejme) první solidnější informace, na New Yorkský ComicCon totiž přijedou film představit Bruce Campbell (coby producent), režisér Fede Alvarez, a hlavní star Jane Levy. Jejich panel bude někdy v neděli našeho času, a zve na něj tento leták:

Premiéra je zatím plánována na 12. duben 2013. Zdroj: joblo


(Více... | 3 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


1 2 3 4 5 6 ... Další Poslední
  


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!