Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 19 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  

STUDNA.net: Supernatural

Hledej v tomto Tématu:   
[ Jdi na Úvod | Vyber nové Téma ]

Co nás čeká: Lesapán
Poslal evilmindSupernatural, 10.03.2015 (1957 čtenářů)

Na Hithitu začala včera crowdfundingová kampaň na natočení kraťasu Lesapán o hejkalovi. Potrvá do konce dubna, a peníze se vybírají na celotělovou latex masku hlavního monstra, formovanou šikovnými, leč dosud ve filmu příliš nevyužitýma rukama Vlada Taupeše. Osobně je pro mě ale příslibem kvalitní podívané především jméno Pavla Soukupa (Třída smrti), který je i hlavní hvězdou níže embednutého videa, kde vysvětluje, na co přesně vlastně ty peníze jsou třeba... Za mě velkej palec nahoru!

(Více... | 679 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Upoutávka na Insidious Chapter 3
Poslal humanbeingSupernatural, 23.10.2014 (1568 čtenářů)

James Wan před pár hodinami odhalil na své Faceboovské stránce "teaser" trailer ke třetímu dílu Insidious. Ten bude dějově předcházet událostem z předchozích dvou dílů. Ještě než se Elise Rainierová zabývala trablema rodiny Lambertových, měla na starosti neméně hrůzný případ mladé dívky Maggie, kterou si vyhlédla zlá nadpřirozená entita. Nakolik se nově zvolený režisér Leigh Whannell (scenárista všech dílů Insidious) přiblíží k preciznosti Jamese Wana, to se dozvíme 28. května 2015, kdy proběhne česká kinopremiéra... Osobně mi přijde upoutávka jako hodně povedená.

(Více... | 721 bajtů | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Zajímavosti: Scott Derrickson o Sinister 2
Poslal humanbeingSupernatural, 20.06.2014 (1426 čtenářů)

Kdy půjde Sinister 2 do kin, to se ještě neví. Scott Derrickson, režisér prvního dílu, který u dvojky figuruje jako producent a spoluautor scénáře, se krátce rozpovídal o pokračování: "Natáčení začne v srpnu a já se ho budu účastnit. Scénář jsem napsal spolu s C. Robertem Cargillem. Byl to namáhavý proces a jeho psaní nám zabralo velmi dlouhou dobu. Vyhodili jsme spoustu stránek, protože jsme se nechtěli spokojit s předvídatelným scénářem a chtěli jsme, aby z toho bylo poznat, že jde o pravé pokračování Sinister, takové, které bysme my chtěli vidět, protože jsme vážně velcí fandové horroru. Víme moc dobře, jak to bývá s horrorovými sériemi, a oba dva to hodně vnímáme, když se pokazí, a tohle nikdo z nás nechce. Myslím si, že jsme to chytili za ten správný konec; stojí to na svěžím nápadu a je to nepředvídatelné, a zároveň jsou tam ty věci, které chcete vidět v pokračování Sinister."

Zdroj: AITHD

(Více... | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Spectral
Poslal humanbeingSupernatural, 08.06.2014 (1238 čtenářů)

Jsou to bezmála tři roky, kdy jsem tu poprvé a taky naposledy psal o Spectral, filmu, jenž by se dal popsat jako seriózní verze Krotitelů duchů. Teď se, zdá se, daly práce na projektu do pohybu - podle nejnovějších zpráv bude jednu z rolí (pravděpodobně jednoho z "krotitelů") hrát Max Martini (Pacific Rim). V únoru byl oznámený vůbec první herec, James Badge Dale (World War Z). Film pro Legendary Pictures natočí debutující režisér Nic Mathieu. Spectral by podle producentů měl připomínat Černý jestřáb sestřelen, akorát s tím rozdílem, že se tu bude bojovat s nadpřirozenem, namísto somálských vojenských jednotek.

Zdroj: Deadline

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Třetí Insidious má režiséra
Poslal humanbeingSupernatural, 08.05.2014 (1432 čtenářů)

Režisér předchozích dvou dílů Insidious James Wan nebude tím, kdo se ujme režisérského megafonu v případě třetího Insidious. Jednak si nedávno dal od horrorového žánru pauzu, zadruhé má momentálně poměrně dost práce s posledním dílem předlouhé série Fast and Furious. Řešení situace tak bylo asi snadné, protože režijní otěže převezme jeho nejbližší kolega, scenárista většiny Wanových filmů Leigh Whannell. Bude to pro něj režijní debut, takže jisté obavy jsou na místě, ale snad od Wanova režijního umu alespoň něco pochytil - kdyžtak může kdykoli použít nápovědu po telefonu. Oba díly Insidious se, mimochodem, umístily na špici našich čtenářských anket o nejlepší horror roku - Leigh Whannell má tak před sebou úkol vpravdě nelehký: pokusit se o hattrick ve studnovské čtenářské anketě. Držím mu palce.

Natáčet se začne 7. července. Světová premiéra pak proběhne 3. dubna 2015.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Režisérem Sinister 2 se stává...
Poslal humanbeingSupernatural, 18.04.2014 (1324 čtenářů)

Před rokem se Scott Derrickson nechal slyšet, že režii druhého dílu skvělého Sinister nepředá jen tak někomu a jmenování tak můžeme chápat jako gesto velké důvěry. Sinister 2 bude režírovat brit Ciaran Foy, který debutoval před dvěma lety zajímavou horrorovou podívanou Citadel. A pokud vás snad Citadela nenadchla a začínáte mít obavy, tak vězte, že scénář napsala tatáž dvojice mající na svědomí první Sinister, tj. Derrickson a Cargill.

Zdroj: Blumhouse

(Více... | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Diver
Poslal humanbeingSupernatural, 11.03.2014 (952 čtenářů)

Mike Flanagan, autor famózně vyhlížejícího horroru Oculus, nezahálí: v létě začne pro Intrepid Pictures (Oculus) natáčet film Diver. V něm budou členové speciálního týmu vstupovat do myslí zavražděných lidí, aby prožili jejich poslední okamžiky - a to ne z důvodu, že by trpěli masochistickými sklony, ale proto, že policie je s vyšetřováním v koncích a tohle je prostě jediný způsob, jak zjistit, kdo za vraždou stojí. Takový vstup do mysli mrtvoly zní jako poměrně snadná a bezpečná procedura, jenže, jak se brzy dozvíme, není tomu tak: jejich konání se znelíbí nadpřirozené síle hlídající bariéru mezi životem a smrtí. Takže by to podle všeho mělo být tak trochu jako Cela, jen s dalším twistem navrch.

zdroj: Deadline

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Deliver Us from Evil trailer
Poslal humanbeingSupernatural, 08.03.2014 (1347 čtenářů)

Na netu se objevila upoutávka na nejnovější film Scotta Dericksona (Sinister) Deliver Us from Evil. Něco o ději jsme zmínili zde (to se ještě počítalo s názvem Beware the Night). Vypadá to slibně, co říkáte? Mimochodem, čeští kino distributoři posunuli datum premiéry na 7. srpen, což znamená, že na film budeme moci vyrazit o dva týdny dříve, hurá...

(Více... | 521 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Email
Poslal humanbeingSupernatural, 15.02.2014 (1132 čtenářů)

Investigativní novinářka Thea Hartley odjíždí do Singapuru vypátrat okolnosti záhadné smrti její sestry. Na místě zjistí, že do sestřiny elektronické schránky byl zaslán údajně prokletý email. A že to není jen tak obyčejný email, se potvrzuje ve chvíli, kdy Thea zjišťuje, že ten stejný mail přišel i několika dalším lidem, kteří nedávno zemřeli. Pokud vám zápletka Emailu připomněla Ringu, plakát pod novinkou tenhleten japonský horror připomíná už bez jakýchkoliv pochybností. Doba se mění a VHS rekordéry nahradily počítače (i když takhle po stránce češtiny není jisté, co nahradilo co) a i Ringu série tohle vzala na vědomí, když nám předloni představila elektronickou Sadako. Film singapuřana Kelvina Tonga (The Maid) Email na mě tak z dostupných informací působí jako nelegitimní remake Sadako 3D (pamatujete si na FearDotCom vykrádající nejnovější asijské horrory?). Ač to vypadá maximálně podezřele, odsoudit film dopředu zkrátka nejde a tak nezbývá než doufat, že výsledek bude mnohem, mnohem lepší, než jak Email na mě momentálně působí. Z herců, resp. hereček byla zatím potvrzena Nikki Reed, kterou můžou znát fanynky filmové série Twilight. Natáčení započne v květnu...

(Více... | 1276 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Minion
Poslal humanbeingSupernatural, 10.02.2014 (947 čtenářů)

Velmi zajímavě vyhlížející nově oznámený horror od Petera Cornwella (Haunting in Connecticut) nazvaný Minion právě hledá sponzory. Půjde o netradiční propojení horroru a martial arts bojových umění, kde nebudou chybět nečekané zvraty a dosud neviděná akce - jak se alespoň píše na letáku, který obdrželi potenciální sponzoři. Děj filmu začíná na rozlučkovém večírku, který svému učiteli bojových umění uspořádali jeho žáci. Během zábavy se ale žáci s velkým překvapením dozvědí, že jejich učitel je posedlý zlou silou a v té chvíli začne doslova boj o život. Zní to vážně skvěle, tak doufejme, že se zdaří i ten výsledek. Peter Cornwell momentálně dokončuje snímek Mercy, jenž je již nějaký čas v postprodukci...

Zdroj: ScreenDaily

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Oculus
Poslal humanbeingSupernatural, 24.01.2014 (1964 čtenářů)

Zrcadla v horrorech byla a jsou často využívána jako technika pro levné vystrašení diváka ve chvílích, kdy filmová postava v něm zahlédne něco, či spíše někoho, kdo má zlý úmysl, načež se otočí a (asi v devadesáti devíti případech ze sta) zjišťuje, že tam nikdo není. Jen ve výjimečných případech umí zrcadlo člověka do sebe vcucnout. Nejstrašidelnější scénář je pak ten, že z něj něco vyleze, s úmyslem vraždit. Sourozenci Tim a Kaylie byli před deseti lety svědky jednoho takového brutálního incidentu, v němž se staly oběťmi jejich rodiče. Soud označil za vraha v té době ještě nezletilého Tima. Kaylie se teď snaží dokázat Timovu nevinu a při pátrání narazí na zajímavou skutečnost, podle které se v minulosti staly bývalým majitelům jejich starobylého zrcadla také velmi nepěkné věci. Na nebezpečné cestě za pravdou je čeká setkání tváří v tvář s nejděsivější norční můrou jejich dětství... Režisér nového, velmi slibného, horroru Oculus je Mike Flanagan, od nějž jsme mohli vidět zajímavý nízkorozpočtový horror Absentia. Tady si, co se budgetu týče, značně polepšil - za financováním filmu stojí Intrepid Pictures, mající prsty např. v Doomsday od Neilla Marshalla, a Blumhouse Productions (Insidious a Paranormal Activity). Ze známějších jmen, jež se ve filmu objeví: Katee Sackhoff, a v hlavní roli pak Karen Gillan, kterou jistě budou znát fanoušci Doctora Who. První projekce na filmovém festivalu v Torontu zaznamenala velmi kladné ohlasy a jestli nebudou jediné, to se dozvíme v dubnu, kdy má film americkou premiéru - doufejme, že ta česká na sebe nenechá dlouho čekat. Teaser trailer pod novinkou...

(Více... | 1753 bajtů | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Dominion - nový seriál na Syfy
Poslal humanbeingSupernatural, 18.01.2014 (1082 čtenářů)

Pohledem na sekci komentářů u naší recenze filmu Legion, to vypadá, že moc radosti tahle novinka nepřinese (na druhou stranu se ale určitě najde někdo, komu se film Scotta Stewarta z roku 2010 líbil). Na léto chystá Syfy seriál Dominion inspirovaný filmem Legion. Jeho děj se odehrává v roce 25 nového letopočtu, kdy se archanděl Gabriel spolu s armádou "nižších" andělů rozhodl vyhladit lidstvo. Vzniknuvší skupinky bojovníků sídlící v několika posledních opevněných městech se rozhodl posílit archanděl Michael. Scott Stewart se postaral o režii pilotního dílu, který se lidem ze Syfy zalíbil natolik, že odklepnutí seriálu bylo údajně bleskové... Režisér Stewart si svoje filmové resumé v posledních dvou projektech napravil - Priest ušel a Dark Skies se podle některých povedl na výbornou (zatím jsem neměl příležitost vidět), takže třeba by to mohlo stát za to. Námět rozhodně není úplně špatný.

Těšíte se? První teaser trailer je k vidění pod novinkou...

(Více... | 1147 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Pictures: Deliver Us From Evil na novém obrázku
Poslal humanbeingSupernatural, 10.01.2014 (971 čtenářů)

Na nejnovějším obrázku z očekávané novinky Scotta Derricksona jsou k vidění záhadné nápisy na stěně (na minulém obrázku byly záhadné nápisy k vidění na těle), které zkoumá herec Eric Banadinovic.(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Pictures: První obrázek z Deliver Us From Evil od Scotta Dericksona
Poslal humanbeingSupernatural, 03.01.2014 (875 čtenářů)

Nový horror od Scotta Derricksona Deliver Us From Evil (původně nazvaný jako Beware the Night) půjde do kin ještě letos (původní odhady distributorů Sony byly na 2015). Americké datum premiéry je 2. července, a pro nás důležitější datum je pak 21. srpen, kdy se film objeví v našich kinosálech. Co nejdřív si chci sestavit seznam svých nejočekávanějších filmů tohoto roku a již teď je jasné, že Deliver Us From Evil se tam objeví (dost možná i s jedním, dvěma vykřičníky). První Barkerovsky laděný obrázek vypadá takto:(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Penny Dreadful na Showtime
Poslal evilmindSupernatural, 30.12.2013 (787 čtenářů)

Jednou z nejočekávanějších televizních událostí roku 2014, který je už jen coby špuntem od šampaňského dostřelil daleko, bude pro mne Penny Dreadful na kabelovce Showtime. Dle slov autorů půjde o zneklidňující psychologický thriller z viktoriánského Londýna, spojující literární postavy gotického romantismu - Frakensteina, jeho monstrum, Doriana Greye a předlohu postavy Draculy. Toto poslední slovní spojení používají důsledně a opakovaně, takže je možné hádat, že to asi nebude upír, protože celá show má být co nejvíce realistická a uvěřitelná. Pokusit se přijít na kloub tomu, proč spousta zásadních literárních děl (další třeba Jekyll a Hyde apod) přišla na svět v krátkém časovém období na malém regionu, může být samozřejmě zajímavé i pro fanouška horrorů, přestože to nemá cíleně být horror - což ostatně v televizi skoro nikdy není, ani na kabelovce.

Pod více se schovávají čtyři videa z kanálu pořadu - letní teaser, dva díly blogu o natáčení a literárních předlohách show, a modlící se Eva Green, kterou si můžete pustit víckrát...


(Více... | 1539 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


1 2 3 4 5 6 ... Další Poslední
  


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!