Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 42 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  

STUDNA.net: Série: Jeepers Creepers

Hledej v tomto Tématu:   
[ Jdi na Úvod | Vyber nové Téma ]

Co nás čeká: Creeper se údajně již brzy vrátí
Poslal humanbeingSérie: Jeepers Creepers, 15.11.2013 (871 čtenářů)

Osudy třetího dílu Jeepers Creepers na Studně bedlivě sledujeme už nějaký ten pátek a informujeme v podstatě o každém šustnutí, a že jich za ta léta už bylo. Tentokrát by ale mělo být téměř jisté, že se trojka začne natáčet, protože podle věrohodných zdrojů zahraničních horrorových serverů se údajně už natočila první scéna! Tak snad to nekonečně dlouhé čekání bude nakonec stát za to.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Jeepers Creepers 3 letos v červnu?
Poslal humanbeingSérie: Jeepers Creepers, 30.01.2013 (927 čtenářů)

Internetem se šíří zajímavá zvěst o osudu třetího dílu Jeepers Creepers, který by se podle anonymního tipaře měl do kin dostat už letos v červnu. To je sice hodně podezřelé, ale zřejmě ne nemožné (?). Obecně podobné zvěsti, které se v 90 procentech stejně nevyplní, vesele ignoruju, ovšem podobně jako u pátého Phantasmu mám pro trojku Jeepers Creepers osobní slabost. Creeper je prostě sympaťák a trojku si zaslouží. První zmínka se na Studni objevila v roce 2007, kdežto ta poslední v červenci 2011, kdy tvůrci v čele s Victorem Salvou konstatovali, že zbývalo "maličko" a začalo se točit. Tak nezbývá nic jiného, než doufat.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Zajímavosti: Jeepers Creepers 3 stále v nedohlednu
Poslal humanbeingSérie: Jeepers Creepers, 11.07.2011 (1539 čtenářů)

Třetí díl Jeepers Creepers vyhlížíme na Studně už čtvrtým rokem (poprvé jsme tu o něm psali v roce 2007). A bohužel ani v roce 2011 nevypadají podmínky pro jeho brzkou realizaci nijak dobře. Victor Salva se nechal před několika dny slyšet: "Podle IMDB prý už točíme - vypadá to, že se začalo točit bez nás!" K tomu dodává: "Několikrát jsme byli blízko k realizaci filmu, a já doufám, že někomu se rozsvítí v hlavě a dojde mu, že trojka, závěrečný díl série o Creeperovi, by měla být natočena. Nemůžu vám říct, jaký osud tento třetí díl čeká." Tak to vidíte. Salva se ještě zmínil o možnosti natáčení ve 3D, které odmítl z důvodu vyšších finančních nároků, a také padla řeč na to, že po trojce by mohla vzniknout ještě třináctidílná televizní série, kde by se fandové dozvěděli něco nového o původu Creepera. Ale jak se říká: pěkně popořadě!

(Více... | 3 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Jeepers Creepers 3 přece jen bude?
Poslal evilmindSérie: Jeepers Creepers, 24.03.2010 (1829 čtenářů)

Na B-D se objevila opět po čase informace o třetím pokračování Jeepers Creepers, když jeden z jejich redaktorů odchytil Raye Wise, který by v něm měl pokračovat ve své roli z dvojky. Scénář je údajně hotov, děj naváže přesně tam, kde dvojka končí - s Creeperem přibitým ve stodole, a Rayem jak ho tam hlídá, a čeká na jeho další probuzení... Podstatné je, že jak MGM tak Victor Salva mají zájem, takže by snad nic nemělo bránit tomu trojku profinancovat.

Nicméně! Díky nové feature STUDNA redakčního systému, kterou tak můžu na tomto příkladu nenásilně demonstrovat, kdy při otevření textu novinky vidíte ve sloupci napravo odkazy na všechny naše předchozí texty o stejném filmu, snadno zjistíte, že zaručené zprávy na téma "scénář je hotov, točit se bude brzo" už tu rozvíjel humanbeing v únoru 2008... :-)


(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Jeepers Creepers 3 novinky
Poslal humanbeingSérie: Jeepers Creepers, 11.07.2008 (3214 čtenářů)

Natáčení třetího dílu Jeepers Creepers se blíží mílovými kroky - už je hotový scénář a projekt tak jde do předprodukční fáze, která doufejme nebude trvat dlouho. Scénář má název Jeepers Creepers III: Cathedral, ale je pravděpodobné, že se stejně jako u dvojky podnázev ztratí a zůstane jen u JC III. Jak to nakonec bude, na to bude mít vliv dost možná i to, jestli nakonec půjde třetí díl do kin nebo na DVD (tady bych tipoval delší název). Salva se v krátkém rozhovoru pro Fango o trojce trochu rozpovídal - úvod filmu se bude odehrávat na Divokém západě, kde mimojiné asi zjistíme, jak Creeper přišel ke svému klobouku. Poté by už měl děj pokračovat na tom samém místě, kde skončila dvojka. Hlavní hvězdou třetího dílu bude Ray Wise, objeví se tu ale i herečka Gina Phillips (ta v prvním filmu ztvárnila hl. hrdinku, Darryho sestru, Trish), která je vzhledem k dějovému posunu samozřejmě o 23 let starší. Jistou úlohu tu bude hrát i...

(Více... | 1346 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Dvě pokračování Jeepers Creepers?
Poslal humanbeingSérie: Jeepers Creepers, 28.04.2008 (1525 čtenářů)

Třetímu dílu Jeepers Creepers trvalo od uvedení druhého dílu několik let, než se o něm začalo mluvit v oficiální rovině. V rovině internetových fám se počínaje tímto pátkem, kdy Bloody Disgusting dostala tip od nejmenovaného zdroje, může mluvit o dílu čtvrtém. Ten by se podle zdroje měl točit zároveň se trojkou, což se většinou dělá proto, aby se ušetřily peníze. Což je trochu s podivem, protože oba díly vydělaly producentům obrovskou spoustu peněz. Další otázka visí nad osudem Creepera - pokud by totiž mělo být JC 4 pokračování, a ne prequel, který by přece jen mohl být zajímavější než další nastavování příběhu z přítomnosti, logicky se dá usoudit, že Ray Wise s Creeperem ve trojce neskoncuje. Na druhou stranu to ale zase neříká nic o tom, jestli Creeper skoncuje s Rayem.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Jeepers Creepers 3
Poslal humanbeingSérie: Jeepers Creepers, 28.02.2008 (2810 čtenářů)

Stávka scenáristů dospěla ke šťastnému konci, tedy už nic nebrání první klapce třetího dílu Jeepers Creepers (psal jsem o něm tady), která by měla nastat snad už brzy. Ve trojce by se podle Salvy mohlo objevit několik postav z předešlých dvou dílů (doufejme živých, ne jen ve formě flashbacků), avšak o dvacet let starších, jelikož děj bude navazovat přímo na konec druhého dílu, kde Ray Wise čeká na Creepera s harpunou v ruce. Režisér slibuje vážné strašidelné momenty i přehnané splatter chvilky s regenerujícím se Creeperem, přičemž bysme se mohli dozvědět konečně i něco o tom, odkud monstrum přišlo a něco málo o jeho pozadí. Ray Wise, hrdina ze dvojky bude i v tomto pokračování jednou z hlavních postav. Otazník visí nad tím, zda JC 3 půjde rovnou na video, jak se původně zamýšlelo, nebo jestli se Victoru Salvovi podaří přesvědčit MGM (vcelku logickými argumenty - oba Jeepers Creepers vydělaly spoustu peněz), aby nasadil i trojku do kin. Osobně by se mi zamlouvala více druhá možnost...

(Více... | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Jeepers Creepers 3
Poslal humanbeingSérie: Jeepers Creepers, 09.11.2007 (4034 čtenářů)

Fanoušky Creepera jistě potěší už potvrzená zpráva, že se chystá další pokračování Jeepers Creepers. Napíše ho a bude jej režírovat opět Victor Salva, který se po ne moc úspěšném sportovním dramatu Peaceful Warrior vrací opět k horrorovému žánru. Zatím se ví pouze to, že s největší pravděpodobností půjde rovnou na video, kam i zřejmě patří.

zdroj: BD


(Více... | 4 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Jeepers Creepers
Poslal humanbeingSérie: Jeepers Creepers, 12.12.2004 (2640 čtenářů)

Recenze Ivana Kučery na první díl Jeepers Creepers.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Jeepers Creepers 2
Poslal humanbeingSérie: Jeepers Creepers, 15.11.2003 (2283 čtenářů)

Recenze filmu Jeepers Creepers 2, který měl tento čtvrtek premiéru v našich kinech.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Česká TV/DVD: Jeepers Creepers 2 v našich kinech
Poslal evilmindSérie: Jeepers Creepers, 25.09.2003 (2448 čtenářů)

Ač se původně zdálo, že do konce roku neuvidíme na českých stříbrných plátnech žádný z nových horrorů, nakonec se ukázalo, že nic není úplně ztraceno. Na stránkách Bontonfilmu jsem nalezl informaci o tom, že má do našich kin 13. listopadu 2003 vstoupit pokračování úspěšného (v USA, u nás nikoliv) horroru Jeepers Creepers. Informace o premiéře je doprovázena velmi stručným popiskem děje: ,,druhý díl úspěšného hororu - Creeper se vrací do autobusu plného hráčů basketbalu a jejich fanoušků", z čehož se sice moc nedozvíme, ale zase se můžeme o to víc těšit.


(Více... | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Česká TV/DVD: Jeepers Creepers jako příloha
Poslal evilmindSérie: Jeepers Creepers, 23.09.2003 (1965 čtenářů)

Ti z vás, kdo si stejně jako já koupili zářiové číslo měsíčníku Svět DVD s Lovcem jelenů, už vědí, ostatní se dozví vzápětí. Tento časopis nachystal na říjen jako přílohu (teď už snad vědí i ostatní) právě film Jeepers Creepers. Cena s diskem je 275 korun, což je myslím docela slušné i pro horrorové fandy na podpoře.

Zdroj: Svět DVD 09/03


(Více... | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Odkazy: Prvních osm minut z Jeepers Creepers 2
Poslal humanbeingSérie: Jeepers Creepers, 12.08.2003 (2236 čtenářů)

Bohužel zatím to vypadá, že pokračování Jeepers Creepers do naší kino distribuce nepůjde. V Americe má tento film premiéru už 29. srpna, a tak jako v případě Darkness Falls nebo 28 Days Later, je na internetu možnost shlédnout prvních několik (v tomto případě osm) minut z filmu zdarma. Na serveru IFILM stačí kliknout na příslušný odkaz play.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Odkazy: Jeepers Creepers 2
Poslal humanbeingSérie: Jeepers Creepers, 04.07.2003 (1976 čtenářů)

Na oficiální stránce pokračování Jeepers Creepers jsou nově k vidění ukázky z filmu, představení hlavních postav, storyboard, pozadí a možnost poslat někomu e-pohlednici s motivem filmu.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Jeepers Creepers nový trailer
Poslal evilmindSérie: Jeepers Creepers, 27.05.2003 (1854 čtenářů)

Nový trailer druhého dílu Jeepers Creepers je ke stažení zde (3MB v quicktime). Je tam jen několik nových záběrů proti tomu minulému, a opět je vidět to děsně divný roztahování křídel...

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


  


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!