Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 56 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  

STUDNA.net: Série: Leatherface

Hledej v tomto Tématu:   
[ Jdi na Úvod | Vyber nové Téma ]

Co nás čeká: Leatherface začíná
Poslal humanbeingSérie: Leatherface, 31.10.2014 (1765 čtenářů)

Začátkem loňského roku se po úspěšném řádění Kožené tváře v pokladnách kinosálů začalo mluvit o odklepnutí dalšího pokračování. Dnes na Halloween zdroje kolegů z Bloody Disgusting odhalily, kdo se vystřídá u další Texaské pily coby režisér a výběr dopadl určitě hodně zajímavě: další díl natočí dvojice Julien Maury a Alexandre Bustillo, tvůrci špičkového Inside! Poslední díl ve mně vyvolal dojem, že další film bude určitě navazovat na poněkud originální závěr. Skutečnost je taková, že děj Leatherface se chronologicky vrátí nazpět, před původní Texaský masakr, a ukáže nám, co Thomas Hewitt dělal ve svých náctinách, ještě než se z něj stal nejbrutálnější člen rodiny. Pro zajímavost: Bustillo a Maury měli v minulosti točit nového Hellraisera a remake Noční můry v Elm Street.

(Více... | 2 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Texas Chainsaw 3D
Poslal humanbeingSérie: Leatherface, 24.05.2013 (975 čtenářů)

Už z názvu je patrné, že nejde o masakr. Motorová pila z Texasu se ve filmu přesto rozezní a rozřízne pár... Ale více už v recenzi Texas Chainsaw 3D od Bloodyho.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Texas Chainsaw 4
Poslal humanbeingSérie: Leatherface, 10.01.2013 (926 čtenářů)

Krátce poté, co se o minulém víkendu podařilo Texas Chainsaw 3D rozdupat a motorovkou rozřezat konkurenci (včetně Hobbita), Millenium dalo zelenou dalšímu dílu, který se začne natáčet již letos v létě (!). Za první víkend si film na sebe téměř třikrát vydělal, což se dá považovat za velký úspěch. Co na to naši milí distributoři?

Update: Tak údajně TC 4 sice dostalo zelenou, jen ne od šéfa studia Millenium, Aviho Lernera. Tudíž zatím se čtyřka oficiálně nechystá - přece jen ohlašovat pokračování ani ne týden po premiéře je poměrně nezvyklé.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Pictures: Leatherface na plakátě nového TCM
Poslal humanbeingSérie: Leatherface, 28.10.2012 (1051 čtenářů)

Pomalu, ale jistě, začíná hype pro nový Texaský... vlastně nikoli masakr (ten z názvu zmizel), ale Texaskou motorovku ve 3D (jaký zřejmě bude i případný český název). Období Halloweena je jistě nejpříhodnější doba, kdy fandům ukázat Koženou tvář na novém plakátě. Dan Yeager střídá Andrewa Bryniarskiho. Nevypadá špatně, jen mi víc připomíná ohořelého klauna, než člověka s další tváří na hlavě...

(Více... | 486 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Texas Chainsaw 3D Trailer
Poslal humanbeingSérie: Leatherface, 13.09.2012 (1381 čtenářů)

Čerstvá upoutávka na nový Texaský masakr je k vidění po kliknutí na více. Jak jste si už z titulku novinky mohli všimnout, došlo ke změně názvu: z něj byl odstraněn masakr a z jakého důvodu tak bylo učiněno, to se můžeme pouze domnívat (nejspíše z toho důvodu, co se nedávno stalo v jistém kině Aurora při premiéře nového Batmana). Anebo Texaská motorovka zní prostě víc fajn než Texaský masakr motorovou pilou. Film je přímým pokračováním originálního kousku Tobea Hoopera, což přesně znamená, že jeho děj přímo navazuje na konec prvního dílu. Přibudou nové postavy - Heather si přijíždí do Mexika pro dědictví, aniž by vzdáleně tušila, co se bude dít dál. Koženou tvář bude hrát opět jiný herec. Největší novinkou tak bude 3D zpracování filmu, které by mohlo hrůzu filmu posunout blíže k publiku. Trailer je podle mě méně výrazný, než bych čekal - resp. po změně názvu to vlastně až takové překvapení není -, a až na závěrečnou celkem zajímavou scénu docela zklamání, ale posuďte sami...

(Více... | 1127 bajtů | 3 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Osobnosti: Zemřel Dennis Hopper
Poslal obitusSérie: Leatherface, 29.05.2010 (1755 čtenářů)

Dennis Hopper patřil mezi klasické představitele filmových padouchů a je proto až s podivem, že výraznější role si zahrál v tak málo horrorech. Ve svých začátcích se potkal například s Johnem Saxonem v Queen of Blood, ale z těch několika pozdějších horrorů se do paměti fandů našeho žánru zapsal především druhým Texaským masakrem a samozřejmě skvělou Land of the Dead. Což mne postavilo před zajímavé dilema při vybírání tématu této smutné novinky. Nakonec jsem sáhl po TCM, protože se zombie bych zřejmě trochu předbíhal...

(Více... | 2 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Texas Chainsaw Massacre 2
Poslal evilmindSérie: Leatherface, 21.04.2010 (1094 čtenářů)


(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Leatherface ve 3D
Poslal humanbeingSérie: Leatherface, 17.10.2009 (1252 čtenářů)

Zhruba před rokem se uvažovalo o novém dílu Texaského masakru, který chtěl režírovat tvůrce čtyřky Kim Henkel. Dnes se ví, že je blízko k dohodě, která bude znamenat, že nad sérií získají moc producenti série Saw Twisted Pictures, a o scénář se prý postará scénárista The Grudge Stephen Susco. A vtip bude v tom, že film bude ve 3D. Jaj!

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Další Texaský masakr?
Poslal humanbeingSérie: Leatherface, 12.05.2008 (1600 čtenářů)

Kim Henkel, režisér čtvrtého dílu Texaského masakru (TCM: The Next Generation) a mimojiné i spoluautor scénáře originálu, se údajně podle Fangorie chce pustit do dalšího dílu. Ovšem tentokrát bez dohledu Platinum Dunes, společnosti stojící za oběma remaky, což bude mít za následek, že s novými verzemi nebude mít "regulérní" pátý (nebo sedmý, záleží na tom, jak to počítáte) díl nic společného. Možná vám připadne, že je to vlastně úplně jedno - rozdílů tam bude asi pomálu a je skoro jisté, že Leatherface opět ztvární někdo úplně jiný. Henkel začal na novém dílu pracovat na popud toho, že Platinum Dunes odmítla další díl z důvodu, že držitelé práv žádali lepší finanční ohodnocení, než mohlo studio nabídnout. První verze scénáře je prý už hotová a jediné, co o něm Henkel byl ochoten říct, je, že děj nového TCM se bude odehrávat v přítomnosti... Výlet do vesmíru se tedy konat nebude.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Texas Chainsaw Massacre: The Beginning
Poslal pepakSérie: Leatherface, 05.07.2007 (1549 čtenářů)

Pokud se vám nelíbila první recenze, zkuste druhou. Martin Hájek dává Texas Chainsaw Massacre: The Beginning maximální počet bodů.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning
Poslal tronSérie: Leatherface, 21.11.2006 (1495 čtenářů)

Recenzia na aktuálny The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning (2006) od nováčika Pepa Šedivého.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Texas Chainsaw Massacre: The Beginning
Poslal obitusSérie: Leatherface, 08.06.2006 (2247 čtenářů)

"V roce 1969 vyrazili na výlet napříč Spojenými státy společně se svými přítelkyněmi dva bratři. Kdesi v Texasu skřížili cestu šílenému šerifovi, který je vzal do domu, kde na ně čekala hrůza. Tou bylo setkání s mužem, který bude později znám jako Leatherface." O prequelu k remaku Texas Chain Saw Massacre jsme už psali, ale teprve v posledních dnech se vyrojilo množství nových informací. Předně je k dispozici trailer (22 mb, 172 mb), který bych popravdě nerozeznal od upoutávky na remake. Také již několik dní funguje oficiální stránka, na ní asi nejvíce zaujme poměrně stylový plakát, který si můžete prohlédnout po kliknutí na více...

(Více... | 1066 bajtů | 2 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: První info o prequelu TCSM
Poslal evilmindSérie: Leatherface, 15.07.2005 (1981 čtenářů)

O chystaném prequelu k sérii Texas Chainsaw Massacre jsme tu tuším ještě nepsali, i když jsem jsem se o něm lehce zmínil na FF. Zatím je jasné jen tolik, že režírovat bude Jonathan Liebesman (na FF jste od něj mohli vidět skvělý "mezidíl" amerických dílů Kruhu, Rings), v příběhu se dozvíme něco víc o původu Leatherface, za jehož maskou se opět objeví Andrew Bryniarski (na FF k vidění jako Lobo z Lobo Paramilitary Christmas Special), nebude samozřejmě chybět banda vykuchatelných teenagerů, kterým bude vévodit Jordana Brewster (Delilah z Fakulty). Natáčet se začne v nejbližších měsících tak, aby se film mohl objevit v kinech na podzim 2006.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Leatherface: The Texas Chainsaw Massacre 3
Poslal pepakSérie: Leatherface, 16.02.2005 (2261 čtenářů)

Luki sice v záchvatu sebekritiky navrhl svou recenzi na Leatherface: The Texas Chainsaw Massacre 3 smazat, ale nějak se k tomu nemohu odhodlat. Recenze je sice hodně krátká, ale připadá mi příliš kvalitní na to, abychom ji prostě vyhodili. Přinejhorším ji můžeme někdy v budoucnu nahradit delší verzí :-)

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Texas Chainsaw Massacre prequel
Poslal evilmindSérie: Leatherface, 22.10.2004 (2267 čtenářů)

Po loňském úspěchu remaku Texas Chainsaw Massacre se producenti (Andrew Form a Brad Fuller) celkem logicky rozhodli, že natočí další díl. Vzhledem k Leatherfacově chronické a jen těžko vyléčitelné nemoci (přišel o pravou ruku) nepřichází klasické pokračování v úvahu a tak prachožrouti vymysleli prequel. O ději se ví zatím jen málo...

(Více... | 767 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


  


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!