Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 11 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  

STUDNA.net: Vampyres

Hledej v tomto Tématu:   
[ Jdi na Úvod | Vyber nové Téma ]

Trailer: Let Me In trailer
Poslal evilmindVampyres, 01.07.2010 (1144 čtenářů)

První trailer Let Me In, amerického remaku úžasného švédského Let the Right One In, ukazuje, že se tvůrci pravděpodobně vydali tou nejjednodušší cestou - přetočení scénu po scéně, políčko po políčku. Tj. výsledek nakonec bude asi vypadat opravdu dobře... pokud neznáte originál. Smutné. Film jde do kin v říjnu.

(Více... | 842 bajtů | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: The Dead Matters
Poslal evilmindVampyres, 15.06.2010 (830 čtenářů)

V níže embednutém traileru to spíš vypadá na krásně pomalé zombie, ale čistě teoreticky by The Dark Matters měl být o mocném artefaktu starých upírů, který padne do rukou dívky, zoufale toužící oživit svého mrtvého bratra. Různé druhy nemrtvých, temná magie, Tom Savini v jedné z hlavních rolí, hudba Midnight Syndicate... co víc si přát? Film vychází na DVD na konci července.

(Více... | 878 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Trailer třetích Lost Boys
Poslal evilmindVampyres, 28.05.2010 (957 čtenářů)

Kdo by si pomyslel, že po naprostém propadáku s dvojkou Lost Boys: The Tribe, budou mít Warneři tu drzost vstoupit do stejné řeky znovu? Ale v době Twilightu holt asi každý věří, že stačí blesknout přerostlejma zubama, a puberťačky jim nasypou peníze samy. V Lost Boys: The Thirst potkáme zkušeného, leč chudého lovce upírů Edgara (stále Corey Feldman), kterého bohatý spisovatel romantických upířích příběhů Gwen Liebling najme, aby dostal ze spárů upírského gangu jeho syna. Trailer vypadá, jako kdyby SyFy remakovali Blada, jak se můžete sami přesvědčit níže... Zatím není známo přesné datum vydání, ale pravděpodobně už letos na podzim.

(Více... | 1164 bajtů | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Daybreakers
Poslal evilmindVampyres, 24.03.2010 (839 čtenářů)

Sakiniho recenze filmu Daybreakers, který je aktuálně k vidění i v našich kinech pod názvém Svítání.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Twilight Eclipse trailer
Poslal evilmindVampyres, 16.03.2010 (1541 čtenářů)

Trailer na třetí díl Twilight (Stmívání) vyšel už minulý týden, ale samozřejmě tu o něm nikdo nepsal. Proč taky, píšeme o tom, co se nám zdá zajímavé, a co se alespoň nějak letmo dotýká filmového horroru - a najít v Twilight něco z horroru opravdu dá práci. Nicméně, když jsem viděl, jak o traileru (který mimochodem stojí za prd přestože v tomhle díle knihy by na konci měla být krvavá veliká bitva) píšou na různých amerických news stránkách, pořád jsem přemýšlel, jak ho sem taky nějak propašovat, aniž bych se přitom sám před sebou nemusel stydět. A dnes mi náhoda jeden způsob přihrála! Pod Více se tak schovávají hned dvě videa. To první je webcam na zarytou fanynku Stmívání, která právě leze poprvé na web s novým trailerem, a točí se u jeho sledování. A to druhé je ten trailer. Pro dokonalé vychutnání obou je třeba dodržet následující postup: pusťte video číslo jedna, a ve 32. vteřině pusťte video č. 2. THIS IS TWILIGHT! :-)

(Více... | 1917 bajtů | 6 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Abraham Lincoln: Vampire Hunter
Poslal evilmindVampyres, 03.03.2010 (1735 čtenářů)

Tim Burton a Timur Bekmambetov společně koupili práva na zfilmování románu Abraham Lincoln: Vampire Hunter, který napsal Seth Grahame-Smith, známý zejména svou verzí Pýchy a předsudku od Jane Austinové (Pýcha, předsudek a zombie). Marně prohledávám STUDNU, kdy jsem o něm psal, protože se chystá jeho adaptace do televizní minisérie, ale zřejmě to bude jedno z těch témat, co jsem nakonec uložil k ledu... no nevadí, na to ještě jistě dojde. O čem bude Abraham Lincoln je z názvu zjevné - díky objevům tajných Lincolnových deníků jde o pravdivý popis jeho role v dějinách USA, coby největšího vampírobijce své doby.

Jak by to asi mohlo vypadat na plátně se můžete podívat v trailer pod Více - je to tedy jen trailer na knihu samotnou, v poslední době je totiž v USA docela populární propagovat i knihy "filmovým" trailerem.


(Více... | 1323 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Nosferatu jako (nechtěná) komedie?
Poslal evilmindVampyres, 23.02.2010 (1512 čtenářů)

Murnauův Nosferatu z roku 1922 je sice klasika, která nechybí v žádném žebříčku top horrorů, nicméně jelikož z hlediska autorských práv je to už public domain (v USA, nikoliv všude), nevyhne se podobným zvěrstvům, jako jsem tu nedávno popisoval o NOTLD. Ve verzi firmy November Fire Productions, která se jinak zabývá hlavně prodejem žánrových triček, dvd apod, tak bude film dokonce mít dialogy (jako... mluvené dialogy!), a rockový soundtrack od jakési skupiny Hobgoblin, což jsou nějací noví američtí rádoby Goblini. Jelikož originální dialogové karty jsou samozřejmě dost stručné, postavám byl do úst vložen rozšířený děj, údajně čerpající přímo ze Stokerova románu. Jak to celé bude asi vypadat se můžete podívat po kliknutí na Více v traileru, to druhé video je souvislejší ukázka ze soundtracku.

(Více... | 2421 bajtů | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Kołysanka
Poslal evilmindVampyres, 14.01.2010 (741 čtenářů)

V posledních letech jsme psali o několika polských filmech, co vypadaly pro horror fana lákavě, ale prakticky vždycky to skončilo zklamáním. Tentokrát je ovšem naděje veliká - upírskou horrorovou komedii Kołysanka (Ukolébavka) totiž podle vlastního scénáře natočil Juliusz Machulski (Sexmise, Kingsajz)! Dnes mi tu ráno pískal kalendář z databáze mých nezveřejněných novinek z léta (ano, ne o vše se s vámi hned dělím b-) ), že mám napsat o zítřejší polské premiéře, nicméně podle zběžného pohledu na polské weby je aktuální datum zřejmě posunuto na 12. února. Každopádně se zatím můžete podívat na dostupná videa, některé záběry z čerstvě vydaného traileru mi přišly trochu laciné, ale jiné naopak příjemně stylové, a "aby ses tou krví udávil" mě docela pobavilo.

(Více... | 1955 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: The Twilight Saga: New Moon
Poslal pepakVampyres, 10.01.2010 (1136 čtenářů)

Upíří emo-filmy nemají ve Studně na růžích ustláno, jak ukazuje Krys4 ve své recenzi na The Twilight Saga: New Moon.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Nová videa z Daybreakers
Poslal evilmindVampyres, 06.01.2010 (1012 čtenářů)

Na dva nové TV spoty z očekávané upírské akce Daybreakers, která má premiéru už tento víkend, najdete pod Více. Upír s křidélky je obzvláště pěknej, a můžete ho ukazovat děvčatům, co milujou Edwarda z Twilight - s tím, že tak nějak bude vypadat, až vyroste... A napořád! Třetí video je pak nový klip z MTV.

(Více... | 1462 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Zamyšlení nad remakem Let The Right One In
Poslal evilmindVampyres, 27.12.2009 (1209 čtenářů)

Americký remake jednoho z nejlepších filmů posledních let, švédského Let The Right One In, se pomalu stává skutečností - natáčí se v Novém Mexiku už od listopadu, v lednu začne postprodukce. Název byl změněn na Let Me In, nebude se samozřejmě odehrávat ve Švédsku, blonďatého Oscara hraje brunet, a naopak černovlasou Eli blondýna, a budou se i jmenovat jinak. Prý se bude více držet knižní předlohy Ajvide Lindqvista, což ale podle mě bude skoro určitě kec - jediná významná část děje, která se ve filmu neobjevila, je totiž (nenaplněný) pedofilní vztah mezi Eli a jejím dodavatelem krve Håkanem. Proto i ve švédském originále jejich vztah, a Hakanova oběť zejména, úplně nedává smysl, ale nalejme si čistého vína - opravdu si někdo myslí, že americká produkce přidá do filmu dobrovolně pedofilní zápletku? Zvláště poté, co producent Simon Oakes prohlášill, že jejich film bude přijatelný pro nejširší publikum.
Ale pojďme k obsazení...

(Více... | 2762 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Let the Right One In
Poslal pepakVampyres, 19.12.2009 (1014 čtenářů)

Romantický příběh o chlapci, který se zamiloval do upírky, na Studně? Jak Bloody správně píše, "čistá láska musí být lemována mrtvolami" :-). Let the Right One In (originálním názvem Låt den rätte komma in, ale ten by se špatně vyhledával).

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Daybreakers klip
Poslal evilmindVampyres, 16.12.2009 (869 čtenářů)

O akčně vypadajícím filmu Daybreakers, vyprávějícím o světě, kde upíři bojují o nevyhynutí posledních lidí, svého jediného zdroje potravy, jsme psali několikrát, naposled v létě o traileru. Film jde do kin už 8. ledna, takže reklamní kampaň pomalu finišuje. Po kliknutí na Více se můžete podívat na docela srandovní klip s upíry ve frontě na krvavé kafe... :-)

(Více... | 744 bajtů | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Akce: Upírská noc v Aeru
Poslal evilmindVampyres, 04.12.2009 (1004 čtenářů)

V kině Aero se koná zítra, tj. 5. prosince, akce zvaná "Upírská noc", v jejímž rámci můžete za 120 korun shlédnout na plátně korejskou Žízeň (Bakjwi), a Nishimurův splatterfest Upírka vs. Frankensteinka (Kyuuketsu Shoujo tai Shoujo Furanken).

(Více... | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Pictures: 30 Days of Night: Dark Days
Poslal humanbeingVampyres, 11.11.2009 (1094 čtenářů)

Pokračování kvalitní upířiny 30 Days of Night přece jen spatří světlo světa, i když film o světle tak úplně nebude, protože jeho podnázev přece jen zní Temné dny. Natáčí ho scénárista a režisér v jedné osobě Ben Ketai, který už nějakou tu zkušenost s 30 Days má v podobě krátkého seriálu Dust to Dust. Příběh filmu přímo naváže na události z prvního dílu. V Dark Days se přeživší...

(Více... | 896 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


  


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!