Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 44 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  

STUDNA.net: Série: Jason

Hledej v tomto Tématu:   
[ Jdi na Úvod | Vyber nové Téma ]

Pictures: Alternativní konec Pátku třináctého 3
Poslal humanbeingSérie: Jason, 31.10.2014 (1182 čtenářů)

Na fanouškovských stránkách Fridaythe13thfranchise.com se dnes objevily fotografie z alternativního konce třetího Pátku třináctého (naše recenze) obsahující významnou dekapitaci a následně i spoustu fotek s důkazy (nejspíš pro FBI), že šlo pouze o fiktivní seknutí, po kterém se všichni živi a zdrávi odebrali do místní putyky. Na fotkách je rovněž zachycena jiná podoba Jasona Voorheese, nepoužitá maska vytvořená geniálním maskérem Stanem Winstonem.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Krátký film: Slash/Up: Sarah Connor vs Jason Voorhees
Poslal humanbeingSérie: Jason, 19.10.2014 (1360 čtenářů)

Slash/Up je fanouškovský web seriál, ve kterém se v jednotlivých dílech setkávají dvě známé filmové postavy, jedna ze sci-fi žánru, druhá z horroru. V prvním díle se Sarah Connorová ocitá s porouchaným autem u jezera Crystal Lake. Terminátoři Skynetu můžou být poblíž, s čímž Sarah samozřejmě počítá. Ani v těch nejhorších snech ale nepočítala s nesmrtelným hokejistou, který rozhodně nepřichází, aby jí opravil motor... První epizoda je zhruba půl roku online, k vidění po kliknutí na více. Pokud se vám zalíbí, je tu možnost jak autorům vyjádřit podporu, posláním peněz na jejich Kickstarter, kde shánějí celkově 12 a půl tisíce dolarů pro druhou epizodu, v níž bude Neo z Matrixu bojovat s Freddym Kruegerem.

Slash/Up začíná tříminutovým úvodem tvůrců - samotný kraťas pak začíná ve třetí, resp. čtvrté minutě...

(Více... | 1072 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Zajímavosti: Jason bude zabíjet ve 3D!
Poslal humanbeingSérie: Jason, 21.06.2014 (1220 čtenářů)

Na CineEurope se objevila malinkatá zmínka o novém dílu Pátku třináctého: zatím nic o ději, ani o tom, kdo si tentokrát nasadí legendární masku. Zpráva zní: Jason bude koulit očima ve 3D! To v roce 2014 už možná nezní tak skvěle, jako cca v roce 2009, kdy třetí rozměr přinesl do horrorového žánru pocit adrenalinové jízdy, ale upřímně, ten pocit nevyprchal a pořád mi 3D, zvláště u horroru, přijde stále jako fascinující zážitek - jen je velká škoda, že co se horrorů týče, česká kinodistribuce to v poslední době fláká.

Jak samozřejmě všichni dobře víme, Jason svoji 3D premiéru měl už v osmdesátých letech (i když v kapku horším 3D). A jistě není potřeba dodávat, že 3D rozhodně není záruka zábavy: Leatherface nedávno rozezněl pilu ve 3D, ale moc nás nenadchnul.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Ví se datum Jasonova návratu
Poslal humanbeingSérie: Jason, 31.05.2014 (945 čtenářů)

Nedávno upřesněné datum třináctého (pokud nepočítáte FvJ, tak dvanáctého) dílu Pátku třináctého bylo změněno z března 2015 na pro horrorové fandy vhodnější datum: pátek, 13. listopad 2015. Zatím není jasné, jak tvůrci film pojmou (už nějakou dobu se šíří kapku šílené zvěsti o tom, že nový díl bude ve stylu found footage), jasné je jedině to, že po Nispelově dílu půjde o další restart.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Datum nového Pátku třináctého upřesněno
Poslal humanbeingSérie: Jason, 28.11.2013 (1081 čtenářů)

V září producent Sean Cunningham sdělil, zhruba na kdy se plánuje premiéra nového dílu slasher série Pátek třináctého: "začátkem roku 2015". Dneska Paramount upřesnil datum premiéry, která vychází na 13. březen 2015, což je shodou okolností (či spíše výsledkem pravidelného obětovávání panen ve studiích Paramount) pátek třináctého, což se bude velmi hodit, až se bude tisknout plakát.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Detaily okolo nového Pátku třináctého
Poslal humanbeingSérie: Jason, 14.09.2013 (1225 čtenářů)

Sean Cunningham se rozpovídal v rozhovoru se serverem FearNet u příležitosti dnešního včerejšího vydání Pátku třináctého: Kompletní edice právě vycházející na Blu-ray. Padla v něm i zmínka o pokračování Freddy vs Jason, u kterého je reálná šance na vznik, ale nejdříve za takových pět let. Nový díl Pátku třináctého se začne natáčet na jaře a premiéra proběhne začátkem roku 2015. Jako v případě minulého Pátku, pojede se odznova, tudíž ti, kterým se jedenáctka moc nezamlouvala, se můžou začít těšit.

V rozhovoru byla ještě nakousnuta informace o novém seriálu Friday the 13th: Crystal Lake Chronicles, který by se údajně neobjevil na kabelovce, ale spíše na internetu vycházející buďto na Netflix nebo jí podobné službě anebo čistě na webu jako web seriál.

(Více... | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Jason se vrátí v novém Pátku třináctého
Poslal humanbeingSérie: Jason, 13.06.2013 (2896 čtenářů)

Důvod, proč se po jedenáctém dílu Pátku třináctého v sérii už nepokračovalo, byl spor o práva mezi Warnery a Paramountem. Ten se v těchto dnech vyřešil, když Paramount svolil, aby Warner Brothers spoluprodukoval s Paramountem nejnovější film Christophera Nolana Interstellar. Práva na Jasona musí Paramount využít v následujících pěti letech, což znamená, že během této doby může vzniknout více dílů. Teď podle nejnovějších zpráv, přímo z úst Dereka Mearse, do hry vstoupila společnost Platinum Dunes, která se podílela na posledním Pátku. Čili vypadá to, že nový díl tu bude cobydup. Kdo bude režírovat, ale ani kdo si nasadí masku, zatím není známo. Jistý by měl pro tuto chvíli být jen Michael Bay a jeho společnost Platinum Dunes.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Pátek třináctého 2 zrušen!
Poslal BloodySérie: Jason, 04.05.2010 (1975 čtenářů)

Teď nejspíš potěším všechny fanoušky původní série Friday the 13th a zároveň odpůrce loňského remaku. Jeho pokračování prý totiž zatím vůbec nevznikne. Potvrdil to jeden z producentů Bradley Fuller, jenž prohlásil, že „Pátek třináctého 2 je mrtvý projekt.“ Přitom právě dvojka s ultra rychlým Jasonem měl být po Noční můře v Elm Street jeho dalším projektem. Bylo to ostatně logické, protože remake Pátku třináctého vynesl všem slušný balík. Vždyť jen za první víkend vydělal na horor abnormálních 40 milionů dolarů! Jeho zrušení je pro Hollywood tudíž dost neobvyklým jevem. Co má ten Michael Bay asi za lubem? Že by mu nějaký fanoušek slavné slasherové série začal vyhrožovat smrtí, nebo jen Míša přišel na další klasiku, kterou by rád zprznil?

(Více... | 2 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Friday the 13th: A New Beginning
Poslal humanbeingSérie: Jason, 07.09.2009 (1366 čtenářů)

Bloodyho recenze pátého dílu Pátku třináctého, který nám tu z Jasonovské série jako poslední chyběl.

Recenze Friday the 13th: A New Beginning (1985).

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Zajímavosti: Friday the 13th XII novinky
Poslal humanbeingSérie: Jason, 16.06.2009 (1617 čtenářů)

Nejnovější přírůstek do série Friday the 13th má jít do kin příští rok v srpnu a už teď se kolem něj vynořují různé spekulace. No není divu, když jde o tak známou a neskutečně dobře vydělávající sérii. Producenti z Platinum Dunes se nechali slyšet, že chtějí přijít s něčím úplně novým, s čím se Jason dosud nesetkal (takže zpátky do vesmíru nepoletí, to je jistý). Přišli s nápadem, že by Jason mohl, alespoň na chvíli, být ve sněhu a tam zařídit nějaký pěkný kill. Ano, nabízí se brusle, naostřená hokejka nebo smrtící puk. Celý děj v zimě prý čekat nemůžeme, což dává smysl - ženské postavy jsou ve slasheru totiž jedině přijatelné v plaveckém úboru nebo bez něj, a mužské postavy by jen stěží ve vánici mohli kouřit marihuanu. Údajně je zájem, aby byl další Pátek ve 3D (což by bylo super), ale prý nebude dost času na převedení natočeného materiálu do tohoto formátu. Hmm, tak možná až u třináctého dílu to vyjde.

(Více... | 4 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Friday the 13th
Poslal humanbeingSérie: Jason, 24.04.2009 (1548 čtenářů)

Letos těch pátků třináctého bylo už několik, ale ten, pro který se vyplatí jít do kina, je k vidění teprve od včerejšího dne.

Recenze filmu Friday the 13th (Pátek třináctého).

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Zajímavosti: Friday the 13th - Jason rozmetal Box Office
Poslal humanbeingSérie: Jason, 15.02.2009 (1708 čtenářů)

Podle zdrojů, které mají na starosti počítání finančního úspěchu filmů v amerických kinech, se nový Friday the 13th stal nejvýdělečnějším slasherem s přístupností R v historii s dvaceti miliony dolarů za první den promítání a počítá se, že za první čtyři dny dosáhne celkového výdělku šedesát milionů. To jsou na slasher opravdu nevídaná čísla. Řekl bych, že na to mělo nemalý vliv i datum premiéry. Můžeme počítat s tím, že na dvanáctém dílu se už v tuto chvíli pracuje. Go, Jason, go!

(Více... | 2 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Jason Goes to Hell
Poslal pepakSérie: Jason, 12.02.2009 (1216 čtenářů)

Bloody rozhodně nebyl devátým dobrodružstvím Jasona Voorheese nadšen: Jeho recenze Jason Goes to Hell: The Final Friday.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Odkazy: Pohled na Crystal Lake z webkamery
Poslal humanbeingSérie: Jason, 11.02.2009 (2059 čtenářů)

Po celý den můžete díky webkameře serveru Travelwithus sledovat, co se děje u jezera Crystal Lake, kde se natáčely Pátky třináctého. Na stránce je k dispozici chat, ale kolem jezera se toho zase tak moc neděje. Ale třeba budete mít víc štěstí než já a zahlédnete jedním okem Jasona...

(Více... | 2 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Odkazy: Oficiální stránka Friday the 13th
Poslal humanbeingSérie: Jason, 20.01.2009 (1582 čtenářů)

Na poměrně čerstvě spuštěné oficiální stránce nového Pátku třináctého - www.fridaythe13thmovie.com - jsou k vidění dosud neviděné obrázky a jistě mnoho dalšího. V době propracovaných flash stránek svým zpracováním asi nikoho nepřekvapí a klasické menu vlevo nahoře je sice přehlednější než klikání všude možně po obrazovce, v tomhle případě, s pěkným pozadím Crystal Lake, by se mi ale víc líbila druhá varianta.

Blížící se premiéru Pátku třináctého samozřejmě doprovází i reklamní kampaň. Kliknutím na více se můžete podívat, jaké plakáty ve Spojených státech zkrášlují autobusové zastávky...

(Více... | 840 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


  


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!