Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 147 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  

STUDNA.net: Série: Hellraiser

Hledej v tomto Tématu:   
[ Jdi na Úvod | Vyber nové Téma ]

Co nás čeká: Barker napíše scénář k remaku Hellraiser
Poslal humanbeingSérie: Hellraiser, 26.10.2013 (931 čtenářů)

Clive Barker na svém Facebookovém profilu zveřejnil skvělou zprávu pro fanoušky série Hellraiser: bude tím, kdo napíše scénář k dlouho připravovanému remaku. Před pár týdny se na pracovní schůzce dohodl s Bobem Weinsteinem, se kterým v průběhu let ve spojitosti s remakem jednalo několik velmi zajímavých filmařů (tvůrci Inside, režisér Martyrs, režisér My Bloody Valentine 3D), jen aby ze spolupráce nakonec sešlo. Vyjde to tentokrát? Barker ještě dodal, že by rád udělal ještě temnější verzi svého filmu (jde-li to vůbec), a taky by byl rád, pokud by ve filmu bylo co nejméně CGI. Druhá výborná zpráva se týká obsazení Pinheada, kterého by si měl opět zahrát nenahraditelný Doug Bradley - což si Clive u Boba Weinsteina prý vyjednal (a jak Clive píše, nemusel ho nijak dlouze přesvědčovat). Začínám se těšit!

(Více... | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Hellraiser: Revelations trailer
Poslal humanbeingSérie: Hellraiser, 22.08.2011 (2221 čtenářů)

Po zkouknutí traileru k devátému dílu Hellraisera si říkám jestli náhodou šéf společnosti Dimension není tak trochu vyznavačem sado maso, protože trailer sebevědomě dává tušit, že "tu něco nehraje". Se sérií to s posledními díly šlo pěkně z kopce a osmý díl Hellworld tomu nasadil korunu. Zdá se ale, že Hellraiser klesne ještě do větší žumpy, než kam ho dokopal svojí botou Rick Bota. Vypadá to naprosto příšerně a radím všem fandům Hellraisera, aby se na trailer nedívali. Clive Barker se na Twitteru vyjádřil v tom smyslu, že s tímhle dílem nemá vůbec nic společného - že film rozhodně nepochází z jeho hlavy, ani z žádného jiného tělesného otvoru...

(Více... | 791 bajtů | 7 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Pictures: Hellraiser: Revelations
Poslal humanbeingSérie: Hellraiser, 18.03.2011 (1623 čtenářů)

Na další díl Hellraisera určeného přímo na DVD Hellraiser: Revelations se těší asi málokdo, resp. mám takový pocit, že po posledních "slabších" dílech, které na nás Dimension vypustil v krátkém časovém období (v roce 2005), už řada fanoušků když ne na sérii, tak alespoň na další pokračování, zanevřela. Hellraiser: Revelations, který měl včera limitovanou premiéru v Los Angeles, je podle prvních recenzí bohužel opět nepovedený... a nový Pinhead za to prý opravdu nemůže.(Více... | 4 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Pán bolesti obsazen
Poslal RaulSérie: Hellraiser, 03.10.2010 (1468 čtenářů)

O tom, že místo řádného restartu slavné série Hellraiser, který by vše zase nakopl, se chystá pouze další nízkorozpočťák, jsme již informovali. Po dlouhé době k tomuto projektu vyplouvají na povrch nové informace. A na světlo boží se dokonce dostala ta nejzásadnější - kdo bude onen vyvolený, který bude krotit svůj bolehlav sítí hřebů zatlučených do lebky. Nový Pinhead je… tadá… Stephan Smith Collins! Jedná se v podstatě o neznámého herce, který má ale dostatečně plešatý look, aby se role zhostil. Hellraiser: Revelations natáčí režisér Víctor Garcia (Return to House on Haunted Hill, Mirrors II) a měli bychom se ho dočkat příští rok. Foto naleznete pod "Více..."

(Více... | 724 bajtů | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Další řadový Hellraiser?!
Poslal humanbeingSérie: Hellraiser, 20.08.2010 (1672 čtenářů)

Přímo šokující informace přichází ze stránky Shock Till You Drop, podle nichž je na cestě další řadový díl Hellraisera (kolikátý už, devátý?). Nemá jít o dlouho avizovaný remake (na kterém se stále pracuje), nýbrž o klasický díl na video, resp. na DVD. Zatím se ví jen to, že nový Hellraiser bude mít podnázev Revelations a podle scénáře Garyho J. Tunnicliffa (mimojiné maskér Hellraisera 3) ho bude režírovat Victor Garcia, který právě dotočil druhé Mirrors. Zbývá jen doufat, že nepůjde o takový průser, jakým byl Hellworld...

(Více... | 2 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Nový Hellraiser přece jen ve 3D
Poslal humanbeingSérie: Hellraiser, 28.10.2009 (1310 čtenářů)

Každý dobře ví, jak moc to s Hellraiserem šlo z kopce, zvláště v případě posledních dvou dílů. Poslední díl Hellworld se dokonce snažil vyhrát neoficiální soutěž "hloupost století" a možná ji i vyhrál, ale kdoví, možná tu cenu nakonec shrábla nějaká novinka od tvůrce Violent Shitu. Každopádně, chystá se remake, což jistě každý ví a možná i to, že bude ve 3D, což až do včerejšího dne nebylo oficiálně potvrzené. Díky článku ve Variety už to potvrzené je... cenobité konečně na plátně vyniknou v celé své hrůzné kráse. Otázkou zůstává, nakolik bude kvalitní scénář (který se už mnohokrát přepisoval, resp. psal odznova) a jestli se toho zůčastní i Doug Bradley.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Zajímavosti: Pinheadova reimaginace
Poslal humanbeingSérie: Hellraiser, 04.02.2009 (2641 čtenářů)

Trikař a zároveň jeden z největších fanoušků série Hellraiser Gary J. Tunnicliffe sice k chystanému remaku zatím povolán nebyl, pro jistotu přišel s návrhem nového Pinheadova vzhedu dopředu, protože člověk nikdy neví, kdy ho povolají vyšší mocnosti z Hollywoodu. V tomhle rozhovoru, nebo spíše Garyho monologu, se píše jaké důvody ho vedly k tomu, že se pustil do nové Pinheadovy vizáže. Krátce shrnuto jde o to, že v remaku bude muset Pinhead vypadat jinak. Kliknutím na více se můžete podívat a sami si udělat názor, jak moc se mu povedl nebo nepovedl. Osobně mi zakrvavený Pinhead dost vyhovuje, i když samozřejmě na toho původního nemá...

(Více... | 1449 bajtů | 8 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Kde je nový Hellraiser?
Poslal humanbeingSérie: Hellraiser, 18.10.2008 (2303 čtenářů)

V červnu roku 2005 jsem se při recenzování slabého sedmého Hellraisera zapřísáhl, že pokud osmý díl s podnázvem Hellworld nebude o něco lepší (jak bláhové bylo myslet si, že kvalita půjde "o trochu" nahoru), na dalšího Hellraisera se už nepodívám - proč si kazit zážitek z prvních dvou dílů sledováním špatně vyluhovaného děje a příběhu nedávajícího v rámci série žádný smysl? Nemluvě o tom, co provedli režiséři dalších dílů se samotnými cenobity, a co teprve s jejich leaderem Pinheadem. Naposledy vraždil podnapilé teenagery, ale byl už i ve vesmíru a zabíjel na internetu. S takovým záběrem se pak běžný člověk ptá, čím bude Pinhead příště a nakolik budou filmaři příčetní při vymýšlení nového scénáře. Série Hellraiser se ale zastavila u čísla osm, kdy už zřejmě došlo i lidem z Dimensionu, že tohle se...

(Více... | 2687 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


DVD novinky: Hellraiser III na DVD
Poslal humanbeingSérie: Hellraiser, 15.05.2006 (1988 čtenářů)

Hellraiser III se podle informací z DavisDVD konečně dočká kvalitního DVD vydání. K dostání byl zatím pouze v mizerné kvalitě (obraz 4:3 a stereo zvuk), dokonce i ve sběratelské edici, kterou vydal Cinema Club (tu mimochodem vlastním) se mu nedostalo žádné větší péče. Nejen že film bude mít, dnes už standardně širokoúhlý obraz a šestikanálový zvuk, disk bude obsahovat několik zajímavých bonusů. Jednak to bude dokument "Clive Barker's The Art of Horror" a dva trailery, ale hlavně patnáct minut vystřižených a dosud nikde nevydaných scén. DVD zakoupíte ve vašem oblíbeném zahraničním internetovém obchodě od 8. srpna za 15 dolarů.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Hellraiser: Bloodline
Poslal evilmindSérie: Hellraiser, 20.04.2006 (2171 čtenářů)

Recenzi Hellraiser: Bloodline, posledního dílu série, který nám tu ještě chyběl, pro vás sepsal Hesi.

(Více... | 2 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Zajímavosti: Pinheadovi zvoní hrana
Poslal xmortSérie: Hellraiser, 23.03.2006 (3157 čtenářů)

Už brzy se objeví na trhu nová kniha Cliva Barkera s názvem The Scarlet Gospels. Čím je zajímavá? Má obsahovat celkem asi deset příběhů (konečný počet ještě stále není stanoven) z nichž nejdelší (některé zdroje uvádí 45 tisíc slov, jiné 250 tisíc) se má věnovat setkání dvou nejznámějších Barkerových postav Harryho D'Amoura a Pinheada, kteří spolu svedou souboj v pekelné dimenzi inspirované Dantem Alighierim.

(Více... | 2665 bajtů | 4 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Hellraiser III: Hell on Earth
Poslal pepakSérie: Hellraiser, 27.02.2006 (1800 čtenářů)

Druhou dnešní recenzí je Hellraiser III: Hell on Earth. Autorem je nováček Hesi, tak mu snad prominete možná přílišné nadšení a neumělý sloh (interpunkci jsem ale doplnil, snad všechnu).

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Hellraiser: Hellworld
Poslal humanbeingSérie: Hellraiser, 11.09.2005 (1689 čtenářů)

Recenze sedmého pokračování Hellraisera - Hellraiser: Hellworld.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Pictures: Hellraiser 8 DVD cover
Poslal humanbeingSérie: Hellraiser, 10.06.2005 (2747 čtenářů)

DVD cover k poslednímu osmému Hellraiserovi uveřejnil, jako i v případě sedmého dílu, na svých stránkách server DVDanswers. Ehm, Evil goes online? Kam to ten Barkerův Hellraiser dopracoval...

(Více... | 321 bajtů | 3 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Hellraiser: Deader
Poslal humanbeingSérie: Hellraiser, 01.06.2005 (1962 čtenářů)

Recenze sedmého dílu Hellraiser: Deader.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


  


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!