Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 21 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  
Osobnosti: Zemřel Michael Jackson
Poslal humanbeingMainstream, Pátek 26.06.2009 (1493 čtenářů)

Jak jste už určitě zaznamenali, včera kolem deváté hodiny večerní našeho času zemřela popová hvězda Michael Jackson. Zmínku na horrorově zaměřeném serveru si zaslouží zejména za horrorově pojatý videoklip Thriller ze stejnojmenného alba, které se stalo nejprodávanějším hudebním albem všech dob (prodaných kopií bylo celkově sto milionů). Videoklip je k vidění např. na Youtube zde.

(Více... | 5 komentáře)


Osobnosti: Zemřel Stan Winston
Poslal obitusSérie: Terminator, Pondělí 16.06.2008 (1682 čtenářů)

Ve svých dvaašedesáti letech zemřela v neděli jedna z největších legend mezi filmovými trikaři, slavný Stan Winston. Z jeho obsáhlé práce spadá většina děl do našeho žánru, z těch nejvýznamějších bych jmenoval například skvělé triky pro Aliens, Predatora, nebo druhého Terminatora. Odešel v něm opravdový machr, který posouval hranice svého oboru zas o kus dál a je jen škoda, že svou poslední práci, supervizi trikové stránky nového Terminátora už nedokončí...

(Více... | 828 bajtů | 1 komentář)


Osobnosti: Zemřel Roy Scheider
Poslal obitusShark, Pondělí 11.02.2008 (1305 čtenářů)

Ve věku nedožitých šestasedmdesáti let zemřel včera americký herec Roy Scheider, známý horrorovým fandům celého světa skvělým ztvárněním Martina Brodyho v neméně skvělých Čelistech. Našemu žánru se věnoval sporadicky a tak kromě debutu Curse of the Living Corpse a obligátního sequelu k Jaws stojí za zmínku už jen kardinál v nové Draculovské sérii. Samozřejmě má na kontě i řadu dalších, nehorrorových a vysoce ceněných snímků, ale pro nás fandy navždy zůstane náčelníkem Brodym, který by potřeboval větší loď...

(Více... | 787 bajtů | komentáře?)


Osobnosti: Dario Argento - Interview
Poslal ddGialli, Neděle 07.08.2005 (2143 čtenářů)

Tento rozhovor poskytol Dario Argento v marci 2002 francúzskemu denníku madmovies. Pôvodný rozhovor nájdete tu:(Více... | 24077 bajtů | 3 komentáře)


  


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!