Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 21 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  
Recenze: Necro Files
Poslal evilmindSplatter, Úterý 17.09.2002 (1636 čtenářů)

Hloupě jsem si tento týden zapomněl doma svůj pracovní disk s přes víkend připraveným obsahem STUDNY, a tak budu muset spoléhat na příspěvky ostatních a improvizaci. Pro dnešek volím improvizaci, a popíšu vám své čerstvé zážitky z filmu, na který by se raději neměl nikdo dívat - (komentáře?)


Recenze: The Eye
Poslal humanbeingGhosts, Pondělí 16.09.2002 (1937 čtenářů)

Na film jsem se hodně těšil z jednoho důvodu - na hongkongských webech se o něm mluvilo jako o nejlepším HK horroru všech dob. Co mě navnadilo ještě víc, bylo tvrzení, že The Ring proti tomuhle dílku, od bratrů Pangových, vypadá jako dětský dopolední pořad. Odvážné to tvrzení, řekl jsem si.

(Více... | 3 komentáře)


Recenze: Ichi the Killer
Poslal evilmindAsijské filmy, Neděle 15.09.2002 (2572 čtenářů)

Film Ichi the Killer je pěkně hustá podívaná i v takzvané mezinárodní, cenzurované verzi, která se prodává všude s výjimkou Japonska. Díky chlapcům z CVS, kteří ofansubovali o 15 minut delší japonskou verzi (na jejím DVD žádné anglické titulky k dispozici nejsou), si můžete i v této recenzi přečíst, co je na novém filmu Takeshi Miikeho tak úžasného...

(komentáře?)


Recenze: Saturday the 14th
Poslal evilmindHorror Comedy, Sobota 14.09.2002 (1706 čtenářů)

Já trouba si při sestavování TV tipů vůbec nevšiml, že v tenhle týden je pátek třináctého - a proto ta lstivá televize Nova nasadila originálně Friday the 13th bez toho, aby další pátek navázala druhým dílem! Škoda, mohl jsem příznivého data také využít, a z portfolia připravených recenzí vysolit na web poslední desátý díl - Jason X. Nu, další možnost budu mít v prosinci, ale ani pro dnešní den ještě není nic ztraceno, a stále je možné být prudce aktuální, protože kdo přežil pátek třináctého, nemá zdaleka vyhráno... Recenze filmu Saturday the 14th.

(komentáře?)


Recenze: Signs
Poslal evilmindScience Fiction, Úterý 10.09.2002 (2039 čtenářů)

Signs (Znamení) předchází pověst nezpochybnitelného kasovního trháku, na který je povinnost jít několikrát za sebou s radostnou písní na rtech. Recenzenti se předhánějí v absolutních hodnoceních, diváci uslintávají do kelímků s popcornem. Tolik teorie. Do kina jsem zašel tentokrár já i humanbeing, takže máme recenze hned dvě. A to přesto, že já osobně jsem neměl původně v úmyslu nijak se k filmu vyjadřovat, ale nakonec mi to nedalo - protože můj dojem má k nadšenému jásání opravdu daleko...
Recenze: Signs (humanbeing), Signs (evilmind).

(komentáře?)


Recenze: Pinocchio's Revenge
Poslal evilmindSupernatural, Pondělí 09.09.2002 (1878 čtenářů)

Když jsem byl malej capart, viděl jsem jakousi kreslenou verzi Pinocchia, a už tehdy mi ten dřevěný panák připadal hodně strašidelný. Hlavně ten jeho nos. Ostrá, špičatá věc, která se dovede prodlužovat... a moje dětská představivost snadno nalézala mnohem hrůzyplnější využití této schopnosti, než na jaké se nakonec tehdy animovaná loutka zmohla. A jak se zdá, podobné představy jsem neměl sám - jak jinak by mohl tak typicky dětský hrdina prorazit i v horroru... Recenze Pinocchio's Revenge.

(Více... | 2 komentáře)


Recenze: Aftermath
Poslal evilmindSplatter, Sobota 07.09.2002 (1992 čtenářů)

Když jsem dnes ráno viděl, jakých nadšených ohlasů se dostalo POMOvi od čtenářů markiza.sk po jeho recenzí Nekromantika, hned jsem si řekl - sakra, musíš rychle něco napsat o dalších nekrofilních filmech, než ti tohle téma POMO v honbě za dalšími fandy úplně vyžere... Takže Aftermath. Jedinečné dílo o něčem, nač se většina lidí neodvažuje ani pomyslet. Opravdu musím říkat ještě něco dalšího, abych vás donutil kliknout na tenhle link s recenzí?

(Více... | 1 komentář)


Recenze: Pob Body Jumper
Poslal evilmindSupernatural, Středa 04.09.2002 (1882 čtenářů)

Thajské horrory, možná i díky tomu, že se jich netočí zdaleka tolik jako třeba v HongKongu, mají své zvláštní kouzlo. Ty nejznámější z nich už se zahryzly do srdcí fandů horrorů po celém světě - názvy jako Snaker, 303 Fear Faith Revenge, Nang Nak nebo Pob Body Jumper zvoní v diskusních fórech vesměs kladnými ohlasy. A o posledně jmenovaném snímku si můžete něco přečíst hned teď. Recenze Pob Body Jumper (nízká úroveň spoilerů).

(Více... | 1 komentář)


Recenze: Island of Death
Poslal evilmindErotic Horror, Úterý 03.09.2002 (3841 čtenářů)

Četli jste v tomhle vydání Fukova FFFilmu o filmu Island of Death? A zajímá vás, jaký je tenhle údajně kultovní a všude na světě zakázaný film o incestu, souložení s ovcí a šíleném vraždění doopravdy? Recenze necenzurované verze Island of Death. Ostatně, žádná jiná ani není... Mega spoilery!

(Více... | 1 komentář)


Recenze: Dark Water
Poslal evilmindSupernatural, Sobota 31.08.2002 (1841 čtenářů)

Hned po pátečním příjezdu domů jsem se lačně vrhl po balíčku se zásilkou nových asijských DVD, která právě dorazila, a zkušeným hmatem jsem z něj vytáhl to, na které jsem se těšil nejvíce - zbrusu nový film Hideo Nakaty Dark Water (lehčí spoilery).

(Více... | 1 komentář)


Recenze: Eight Legged Freaks
Poslal evilmindSpiders, Pátek 30.08.2002 (1952 čtenářů)

Při včerejším filmovém večeru jsem stihnul premiéry Kostky 2 (můj názor je jako komentář pod humanbeingovou recenzí) i Pavoučího teroru. Ani na jeden z nich bych už nešel znovu, ale peněz za pavouky jsem alespoň nelitoval... Proč? Recenze Eight Legged Freaks (Pavoučí terror).(Více... | 1 komentář)


Recenze: Kostka 2
Poslal humanbeingSérie: Cube, Čtvrtek 29.08.2002 (2779 čtenářů)

Druhý díl Kostky přišel do našich kin a s ním i recenze (mírné spoilery) na studna.net.

(Více... | 1 komentář)


Recenze: Resident Evil
Poslal evilmindSérie: Resident Evil, Středa 28.08.2002 (2441 čtenářů)

Součástí server STUDNA.net by měly být i recenze na všechny tématicky trochu odpovídající filmy, které se nějakou shodou náhod dostaly i do českých kin. Tentokrát je to trochu opožděné, ale už ve čtvrtek vyrazím na premiéry Eight Legged Freaks a Cube 2, takže informace budou zaručeně čerstvé... A zatím: Resident Evil

(Více... | 5 komentáře)


Recenze: Nové recenze
Poslal evilmindHorror obecně, Pondělí 26.08.2002 (1850 čtenářů)

S blížícím se datem veřejného startu serveru STUDNA.net (1. září) přibývají utěšeně i recenze. Dnes přidáváme: Ebola Syndrome (7/10, spoilery), Cabinet of Dr.Caligari (9/10, bez spoilerů) a Granny (3/10, menší spoilery).

(Více... | 1 komentář)


Recenze: Ghost Sweeper Mikami
Poslal evilmindAnime, Neděle 18.08.2002 (1956 čtenářů)

Anime považuji za formu obzvláště vhodnou k tvorbě všemožných úchylností, a proto se na něj rád dívám. A přestože respektuju monopol serveru manga.cz :-), recenzováním anime filmů ani seriálů se vyhýbat nehodláme - Ghost Sweeper Mikami.

(Více... | 1 komentář)


  


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!