Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 54 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  
Česká TV/DVD: Horor čtvrteční noci na ČT2
Poslal humanbeingZ domova, Pondělí 30.06.2014 (2507 čtenářů)

Přes prázdniny každou čtvrteční noc na ČT2 poběží horror v rámci pásma zvaného Horor čtvrteční noci. První tři oznámené filmy jsou: původní verze Carrie (3.7.), The Mist nebo taky v českém překladu Mlha (10.7.) a Død snø neboli Mrtvý sníh (17.7.). Docela sympatický výběr, ačkoli osobně bych preferoval nějaký méně nápadný horrorový kousek, který třeba není tak dobrý, jako výše zmíněné filmy, ale už je to docela dlouho, co byl uveden na televizních obrazovkách v českém znění (a že z tehdejších pátečních nocí na Nově by se dalo vybírat!). Teď mě tak napadá, kdy naposledy běžela v televizi Pověrčivost?

Edit: Aha, ČT vyrobila upoutávku, z níž můžeme zjistit, co všechno se bude vysílat - embednuta níže. Schválně, kdo je uhodne všechny! :)

(Více... | 1120 bajtů | 5 komentáře)


Česká TV/DVD: TV tipy na víkend
Poslal Karamelova_OvceZ domova, Pátek 03.05.2013 (1020 čtenářů)

Po menší odmlce opět přicházíme s víkendovými TV tipy. Je libo vyšinutý kněz, Alien vs. Predátor nebo uhlazený Christian Bale s motorovou pilou?

(Více... | 4682 bajtů | komentáře?)


Česká TV/DVD: TV tipy 22.4. - 25.4.
Poslal Karamelova_OvceZ domova, Neděle 21.04.2013 (1005 čtenářů)

Pracovní týden je tradičně na filmy trochu chudší, přesto se pár kousků v nabídce najde. A ne, Discopříběh mezi ně rozhodně nepočítáme...

(Více... | 2993 bajtů | komentáře?)


Česká TV/DVD: TV tipy na předposlední dubnový víkend
Poslal Karamelova_OvceZ domova, Sobota 13.04.2013 (1182 čtenářů)

Po delší době vám přinášíme TV tipy - pro začátek na zkoušku a pouze víkendové...sci-fi, horory i thrillery, filmy i seriály...

(Více... | 5195 bajtů | 1 komentář)


Česká TV/DVD: TV tip: Útok žraloka
Poslal humanbeingShark, Středa 20.03.2013 (875 čtenářů)

Dnes ve 22:10 (tj. za chvíli ;-)) poběží na Barrandově Malibu Shark Attack (Útok žraloka), který podle zdejší Pepákovy recenze dopadl poměrně dobře. Sám jsem ještě tenhle žraločí film neviděl, tak se na něj s největší pravděpodobností podívám.

Z recenze: "Skoro se bojím to přiznat, ale druhou část jsem si docela užil. Podíl na tom jistě mělo to, že se mi moc líbí, když jsou žraloci uvnitř budov, ale současně se domnívám, že vliv měly i objektivnější kvality filmu - druhá polovina Malibu Shark Attacku výrazně vyčnívá skoro nad všechno, co se ve žraločích filmech za posledních 10 let objevilo."

(komentáře?)


Česká TV/DVD: První česká horrorová TV stanice
Poslal DerekZ domova, Pondělí 28.01.2013 (1422 čtenářů)

Na české obrazovky míří historicky první televizní stanice zaměřená na horror a fantastiku obecně. Nový kanál Horor Film spustí vysílání letos 14. února. Program je součástí skupiny CS Film a dostupný tak bude přes kabelové a satelitní vysílání.

(Více... | 649 bajtů | 4 komentáře)


Česká TV/DVD: Hostel 2 pro nás nevhodný i po 22 hodině?
Poslal evilmindPranýř, Středa 23.01.2013 (1839 čtenářů)

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání na svém prvním letošním zasedání mj. rozhodla o zahájení správního řízení se společností CET 21 kvůli vysílání filmu Hostel 2 na TV Fanda (v září a v prosinci). A to přesto, že ve všech třech případech šel film až po 22 hodině. RRTV považuje vysílání takového snímku za zcela nevhodné v jakékoliv vysílacím čase - tedy i v nočním pásmu od 22:00 do 6:00 hodiny!

Provozovatel se, cituji z tiskové zprávy: "se mohl dopustit porušení povinnosti nezařazovat do vysílání pořady, které mohou vážně narušit fyzický, psychický nebo mravní vývoj dětí a mladistvých zejména tím, ţe obsahují pornografii a hrubé samoúčelné násilí, konkrétně tím, že uvedený pořad obsahoval četné násilné scény o vysoké explicitnosti a současně drastičnosti, tedy scény které zobrazovaly hrubé samoúčelné násilí."

Následně je RTTV hodná na ty diváky, kteří třeba film neviděli, ale čtou její tiskové zprávy, takže uvádí přesnou minutáž a detailní popis oněch nejhorších scén (práce v RRTV na pozici nonstop sledovače všech kanálů je možná docela dream job):


(Více... | 3224 bajtů | 8 komentáře)


Česká TV/DVD: Scream 4 na DVD
Poslal asar210997Slasher, Čtvrtek 22.09.2011 (1227 čtenářů)

Ačkoli se mělo původně o prosinec, čtvrtý díl kultovní série Scream se své DVD premiéry v České republice dočká již ani ne za měsíc, přesněji řečeno 21.10.2011. Distributorem se stal H.C.E.. Přesný obsah nosiče ještě není stoprocentně znám, ale traduje se, že krom samotného filmu se nedočkáme vůbec ničeho.

(Více... | 2 komentáře)


Česká TV/DVD: TV tip na ČT1
Poslal evilmindZombie, Úterý 12.04.2011 (1341 čtenářů)

Tohle byste mohli v programu snadno minout, protože to není vidět na první pohled - v rámci cyklu ČT "20 filmových sezon v České televizi: Rozmarná léta českého filmu" bude v dnešním díle o roku 2004 rovněž obsažena zombie komedie Choking Hazard.

(komentáře?)


Česká TV/DVD: Zombie Movie dnes na ČT2
Poslal evilmindZombie, Pondělí 13.12.2010 (1299 čtenářů)

Tohle je trochu restík, co se za mnou vleče už od jara. Existuje nový český zombie film, který šel i v kinech (lokálně), vyšel na DVD, má funkční merchandising s hrníčky, plackami, tričkama atd, aktualizovaný web, živý Facebook s čtyřmístným číslem fanoušků - a přesto jsme o něm nikdy nepsali! Co my, pokud vím ani žádný jiný český web věnovaný filmovému horroru. Tohle všechno vím už někdy od května, koupil jsem si ho na DVD, a víceméně od té doby o něm mám rozepsaný článek věnovaný pravděpodobnosti vzniku filmu zcela mimo radary lokálních horrorových fanoušků... až mě realita nemilosrdně dohnala, a nemá už smysl to dál řešit, protože dnes půjde dílo studentů Střední školy aplikované kybernetiky, nazvané prostě "Zombie Movie", dokonce i v televizi, od 23:00 na ČT2...

Oficiální popis děje říká, že to je o tom, jak: Skupina teenagerů se omylem zamotá do postmodernistického zombie filmu, ve kterém se s pomocí nově získaných přátel dobojují až do finálního klišé.

Pokud se vám to bude líbit, tak příští týden, 20.12., bude ČT2 dávat ještě Making of Zombie Movie, dokument o natáčení.


(Více... | 1232 bajtů | komentáře?)


Česká TV/DVD: Teaser českého filmu Havěť
Poslal evilmindZ domova, Středa 27.10.2010 (1755 čtenářů)

Vendy je studentka žurnalistiky a píše závěrečnou práci na téma genius loci domů, kde se staly vraždy, o strašidelných místech a tzv. městských legendách....Na stejný téma chce napsat knížku, která se bude jmenovat Havěť. Se svými přáteli se vydá na místo, které nedávno objevila a který jí přitahuje... možná najdou víc, než by chtěli.....

Níže embednutý teaser mi dnes přistál v mailu s informací, že jde o horrorový film, který bude dokončen v příštím roce. Podobné věci samozřejmě rádi zveřejňujeme, nebojte se to rozhlásit... :-)


(Více... | 1035 bajtů | 8 komentáře)


Česká TV/DVD: Corman v Levných Knihách podruhé!
Poslal evilmindHorror obecně, Čtvrtek 21.10.2010 (1040 čtenářů)

Z Levných Knich dorazil email s výstrahou, která by vám neměla uniknout - vyšla druhá várka DVD s Cormanovými adaptacemi E.A.Poea! Po 69.- Kč si tentokráte můžete zakoupit: Maska rudé smrti (to jediné afaik bylo v čestině k mání už dříve), Strašidelný palác, Předčasný pohřeb a Ligeina hrobka.

A zneužiju tohoto prostoru i pro připomenutí, že veškeré novinky i reedice žánrově zajímavých filmů lze sledovat i v našem modulu Levná DVD, aktualizovaném povětšinou každé pondělí...


(komentáře?)


Česká TV/DVD: Ecphronia
Poslal evilmindShort Stories, Pondělí 14.06.2010 (1025 čtenářů)

Mikoláš Orlický mi poslal mailem upozornění na svůj český kraťas Ecphronia. Sice jsem ho sám už viděl vloni v rámci Noci filmových nadějí, nicméně někdo třeba ještě ne, a navíc je to vhodná příležitost vyzkoušet si novou funkci Studny, zakládání karet filmů co nejsou na imdb. Film je ke stažení zde.

(komentáře?)


Česká TV/DVD: Casa Carnivora
Poslal evilmindZ domova, Čtvrtek 29.04.2010 (1511 čtenářů)

Český kraťas Casa Carnivora, o kterém jste si mohli přečíst v našem nedávném rozhovoru, už je vystaven na youtube (a embednut pod Více).

(Více... | 684 bajtů | 1 komentář)


Česká TV/DVD: Seance online
Poslal evilmindZ domova, Úterý 20.04.2010 (1195 čtenářů)

Pokud jste minuli projekci Seance na Noci filmových nadějí, za což se nemusíte stydět, taky jsem usnul, můžete se na film podívat i v online archivu Novy zde.

(komentáře?)


1 2 3 4 5 6 ... Další Poslední
  


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!