Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 47 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  
Zajímavosti: The Walking Dead - 3. sezona
Poslal evilmindZombie, Neděle 15.01.2012 (2125 čtenářů)

Druhá půlka druhé sezony comicsové adaptace The Walking Dead nás sice teprve čeká (season break končí 12. února), a ať už si o prozatímní kvalitě myslíme cokoliv, co do sledovanosti je to pořád obří úspěch. Takže AMC mohlo včera v klidu oznámit, že třetí sezona bude, a bude mít ještě víc episod - 16!

(Více... | 4 komentáře)


Zajímavosti: The Human Unipede
Poslal evilmindHorror obecně, Středa 11.01.2012 (1269 čtenářů)

V prvním díle tři, v dalším dvanáct... tohle se pro ten třetí opravdu nabízí samo!(komentáře?)


Zajímavosti: Pingu remake The Thing
Poslal evilmindAnimation, Středa 04.01.2012 (1563 čtenářů)

Pingu remake Carpenterovy kultovky The Thing od Lee Hardcastla. Geniální. Vhodné i pro vaše malé děti, které tak můžete nenásilným způsobem jim blízké formy přivést postupně k náročnějším filmům...(Více... | 3 komentáře)


Zajímavosti: Howard 1
Poslal obitusZ domova, Pondělí 02.01.2012 (1749 čtenářů)

Od včerejšího večera je českým fanouškům zdarma k dispozici nový elektronický časopis zaměřený jen a pouze na horrorový žánr ve všech jeho podobách. Jelikož autory tak trochu znám :-), tak vím, že nejde o osamělý výkřik a na březnovém vydání se už pilně pracuje. V prvním čísle najdete rozhovor s Romanem Vojkůvkou, povídku Váza polského autora Łukasze Radeckého a Eraserheadovu povídku Z druhé strany, profily Michaela Parého a Leslieho Nielsena, tématický článek o indickém filmovém horroru a 2 knižní a 4 filmové recenze. Howard číslo 1 ke stažení.

(Více... | 703 bajtů | 11 komentáře)


Zajímavosti: Řezničina
Poslal obitusZ domova, Úterý 20.12.2011 (1517 čtenářů)

Sice je to téma jen částečně filmové, ale jelikož kupovat DVD už dnes skoro nemá smysl a nabídka Blu-ray není dvakrát divoká, proč nezkusit knihu. Útěchou nám může být, že jejím autorem je filmový režisér a příležitostný herec Roman Vojkůvka. Ten se ve své Řezničině presentuje (a není to poprvé) coby autor úderných a čtivých horrorových povídek snad všech myslitelných subžánrů. Lákadlem by pro ty úchylnější z nás mohl být i fakt, že Roman nikdy nešel pro bizarní soulož či vypíchnuté oko daleko a kniha je určená čtenářům od osmnácti let výše. Od zítra je možné si ji objednat na stránkách suplik.cz.

(Více... | 6 komentáře)


Zajímavosti: Paul W.S. Anderson hovoří na téma Horizont události
Poslal humanbeingScience Fiction, Pondělí 19.12.2011 (1024 čtenářů)

Paul W.S. Anderson si společně s kolegou Jeremy Boltem udělal čas na fanoušky v Torontu, kde právě probíhá natáčení posledního Residenta. Řeč padla i na Event Horizon (AKA Horizont události - naše recenze tohoto temného sci-fi horroru) a zákonitě také na to, jestli se někdy dočkáme oné legendární delší verze...

(Více... | 483 bajtů | komentáře?)


Zajímavosti: Obrazy Toma Sixe
Poslal evilmindHorror obecně, Pátek 18.11.2011 (2738 čtenářů)

Pokud si ještě vzpomínáte, jak v Human Centipede vysvětluje dr. Heiter budoucím článkům stonožky jejich budoucí osud na názorném obrázku - tak ten maloval sám režisér Tom Six, to je celkem obecně známo. Kdysi jsem na nějakém Festivalu fantazie dával na přednášce k lepšímu historku, jak Tom tyhle obrázky použil už při castingu, kde je ukázal sálu plnému kariéry chtivých hereček, a část z nich okamžitě spěšným krokem odešla. O těch, které zůstaly, později Tom prohlásil, že už podle toho hned věděl, že v nich něco talentu bude. Tato historka teď nabývá ještě lepšího rozměru, protože Tom Six začal své obrazy prodávat, a tak se můžete podívat na další pěkná dílka, které jim asi ukazoval, a případně si je na www.paintfartsbytomsix.com rovnou zakoupit. Však Vánoce se blíží, a třeba takový Anal Birth by se v bytě vaší tchýně jistě vyjímal náramně...(Více... | 2 komentáře)


Zajímavosti: Vítěz pro T do Abecedy smrti
Poslal evilmindHorror obecně, Středa 16.11.2011 (1179 čtenářů)

Vítězným kraťasem soutěže o příspěvek pod písmeno T v The ABCs of Death je "T for Toilet", a posledním režisérem lákavě vypadající projektu se tak stává Lee Hardcastle. O filmu jsem podrobně psal před měsícem, vítězný kraťas je níže v embedu a fakt nemá chybu.

(Více... | 414 bajtů | 1 komentář)


Zajímavosti: The Talking Dead
Poslal evilmindZombie, Středa 26.10.2011 (1258 čtenářů)

Nutnost pro fanoušky seriálové verze The Walking Dead. Bezprostředně po skončení každé episody na AMC každý týden v neděli běží talk show "The Talking Dead" (k nalezeni online v hdtv ripech), kde se vtipně rozebírá poslední díl, zajímavé scény, počítají se mrtví zombieci i lidé, opakují nejdrsnější scény, některé i z jiného pohledu při natáčení, a odpovídá na ledasco, co vás samotné třeba při sledování napadlo. Rovněž vždycky uvidíte i exkluzivní ukázku z příští episody. V první episodě tak Kirkman mimo jiné vysvětluje jak a co zombie cítí (a proč fungovalo schovat se pod autem nebo přikrýt ležérně mrtvolou), proč se v druhé sezoně zombie sdružujou, jak to je s rychlostí jejich pohybu, ve druhé pak například zmiňuje, že ve světě TWD neexistujou zombie jako filmový popkulturní žánr, tj. lidi nevědí co nemrtví jsou, že se střílejí do hlavy nebo žerou mozky. Zajímavé.

BTW typický divák show se krásně projevil při divácké anketě, co běží během vysílání, kdy se AMC ptala, jak dlouho byste vy hledali sousedovic dítě - a že přes 99% Američanů by ho odpískalo bez hledání překvapilo upřímně všechny ve studiu... :-)

(komentáře?)


Zajímavosti: The Walken Dead
Poslal evilmindZombie, Pondělí 24.10.2011 (1048 čtenářů)

V embedu níže trailer na roztomilou parodii The Walking Dead.

(Více... | 209 bajtů | komentáře?)


Zajímavosti: Vyděšené reakce diváků na Paranormal Activity 3
Poslal humanbeingSupernatural, Sobota 15.10.2011 (1130 čtenářů)

Takovéhle jsou reakce diváků na první projekce Paranormal Activity 3, máme-li tedy věřit producentům snímku, kteří pro nás klip vyrobili. Když už hype, tak HYPE! Tak buďto je snímek nesmírně strašidelný, nebo se v publiku nenacházeli žádní ostřílení horroroví fanoušci.(Více... | 3 komentáře)


Zajímavosti: Chcete hrát zombie v The Walking Dead?
Poslal evilmindZombie, Čtvrtek 13.10.2011 (924 čtenářů)

Kdo by nechtěl, že. Tahle nabídka je sice pouze pro občany USA, ale co já vím kdo všechno tenhle web čte... :-) AMC v rámci propagační kampaně na blížící se start druhé sezony The Walking Dead pořádá akci, kde jeden šťastný vyvolený získá roli davového nemrtvého ve třetí řadě (a už to je dobrá zpráva i pro nás, že se nad třetí řadou něco děje). K přihlášení zve níže embednuté roztomilé video, a registrovat se můžete zde.

(Více... | 984 bajtů | komentáře?)


Zajímavosti: Human Centipede 2 dnes na VoD
Poslal evilmindSurvival Horror, Středa 12.10.2011 (1905 čtenářů)

Pouze dnes by se měl druhý díl lidské stonožky objevit na VoD (info ze stránek iFC Films), takže někdy během noci bych čekal koukatelný rip online. A jen tak mimochodem jsem si dneska konečně vzpomněl, koho mi ten Martin pořád tak děsně moc připomíná...(Více... | 7 komentáře)


Zajímavosti: Řeč 2 ?!
Poslal evilmindPranýř, Úterý 27.09.2011 (1610 čtenářů)

Před pár lety chybělo docela málo, aby se americký remake Ringu jmenoval česky Prsten. Říkal jsem si, že to asi už nic nikdy nepřekoná, než jsem dneska při doplňování českých názvů nových lokálních DVD releasů narazil na tohle, gratulujeme k povedeným korekturám... :-)


(Více... | 1 komentář)


Zajímavosti: Alien relief
Poslal evilmindSérie: Alien, Úterý 20.09.2011 (1357 čtenářů)

Tip - tohle prodávají za kilo v Levných knihách.(Více... | 2 komentáře)


  


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!