Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 35 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  
Zajímavosti: Co říkají tvůrci The Collection o evoluci horrorového žánru
Poslal humanbeingThriller, Úterý 11.12.2012 (1143 čtenářů)

V celkem zajímavém videu se Patrick Melton a Marcus Dunstan (The Collector, scénáře k pokračování Saw) rozpovídali o tom, proč mají rádi horrorový žánr, kam směřuje, dále padlo slovo i o found footage a nakonec došlo na videohry. Rozhovor je protkaný ukázkami z nadcházejícího pokračování The Collector zvané The Collection...

(Více... | 464 bajtů | 2 komentáře)


Zajímavosti: Detailní zombie statistika z The Walking Dead
Poslal humanbeingZombie, Pondělí 10.12.2012 (1271 čtenářů)

Pánové Andrew Barr a Richard Johnson z Nationalpostnews buďto patří mezi hardcore jádro fandů seriálu The Walking Dead anebo mají až nezdravou zálibu ve statistikách - ať tak nebo tak, tahle podrobná zombie statistika prostě rulz! Pokud jste zatím viděli jen pár dílů Walking Dead, rozhodně neklikejte, pokud si nechcete seriál zkazit. ;-)

(komentáře?)


Zajímavosti: Howard 5
Poslal obitusZ domova, Neděle 09.12.2012 (740 čtenářů)

Tři měsíce uběhly jako voda a od čtvrtka je opět ke stažení nové číslo nezávislého horrorového časopisu Howard. Z obsahu: Hrůza na kolejích ve filmu i literatuře, Rozhovory s Jurajem Herzem, Shaunou Doll a Rudou Schweserem, Holky od bobří řeky, Asia Argento, Stefan Grabinski, Singapurský filmový horror, čtyři povídky a řada recenzí a reportáží. Zdarma stahujte zde.

Ebook verze bude klasicky o něco později, vždy za těch čtvrt roku zapomenu, jak se to dělá.(komentáře?)


Zajímavosti: Zafinancujte horror The Jungle
Poslal humanbeingNature Amok, Neděle 18.11.2012 (1234 čtenářů)

Režisér Andrew Traucki, tvůrce nejlepšího krokodýlího horroru - Black Water, potřebuje pomoc fandů, jejichž finanční příspěvek bude využit na postprodukci, resp. na její vyšperkování. O filmu Studna už psala, jen připomenu, že půjde o džungli v Indonésii a hlavním antagonistou bude levhart jávský, jenž bude úspěšně ohrožovat na životech nejen místní domorodce. Finanční pomoc můžete vyjádřit na stránkách Indiegogo. Do dvou týdnů je třeba vybrat ještě okolo 7 tisíc dolarů. Za investici 25 dolarů vám režisér pošle podepsanou oficiální pohlednici, což by pro fandy Nature Amok mohl být velmi pěkný dárek. Už za pouhých 50 dolarů se vaše jméno objeví v titulcích filmu, a ještě obdržíte podepsanou pohlednici, což je myslím opravdu slušné. Stovka vám zajistí džunglový Survival Kit s píšťalkou, zrcátkem, lupou, kompasem, teploměrem a baterkou, zkrátka vším, co vám zaručí přežití v nebezpečné džungli. Za 400 dolarů získáte pravou filmovou atrapu: buďto louč anebo kompas, plus celou řadu dalších bonusů. Minimálně ta pohlednice je jistá, co říkáte?

(Více... | 1 komentář)


Zajímavosti: Horrory spalují kalorie
Poslal DerekHorror obecně, Pátek 02.11.2012 (1344 čtenářů)

Tvrdí to alespoň studie Westminsterské univerzity, kterou zveřejnil deník Daily Telegraph. Britští vědci zjistili, že divák sledováním filmového horroru spálí až 200 kalorií navíc. Sestavili dokonce tabulku top spalovačů energie, které vévodí The Shining.

(Více... | 1706 bajtů | 3 komentáře)


Zajímavosti: Derren Brown: Apocalypse
Poslal evilmindApokalypsa, Neděle 28.10.2012 (1409 čtenářů)

Technicky to tu je trošku offtopic, ale prostě nemůžu odolat se nepodělit o nejnovější televizní zážitek - apokalypsu podle Derrena Browna. Tenhle anglický iluzionista, mentalista, a zatvrzelý odpůrce veškerého nadpřirozena je díky svým mnoha show dostatečně známý i z našich obrazovek. Jeho nejnovější projekt je iluzí vskutku obřích rozměrů, a kráčí ve stopách slavných Space Cadets - Derren se rozhodl přesvědčit vybraného člověka, že Země byla zasažena rojem meteorů, a následnou skoro-zombie epidemií. Potřeboval k tomu měsíce příprav, spoustu peněz a více než 200 herců, a výsledkem je dvoudílná show, jejíž první polovinu už najdete na vašich torrentech, ta druhá bude odvysílána v pátek. Níže je skvostně vypadající trailer, jako zase tak dobře to v reálu nevypadá, ale každopádně je to lepší, než množství současných found footage filmových blbostí - protože tohle je doopravdy, a Steven opravdu uvěří, že apokalypsa se stala...

(Více... | 1638 bajtů | 1 komentář)


Zajímavosti: Mezitím v USA...
Poslal evilmindTROMA, Středa 17.10.2012 (993 čtenářů)

Prostý americký lid dal demonstrací před včerejší druhou debatou prezidentských kandidátů jasně najevo, koho si skutečně přeje ve svém čele...(komentáře?)


Zajímavosti: Takhle mohl vypadat Halloween remake
Poslal humanbeingSérie: Halloween, Středa 19.09.2012 (1442 čtenářů)

Tvůrce storyboardů Federico D’Alessandro (I Am Legend, The Avengers) nějaký čas před vznikem Halloween remaku poslal lidem z Platinum Dunes následující návrh (či pitch) ve formě videa, ve kterém je ukázáno, v jakém stylu by byl Halloween natočený, kdyby dostal Federico práci režiséra. Nakonec se video v Platinum Dunes líbilo, ale jak už to tak bývá, o chlup to nevyyšlo a na režisérskou židli se posadil někdo jiný (Zombie). Nastal čas podělit se o video s fanoušky a já k tomu můžu dodat, že Federico D’Alessandro by určitě nebyla špatná volba, soudě podle následujícího klipu...

(Více... | 720 bajtů | 1 komentář)


Zajímavosti: Howard 4
Poslal obitusZ domova, Čtvrtek 06.09.2012 (789 čtenářů)

Po čtvrtroce opět vychází nové číslo nezávislého horrorového časopisu Howard. Ve čtvrtém čísle naleznete mimo jiné texty o tom, jak HPL inspiroval filmaře, hudebníky i vývojáře videoher. Tři rozhovory z nichž ten nejobsáhlejší je s Brianem Yuznou, 4 povídky, včetně novinky britského spisovatele Grahama Mastertona, profil Daphne du Maurier a Jeffreyho Combse, kopu recenzí, komiks... Stahujte zde.

Na stránkách Howarda jsou také nově ke stažení všechna čísla ve formátech mobi a epub.

(komentáře?)


Zajímavosti: TROMA na Youtube
Poslal evilmindTROMA, Pátek 31.08.2012 (1039 čtenářů)

Tohle mi poněkud uniklo, protože aktualita tu měla být už před 2 měsíci - TROMA spustila nový youtube kanál, kde zveřejňuje kompletní filmy ze své bohaté kolekce. Každý týden přibude několik dalších, aktuálně už je jich tam přes 200!

(komentáře?)


Zajímavosti: Remake Evil Dead bude mít přístupnost R
Poslal humanbeingRemake, Pátek 24.08.2012 (958 čtenářů)

Sam Raimi se v kratičkém rozhovoru pro server Collider nechal slyšet, že nový Evil Dead je tak krvavý, až se nám z toho zatočí hlava. Žádného PG-13, a s ním spojenými praktikami: držet maskéry na uzdě, se fandové prý obávat nemusí. K tomu si můžeme připočíst i absenci nového Ashe (což potvrdil asi před rokem i Bruce Campbell), a zatím nám z toho vychází remake, kvůli kterému snad fandové původních dílů nebudou chtít nabodnout režisérovu hlavu na kůl.

(komentáře?)


Zajímavosti: 163 horrorů ve 2 a půl minutách
Poslal evilmindHorror obecně, Pondělí 20.08.2012 (1370 čtenářů)

Ve skutečnosti to tedy je ještě víc, než slibuje titulek, autor videa zmiňuje, že počítal jen ty filmy, ze kterých použil alespoň 3 frejmy, pokud by počítal to, co problikne tak rychle, že si toho nevšimnete, dostal by se až k číslu 190. Slovy paní Šebkové - teda to muselo dát šílenou práci, a přiitom taková blbost co?

(Více... | 447 bajtů | 2 komentáře)


Zajímavosti: Chcete hrát v horroru iBetween?
Poslal evilmindSupernatural, Středa 15.08.2012 (802 čtenářů)

Nabídka na nějakou větší či menší roli se čas od času na horrorových webech objeví, většinou je to ovšem limitované lokalitou kdesi v USA, a výsledkem je stejně amatérský shit, který nikoho kromě příbuzných tvůrců nezajímá. V projektu Doma Adamse iBetween ovšem opravdu můžete hrát i vy! Jak to funguje. Na ibetweenmovie.com kliknete na "How to star in this film", přečtete si scénář, vyberete si roli, kterou chcete hrát, natočíte se mobilem v požadované scéně, a pošlete jako videoodpověď na kanál iBetween. K mání jsou čtyři role, nicméně dvě z nich bude hrát více (mnoho) lidí! Jedna z nich je beze slov, jen zírání do kamery, tj. vhodná i pokud nemluvíte anglicky! :-)

Scénář mi přijde docela dobrý - čtyřletá holčička zmizí, a po pár týdnech její matka začne dostávat videa od různých lidí, jejichž ústy k ní její dcera mluví, vždy jen pár slov, z nichž se dá složit prosba o pomoc. Matka požádá o pomoc na youtube, kam postne ty zaslaná videa, načež se jí...


(Více... | 1681 bajtů | komentáře?)


Zajímavosti: Before The Mask kickstarter finišuje
Poslal evilmindSlasher, Úterý 31.07.2012 (863 čtenářů)

O možném pokračování vynikající dekonstrukce slasher subžánru, Before The Mask: The Return of Leslie Vernon, jsem se tu poměrně dlouze rozepsal už v lednu. Kickstarter kampaň na financování tohohle projektu, který bych opravdu rád viděl realizovaný, se pomalu blíží ke konci, a zatím to nevypadá dobře - zatím se vybrala jen necelá třetina z 450ti tisícového dolarového rozpočtu (nicméně 15 tisíc za včerejšek, takže to není ještě odpískaný). A to přesto, že Scott Glosserman skoro obden různými originálními způsoby zkouší vyrazit z fandů další peníze. Na videu níže můžete například vidět, jak náročné jsou konkursy na herečky do slasheru... a upřímně, vždycky jsem si myslel, že to přesně takhle probíhá. NSFW.

(Více... | 951 bajtů | komentáře?)


Zajímavosti: Dexter - první 2 minuty 7. řady
Poslal evilmindKillers, Pátek 13.07.2012 (1275 čtenářů)

Pokud ještě pořád sledujete Dextera, našeho oblíbeného sériového vraha, tak určitě víte, že šestá řada končí masivním cliffhangerem, který způsobí něco, co se sice v knižní sérii stane už ve druhém díle, ale tady jsme na to čekali zatím marně. Nechceme tu žádné spoilery, že, takže na Více klikejte jen v případě, že jste 6. řadu viděli. A můj komentář - omg, tak zoufalá výmluva! :-(

(Více... | 822 bajtů | komentáře?)


  


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!