Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 31 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  
Zajímavosti: Kdo napíše scénář k Prometheus 2?
Poslal humanbeingSérie: Alien, Středa 19.06.2013 (1244 čtenářů)

Podle zdroje deníku Variety by to mohl být Jack Palgen, který je autorem zatím jen jednoho jediného scénáře, ale zato jde o film produkovaný Christopherem Nolanem - jde o sci-fi thriller Transcendence. S Jackem Palgenem se zatím vyjednává, a tak jeho začlenění do projektu zatím není úplně jisté. Každopádně, už by to chtělo někoho sehnat, aby tu pokračování Promethea bylo co nejdříve. Závěr prvního filmu byl totiž imo extrémně zajímavý.

(Více... | 1 komentář)


Zajímavosti: Co bude obsahovat nové Blu-ray klasiky Halloween
Poslal humanbeingSérie: Halloween, Pátek 07.06.2013 (1030 čtenářů)

Je tu 35. výročí snímku Halloween a s ním musí přijít i nová Blu-ray edice. Co bude na disku? Bude to nový, teprve před pár dny pořízený, komentář režiséra Johna Carpentera a herečky Jamie Lee Curtis. O vydání se postará Anchor Bay. Zcela jistě má jít o nejlepší vydání Halloweenu vůbec a máme se, podle facebookové stránky Halloweenmovies, začít těšit na "exciting" obsah. Hurá!

(komentáře?)


Zajímavosti: Howard 7
Poslal obitusZ domova, Pátek 07.06.2013 (977 čtenářů)

Tři měsíce utekly jako velká voda a právě vychází sedmé číslo horrorového časopisu Howard. Hlavním tématem je tentokrát německý horror ze všech možných i nemožných úhlů pohledu. Dále například: profil Jamese Herberta a Adriana Hovena, rozhovory s Andreasem Marschallem, Albertem Lopraisem a Markem Piestrakem. Analýza snímku Tetsuo. Detailní přehled českého horrorového komiksu. Povídky Roberta Pocha, Ivany Pajerové a Marka E. Pochy. Halda recenzí na aktuální i klasické knihy a filmy..... Stahujte zde.

(Více... | 681 bajtů | 1 komentář)


Zajímavosti: Zapojte se do Human Centipede
Poslal humanbeingHumus, Pátek 24.05.2013 (2444 čtenářů)

Tom Six v tuto chvíli verbuje články do své zatím nejdelší lidské stonožky, kterou hodlá předvést v závěrečném, šíleně znějícím, dílu. Pět set lidí bude tvořit záchodovou hierarchii, kde už stý člověk dostával do úst totální ho... A co potom takový pětistý člověk... ? Eh. Už jen chvilku přemýšlet nad Human Centipede nemůže dělat dobře nikomu a hledět na zfilmovanou verzi této děsivé představy pak může opravdu jen někdo, kdo si před samotnou projekcí na povel dokáže snížit výkon svého mozku, až na tu mez, kde se výkaly dají zaměnit za něco hezkého. Ehm. Tak a teď k tomu hlavnímu, co pravděpodobně obsahuje spoiler týkající se závěrečného místa, kde se má pět set lidí spolu vesele držet ústními a řitními otvory...

(Více... | 1556 bajtů | komentáře?)


Zajímavosti: Amazon ruší Zombieland seriál
Poslal humanbeingZombie, Pátek 17.05.2013 (1440 čtenářů)

Pilotní díl seriálu Zombieland (uvolněný zdarma na posouzení všem zájemcům) mezi fanoušky slušně řečeno neuspěl a tak se Amazon rozhodl nepokračovat ve výrobě dalších dílů. Je to škoda nebo není? Osobně mi pilot přišel tak špatný, až byl docela dobrý, ale taky si myslím, že kdyby tvůrci pokračovali se stejnými vtipy, asi by mě to moc nebavilo. Rhett Reese, scenárista pilotního dílu, prohlásil na Twitteru: "Náš seriál nedostane od Amazonu zelenou. Je to pro všechny z nás smutná zpráva. Nikdy však nepochopím všechnu tu nenávist od skalních fanoušků Zombieland filmu. Uspěli jste s vaší nenávistí a díky ní byl seriál zrušen. Každopádně, my jsme do toho dali vše, a na naši práci jsme patřičně hrdí."

Pokud jste pilotní díl ještě neviděli, můžete se na něj kouknout po kliknutí na více...

(Více... | 967 bajtů | 1 komentář)


Zajímavosti: Horror na ČT ve Film 2013
Poslal evilmindHorror obecně, Pátek 17.05.2013 (1128 čtenářů)

Je to jen taková žánrová dvouminutovka z ČT, ale určitě bych nikdy nečekal, že na veřejnoprávní TV někdy zazní věta "českou amatérskou horrorovou scénu ovládá Roman Vojkůvka". Gratulace Gangrénovi k výborné reklamě! K vidění zde.

(Více... | 1 komentář)


Zajímavosti: A Vránou se stává...
Poslal humanbeingRemake, Pondělí 06.05.2013 (955 čtenářů)

Luke Evans bude tím, kdo ztvární nového Erica Dravena, alias Vránu, v remaku původního filmu od Alexe Proyase z roku 1994 (naše recenze). Pokud tápete, kdo to je, tak za sebou má např. roli Aramise v Andersonových Třech mušketýrech nebo Dia v Immortals. Remake bude režírovat Javier Gutierrez podle scénáře Jesseho Wigutowa (autor scénáře k chystanému Tronovi 3). Předchozí kandidát byl Bradley Cooper.

(komentáře?)


Zajímavosti: Under the Dome twist?
Poslal evilmindStephen King, Pátek 03.05.2013 (1271 čtenářů)

Nová TV reklama seriálové adaptace CBS románu S. Kinga "Under the Dome", připojená pod touto novinkou, přinesla i v těch pár vteřinách jednu šokující změnu proti knize - kopule očividně nepropouští zvuky! Jistě není špatné, když se děj bude od knihy nějak lišit, aby i ti, kdož ji četli, měli důvod se dívat, ale tohle teda... V knize je velká spousta scén založená na tom, že spolu postavy na obou stranách mluví. Jak to bude fungovat bez toho se dozvíme cca za dva měsíce.

(Více... | 601 bajtů | 1 komentář)


Zajímavosti: Dexter končí
Poslal DerekHorror obecně, Sobota 20.04.2013 (1012 čtenářů)

Seriál Dexter americké kabelovky Showtime skončí po odvysílání nadcházející osmé řady, médiím to potvrdil šéf stanice Matthew C. Blank. Dextera tak čeká poslední krok na jeho veleúspěšné pouti seriálovým světem, do kterého vstoupil v roce 2006 a začal přepisovat pravidla žánru. Unikátní postava antihrdiny Dextera Morgana, jeho zvláštnosti a vnitřní monology, skvěle napsané vedlejší postavy, kvalitní scénář a herecké výkony, to vše odejde spolu s ukončením seriálu.

(Více... | 896 bajtů | komentáře?)


Zajímavosti: Imitace: ''Rozhovor s Dariem Argentem''
Poslal obitusZ domova, Sobota 06.04.2013 (1133 čtenářů)

Lukáš Bulava, jeden ze zástupců mladé horrorové krve, která se líhne na severní Moravě, dokazuje, že nejen dlouhometrážními snímky živ je člověk, natož pak amatérský filmový tvůrce. Po kliknutí na více si můžete prohlédnout jeho několika minutovou imitaci režiséra Daria Argenta, odpovídajícího na dotěrné otázky reportérky na horrorovém conu....

(Více... | 517 bajtů | komentáře?)


Zajímavosti: Paranormal Activity 5 bude speciální
Poslal humanbeingFirst Person, Pondělí 11.03.2013 (1217 čtenářů)

Podle stránky BleedingCool bude pátý díl Paranormal Activity obsahovat novinku: pomocí 3D brýlí prý půjde vidět, kde je na plátně duch, jenž tu bude přítomen ve formě stěží viditelného 3D objektu. Zajímavé, ač si zatím nedovedu moc představit, zda se tímto dosáhne kýžený horrorový efekt. Tak či onak je to jistě zajímavý marketingový tah, který může být právě tím rozhodujícím faktorem, zda na již pátou Paranormální aktivitu zajít do kina. Čtyřka moc dobrá nebyla a možná právě díky tomu, či shodou okolností, jako první díl ze série nevydělala 200 milionů (vydělala 140, což je taky pěkná suma).

(komentáře?)


Zajímavosti: Poltergeist remake má režiséra
Poslal humanbeingRemake, Pátek 08.03.2013 (951 čtenářů)

Remake horrorové klasiky Poltergeist (recenze STUDNY) z produkce Ghost House Pictures a MGM má režiséra. Je jím Gil Kenan, který stojí za povedeným strašidelným animákem Monster House (V tom domě straší!). Jeho posledním filmem je, mimochodem, City of Ember z roku 2008. Na scénáři v současné době pracuje David Lindsay-Abaire (Inkheart). Jistě není třeba psát, že Poltergeist žádný remake nepotřebuje... Na druhou stranu, pokud na to tvůrci půjdou jinak a nabídnou kvalitní poctivou duchařinu, která má s klasikou Tobea Hoopera společný jen název, tak si na nového Poltergeista rád zajdu do kina.

(komentáře?)


Zajímavosti: Howard 6
Poslal obitusZ domova, Čtvrtek 07.03.2013 (1048 čtenářů)

Od včerejška je zdarma k dispozici již šesté číslo nezávislého horrorového časopisu Howard. Z obsahu vybíráme: Homosexualita a horror, Lesbické upírky ve filmu, V Labytintu českého filmového horroru, Nová TV stanice Horor film, Indonéský filmový horror, David R. Ellis, Rozhovor s Macarenou Gómez, Horrorové web seriály, Historie horrorových videoher po roce 2000, Nejsympatičtější horroroví záporáci, šest povídek, hromada recenzí a mnoho dalšího.... Zdarma stahujte zde.

Ebooky se nám nějak zpožďují, ale budou...

(Více... | 2 komentáře)


Zajímavosti: The Walking Dead reklama podruhé
Poslal evilmindZombie, Pondělí 04.02.2013 (1231 čtenářů)(komentáře?)


Zajímavosti: The Walking Dead reklama
Poslal evilmindZombie, Úterý 15.01.2013 (1385 čtenářů)

Pokud se vám čekání na konec season breaku zatím vynikající třetí sezony The Walking Dead zdá už dlouhé (pokračujeme až 10. února), můžete si ho trochu zkrátit následující televizní reklamou, kde několik propagonistů show uvidíte...

(Více... | 359 bajtů | komentáře?)


  


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!