Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 37 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  
Kickstarter: Portal to Hell
Poslal humanbeingH.P.Lovecraft, Čtvrtek 27.11.2014 (1845 čtenářů)

Proč se Roddy Piper po účinkování v They Live už nikdy neobjevil v podobném filmu, to trápilo filmaře z Astron-6 (filmové studio, nikoli planeta) natolik, že se dali do prací na Portal to Hell, filmu, jehož hlavním cílem je údajně dopřát Roddymu skutečný comeback v podívané nabízející podobný zážitek, jaký nabídl vpravdě unikátní They Live. Údržbář Jack by byl nejraději, kdyby mu nájemníci dali na chvíli pokoj. Když dojde k výpadku proudu, na Jacka, který stále nemůže dočíst svoji oblíbenou knihu, čeká úkol daleko náročnější, než nahození pojistek. Ve sklepě totiž dva nájemníci - uctívači Cthulhu - otevřeli bránu do pekla... Momentálně je na Indiegogo kampaň, kde můžete filmařům přispět nějaký dolar (v současné chvíli chybí vybrat ještě 19 tisíc dolarů). Mezi odměnami je zajímavá ta za 300 dolarů. Obdržíte za ně jedno ze čtyř chapadel (!), které se ve filmu objeví. Mělo by stát za to, jelikož je zhotovil profesionál Steve Kostanski, mající za sebou např. Pacific Rim. Portal to Hell je zatím "jen" kraťas. Pokud se povede tak, jak si představují filmaři, v plánu je udělat, pokud možno co nejdřív, celovečerní verzi (podobný postup zvolili a uspěli s ním např. tvůrci Saw, Mama, Babadook, ...)

Zdroj: Indiegogo

(komentáře?)


Kickstarter: Primal Rage na Kickstarteru
Poslal humanbeingMonsters, Pátek 10.01.2014 (1230 čtenářů)

Na severovýchodě USA v Redwoodském národním parku byl Bigfoot už mnohokrát spatřen. A tak se tam vydali i filmaři, kteří teď na Kickstarteru potřebují pomoc fanoušků na shromáždění 150 tisíc dolarů, přičemž momentálně zbývá víceméně celá suma a kampaň potrvá ještě 15 dnů. Primal Rage má být film maximálně seriózní, a s tímto koresponduje i přístup filmařů: film je prostý počítačových triků, a kde je třeba, tam se ke slovu dostane stará dobrá animatronika. Na co všechno peníze půjdou (pokud se je podaří získat), to se na stránce nepíše - Bigfoota už trikaři ale mají hotového, a že se jim povedl! Velmi zajímavé video o trikové stránce - aneb jak si ve vlastním trikovém studiu vyrobit vlastního Bigfoota - je umístěné pod novinkou. Z odměn je zajímavá ta za stovku dolarů: kvalitně vyhlížející sádrový odlitek Bigfootovy nohy. Za 1750 dolarů se ve filmu objeví vaše fotka a bude zmíněno vaše jméno, ale v jakém kontextu, to už se ze stránky zjistit nedá. Mám takový dojem, že pokud jim kampaň nevyjde, tak u jejich trikařského studia co nevidět zaklepe... někdo od filmové společnosti, která nějaký ten film s Bigfootem momentálně připravuje...

A samozřejmě nesmí chybět odkaz na kampaň.

(Více... | 1434 bajtů | 1 komentář)


Kickstarter: Something in the Dark
Poslal humanbeingGhosts, Čtvrtek 25.07.2013 (1239 čtenářů)

Projekt od nezávislých filmařů Something in the Dark před pár dny odstartoval kampaň na Indiegogo, kde po fanoušcích žádají 25 tisíc dolarů (tedy čtvrtinu celkového rozpočtu). Hlavní hrdinka snímku je od narození slepá. Příběh Something in the Dark začíná, když žena obdrží záhadné brýle, díky nimž je schopna vidět, nejen normální svět, ale i duchy, kteří jsou k nerozeznání od lidí. Netrvá dlouho a duchové začínají být poněkud agresivní... Pokud vás teď napadlo, že to zní hodně podobně jako hongkongská duchařina The Eye, mínus brýle, nejste v tom sami. Hlavní twist není v ději, nýbrž v tom, že se filmaři rozhodli Something in the Dark pojmout jako němý film. S tím malým rozdílem, že zvuky tu jsou, jen tu nikdo nemluví. Budou tu first person prvky: z pohledu hrdinky s nasazenými brýlemi, které nedokáží zobrazit barvy správně. V následujících videích herečka Sophie Turner krátce povídá o filmu, v dalším videu je ukázka pohledu z brýlí působící docela strašidelným dojmem...

(Více... | 1357 bajtů | komentáře?)


Kickstarter: Harbinger Down uspěl na Kickstarteru
Poslal humanbeingScience Fiction, Pátek 07.06.2013 (1284 čtenářů)

Včerejší drama okolo nového sci-fi horroru Aleca Gillise (Aliens) Harbinger Down se dočkalo šťastného konce. Přes noc se podařilo vybrat 80 tisíc dolarů a to znamená, že se můžeme začít těšit. Pokud jsem to správně pochopil, tak premiéra by měla být zhruba za rok. V následujícím pěkném videu je k vidění nástin, jakých monster, a monstrózních mutací, se v Harbingerovi dočkáme...(Více... | 2 komentáře)


Kickstarter: Harbinger Down - 23 hodin do konce Kickstarteru
Poslal humanbeingScience Fiction, Čtvrtek 06.06.2013 (1450 čtenářů)

Na crowdfundingové službě Kickstarter běží poslední "den" financování zajímavého sci-fi horroru Harbinger Down, za kterým stojí zkušený odborník na speciální triky Alec Gillis. Z celkové požadované částky, která čítá směšných 350 tisíc dolarů, je zatím vybráno 273 tisíc, pokud tedy máte zájem o to, aby tento projekt spatřil světlo světa, teď je ten správný čas poslat peníze.

O čem Harbinger Down (Posel sestřelen) je? Hlavními hrdiny jsou studenti, kteří se vydali na rybářské lodi do Beringova moře zkoumat vlivy globálního oteplování na skupince kosatek. Značně přituhne, když loď vytáhne kus sovětského satelitu. Dozvídají se, že rusové v kosmu experimentovali s želvuškami (ač to zní roztomile, podle Wikipedie roztomilé nejsou ani náhodou), které jsou zvláštní tím, že je nezabije vesmírná radiace. Vzhledem k tomu, že kus satelitu byl po tři desítky let v ledu, organismus přežil a teď se v agresivně mutující formě přenesl na zvědavé rybáře a jejich kolegy.

Hlavním poznávacím znamením Harbingera je nekompromisní přístup ke trikům. Příšery, či zmutovaní lidé, budou řešeni skrze animatroniku (touhle technikou byla např. přivedena k životu panenka Chucky) a umělecký makeup. Dále slovo dostanou miniatury, stop motion technika a v poslední řadě CGI, která obstará to nejméně podstatné jako padající sníh, ap. Tým Aleca Gillise by rád natáčel na Aljašce. Hlavní roli dostal Lance Henriksen.

Z odměn mě zaujalo parádní tričko, jen škoda, že je za 75 dolarů. Dále za 225 dolarů mystery bag, ve kterém může být cokoliv, co se objevilo ve filmu (COOL!). Za 300 dolarů setkání s Lance Henriksenem. Za 2000 oblečení Lance Henriksena, které nosil ve filmu. Za 3500 dolarů navrhněte příšeru! Za 4000 obdržíte poštou příšeru! Za 5500 dolarů pojmenujte postavu po sobě. Za 6000 dolarů se ve filmu objeví fotka vás nebo vaší rodiny. Za 10 000 vám Alec Gillis pošle trosky (nejspíše falešného) sovětského satelitu. A ve stejné cenové relaci si můžete ve filmu i zahrát, či se nechat zabít. Pěkné! Mít po ruce takovou částku, nejspíš bych do toho šel.

Kvůli plakátu klikněte na více...

(Více... | 2358 bajtů | 1 komentář)


  


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!