Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 34 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  
Rozhovor: Krzysztof Gonerski a Horror Online
Poslal evilmindAsijské filmy, Pondělí 23.05.2011 (3159 čtenářů)

Eraserhead pro nás uskutečnil rozhovor s Krzysztofem Gonerskim - šéfem největších polských horrorových internetových stránek Horror Online, velkým milovníkem asijské kinematografie a asijského horroru (vlastní tématický blog Strach ma skośne oczy a čerstvě vydal i stejnojmennou knihu), recenzentem a přispěvatelem magazínů Tori, Lśnieniea Grabarz Polski.

(Více... | 16298 bajtů | 3 komentáře)


Rozhovor: Rozhovor s Josefom Blažekom
Poslal tronAmatérský film, Neděle 25.04.2010 (2961 čtenářů)

Rozhovor s Josefom Blažekom (prvý bol tu) o jeho dvoch nových hororových projektoch: kraťase Casa Carnivora a Crew-komikse „Trieda smrti“.

(Více... | 5197 bajtů | 7 komentáře)


Rozhovor: Chuck Fallaw o 1.8 Days
Poslal humanbeingRozhovory, Sobota 10.05.2008 (2747 čtenářů)

V následujícím článku si můžete přečíst rozhovor s Chuckem Fallawem, režisérem připravovaného multižánrového filmu 1.8 Days, který bude vyprávět o tom, jak se dva zloději, jejich bývalá snoubenka, nelítostný mafiánský boss a nájemný vrah ocitnou uprostřed (zřejmě mimozemské) invaze. Za účelem přežití se musí tito úhlavní nepřátelé spojit a jen tehdy mají šanci na JEJICH poražení. Jedná se o americkou nezávislou produkci, kde by se ovšem měli objevit i poměrně známí herci - prvním oznámeným byl Gary Busey (Smrtonosná zbraň, Predátor 2). Název trochu evokuje 28 Days Later, a jelikož původ vetřelců není znám, nedá se úplně vyloučit, že půjde o zombie z vesmíru. A bude to natočené ve 3D...

(Více... | 6534 bajtů | komentáře?)


Rozhovor: Rozhovor s Luciferom Valentinom
Poslal mahoneyRozhovory, Pátek 09.11.2007 (5712 čtenářů)

Vďaka vymoženostiam internetu sa mi približne pred pol rokom podarilo skontaktovať s nechvalne známym režisérom vomit exploitationu Slaughtered Vomit Dolls Luciferom Valentinom. Myšlienka uskutočniť s ním rozhovor vo mne rezonovala v podstate od samotného začiatku našej komunikácie. Prvý deň práve prebiehajúceho mesiaca november ma však osvietilo, konkrétne otázky ktoré ma zaujímali som naťukal do mailu a poslal Luciferovi s pocitom, že svoj kontakt rázom stratím. S očakávaním negatívnej odozvy som si po týždni prezrel Valentinovú správu. Úprimne, veľmi ma prekvapil Luciferov kladný prístup. Vôbec mu nevadil môj zámer preložiť rozhovor do slovenského jazyka a uverejniť ho na jemu neznámej stránke. Slušne si vyžiadal niekoľko dňovú lehotu na spísanie odpovedí, ktoré som práve od neho obdržal. Tento príspevok berte ako rozhovor s dosť svojráznou persónou, ktorá je napriek svojmu extrémizmu inteligentná a veľmi priateľská. Nechápte to ako predávanie sa alebo reklamu, ale toto interview môže byť pre citlivejšie osoby neprijateľné. Takže po kliknutí na viac si môžete prečítať môj amatérsky rozhovor s dvoma veľmi peknými plagátmi.(Více... | 7784 bajtů | 3 komentáře)


Rozhovor: John Carpenter (Interview in English)
Poslal humanbeingRozhovory, Sobota 04.08.2007 (3801 čtenářů)

Rozhovor v původním anglickém znění s režisérem Johnem Carpenterem si můžete přečíst po kliknutí na více. Česká verze rozhovoru je k dispozici na tomto odkazu.

(Více... | 5874 bajtů | 4 komentáře)


Rozhovor: David A. Prior (Interview in English)
Poslal humanbeingRozhovory, Sobota 04.08.2007 (2999 čtenářů)

Rozhovor s režisérem Davidem A. Priorem si v původní anglické verzi můžete přečíst po kliknutí na Více. Jeho přepis trval trochu déle, za což mohla spíše moje lenost než fakt, že jsem, jako v případě následujícího rozhovoru, musel text složitě přepisovat... Česká verze rozhovoru je k dispozici zde.

(Více... | 3508 bajtů | 2 komentáře)


Rozhovor: John Carpenter: ''Změnily se sny, změnila se realita.''
Poslal humanbeingRozhovory, Úterý 30.01.2007 (5249 čtenářů)

Po kliknutí na více si můžete přečíst zcela původní rozhovor s legendárním režisérem Johnem Carpenterem. Myslím, že není třeba zdůrazňovat kolik lidí jsem musel v masce Michaela Myerse rozpárat kudlou, abych se k němu dostal.

(Více... | 5772 bajtů | 6 komentáře)


Rozhovor: David A. Prior
Poslal humanbeingRozhovory, Středa 22.11.2006 (4176 čtenářů)

Zcela původní rozhovor s kultovním režisérem Davidem A. Priorem si můžete přečíst po kliknutí na více. S Davidem jsem se bavil převážně o jeho novém filmu Zombie Wars (bližší info zde), což je jeho filmový comeback po osmi letech. V jeho filmografii je spousta akčních filmů, ale i nějaké horrory - konkrétně The Lost Platoon (Ztracená četa), Night Wars (Noční války), Killer Workout ad. V devadesátých letech spolupracoval s herci jako je Lance Henriksen, Michael Ironside, Jeffrey Combs, David Carradine, Pamela Anderson, aj. Jeho zřejmě nejznámějším, a podle mnohých také nejlepším, snímkem je kultovní akční film z roku 1988 Deadly Prey (Smrtelná kořist), který u nás koloval na začátku devadesátých let na vhskách se simultánním dabingem.

(Více... | 4233 bajtů | 2 komentáře)


Rozhovor: Roar Uthaug (Interview in English)
Poslal humanbeingRozhovory, Sobota 04.11.2006 (10008 čtenářů)

Jako obvykle, pro ty, co preferují rozhovory v původním znění, je tu verze rozhovoru s Roarem Uthaugem v angličtině...

(Více... | 5182 bajtů | komentáře?)


Rozhovor: Roar Uthaug
Poslal humanbeingRozhovory, Pátek 03.11.2006 (4364 čtenářů)

Zcela původní rozhovor s režisérem nového norského slasheru Fritt Vilt (AKA Cold Prey) Roarem Uthaugem si můžete přečíst po kliknutí na více...

Za pomoc s překladem patří díky Frantovi Fukovi.


(Více... | 5395 bajtů | komentáře?)


Rozhovor: Adam Mason (Interview in English)
Poslal obitusRozhovory, Neděle 22.10.2006 (3287 čtenářů)

A konečně vám přinášíme anglickou verzi našeho historicky prvního rozhovoru. Režisér Adam Mason se v něm vyznává ze své lásky k horroru a popisuje natáčení nového filmu Broken.

(Více... | 6431 bajtů | komentáře?)


Rozhovor: Uwe Boll (Interview in English)
Poslal humanbeingRozhovory, Sobota 21.10.2006 (5338 čtenářů)

Dalším rozhovorem, který si můžete přečíst v původním znění je rozhovor s režisérem německého původu Uwe Bollem...

(Více... | 4761 bajtů | komentáře?)


Rozhovor: Juan Felipe Orozco (Interview in English)
Poslal obitusRozhovory, Pátek 20.10.2006 (4374 čtenářů)

Pro čtenáře preferující originál před překladem přinášíme anglickou neupravenou verzi rozhovoru s kolumbijským režisérem Juanem Felipem Orozco.

(Více... | 10639 bajtů | komentáře?)


Rozhovor: Juan Felipe Orozco
Poslal obitusRozhovory, Pátek 20.10.2006 (3148 čtenářů)

O jednom z prvních kolumbijských počinů na poli horroru, duchařině Al Final Del Espectro jsme nedávno psali. Zcela původní rozhovor s režisérem Juanem Felipem Orozco si můžete přečíst po kliknutí na více...

Díky Humanbeingovi za překlad Juanovo kolumbijské angličtiny, nebyla to legrace.(Více... | 10268 bajtů | komentáře?)


Rozhovor: Alex Turner (Interview in English)
Poslal humanbeingRozhovory, Pátek 20.10.2006 (3990 čtenářů)

Ať už pro ty, kteří preferují angličtinu nebo pro zahraniční návštěvníky STUDNY jsem se rozhodl publikovat rozhovor s Alexem Turnerem v původním znění (česká verze). Následovat by měly další, anglické verze již publikovaných rozhovorů, a u každého dalšího to bude pravidlem...

(Více... | 7088 bajtů | komentáře?)


  


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!