Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 29 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  
Akce: Bloody Xmas 2014 - časové rozvržení programu
Poslal evilmindHorror obecně, Středa 12.11.2014 (1694 čtenářů)

Na webu BXM, který začíná již v pátek odpoledne, najdete již kompletní program. Pro zobrazení jeho rozvržení v čase klikejte na "Zobrazit časový program" napravo, nejde bohužel linknout přímo.

(komentáře?)


Akce: Bloody Xmas 2014 se blíží
Poslal evilmindHorror obecně, Středa 05.11.2014 (1547 čtenářů)

Už jen týden zbývá do začátku letošního Bloody Xmas, který se koná během prodlouženého víkendu 14.-17. listopadu v Chotěboři (veškeré technické info najde zde). Poslední videopozvánkou na jediný český horrorový festival budiž tento rozhovor s Markem Dobešem o tom pro Horor Film, lehce vám v něm nastíní, co na BXM můžete čekat (FB video. Na konkrétní bohatý program se můžete podívat v přehledu přihlášených pořadů tady, vypadá to opravdu zajímavě. Program zatím není zasazen do časové osy, takže ještě očekávejte zde další upozornění v okamžiku, kdy se tak stane...

(komentáře?)


Akce: Bloody Xmas 2014 poslední den levnějšího vstupné
Poslal evilmindSTUDNA.net, Úterý 14.10.2014 (1489 čtenářů)

Zítra je poslední den pro lacinější vstupné pro předem přihlášené na letošní Bloody Xmas festival - online přihlášku můžete vyplnit dle instrukcí zde. A pokud alespoň přemýšlíte o tom, že byste se na jediný český horrorový festival přijeli v listopadu podívat, měli byste se rozhodně zaregistrovat, neb to vyšle signál organizátorům, že má smysl pokračovat v přípravách. Loňská účast byla tak na hranici přežití (i když mě osobně to přišlo fajn), a i letos to zatím nevypadá, že by se příznivci horrorů chtěli nějak družit...

Pro rejpaly dodávám, že nikdy ze Studny už se na programu festivalu nepodílí, propaguju ho proto, že pokud by zanikl, šance na jinou podobnou akci s účastí nějakých zajímavých hostu v letech následujících bude prakticky nulová...


(komentáře?)


Akce: Kuřimský běs 3
Poslal humanbeingZ domova, Pátek 27.06.2014 (1624 čtenářů)

V pátek 11. července se v Kuřimi uskuteční třetí ročník filmového festivalu Kuřimský běs. K dispozici bude opět letní kino na nádvoří zámku, kde poběží The Conjuring (V zajetí démonů) a The Exorcist (Vymítač ďábla). Promítat se bude i v suterénu, kde si návštěvníci budou moci vychutnat Odpad! za účasti jeho režiséra Josefa Blažka, a následně budou puštěny Zrůdy (Freaks). Pokud vydržíte v suterénu až do půl druhé, na plátně poběží český počin Hodinový manžel. Cena za celou akci je 120 Kč. Pod novinkou je k vidění povedený ručně kreslený plakát s programem akce...

(Více... | 627 bajtů | 2 komentáře)


Akce: Kompletní program 10. ročníku Festivalu otrlého diváka
Poslal evilmindHorror obecně, Pátek 21.02.2014 (1586 čtenářů)

Znělku festivalu jsem nahazoval včera, dnes tedy k programu. Otrlák se koná od 4. do 9. března, jako obvykle v pražském kině Aero (ořezané repete pak v brněnském Scala od 14. března). Kompletní program najdete na otrlydivak.cz, nebudu ho sem celý opisovat, neb jsem za rok opět o něco více zlenivěl, vyberte si sami.

Každopádně IMHO jasná volba je hned v úterý nový Lloyd Kaufman, vracející se do Atomového gymnázia, což sice už vyšlo na DVD, ale ještě jsem neviděl, takže ideální načasování. Reálně uvažuju i o návštěvě Wrong Cops (Hovadný fízlové) ve středu, přestože o tom slyším teď prvně, ale Marylin Manson, Ray Wise a Jon Lajoie v jednom filmu? To musím prostě vidět. Poslední loňskou novinkou v programu je pak čtvrteční Rewind This (Přetoč to). Ale i starší pecky jsou citlivě a vkusně vybrané, zvláště Killer Klowns from Outer Space jsem vždycky chtěl vidět v kině, což se mi může splnit v pátek...


(komentáře?)


Akce: Znělka 10. ročníku Festivalu otrlého diváka
Poslal evilmindHorror obecně, Čtvrtek 20.02.2014 (1571 čtenářů)

Březen se pomalu blíží, a s ním přichází i Festival otrlého diváka. Zatím v podobě tradičně velice podařené znělky, program bude následovat v nejebližších dnech!(Více... | 289 bajtů | 1 komentář)


Akce: Gary Lucas plays spanish Dracula
Poslal evilmindVampyres, Úterý 10.12.2013 (1403 čtenářů)

Již zítra od 20:00 je možné zajít v pražském kině Aero na následující akci, kupodivu zatím prodáno docela málo rezervací, což myslím je škoda, protože by to mohl být parádní zážitek. Následuje PR z webu Aera, pod Více jsem ještě čistě pro ilustraci pravděpodobné atmosféry schoval video, kde Gary Lucas provází živě stejný film v Rumunsku na "Draculově hradě". K čemuž má v našich podmínkách Aero tak blízko, jak to jen bylo možné.

Filmová klasika s živým hudebním doprovodem

Kytarový virtuos Gary Lucas přijíždí v prosinci do ČR představit unikátní projekt spojující živý koncert a film. Málo známou, kritiky velmi ceněnou španělskojazyčnou verzi filmu Dracula z roku 1931 Lucas živě doprovází zčásti komponovaným a zčásti improvizovaným soundtrackem.

Živá hudba Garyho Lucase se proplétá filmem a podbarvuje dialogy i dlouhé záběry, jež původně obsahovaly pouze zvukové efekty: „Lucas, usazený před plátnem s několika pedály a dvěma kytarami, vysílá směrem k publiku téměř nepřetržitý proud zvuků připomínajících gotické varhany, řítící se vodu nebo tikot hodin, temné country hrané se slidem na malíčku či zlověstné flamencové rytmy,“ popisuje recenze v The Guardian.(Více... | 2104 bajtů | 1 komentář)


Akce: Finální pozvánka na BXM2013
Poslal evilmindHorror obecně, Úterý 12.11.2013 (1361 čtenářů)

Třídenní Bloody Xmas 2013 začíná už v pátek, a tohle je tak poslední pokus nalákat vás, abyste do Chotěboře přijeli. Veškeré technické informace jako kde, jak, za kolik apod najdete do detailu rozpitváno na www.bloodyxmas.cz, já se budu teď věnovat spíš tomu proč. V rámci fair play pak musím podotknout, že já, ani nikdo jiný ze Studny nemáme s organizací letošního festivalu nic společného (pokud nepočítám jednu svojí malou přednášku). Ale žánrově přítulných akcí je v ČR tak málo, že je rozhodně nutné je podporovat co to jde...

Proč tedy letos do Chotěboře přijet:


(Více... | 3167 bajtů | 1 komentář)


Akce: Upoutávka na Bloody Xmas 2013
Poslal evilmindHorror obecně, Úterý 05.11.2013 (999 čtenářů)

Sice jsem myslel (a psal), že na BXM už napíšu jen jeden finální zvací post těsně předtím, než příští týden v pátek sám vyrazím směr Chotěboř, nicméně tahle čerstvá video upoutávka si rozhodně zaslouží ještě jeden postík navíc...(Více... | 1 komentář)


Akce: Duchové v Lese aneb kdo se bojí, nesmí do sklepa
Poslal evilmindGialli, Úterý 05.11.2013 (942 čtenářů)

Pilotní projekt atmosférických projekcí kultovních hororů s psychedelickou šťávou. Nebude chybět italské okénko s osobním vzkazem z Cinecitta a Profondo Rosso Shop.

9. listopadu 2013 Absintový klub Les, Ostrava


(komentáře?)


Akce: Kompletní program Bloody Xmas 2013
Poslal evilmindHorror obecně, Středa 30.10.2013 (829 čtenářů)

Toto je předposlední výzva fanouškům - do zahájení letošního BXM zbývají už jen necelé dva týdny, a v Amberu je plně materializován kompletní program včetně anotací a časového rozvrhu! Podívat se můžete zde na tři souběžné linie: horror, pophoror a filmy, kromě toho budou v přilehlých prostorách atmosférického Hotelu Fantazie probíhat i různé další doprovodné akce a zábavy.

(komentáře?)


Akce: Bloody XMas 2013 se blíží
Poslal evilmindHorror obecně, Pondělí 14.10.2013 (855 čtenářů)

Již jen něco málo přes měsíc schází do startu letošního BXM, a už jen dva dny na to, přihlásit se předem, a získat nějakou slevu na vstupném! Ale i pokud nežijete pro slevy, přihlásit se předem není nikdy na škodu, minálně to uklidní organizátory, že o jejich akci budou mít fanoušci zájem. V levém menu jsem aktivoval malý zvací boxík, který ukazuje na bloodyxmas.cz, kde se dozvíte všechny potřebné technické informace. V Amberu (systému FF pro přihlašování lidí i pořadů) už je vidět nástin přihlášených pořadů, a z anotací je jasné, že by to letos mohla být opravdu povedená akce - skoro určitě překonávající i nejlepší roky našeho účinkování na letním Festivalu fantazie. Je tam jedna moje skromná přednáška, a přijede i nekorunovaný král českých horrorových programů Martin Jiroušek, a jinak je to samá mladá, pohledná, dosud neokoukaná krev! :-)

(komentáře?)


Akce: Dušičkový speciál Festivalu otrlého diváka
Poslal evilmindHorror obecně, Pondělí 14.10.2013 (1307 čtenářů)

Kromě hlavního, týden trvajícího Festivalu otrlého diváka (ten příští bude v březnu), letos organizátoři poprvé přicházejí i se stylovým dušičkovým speciálem, s mottem "Vzpomeňme si na zesnulé, než si oni vzpomenou na nás". V sobotu 2. listopadu tak můžete jít do kina Aero na čtyři hodnotné fláky - Carnival of Souls (Karneval duší), The Boneyard (Krchov), All Cheerleaders Die (Všechny roztleskávačky zemřou) a Patrick (2013). A zvláště McKeeho roztleskávačky i remake Patricka by měla být pro fandu povinnost, ne tak často se u nás dá jít do kina na nový žánrový film, co je zatím k vidění jen na festivalech...

Pod více najdete znělku festivalu, pro podrobné info o rezervaci, časech apod klikněte sem.


(Více... | 1045 bajtů | 2 komentáře)


Akce: Noc českého amatérského horroru
Poslal evilmindHorror obecně, Pondělí 16.09.2013 (875 čtenářů)

20. září 20:00 - kombinovaný večer spojený s prezentací jediného českého horrorového (elektronického) časopisu Howard a výběrovou projekcí českých amatérských filmových horrorů z produkce např. Scumfilms, Horrorwatch, Eyecannotdie a Ludovico film aneb gore, slasher, giallo, mysteriózní duchařiny a horror po česku. Nečekejte hollywoodskou kvalitu, dostanete snahu, zápal a cit pro žánr.

Vstupné čistě dobrovolné, více informací na facebook event stránce akce

Ponorka Litvínov


(Více... | 1 komentář)


Akce: Bloody Xmas 2013
Poslal evilmindHorror obecně, Úterý 03.09.2013 (892 čtenářů)

Dnes bylo na FB potvrzeno, že se i letos bude konat horrorový festival Bloody Xmas. A to už nikoliv coby součást FanCity, což se vloni v Praze moc neosvědčilo, ale tentokrát vůbec poprvé jako zcela samostatná akce - a v tradiční festivalové Chotěboři během víkendu 15.-17. listopadu. Podrobnější informace o programu se postupně budou objevovat na www.bloodyxmas.cz, a samozřejmě budeme o všem informovat...(komentáře?)


1 2 3 4 5 6 ... Další Poslední
  


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!