Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 48 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  
Pictures: Alternativní konec Pátku třináctého 3
Poslal humanbeingSérie: Jason, Pátek 31.10.2014 (1204 čtenářů)

Na fanouškovských stránkách Fridaythe13thfranchise.com se dnes objevily fotografie z alternativního konce třetího Pátku třináctého (naše recenze) obsahující významnou dekapitaci a následně i spoustu fotek s důkazy (nejspíš pro FBI), že šlo pouze o fiktivní seknutí, po kterém se všichni živi a zdrávi odebrali do místní putyky. Na fotkách je rovněž zachycena jiná podoba Jasona Voorheese, nepoužitá maska vytvořená geniálním maskérem Stanem Winstonem.

(komentáře?)


Pictures: Update okolo 31 od Roba Zombieho
Poslal humanbeingClowns, Pátek 18.07.2014 (1624 čtenářů)

Rob Zombie se stará o to, aby jeho nejnovější projekt 31 byl pokud možno co nejvíce tajemný. V posledních několika rozhovorech ale přesto k filmu něco řekl, snad i proto, aby se fandové nechytili populárních (a zcela nepravdivých) domněnek. Shrňme si, co Zombie o 31 dosud řekl: Film se odehrává na Halloween, tedy 31. října a odtud pochází název filmu, ona číslovka 31 (ne 3I, jak jsme někteří - právem - spekulovali). Na otázku, zda klaun z prvního odhaleného obrázku je kapitán Spaulding, Rob Zombie odpověděl: "No ale přece nevypadá jako on, alespoň myslím. Ve filmu je klaun, ale nemá nic společného s kapitánem Spauldingem. A ten kdo je ve filmu, vůbec nevypadá jako kapitán Spaulding. Možná, že lidé si to myslí, ale po filmu si to myslet už nebudou."

O čem tedy je 31? Zombie odpovídá: "Co můžu říct, je to, že je to něco úplně nového, má to původní nápad. 31 začnu natáčet na podzim."

Dnes se na oficiální stránce Roba Zombieho objevil následující concept art obrázek. Pište do komentářů, co se na obrázku děje, či snad, jestli už víte, jak do sebe zapadá halloweenská noc, klaun, dodávka a tři pánové nervózně čekající před dodávkou... :)

(Více... | 1324 bajtů | komentáře?)


Pictures: Nové plakáty: As Above, So Below, Deliver us from Evil, VHS: Viral
Poslal humanbeingHorror obecně, Čtvrtek 29.05.2014 (1254 čtenářů)

Z nových plakátů bych si na zeď zcela určitě pověsil ten na As Above, So Below - pod textem jsou k vidění dva: novější a pod ním kapku starší - tak ten, s Eiffelovkou, je vážně prima. Plakát na Deliver Us from Evil na mě působí dojmem, jako kdyby se mělo jednat o zkušební plakát - špatný imho není, ale že bych si ho hrdě vystavil, to nejspíš ne. VHS: Viral je třetí díl V/H/S antologie, o které se tu rozepíšu jak jen to bude časově možné. Lebka vytvořená z rozmotaných kazet (fanoušci VHS-ek ať raději neklikají na více!) mi přijde málo efektní, a o nějaký řád horší, než výrazná lebka z V/H/S 2...

(Více... | 881 bajtů | komentáře?)


Pictures: Human Centipede 3 první obrázek
Poslal humanbeingSurvival Horror, Čtvrtek 06.03.2014 (3295 čtenářů)

Tvůrce Lidské stonožky Tom Six se v Entertainment Weekly rozpovídal o závěrečném, "nejdelším" dílu trilogie a hned v úvodu mnohé fanoušky zklamal: "Třetí díl bude úplně odlišný od prvního a druhého dílu, a určitě nebude tak nechutný. Ale bude to nejkontroverznější díl po politické stránce. Bude obsahovat spoustu srandovních narážek na předchozí díly a bude to díl, který bude nejvíce (temně) komediální. Díly 1 a 2 působily hodně evropsky. Trojka je velmi americká, má největší rozpočet, dále má epický soundtrack, je natočena v širokoúhlém formátu a má lidskou stonožku velikosti XXL (pozn.: ještě před dvěma lety šlo o XXXXL stonožku). Děj je zasazen do amerického vězení s maximální ostrahou uprostřed pouště. Detaily nevyzradím, ale když se tak zamyslíte, určitě vás leccos napadne." První obrázek je společná fotka dvou hlavních antagonistů z předchozích dílů...

(Více... | 954 bajtů | komentáře?)


Pictures: První obrázky z vesmírného horroru Debug
Poslal humanbeingScience Fiction, Sobota 15.02.2014 (1924 čtenářů)

Po kliknutí na více jsou k vidění obrázky ze sci-fi horroru Debug, o němž jsme tu psali před rokem. Režisér David Hewlett pojal Debug jako poctu žánru sci-fi a v oficiální press release říká: "Můj otec mě vzal na 2001 do kina na moje desáté narozeniny. Hal mě učaroval, a od té doby mě fascinuje myšlenka na uvědomělou umělou inteligenci. Debug je 2001 z pohledu Hala." Ještě pro osvěžení: Na opuštěné obří vesmírné lodi bude šestici hackerů ohrožovat na životě umělá inteligence Iam (Jason Momoa)...

(Více... | 809 bajtů | komentáře?)


Pictures: Deliver Us From Evil na novém obrázku
Poslal humanbeingSupernatural, Pátek 10.01.2014 (979 čtenářů)

Na nejnovějším obrázku z očekávané novinky Scotta Derricksona jsou k vidění záhadné nápisy na stěně (na minulém obrázku byly záhadné nápisy k vidění na těle), které zkoumá herec Eric Banadinovic.(komentáře?)


Pictures: První obrázek z Deliver Us From Evil od Scotta Dericksona
Poslal humanbeingSupernatural, Pátek 03.01.2014 (882 čtenářů)

Nový horror od Scotta Derricksona Deliver Us From Evil (původně nazvaný jako Beware the Night) půjde do kin ještě letos (původní odhady distributorů Sony byly na 2015). Americké datum premiéry je 2. července, a pro nás důležitější datum je pak 21. srpen, kdy se film objeví v našich kinosálech. Co nejdřív si chci sestavit seznam svých nejočekávanějších filmů tohoto roku a již teď je jasné, že Deliver Us From Evil se tam objeví (dost možná i s jedním, dvěma vykřičníky). První Barkerovsky laděný obrázek vypadá takto:(komentáře?)


Pictures: Nový plakát House of VHS
Poslal humanbeingSupernatural, Neděle 22.09.2013 (986 čtenářů)

Dva dny po napsání novinky o novém francouzském horroru House of VHS se mi ozvali producenti snímku, a napsali mi, jak si toho váží, že o nich Studna píše a k dopisu přidali plakát, ovšem jen digitální - kouknout se na něj můžete pod novinkou...

Oproti tomu prvnímu jde o posun vpřed. Vím, že si naši novinku producenti přeložili do svého jazyka, a je i dost možné, že do překladače vstřelili i evilmindův komentář týkající se právě onoho plakátu. Každopádně, je vůbec hezké, když filmoví producenti dají i na názory ostatních... ;-)

(Více... | 664 bajtů | komentáře?)


Pictures: Tvůrci Stalled si berou na mušku World War Z
Poslal humanbeingZombie, Úterý 25.06.2013 (1175 čtenářů)

Tvůrci britské zombie komedie Stalled, které rozpočet nedovolil nic víc, než pouhou (a k tomu ještě dámskou) toaletu, se pustili do křížku s tvůrci super drahé, výpravné podívané s Bradem Pittem v hlavní roli, ano, řeč je o World War Z. Nebo by se alespoň rádi pustili. Nicméně první výstřel tu je v podobě naprosto úžasného plakátu...

Kam jen bych si ho pověsil?

(Více... | 487 bajtů | komentáře?)


Pictures: Insidious: Chapter 2 oficiální plakát
Poslal humanbeingGhosts, Čtvrtek 13.06.2013 (1274 čtenářů)

Halloween snad ještě nikdy nebyl tak daleko. Taky se už nemůžete dočkat? První plakát na Insidious 2 je tady a imho povedl se, co říkáte?

(Více... | 284 bajtů | komentáře?)


Pictures: Záhadný obrázek z Insidious Chapter 2
Poslal humanbeingGhosts, Středa 29.05.2013 (1335 čtenářů)

James Wan si zanedlouho vyzkouší jaké to je, režírovat mainstreamový film s rozpočtem vyšším než 150 milionů dolarů (The Fast and the Furious 7). Letos nám to ale plně vynahradil - natočil dva horrorové kousky, z nichž ten s číslovkou v názvu je v těchto dnech propagován záhadným obrázkem... Záhada je, komu ty ruce za záclonou patří. Nebo je to naopak jasné?

(Více... | 423 bajtů | komentáře?)


Pictures: Podoba Chuckyho v Curse of Chucky
Poslal humanbeingPuppets, Středa 29.05.2013 (1282 čtenářů)

Herečka Fiona Dourif (dcera Brada Dourifa) ztvárňující v šestce hrdinku Nicu zveřejnila na svém Instagramu obal soundtracku, na kterém je vidět panenka Chucky v novém, trošičku odlišnějším, provedení - a hlavně, bez šrámů a škrábanců na jeho gumovém obličeji. Vypadá to, že frázi zpátky ke kořenům autoři mysleli vážně. Strašidelný Chucky bude v mém obývacím pokoji bezesporu vítán. K vidění po kliknutí na více...

Jak jsme již psali, šestý díl vychází na DVD a Blu-ray na Halloween...

(Více... | 593 bajtů | komentáře?)


Pictures: I, Frankenstein
Poslal humanbeingMonsters, Úterý 14.05.2013 (1212 čtenářů)

Vyšel tenhle cool plakát na I, Frankenstein...

(Více... | 581 bajtů | 2 komentáře)


Pictures: Nové plakáty: S-VHS, Hatchet III, Evidence
Poslal humanbeingHorror obecně, Sobota 27.04.2013 (1395 čtenářů)

Těžko říct, jaký plakát je podařenější: jestli ten propagující S-VHS anebo ten na Hatchet III. Tomu prvnímu se dá vytknout, že je až moc červený. Na druhém může vadit, že na něm Victor drží malou sekyrku a už nic víc... Osobně mi ale přijdou velmi zdařilé, místo na zdi by se pro ně určitě našlo. Plakát na Evidence, found footage s Radhou Mitchell, je celý v ruštině a silně připomíná plakát k prvnímu Saw. Navíc je tam hromádka z kamer. A k tomu useknutá ruka. Že by upozornění na zákaz točení v tamním kině?

(Více... | 798 bajtů | komentáře?)


Pictures: Nové plakáty: World War Z a The Conjuring
Poslal humanbeingHorror obecně, Čtvrtek 28.03.2013 (1195 čtenářů)

Plakát na World War Z má tu výhodu, že na něm nejsou "počítačovou animací silně zapáchající zombie" vidět v pohybu. Jinak se celkově myslím hodně povedl a ještě dost popřemýšlím, zda si ho neseženu, ale jen v případě, že se povede i film. K plakátu The Conjuring od Jamese Wana bych jen podotknul, že první, co se mi vybavilo, byla úvodní "rodinná" scéna ze Sinister, jen s tím rozdílem, že tady se šetřilo se špagátama. Ale - stín v pravém dolním rohu tomu dává jiný rozměr, takže na první pohled spíše nic moc, ale po bližším prozkoumání dávám palec nahoru...

(Více... | 711 bajtů | komentáře?)


1 2 3 4 5 6 ... Další Poslední
  


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!