Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 27 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  
STUDNA.net: Výsledky čtenářské ankety o nejlepší horror za rok 2013
Poslal humanbeingSTUDNA.net, Středa 12.02.2014 (1684 čtenářů)

Jak dopadla letošní čtenářská anketa? Těch povedených kousků bylo vícero, a tak i letos bylo těžké vybrat jen jeden, ten z pohledu "běžného" diváka nejošklivější, při jehož sledování jediný obsah žaludku nezůstal uvnitř a vůbec ten, na který se nemůže jít do kina po setmění. Letos takové byly dva, máme tu 2 (dva) vítěze a ještě před kliknutím si zkuste tipnout, jaké filmy to jsou a ještě jaký snímek se umístil na pěkném druhém a třetím místě. Pod výsledky jsem ještě přidal všechny žebříčky, které jsem obdržel. Pokud chcete přidat i ten váš, budeme jen rádi!

(Více... | 1685 bajtů | 4 komentáře)


STUDNA.net: Čtenářská anketa o nejlepší horror roku 2013
Poslal humanbeingSTUDNA.net, Čtvrtek 16.01.2014 (3257 čtenářů)

Rok 2013 byl po stránce horroru velmi vydařený. Dostalo se nám kvalitní podívané, dá se říci, napříč všemi subžánry: od duchařin, přes zombie, čarodějnice, sériové vrahy, až po obří monstra. Vrátila se panenka Chucky, Leatherface rozezněl svoji oblíbenou pilu v 3D pokračování a Clive Barker byl pověřen, aby napsal scénář k remaku Hellraiser. Vyřešil se spor o práva na další film s nejslavnějším hokejistou světa. Objevilo se obrovské množství found footage filmů, kterému může konkurovat snad jen subžánr zombie filmů, kterému se zkrátka daří a nejvíce je to vidět na rekordní sledovanosti seriálu The Walking Dead. 2013 byl i rokem nezávislých horrorových filmařů: za zmínku stojí třeba Richard Raaphorst a vůbec je tu celá řada úspěchů na crowdfundingových serverech jako je Kickstarter a Indiegogo. Premiéru měla vůbec první česká horrorová antologie Pionýři horroru. Tvůrci žraločích filmů se opět překonali a natočili Sharknado, film, o kterém se psalo jako o senzaci, zejména v mainstreamovém tisku. Je začátek roku 2014 a s ním čtenářská anketa o nejlepší horror 2013... Nominována byla následující dvanáctka horrorů:

(Více... | 8673 bajtů | 6 komentáře)


STUDNA.net: Pokud možno co nejveselejší Vánoce
Poslal humanbeingChristmas, Pondělí 24.12.2012 (948 čtenářů)

...a spoustu filmových dárků pod stromečkem přeje všem svým čtenářům redakce STUDNA.net. Pro ty, kteří se nad programem českých televizí nemohou rozhodnout, zda televizi pouze vypojit ze zásuvky, či přímo vyhodit na ulici, je tu náš Ideální program pro štědrý den, a jeho novější verze. My doufáme, že vám mayové nezkazili letošní svátky a mě již nezbývá nic jiného, než vám ještě jednou popřát Štastné a veselé. A kdyžtak se s námi podělte, co jste letos dostali... ;-)(komentáře?)


STUDNA.net: STUDNA.net slaví desetiny!
Poslal humanbeingSTUDNA.net, Sobota 01.09.2012 (1446 čtenářů)

Ač to zní možná neuvěřitelně, přesně před deseti lety byla spuštěna STUDNA.net. Tak ti, milá STUDNO, spolu s ostatními adminy přejeme vše nej! ;)(Více... | 433 bajtů | 6 komentáře)


STUDNA.net: Změna hostingu
Poslal evilmindSTUDNA.net, Úterý 28.02.2012 (1150 čtenářů)

Pokud vám posledních pár dní STUDNA spíš nejede než jede, je to proto, že našeho dlouholetého free webhostera Flyweb koupili Forpsi, a aktuálně probíhala (probíhá?) migrace všech bývalých zákazníků Flywebu na jejich servery. Necháme tomu pár dní, pokud to nebude použitelné, odtáhneme jinam...

(Více... | 4 komentáře)


STUDNA.net: Výsledky čtenářské ankety o nejlepší horror za rok 2011
Poslal humanbeingSTUDNA.net, Čtvrtek 09.02.2012 (2103 čtenářů)

Měsíc na hlasování o nejlepší horror roku byl víc než dost, tudíž naši každoroční anketu tímto dnem uzavíráme a jsou tu výsledky. Do první trojice se dostali duchové, sérioví vrazi i obří monstra...

(Více... | 579 bajtů | 4 komentáře)


STUDNA.net: Čtenářská anketa o nejlepší horror roku 2011
Poslal humanbeingSTUDNA.net, Neděle 01.01.2012 (2449 čtenářů)

Ač právě uplynulému roku 2011 jednoznačně vévodily zombie, do našeho čtenářského výběru se dostal pouze jediný zombie film. Není to Bio-Dead ani Zombie Apocalypse. Dále zabodoval James Wan, který se už do historie filmového horroru zapsal řádně krvavým písmem. Je vidět, že má ten náš žánr opravdu rád, když se takhle snaží i nadále. A co by to bylo za výběr toho nejzvrácenějšího, nejdrsnějšího a prostě nejúžasnějšího z filmového pokoukání za minulý rok, kdyby chyběla Lidská stonožka? Letos můžete hlasovat pro následující snímky...

(Více... | 4398 bajtů | komentáře?)


STUDNA.net: Nejlepší horrorové filmy roku 2011: Nominace
Poslal humanbeingSTUDNA.net, Sobota 31.12.2011 (1161 čtenářů)

V poslední den tohoto roku je vůbec ten nejpříhodnější čas pro naši každoroční anketu "Nejlepších horrorových počinů za uplynulý rok". I letos se objevily parádní kousky, další díly zaběhnutých sérií (některé se povedly více a některé méně), nezávislé snímky různých kvalit a zombie, resp. filmy se zombiemi, jichž byl v tomto roce snad rekordní počet. Do ankety je třeba nominovat dvanáctku těch nejlepších, nejzajímavějších, či nejkrvavějších snímků (to už si rozhodněte sami) a budeme velice rádi, když se s námi o své letošní nominace podělíte a pomůžete nám tak vytvořit podobu výsledné ankety, kterou na webu vyhlásíme dost možná již o dnešní půlnoci.

Své tipy (ale klidně i hotové žebříčky) pište do této diskuse. Díky!

(komentáře?)


STUDNA.net: Štastné a veselé...
Poslal humanbeingSTUDNA.net, Sobota 24.12.2011 (1097 čtenářů)

...svátky a co nejvíce horrorů pod stromečkem přeje všem svým čtenářům redakce STUDNA.net. Původně tu měl být i zbrusu nový "Ideální TV program pro Štědrý den", ale upřímně, ony i ty dva, co tu máme, bohatě postačí - kdyžtak budeme rádi za nějaký pěkný tip od vás. První evilmindův program je zde a nejnovější tady. Tak ještě jednou pěkné a pohodové Vánoce a dávejte na sebe dobrý pozor... něco nebezpečného na vás může číhat blíže než si myslíte. Edit: Oops, správný link. ;-)(Více... | 2 komentáře)


STUDNA.net: Nové studnovské téma First Person
Poslal humanbeingFirst Person, Čtvrtek 14.04.2011 (970 čtenářů)

Nově je do seznamu studnovských témat zařazeno téma, které nejvíce zpopularizovala Záhada Blair Witch. First Person se soustředí na filmy, které jsou z pohledu kameramana, popř. více kameramanů, kteří jsou fyzicky neoddělitelnou součástí filmu, a to znamená, že kameraman je často jednou z hlavních postav. Zatím stále doplňujeme, s ikonkou taky ještě něco provedeme.

(Více... | 2 komentáře)


STUDNA.net: Nominujte snímky do každoroční ankety o Nejlepší horror roku
Poslal humanbeingSTUDNA.net, Sobota 11.12.2010 (1037 čtenářů)

Když tu do zdejší adminovské diskuse napsal před pár dny obitus záhadně znějící větu "2010 pomalu končí....", řekl jsem si "co tím asi myslel". Po chvíli mi to ale došlo. Žebříček! Ten tu přece vzniká koncem každého roku už dobrých pár zim. Jenže, jaké filmy nominovat? A jaké filmy nezařazovat v žádném případě, a když ano, tak jen přes vaši mrtvolu? To už je na vás, na čtenářích STUDNY, fandech horroru, toho nejkvalitnějšího filmového žánru tam venku. Pomozte nám tedy vybrat onu dvanáctku nejlepších snímků tak, že je napíšete do zdejší diskuse. Díky!

(komentáře?)


STUDNA.net: Studna na Twitteru!
Poslal humanbeingSTUDNA.net, Středa 18.08.2010 (928 čtenářů)

Sociálním sítím, hlavně tedy těm zahraničním (na českých jsme byli od prvního dne), jsme odolávali vpravdě velmi dlouho. Pokroku ale odolávat nelze donekonečna, takže po nedávné expanzi na Facebook jsme dnes rozšířili svá sociální chapadla na, řekl bych mnohem sympatičtější službu, Twitter.

Najdete nás na adrese twitter.com/StudnaNet, kde si nás můžete dát do "follow". Co na tomto účtu bude, to se ještě uvidí. Zatím bych to viděl na upozorňování na zajímavé studnovské novinky a recenze, které by vám NEMĚLY ujít a možná i něco navíc, něco jako krátké novinky ze světa horroru. Ještě uvidíme, kdyžtak uvítáme vaše tipy...

(komentáře?)


STUDNA.net: Možné výpadky grafiky
Poslal evilmindSTUDNA.net, Úterý 03.08.2010 (998 čtenářů)

Během následující tak hodiny může docházet k výpadkům náhledů coverů filmů. Protože se rozrůstáme rychle, skladování všech coverů/plakátů v jednom adresáři už bylo poněkud nepraktické z mnoha důvodů. Je možné, že až to doběhne (což napíšu do komentáře zde), budou existovat místa na webu, kde to bude neopravené, protože tam nechodím a nevím o nich... ;-) Takže pak děkuji za případné upozornění, před kterým ještě stiskem F5 ověříte, že problém není jen ve vaší cache... Díky.

(Více... | 1 komentář)


STUDNA.net: Program Studna bloku FF2010 hotov
Poslal evilmindSTUDNA.net, Čtvrtek 27.05.2010 (919 čtenářů)

Na ff.studna.net už je k dispozici (víceméně) kompletní program pro naši letošní účast na Festivalu fantazie, od 9. do 11.7.

(komentáře?)


STUDNA.net: STUDNA na FF2010 jako Facebook událost
Poslal evilmindSTUDNA.net, Středa 05.05.2010 (869 čtenářů)

Musím přiznat, že Facebooku zrovna moc nefandím (proto zatím Studna nic s ním nemá, i když to dneska je moderní), nicméně uznávám, že na některý věci je docela praktickej. Třeba na organizování různých událostí... STUDNA na FF2010 jako Facebook event. Teoreticky by to měla být otevřená událost, kam se každý může sám pozvat a pozvat další lidi. Tedy pokud má facebook účet samozřejmě. Do začátku Festivalu fantazie už zbývají necelé dva měsíce!

(komentáře?)


1 2 3 4 5 6 ... Další Poslední
  


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!