Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 41 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  
Odkazy: Ukázka z King Konga
Poslal humanbeingMonsters, Čtvrtek 23.06.2005 (2006 čtenářů)

Na kratičkou upoutávku na trailer (?) nové verze King Konga, kde jsou vidět asi dvě vteřiny z filmu (z Konga jsou vidět jen nohy), se můžete podívat zde (2,5 MB mov).

(Více... | 5 komentáře)


Odkazy: Nová videa z Land of the Dead
Poslal humanbeingZombie, Pondělí 20.06.2005 (1584 čtenářů)

Na stránce landofthedeadmovie.net jsou dvě zbrusu nová videa z Land of the Dead. V prvním je vidět vozidlo Dead Reckoning a střílející zombie, v druhém rozhovor hlavních hrdinů Johna Leguizama, Simona Bakera a Roberta Joye.

(komentáře?)


Odkazy: Masters of Horror - oficiální stránky
Poslal obitusHorror obecně, Čtvrtek 09.06.2005 (1366 čtenářů)

O chystané antologii Masters of Horror jsme, v souvislosti s dílem režírovaným Johnem Carpenterem, už jednou psali. V těchto dnech byly uvedeny do provozu oficiální stránky. Zatím jsou k dispozici pouze životopisy režisérů jednotlivých dílů (Argento, Carpenter, Cohen, Corman, Coscarelli, Dante, Garris, Gordon, Hooper, Landis a Romero), ale snad se brzo objeví trailery na první díly. Ja osobně se už nemůžu dočkat.

(komentáře?)


Odkazy: Silent Hill obrázky z natáčení
Poslal humanbeingGames to Film, Pátek 15.04.2005 (2095 čtenářů)

Na stránce MoviesOnline je k vidění pár fotografií z místa natáčení adaptace konzolové hry Silent Hill. Práce na filmu jsou zatím v předprodukční fázi; podle neoficiálního zdroje (dopisovatel MoviesOnline) je mezi uvažovanými herečkami na hlavní roli Carrie Ann Moss a Radha Mitchell (Pitch Black).

(Více... | 5 komentáře)


Odkazy: Saw 2 - oficiální webstránka
Poslal humanbeingSérie: Saw, Úterý 01.03.2005 (1639 čtenářů)

Oficiální stránka druhého dílu Saw byla v těchto dnech spuštěna na www.saw2.com a to i přesto, že se ještě nezačal natáčet. Nic kromě diskusního fóra na ní zatím nenajdete, ale vzhledem k datu premiéry filmu (podzim) se to jistě brzy změní. Zatím si třeba můžete v diskusích zvolit v neoficiální anketě dvě postavy, které by se měly vrátit v pokračování.

(komentáře?)


Odkazy: Christmas Treat
Poslal humanbeingChristmas, Úterý 04.01.2005 (1318 čtenářů)

Na tomto odkaze se můžete podívat na pětiminutový studentský film Tima Sullivana (2001 Maniacs) Christmas Treat (1984), který byl inspirován vánočním slasherem Silent Night, Deadly Night, jenž měl premiéru v ten samý rok. Pokud nemáte rádi dlouhé čekání u streamovaného videa, dá se stáhnout z tohoto přímého odkazu (65 MB, mov). Pokud nevíte jestli stojí za to si ho stáhnout (zatím jsem ho neviděl, takže o něm nemůžu nic napsat), možná vás naláká tenhle srandovní "cover".

(komentáře?)


Odkazy: Making of Army of Darkness
Poslal evilmindDokumenty, Čtvrtek 30.12.2004 (2021 čtenářů)

Na těchto stránkách si v sekci "directors" vyberte jméno Sama Raimiho a můžete si prohlédnout trailery k několika jeho filmům. To samo o sobě není příliš zajímavé, ale krom trailerů jsou tu ke stažení i poměrně zábavná making of k jeho dvěma horrorovým peckám Darkman a Army of Darkness. Přičemž klipy k Armádě temnot nejsou prý nikde jinde k vidění.
zdroj: BD

(komentáře?)


Odkazy: The Ring Two - official site
Poslal evilmindSérie: Ringu, Pondělí 27.12.2004 (2139 čtenářů)

Webové stránky pokračování amerického Kruhu se konečně trochu rozjely. Krom již dříve uveřejněného teaseru a několika obrázků zde najdete několik lehce interaktivních flashových animací, které jsou celkem působivé. Zatím je zprovozněna pouze část "Water", ale ostatní brzo přibudou.

(komentáře?)


Odkazy: George Romero o Land of the Dead
Poslal humanbeingZombie, Pondělí 13.12.2004 (1584 čtenářů)

V červenci udělal George Romero rozhovor s chicagským rádiem WGN Radio 720, kde hovořil zejména o připravovaném posledním dílu své zombie ságy Land of the Dead a letmo se zmiňuje i o tom, jak vidí zbytek své režijní kariéry. Na stránce rádia je k dispozici záznam kompletního, přes padesát minut trvajícího, rozhovoru - přímý link (real audio stream).

(komentáře?)


Odkazy: PEZ
Poslal Amatérský film, Úterý 07.12.2004 (5511 čtenářů)

Anonymní příspěvek: Dovoluji si predstavit jeden malej pocin amatersky tvorby. Trailer o cca 8megach je tady a pokud by mel nekdo zajem o celej kousek (218megu / 20min) tak je tady.

(komentáře?)


Odkazy: Test správného barevného vidění
Poslal evilmindHorror obecně, Sobota 04.12.2004 (1693 čtenářů)

Možná se vám bude následující test zdát na Studně troch offtopic, ale věřte, že není. Správné barevné vidění je totiž pro horror fany velice důležité (byť ve spoustě jejich oblíbených filmů převládá tma), a proto test udělejte až do konce....

(Více... | 1 komentář)


Odkazy: Choking Hazard ve Fangorii
Poslal evilmindZ domova, Úterý 30.11.2004 (2248 čtenářů)

Na webu Choking Hazardu jsou nascanované čtyři stránky, které české zombie komedii věnoval nejprestižnější americký časopis o filmovém horroru Fangoria - zde. Docela zajímavé, i když nutno podotknout, že Fangoria často vychválí ledasco, zvláště pak filmy, na jejichž americkém vydání se nějak podílí...

(komentáře?)


Odkazy: Klip z Blade Trinity
Poslal humanbeingKomiks, Sobota 20.11.2004 (1684 čtenářů)

Na Yahoo! Movies je k vidění dvouminutová akční sekvence z třetího dílu Bladea (streamovaný wmv).

(Více... | 1 komentář)


Odkazy: Freddy vs Jason vs Ash
Poslal evilmindHorror obecně, Pondělí 08.11.2004 (2756 čtenářů)

Druhý díl Freddy vs Jason i s vytouženým Ashem je zatím v nedohlednu, a tak se zatím zde můžete podívat alespoň na krátký trailer ve flashi, ve kterém poznáte, jak by si fanové asi ten crossover představovali. Mno, osobně doufám, že Ash by byl trochu originálnější a přišel i s novejma hláškama... ;)

(Více... | 4 komentáře)


Odkazy: Další reporty z FrightFestu
Poslal evilmindHorror obecně, Neděle 19.09.2004 (1328 čtenářů)

Na serveru Cinemag byla uzavřena série článku o londýnském FrightFestu, sice u většiny věcí osobně moc nesouhlasím s vesměs nadšeným hodnocením, ale na druhou stranu, jedna věc je koukat doma sám, a úplně jiná v sále plném lidí... Každopádně je to zajímavé čtení: část první (Old Boy, SwitchBlade Romance, Toolbox Murders), druhá (Deep Red, The Tesseract, Romasanta: The Werewolf Hunt), třetí (The I Inside, Hellboy, Monster Man), čtvrtá (Card Player, Buppah Rahtree, krátké filmy), pátá (krátké filmy, Code 46, The Ordeal) a šestá (Ginger Snaps Back, The Eye 2, One point O).

(komentáře?)


  


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!