Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 134 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  
Odkazy: Ceny Brama Stokera za rok 2005
Poslal morHorror obecně, Pondělí 24.07.2006 (1241 čtenářů)

Všichni bychom byli jistě mnohem radši, kdybychom se mohli s hororovou literaturou setkávat na pultech našich knihkupců mnohem častěji než je dosavadní ostudná chudokrevnost. Takhle nám nezbývá nic jiného, než vymetat letištní knihkupectví ve snaze dobrat se některého z oceněných titulů z roku 2005. Link zde.

(komentáře?)


Odkazy: Behind horror make up
Poslal evilmindHorror obecně, Středa 12.07.2006 (1544 čtenářů)


(Více... | 2 komentáře)


Odkazy: Long Dream - kompletní film na Youtube.com
Poslal humanbeingAsijské filmy, Pondělí 05.06.2006 (1276 čtenářů)

Na YouTube je k vidění i debut od Higuchinskyho (Uzumaki) Long Dream. Po sedmi částech je k dispozici zde.

(Více... | 1 komentář)


Odkazy: Phone - kompletní film na Youtube.com
Poslal humanbeingAsijské filmy, Pondělí 05.06.2006 (1147 čtenářů)

Na YouTube.com je možné podívat se i na další asijský horror - Phone. Opět po desetiminutových částech a zcela zdarma zde (díky oli-G-mu za tip).

(komentáře?)


Odkazy: Ash vs Jason
Poslal humanbeingSérie: Jason, Neděle 23.04.2006 (1948 čtenářů)

Jednu dobu se uvažovalo, že by třetí postavou v pokračování Freddy vs Jason mohl být Ash z Evil Dead. V druhém dílu s největší pravděpodobností nebude, jak by ovšem takový střet Ashe s Jasonem mohl vypadat se můžete podívat v jednominutovém "filmu" - odkaz - chytře sestříhaném z filmů, kde obě postavy účinkovaly.

(Více... | 5 komentáře)


Odkazy: MoH: Imprint
Poslal humanbeingHorror obecně, Čtvrtek 02.03.2006 (1377 čtenářů)

Tady se dá stáhnout klip z neodvysílaného dílu nijak oslňující série Masters of Horror Imprint. Ve Spojených státech půjde Imprint přímo na DVD, které vyjde společně s ostatními díly někdy v půlce tohoto roku.

(komentáře?)


Odkazy: Nová epizoda Xombie
Poslal evilmindZombie, Pátek 03.02.2006 (1620 čtenářů)

Po delší době se objevila sedmá epizoda skvělého free flashového seriálu Xombie!

(Více... | 1 komentář)


Odkazy: Worst Case Scenario Promo video
Poslal humanbeingZombie, Středa 18.01.2006 (1491 čtenářů)

Z tohoto odkazu (22 MB) můžete tahat perfektní tříminutové promo video k holandskému nezávislému nazizombie horroru Worst Case Scenario, k němuž tvůrci pořád shánějí peníze a jestli ani tahle ukázka nikoho z tamních producentů nepřesvědčí o talentu tvůrců tohoto nadějného projektu, pak je něco silně v nepořádku.

(Více... | 3 komentáře)


Odkazy: Hills Have Eyes redux recenze ve Fangorii
Poslal LukiRemake, Úterý 17.01.2006 (1622 čtenářů)

Na stránkách www.fangoria.com se objevila první recenze na remake Cravenovy klasiky Hills Have Eyes, který se zoufalý Aja (Haute Tension) momentálně snaží na poslední chvíli ještě jednou přestříhat, protože mu Rkový sestřih podpořený Cravenem připadá moc mírný. Chytráci v MPAA komisi si musí užívat, když nebyli schopni dokoukat ani ten úplně první. Každopádně recenze je hodně pozitivní (recenzována byla NC-17 verze filmu) a podle všeho to vypadá, že Aja překonal nejen sám sebe ale taky Cravenův originál. Podle všeho se jedná o krvavý, děsivý a inteligentní horor :-)

... link : http://www.fangoria.com/news_article.php?id=5411

(komentáře?)


Odkazy: Sazuma
Poslal humanbeingZ domova, Pátek 30.12.2005 (1789 čtenářů)

Sazuma je internetový obchod s DVD se sídlem v sousedním Rakousku zaměřující se na dovážení toho nejlepšího z celého světa. Pro horrorové fanoušky je tam spousta zajímavých titulů, z nichž některé se občas dostanou do slevové akce od 4 do 15 Euro. Vzhledem k tomu, že Sazuma sídlí v EU, nemusíte platit žádné dovozní clo a dalším plusem je nízké poštovné. Kvůli desátému výročí obchodu platí po celý Silvestr u každé objednávky poštovné zdarma.

Sazuma.com


(Více... | 7 komentáře)


Odkazy: Silent Hill Vás Vítá
Poslal LukiGames to Film, Čtvrtek 08.12.2005 (1969 čtenářů)

Tak je to tady.... oficiální stránka filmové adaptace vynikajících survival hororů Silent Hill je v provozu. Zatím na ní naleznete pouze flashové intro (výborné) a materiál do soutěže o nejlepší plakát ale stačí se jen podívat na "zasněženou" idylku flashové stránky... welcometosilenthill.com...

(komentáře?)


Odkazy: Interview - John Carpenter
Poslal JohnnyDJohn Carpenter, Pondělí 31.10.2005 (1646 čtenářů)

TU si môžete prečítať rozhovor s režisérom Johnom Carpenterom, pri príležitosti premiéry remaku jeho staršieho filmu, The Fog. Pravdaže rozhovor nie je len o tom.

(komentáře?)


Odkazy: The Fog - Remake
Poslal LukiRemake, Čtvrtek 13.10.2005 (1973 čtenářů)

Zítra má premiéru dlouho (ne)očekávaný remake Carpenterovy klasiky The Fog (Mlha). Po vcelku nepovedeném traileru se však objevilo i pár klipů...

(Více... | 733 bajtů | 2 komentáře)


Odkazy: www.fangoria.cz
Poslal gangrenaZ domova, Úterý 16.08.2005 (2781 čtenářů)

Jestli jste před nedávnem na internetu marně hledali web české Fangorie, můžete to teď zkusit znova na adrese www.fangoria.cz . Co tam najdete, nejsou sice zdaleka plnohodnotné stránky, jde totiž jen o jednu s obrázky obálek dvou u nás dosud vydaných čísel, ovšem úplně dole je mail na Jana Horvátha. Nevím sice kdo to vlastně je, ale tuším, že někdo, kdo by nás mohl informovat o dalším čísle tuzemské fangorie, o filmu, který bude jako příloha a taky by na jeho hlavu mohly padat vaše stížnosti (a případně i pochvaly) na minulá čísla.

(Více... | 13 komentáře)


Odkazy: Final Destination 3 video z natáčení
Poslal humanbeingSlasher, Čtvrtek 28.07.2005 (1314 čtenářů)

Na tomto odkaze (video v real player formátu) se můžete podívat na klip z průběhu natáčení třetího dílu survival slasheru Final Destination (více zde). Jedná se o prostřihy rozhovorů s herci a natáčení úvodní scény, kde dojde k nehodě na horské dráze...

(komentáře?)


  


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!